Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Volterra? No to snad ne! -9 . kapitola

Volterra? No to snad ne! -9 . kapitolaPřekvapní 15+
Hodiny se ve dny mění
a nás čeká překvapení.

Překvapení 15+

„Zajímavé. Tolik knih a ty si vybereš zrovna tuto?“ Podával mi knihu, jež mi vypadla v tom úleku z ruky. „Jak dokonale uspokojit muže?“ přeložil mi název knihy a já myslela, že se hanbou propadnu.
„Tak co kdybychom vyzkoušeli...“ zajel mi rukou pod triko, „co ses z té knihy naučila“
„Já neumím italsky.“

„… nejcitlivější a nejvnímavější část mužského pohlavního údu je…“ začal předčítat na stránce, na které se kniha otevřela, a než stihl dopřekládat, já mu knihu vytrhla z ruky. Bylo mi tak trapně…
„Máš pravdu, praxi se nic nevyrovná.“
 A roztrhl tričko i s podprsenkou. Moje zranění nekomentoval, asi už mluvil s Jane. Tentokrát jsem k jeho nadšení spolupracovala mnohem víc. A já musím uznat,  že sex s ním bylo něco úžasného. V tu chvíli jsem byla někdo jiný. Milovali jsme se několikrát po sobě, až jsem usnula v jeho náruči vyčerpáním. Výčitky se dostavily, ale ne tak silně jako včera. Přece to dělám proto, aby neodhalili můj plán.
Dny probíhaly ve stejném režimu. Přes den jsem si četla, večer sex s Felixem. Stále jsem přemítala nad svým plánem a nevím, jestli k mé radosti či nelibosti, začínal mít trhliny. Felix ani jednou nezmínil moji proměnu a já byla vděčná. Chtěla jsem být upír, to jsem věděla jistě, ale kde a s kým jsem chtěla svou věčnost trávit, to jsem netušila. Asi po čtrnácti dnech jsem se vzbudila a nasnídala se. Jenže za pár okamžiků jsem jídlo vyzvracela. Co se to ksakru děje?
„Co je to za zvuk?“ zeptala se příchozí Jane. Každý den ráno mě chodila kontrolovat, vždy se zdržela hodinku, dvě. Docela jsme se za ty dva týdny sblížily, ukázalo se, že je stejně střelená jako Renée. Moc mi moje máma chyběla, ale s Jane a Felixem se všechny starosti jako zázrakem vypařili.
„Jaký zvuk?
„ Pšš“ utnula mě a přistoupila ke mně. Přiložila hlavu k mému břichu…
„To není možné,“ vykulila svoje červené oči.
„Co není možné?“ zeptala jsem se s panikou v hlase. Jenže jsem to pak ucítila. Takové malé šťouchnutí a znovu. Položila jsem svou ruku na své břicho a šťouchnutí jsem ucítila znovu, tentokrát jasněji.
„Musíme za Arem,“ řekla a popadla mě do náruče a běžela svojí přirozenou rychlostí. Kdybych nevyzvracela obsah svého žaludku už předtím, stalo by se to teď.
„Isabello, jak milé překvapení. Copak tě k nám přivádí?“ pozdravil Aro svým hraně milým hlasem.
„Pane,“ podávala mu Jane ruku. Jestli se Aro tvářil překvapeně, zřejmě se nestávalo často, aby ho Jane nechávala nahlédnout do své mysli, nebylo to nic, proti tomu, jak se tvářil nyní.
„To není možné,“ zašeptal omámeně.
„Co se děje, bratře?“ Caius, zvědavý jako vždy.
„Isabella čeká dítě,“ potvrdil to, co jsem už asi pět minut věděla jistě. „Mohu?“ A přiblížil ruku k mému břichu. Jen jsem přikývla na znak souhlasu a on se jej dotkl. Bylo to jako povel pro malého šťouchálka, jak jsem ho za těch pár minut stihla pojmenovat, a ten dal o sobě vědět.
„Co nám je do nějakého lidského bastarda. Přeměn ji hned, Aro, už s ní ztrácíme dost času.“ Ani mě Caiova reakce nepřekvapila. Chtěla jsem mu něco pěkně od plic říci, ale Aro mě předběhl.
„Drahý Caie, sám víš, že k nám přišla nedotčená. S tímhle...“ položil znovu ruku na mé bříško. „… má zřejmě co dělat náš drahý Felix.“
„Nesmysl! Upír nemůže mít děti!“ Teď byl Caius velice naštvaný a já instinktivně ustoupila dozadu.
„Čistě teoreticky to možné je,“ ozval se poprvé za celou tu dobu Marcus. Jeho hlas zněl tak smutně, bez života. Musel svou ženu opravdu milovat.
„Jak dobře víš, Caie, naše těla zamrzla ve věku a stavu, kdy jsme byli přeměněni. Těla upírů se nemění, tudíž upírky dítě počít nemohou, kdežto u mužů je sperma stále schopno dát základ novému životu. To, že se o tom neví, je jenom jednou věcí. Kolik lidských žen mělo milostný akt s upírem a ještě to přežily?“
Caius jenom přikývl. „Žádná.“
„Až na Bellu.“
„Až na Bellu“ zopakoval po Arovi Marcus.
Dál se bavili mezi sebou, když jsem omdlela. Probrala jsem se až v pokoji, kde se nade mnou nakláněl Felix.


