Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Deň svätého Marka 3. kapitola+Epilóg

Deň svätého Marka 3. kapitola+EpilógPosledná časť+ Epilóg

2. kapitola

Deň svätého Marka 3. kapitola

Na deň svätého Marka sme vo Volterre ostali ešte 3 dni. Zarezervovali sme si izby v neďalekom hotely. Do mesta sme väčšinou chodili až keď sa zotmelo a na oblohe nežiarilo ostré slnko. Poprechádzali sme všetky možné kultúrne pamiatky.

Na letisko sme prišli včas. Akurát hlásali, že lietadlo do New York  za pár minút odlieta. Boli nás vyprevadiť dokonca Aro, Caius a Marcus spolu s Jane, Alecom, Dmenthrim a Félixom. Väčšina ľudí sa otáčala za nimi. Ani sa nečudujem keď „nabehli“ na letisko v dlhých čiernych plášťoch. Otáčali sa za nimi až pokým sa im nepozreli do očí. Desivo červených.

Rozlúčili sme sa s nimi rýchlo a nastúpili do lietadla. Konečne, teda myslím si, že všetko sa nakoniec vrátilo k dobrému. Pristáli sme v pohode. Celý let som sa živo bavila so svojim spolu sediacim. Skoro mu vybehli oči z jamôk. Mala som pocit, že čoskoro mu ich budem musieť násilne zatlačiť naspäť. Emmett sa celému tomu pochechtával vedľa mňa na sedačke. Toho som spražila mrazivým pohľadom. Ale jeho to ešte viac rozosmialo.

Už som to nevydržala. Jednoducho som si strčila MP do uší, aby som nemusela počúvať všetky tie rečičky. Musela som zase zaspať, pretože do mňa, nie moc príjemným spôsobom štuchol Emmett. Na to reagovali aj moji rodičia zavrčaním. Emmett stiahol sa. Na parkovisku sme mali odstavené autá. Nasadli sme a rútili sa domov do domu v New Yorku.

Podľa mojej rodiny dlho tu neostaneme a budeme sa musieť presťahovať niekde inde. Zmeniť miesto bydliska.

 

Epilóg

Renesme chodila každých 5 rokov na kontrolu k Volturiovým. Vždy si vybrala deň sv. Marka.

Po 15 rokov Volturioví oznámili, že je volná a už nemusí chodiť na kontroly. Všetkým spadol kameň zo srdca. Presťahovali sa do Severného Írska. Opäť do toho najdaždivejšieho mesto v celom Írsku. Takto mohli chodiť aj cez deň von. Slnko tu zasvietilo raz za pol roka. Ešte menej ako vo Forks. Žili si krásne svoju pestrú večnosť. Veľa sa toho zmenilo od okamihu Renesminej voľnosti.

Tu veselo môžeme povedať: „Žili si šťastne na veky vekov.“


Zhrnutie mojich poviedokSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Deň svätého Marka 3. kapitola+Epilóg:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!