Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Vítej v reality show! - 7. kapitola

Vítej v reality show! - 7. kapitola Vyřazování... Kdo vypadne?

Celou noc jsem se převalovala ze strany na stranu. Přemýšlela jsem o našem rande… Nebyla moje reakce až příliš unáhlená? Proč jsem ho jenom nenechala pokračovat? Třeba by se vše vyjasnilo… Třeba to tak nemyslel. Neměla náhodou Mia pravdu? Znamená to, že když jsem šla poslední, tak jako první vypadnu?

Celou noc se mi v hlavě točily myšlenky kolem vyřazování. Vím… Říkala jsem, že vyřazení mi nevadí, ale jakoby mi našeptával neznámý hlas, že tu chci zůstat. Že by mi opravdu hodně vadilo a mrzelo mě, kdybych vypadla?

Ráno jsem vstala poměrně brzy. Nikdy jsem nebyla žádný lenoch, proto mě překvapilo, že jsem tu skoro pořád jenom ležela. Dnes jsem si to zatrhla. Jestli tu zůstanu, tak si ho užiju ještě dost, a jestli ne, tak si alespoň zvyknu na brzké vstávání. Všem jsem připravila snídani – palačinky.

Když jsme všechny dojedly, tak jsme si sedly na pohovku a povídaly si. Každá odhalila kousek svého života a poté proběhla výměna telefonních čísel, mailů a facebooků. Každá si za ten týden zvykla na přítomnost té druhé. Vytvořily jsme si zvláštní pouto přátelství…

Všechny jsme se připravovaly společně. Každá pomáhala té druhé. Ať je Mia jakákoliv, tak občas má fajn nápady a tento byl jeden z nich. Uděláme ze sebe bohyně krásy. Tím si třeba na poslední chvíli uvědomí, že toho, koho chtěl vyřadit, nevyřadí.

Přesně v sedm přišel Jasper. Koukal na nás s otevřenou pusou. Potěšilo mě to, i když jsem netušila, jestli ten výraz patří i mně. Sebevědomí mi stouplo o sto procent. Dokonce i rostla naděje, že by si to opravdu mohl rozmyslet a nechat mě tu ještě další týden.

Jasper šel před námi po okvětních plátcích z růží, které byly ohraničené svíčkami. Musely jsme jít za sebou v pořadí, v jakém jsme se setkaly s Edwardem.

Celou cestu jsem musela opět myslet na Edwarda. Ani jsem moc nemusela dlouho pátrat v hlavě a viděla jsem ho před sebou. Viděla jsem jeho zrzavý rozcuch, zlaté oči a pokřivený úsměv, který patří jenom mně. V jeho přítomnosti jsem se cítila zvláštně, ale přesto krásně. Vyvolával ve mně pocit bezpečí. Jen je škoda, že se to tolik pokazilo… Jaké by bylo, kdyby ne? Dozvěděla bych se o něm víc. Co přesně? Kolik informací mi uteklo?

Přibližovali jsme se k obrovskému altánu. Jeho podlaha byla celá zasypána lístky z růží. Na opačném konci, než jsme stáli, stál kulatý stolek s vázou. V ní bylo šest růží. Všimla jsem si i usmívajícího se Edwarda. Stál po boku stolu.

Jasper navedl Jess. Ukázal jí, kam si stoupnout a postupně i ostatním dívkám. Já byla jako poslední a mé místo bylo vedle Edwarda. Stoupla jsem si na své místo a koukala se na Jess. Stála přímo naproti mně. Bála jsem otočit svůj pohled na něj. Jestli jsem si včera myslela, že jsem na nervy, jak se cítím dnes? Srdce mi bilo jako na poplach, až jsem měla obavy, že vyskočí.

„Uklidni se.“ Tichý mužský hlásek mi promlouval do hlavy. To jsem opravdu tak mimo? Vyděšeně jsem se rozhlédla a opět se můj pohled setkal s tím jeho. Usmál se na mě a mrkl.

„Nemáš se čeho bát,“ ozvalo se znovu. Šeptal to on. Jeho rty se pohybovaly a tvořily krásnou melodii.

Nemám se čeho bát? došlo mi. To jakože nevypadnu? Nebo jak to myslel?

„Jsem rád, že jsme se tu všichni takto sešli,“ začal svůj proslov, ale tak nahlas, aby ho všichni slyšeli. „Každý večer jsem mohl strávit nějaký čas s každou z vás. A teď je tu nelehký úkol. Ač nerad, tak musím jednu z vás poslat domů.“ Jeho hlas posmutněl. Byl báječný řečník. Všechny jsme hltaly každé jeho slovo, ale já z jiného důvodu, než ony. Je krásný, ale to není vše…

Přešel k váze a uchopil jednu růži. Přešel s ní k Jess a zastavil se. Koukal jí do očí a šel k Bertě. Ihned jsem poznala, jak moc to Jess zranilo. Však její obličej polevil, když ani Bertě nedal růži a přešel k další a další dívce. Na konec se zastavil u mě.

„Omlouvám se. Nemyslel jsem to zle,“ zašeptal tak, abych to slyšela jenom já. „Chtěl bych ti to vynahradit.“ Jeho hlas se zvláštně třásl. Kdyby mi toto říkal někdo jiný, tak bych si myslela, že je nervózní a plný obav.

