Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Zázrak VIII - Porod

Zázrak VIII - PorodJe tady zase po delší době další dílek. Tenhle je věnovaný všm, kteří mi napsali komentář, ale hlavně Azeret. Ta to ze mě vypáčila. :D Dělám si srandu. No, jak jste už určitě poznali, bude tady Bellin porod. Nějak jsem neměla srdce udělat to tak, jak jsem původně zamýšlela, tak jsem něco upravila. Snad se bude líbit. Jo a taky moc děkuju těm, kteří se zapojili a přečetli si upozornění. Jsem Vám moc vděčná: nessience, Azeret a Lejlamě. Vám třem moc, moc, moc děkuju. Opravdu.
Přeji všem hezké počtení. blotik

VIII

 

 

„Carlisle!“ zavolala jsem do domu, když jsem pocítila nějaké pulzování v břiše. Je to tady.

„Co se děje, Bello?“ vletěl do pokoje vystrašený Carlisle. Edward, Jasper, Rose, Alice, Emmett a Esme šli za ním. Myslím, že to by už bylo lehčí říct, že přišla celá rodina, než tady vyjmenovávat zvlášť každého člena.

„Asi rodím!“ zakřičela jsem na něho. Asi to mohli slyšet i ve městě a to jsme od něho docela dost daleko. Tak asi minutu běhu upírskou rychlostí.

„Všichni pryč,“ zavelel Carlisle.

„Ale já tu zůstanu,“ řekl pevně rozhodnutý Edward.

„Samozřejmě, otec může zůstat,“ protočil očima Carlisle, jako by to nebylo jasné.

„Tak, Bello, tlač. Pořádně zatlač,“ radil mi Carlisle. Ale jak to asi udělat? Mám v sobě dítě. To je jasné. Ale já jsem upír. Sama jsem byla ráda, že se mi může zvětšovat břicho, i když se nezvětšovalo tak moc, a teď mám dítě protáhnout… No víte, čím.

„O co se asi snažím, Carlisle?“ zavrčela jsem na něho. Asi jsem z toho porodu vystresovaná. Sakra, ani ovládat se neumím. Všem všechno dávám za vinu. No, to jsem ale skvělá matka. Jsem zvědavá, jak se o své dítě postarám. Sakra, začínám vyvádět. Nesmím panikařit. Musím se soustředit. Tak, a teď pořádně zatlačím.

Začala jsem křičet na celý barák, ale neslyšela jsem to. Za chvíli se ozval nádherný hlas děťátka. Plakal.

„Bello, máš holčičku,“ řekl šťastně Carlisle a já slyšela jenom ránu. Podívala jsem se na místo té rány a viděla… Cože? To si ze mě dělá srandu, ne? Edward ležel na zemi. Omdlel. Jak může upír omdlít? To by mě zajímalo? Myslím, že Edward se zapíše do Guinnessovy knihy rekordů, že jako první upír na celém světě umřel. A já, že jako první upírka na světě mám dítě.

V tom se přiřítila do pokoje Alice a tahala Edwarda pryč a jenom na mě mrkla. Nechápala jsem, co to mělo znamenat. Po chvíli jsme jenom slyšela smích ze zdola. Emmett.

„Bello, tohle je tvoje holčička,“ řekl mi Carlisle, a už mi ji podával. Nedokončil pohyb, když se nade mnou objevila záře. Trošku mě oslepila. Cítila jsem jenom další kopnutí do břicha a v té záři se objevilo další dětské tělíčko. Záře zmizela a to dítě mi spadlo přímo do náruče.

„Tak ty se budeš asi chtít moc tulit, že?“ zeptala jsem se holčičky. Máme dvojčátka. Dvě holčičky. Nádherné holčičky. Nadané holčičky. Jsem na sebe a Edwarda pyšná. A na toho, kdo nám dopřál mít děťátko, taky. A strašně mu děkuju.

„Tak ty budeš Reneesme,“ řekla jsem tomu děťátku. Děťátko se na souhlas zasmálo. V jeho očích byli plamínky. Už mělo trochu blonďatých vlásků na hlavičce. Moment, blonďatých? Ale ani já, ani Edward, nejsme blond.

„Carlisle, podej mi i tu druhou, prosím,“ požádala jsem ho. Carlisle ke mně přistoupil a podal mi druhou holčičku. Ta měla zrzavě-hnědé vlásky. To bylo na mě a Edwarda podobnější. Ani nevím proč, k ní mi patřilo jméno Giselle.

„Ty budeš Giselle,“ zašeptala jsem jí a dala pusu na čelíčko.

„Krásná jména jsi vybrala, Bello. Gratuluju,“ usmál se na mě Carlisle.

„Bello, kde jsi? Už se to narodilo?“ začalo se zmateně ozývat po domě. Edward se probral. Skvělý. O všechno přišel. To si bude žehlit ještě dlouho. Moc dlouho. Takových 5 let určitě.

„Jsou dvě,“ řekla jsem. Edward přiběhl do pokoje a vyjeveně zíral. Za ním přiběhla Alice, Rose… Už zase? Nebudu to vypisovat. Prostě za ním přiběhl celý zbytek rodiny, který tady ještě nebyl.

„Máme dvě dcery!“ vykřikl Edward a vypadal, že podruhé omdlí. Já mám muže padavku. No nazdar. Snad se to zlepší.

