Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Jako bratra

Jako bratraAhojky, jsem tu s další jednorázovkou....Zase je mírně "depresivnější", ale na to už jste uričtě došli po přečtení Chyby nebo třeba Pohádky neexistují....Přeju hezké počtení....doufám, že se tato jednorázovka bude líbit....

Stála na okraji útesu, lehce vlnité vlasy jí zuřivě vlály ve větru. Ze zadu vypadala jako socha nebo krásné mystické stvoření.

Z křoví se ozvalo zašustění. Nijak ji to nevyrušilo ani neucuknula pohledem, stále hypnotizovala krajinu, která se táhla pod ní.

Ahoj...“ozvalo se jí za zády. Tento hlas znala důvěrně dobře, poznala by ho za jakkékoli situace. Jindy byl plný elánu a humoru, ale dneska se v něm zračila kapka nervozity.

Ahoj...“uhnula pohledem od krajiny a otočila se čelem k příchozímu. Zářivě se usmála a on si pomyslel, že takhle zářící ji moc často nevidí. Dneska byla obzvlášť krásná.

Chtěl jsi se mnou mluvit?“její okouzlující hlas prolomil ticho.

Jo a ještě pořád chci!“usmál se a popošel o pár kroků blíž.

Proč tady? Vím, že je to naše významné místo, ale mohl jsi dojít k nám domů.“

Hlavou mu probleskla rychlá myšlenka: „A ještě potkám Edwarda, který mi přečte myšlenky a rovnou mi zpřeráží kosti v těle.“

Chci ti říct něco významného...“
„Něco se smečkou?“dívala se mu do očí a pod ní jako by se houpala zem. V očích měla malé plamínky, zářivé jiskřičky štěstí.

Dívala se na něj s očekáváním a zvědavostí. Věděl, že je ta správná příležitost musel se ji chopit teď. Sevřel její dlaně ve svých. Jejich kůže společně silně kontrastovala.

Já...já....znám tě už od tvého narození....“spustil. Zvědavě na něj pohlédla a čekala co se bude dít.

Nikdy bych si bez tebe nedokázal představit svůj život...Nessie já...miluju tě....“konečně jí to řekl. Všechna ta nervozita byla pryč. Jen se dočkat odpovědi.

Z jejích očí se pomaličku vytráceli plamínky štěstí. Může za to on?

Já...já....“zakoktala se. Nevěděla co říct. „Jacobe...“zhluboka se nadechla. „Já...miluju tě taky, ale...“ srdce mu poskočilo radostí, ale ona pokračovala. Stále ve vzduchu vyselo to ale! „Ale jako bratra...Jsi pro mě jako můj bratr. Bratr, bez kterého nemůžu být a nedokážu si bez něj představit život.“

Nevěřil svým uším....Ona ho nemiluje. Společné procházky, společně strávené chvíle, její smích, radost v očích, když ho viděla....neplynulo to z toho, že by cítila to samé co on, ale ona ho bere za svého bratra.

Jacobe, já...nechtěla jsem tě ranit....“omlouvala se rychle. „Nečekala jsem, že mi řekneš něco takového.“

Jo to jsem nečekal ani já.....“odklonil hlavu od její tváře. Nemůže tu jen tak zůstat stát. Teď už nemá co říct.

Pomalu pustil její studené ruce. Chtěla je ještě zachytit, ale byl rychlejší. Smutně se za ním dívala. Nemůže odejít. Ne teď. Ne tak. Ať něco řekne. Cokoli.

Nechtěl ji nic vysvětlovat. Proměnil se na velkého vlka. Nestaral se ani o své oblečení, sežene si jiné. Chtěl utéct od reality.

Bez jediného otočení se rozběhl jak nejrychleji dokázal. Nechal ji tam stát samotnou s očima pomaličku se zalívajícími slzami.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Jako bratra:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!