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Volterra? No to snad ne! -9 . kapitola:

 1 2   Další »
18.01.2018 [20:43]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

11. Ceola
09.02.2014 [15:17]

Jééé ... mimí ... :D Emoticon Emoticon

23.01.2014 [8:51]

marketasaky Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

9. Kačka
20.01.2014 [19:43]

Jsem zvědavá co bude na Bellu říkat Edward :-) líbí se mi nápad malý Felix :-) těším se na další :-)

8. bara
19.01.2014 [23:14]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

19.01.2014 [1:08]

VictoriaJamesLaurentDofrasa, ja som taká sprostá!
Týždeň čakám na pokračovanie, a potom si nevšimnem novú kapitolu! Preboha *facka*. Congratulations Michelle, you are winner.
Ku kapitole.
Tej minulej. Rozplývam sa. (Ty malá beštia. Nie si nič viac, než závislák na poviedke. Niečo ti poviem a ty to urobíš. HAHAHA. Burn).
Mami, že bude pokračovanie (a nejaké pikantnejšie a detailnejšie, hohohou? :D)
A jé, Aro je dedko (teoreticky)! Pekné. Síce mierne ohrané, ale uvidíme. Každá dobrá duša by sa pekne vrátila o kapitolu späť, prešla ju znovu (hoci ju už poznám naspamäť) a komentovala, ale ja som zlé dievča, takže ťa chválim tu, aby si v tom mala guláš(nene!).
Hrozne sa teším na pokračovanie, tak nás nesklam :)). A k tomu komentáru, je pre mňa také pohladkanie ega, keď ma niekto (obzvlášť autor takejto kvality) spomenie pod čiarou.
Takže ja idem spať a zase niekedy nabudúce :).

6. Natysss
18.01.2014 [20:03]

paráda Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5. b
18.01.2014 [12:22]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. Pinka25
18.01.2014 [11:22]

OMG! Malej Felix! Já se tak těšila, rychle dál! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. :))
18.01.2014 [10:32]

Oh my GOD ! Emoticon Emoticon Co se to děje ? Emoticon Emoticon WOW ! Emoticon Emoticon No teda co bude Bella dělat ? Emoticon A co Felix ?! Felix bude tatínek ! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon No teda kapitola mě překvapila a mám co dělat abych tě tu neprosila na kolenou pro další povídku Emoticon Moc hezký těší se na další ! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!