„Přijmeš prosím tuto růži?“ řekl tentokrát nahlas.

„A-Ano…“ Nerozuměla jsem tomu. Pořád jsem si neuvědomovala jeho slova. Byla jsem první na seznamu postupujících dívek. Dál už jsem vůbec nic nevnímala. Pouze jsem vnímala rudou růži v mé ruce. Nádherný pocit překvapení mi zatemnil mysl.

Do reality mě dostal až pláč. Všechny dívky se rozešly k Zoe a hned ji drtily ve svém objetí. Ten úžasný pocit zmizel jako pára nad hrncem. Došlo mi, že ona je dívka bez růže. To ji už nejspíš nikdy neuvidím… Rozešla jsem se k ní taky. Za tu dobu jsem ji měla po Jess nejraději. Byla moc milá a hodná. Nechápu, co vedlo Edwarda k tomuto rozhodnutí.

Když jsem se otočila a chtěla se zeptat Edwarda proč, tak už tu nebyl. Nebyl v altánu a ani jsem ho neviděla poblíž. Začalo být poměrně chladno, tak jsme se odebraly do vily. Zoe musela odjet ještě dnes. S nechutí jsme jí pomohly zabalit.

Celé to na mě dopadlo, až když jsem seděla ve svém pokoji s růží v ruce. Zoe vypadla a já postupuji. Jelikož jsem jako první dostala růži, tak jdu zítra jako první na rande. Měla jsem na Edwarda tolik otázek… Snad to bude probíhat lépe, než včera!

 


 

Tento díl byl velmi náročný. Vím, že je krátký, ale je opravdu vyčerpávající přidávat kapitolu každý den. ;)

Co myslíte? Rozhodl se Edward dobře?


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Vítej v reality show! - 7. kapitola :

 1 2 3 4 5   Další »
05.09.2011 [19:36]

ZombichlerkaPrávě jsem se dala do čtení tvé povídky a... jsem unešená! Je to vážně dokonalý a já... já se nemůžu dočkat další kapitoly a jejich rande. Snad se to urovná. Že dal první růži Belle, to bylo moc hezký. Emoticon Emoticon Moc se těším, dokonalá kapitola. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Z.

05.09.2011 [17:40]

NatyCullenKiko, naprosto úžasná kapitola, skvělá. Nádherně jsi popsala Belliny pocity z vyřazování, z té její rodící se touhy tam zůstat a s Edwardem si to vyjasnit. Taky se mi líbilo, jak dal Edward první růži právě Belle, bylo to takové gesto na usmířenou. Ale Zoe mě mrzí, strašně moc. Byla sympatická, hodná, mrzí mě to... Pěkná kapitolka, držím palce Belle i tobě v pokračování téhle povídky. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

05.09.2011 [17:25]

kajka007Náhodou, já jsem ráda, že Mia nevypadla, aspoň bude prča. Emoticon Emoticon Teďka ke kapitolkce: byla jako vždy úžasná, ale myslím, že i ty sama si to určitě uvědomuješ (počet komentářů... Můj bude 40. To je takt dost Emoticon ) Jsi úžasná a já se nemůžu dočkat další kapitolky. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
P.S.: Omlouvám se za takový stručný komentář, ale já opravdu neví, co ti tam psát, když je to pořád stejně úžasné Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

05.09.2011 [16:26]

KatariEsmeCullenJoheeeCullen : Myslíš Miu, že...? Emoticon Emoticon
No ak dílu...: Bylo to vážně dokonalý...!' Moc se mi to líbilo...! Těšim se na další dílek-....! Je mi ale líto, že vypadla Zoe....! Měla jsem jí ráda...! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

05.09.2011 [16:04]

JoheeeCullenNo, jelikož má výborná paměť zapomněla, jak dlouho s Edem Zoe byla a co potom vykládala, jsem totálně mimo, proč ji vyhodil. Ale víš co? Mám takové tušení, že jako poslední tam zůstanou Bella a... Zapomněla jsem, jak se jmenuje... No, tak bloncka, co leze Bell na nervy... Jak se vykoupala na rande... Teda jestli to byla ona... Emoticon No, přemýšlení si radši nechám na jindy - začíná mě z toho bolet hlava!
Emoticon
Jinak to bylo samozřejmě úžasné, píšeš vážně skvěle a už se nemůžu dočkat další kapči... Emoticon

37. Wera
05.09.2011 [15:13]

Wera Emoticon Emoticon Emoticon

36. Nonie
05.09.2011 [12:08]

Bezva, moc se těším na jejich druhé rande Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

35. kikuska
05.09.2011 [11:52]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

34. Kika57
05.09.2011 [6:44]

Kika57Mia vypadnou nemohla... Byla by strašná nuda a také Edward zahlédl v její mysli. Důvod, proč ji ještě chvilku nechal ve hře... Emoticon
Zoe mi je taky líto, ale nehodila se mi tam. Nevím, jestli má Edward zájem o naivky Emoticon

Moc vám všem děkuji za nádherné komentáře! Jestli bude další kapitola ještě dnes nevím. Jsem sice za polovinou, ale nevím, kdy (kde) by se našla dobrá duše na opravu
Emoticon . Ještě jednou vím děkuji! Emoticon Emoticon

33. winna
04.09.2011 [22:07]

ha, s Edem se shodneme:D

 1 2 3 4 5   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!