Rose ihned přiběhla k Reneesme. Byla zlatovlasá po ní. Giselle byla taky moc krásná. Obě to budou nádherná miminka. Zlatíčka, která nám, Edwardovi a mně, budou dělat samou radost.

„Nemáme dvě postýlky, musíme nějaké koupit,“ zajásala Alice a začala pobíhat po pokoji. Divila jsem se, že našla místo. V jednom pokoji tolik lidí, teda upírů.

„Ale klidni se. Bella právě porodila dva malé, krásné, kouzelné drobečky. Nech ji trochu odpočinout,“ reagoval konečně Edward. Už jsem se bála, že tam zamrzne.

„Vždyť je upír,“ bránila se.

„To mě nezajímá,“ nenechal se odbýt Edward.

„No dobře. Tak to půjdeš vybírat se mnou ty. Jsi otec, ne?“ oznámila Edwardovi jako hotovou věc. Edward si jenom povzdechl a přikývnul. Bylo na něm vidět, že se od nás bude vzdalovat velice nedobrovolně, ale pro mé blaho, teď už i Giselle a Reneesme, by udělal všechno na světě.

Už jsou na nákupech asi hodinu. Chudák Edward. Dostal se do spárů Aliciných. Nezávidím mu to. Já už si tady pobíhám s holčičkami po domě a on někde musí trávit čas s nakupováním postýlek pro naše malé. Stejně ani nevím, jestli budou spát. Dokonce ani nevím, co budou jíst. Ještě se o tomhle nikde nepsalo. Aspoň Carlisle nic nenašel. Jak mám vědět, co mám dělat? Jak mám vědět, jak budou růst, jak rychle se budou učit, jestli budou mít chuť na lidskou krev. Jestli je vůbec můžeme brát mezi lidi. Jsem tak bezradná. Nic nevím. Musím všechno zvládnout sama. Vlastně, my musíme všechno zvládnout sami. Já a Edward.

Edward bude dobrý otec a já snad dobrá matka. Doufám.

Pohled nikoho:

„Angeli, kdy to bude?“ zeptala se zvědavě Elena.

„Nebuď netpělivá. Jednou k nám přijde a to se potom budeš divit. Zatím musíme mít všechno připravené. Náš čas se už blíží. Musíme být všichni vycvičení, protože ty, kteří nebudou, může naše paní zabít. Musíme mít sílu na to, abychom mohli vyplnit proroctví. Nikdo nám nesmí stát v cestě. Když jsem se o tom proroctví dozvěděl, nevěřil jsem, ale stalo se pár věcí, a díky nim jsem teď tady. Já věřím, že brzy přijde naše paní, naše spasitelka, naše vládkyně. Vy taky věříte, proto jste tady. Takže neremcat a trénujte,“ říkal většinu věcí spíš pro všechny, kteří byli na doslech. Byl to dobrý vůdce. Prozatimní vůdce. Až přijde jejich vůdkyně, bude mít už nad sebou „šéfa“. To moc dobře ví, ale za to, co prorokuje legenda, se pro něho vyplatí čekat.

Všichni začali uznale kývat hlavami a začali mezi sebou trénovat. Už trénovali přes sto let, ale stále to bylo málo. Pro Angela ano. Chtěl, aby jejich vůdkyně dostala co nejlepší armádu. Aby nikoho nezabila, protože všichni se mu hodili. Jejich armáda – nebo sekta? – měla jedenáct členů, včetně Angela. Nebylo jich moc, ale uměli moc dobře bojovat. V armádě byli upíři i poloupíři. Dokonce i upíři vegetariáni. A všichni spolu dobře vycházeli jenom proto, že je spojovala společná věc. Víra. Jak někdy dokáže „lidi“ spojit jenom takováhle jedna, někdy nepodstatná, věc.

„Do toho. Bojuj,“ řekla Claire své sestře.

„Já bojuju. Raději se ty snaž bránit,“ odfrkla si Clarissa. Sice to byly sestry, které se stále rafaly, ale nedaly bez sebe ani ránu. I schopnosti měly podobné. Jedna uměla zjistit přání druhých a ta druhá ho změnit. Armáda měla prostě plno nadaných lidí. Zatím, kdo se jim postavil do cesty, moc dobře nedopadl.

 

 


Vím, je to docela krátké, ale poslední dobou mě nějak opuští múza, takže nevím, jestli si nedám na delší dobu pauzičku. Uvidíme ještě. Jinak přeji hezké počtení. (Ještě jednou.) :D

 

ShrnutíSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Zázrak VIII - Porod:

 1
26.02.2016 [19:56]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.08.2013 [11:37]

BlotikZuzi, povídka je pozastavená. Netuším, co tam do ní psát. Vím, co se tam bude dít, ale nějak nemám... nápady, jak to sepsat (sepsat to v příšerném stavu jde vždycky a o to já nestojím). Emoticon

3. zuzka
22.08.2013 [9:11]

kedy bude dalsia kapitola?????? strasne sa tesim Emoticon

2. bara
20.09.2012 [12:49]

prosim dalsi Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. zuzulinek
28.05.2012 [18:46]

honem.. prosím napiš rychle další.. je to nádherná povídka.. už se těším na pokračování.. Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!