Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Vítej v reality show! - 18. kapitola

Vítej v reality show! - 18. kapitolaEdwardovo rozhodnutí. Koho vyřádí? Jak to vezme? Bude propadat zoufalství?

„Bello?“ Někdo mě popadl za ramena a lehce se mnou zatřásl. „Bello.“

„Daro?“ Co tu dělá? To mě nemůže nechat dospat? Zrovna, když je nejspíš poslední den této krásné dovolené!

„Jdu se rozloučit,“ řekla smutně a mě tím probrala.

„Rozloučit?!“ Prudce jsem vstala a koukala na ni s otevřenou pusou.

„Aspoň zavři pusu, když se divíš,“ poznamenala sklesle a jedním prstem mi nadzvedla spodní část čelisti. V jejích očích se leskly slzy.

„Jsem to já,“ zašeptala. Slzy jí přetekly a tvořily si cestičku na tvářích. Rychle mě objala a vstala. „Nemám ráda loučení, takže… Zase někdy.“

Koukala jsem na zavřené dveře a doufala, že to je nějaký vtip. Nebyl. Dveře se ne a ne otevřít a já jsem pomalu propadala zoufalství. Proč jsem se s ní líp nerozloučila? Ani „ahoj“ jsem jí neřekla! Co jsem to za kamarádku?

 

Edward

„Jak jim mohla utéct?! To snad nemyslí vážně! Jsou čtyři a ona jedna!“ ječel Jasper.

„Uklidni se, lásko.“ Bylo neuvěřitelné, jak pár slov od mé sestřičky dokáže zkrotit démona v Jasperově těle. Poznám jednou něco podobného i já? Bude mě někdo chtít nejen kvůli mému vzhledu nebo penězům, ale také kvůli tomu, jaký doopravdy jsem? Ne… To opravdu ne. Že bych měl zrovna já takové štěstí a někoho takového potkal? Možná roztomilou, půvabnou a roztomile se červenající Bellu Swanovou?

„Halo!“ Někdo mi zamával rukou před obličejem.

„Emmette!“

„No co! Vypadal jsi, jako bys byl mrtvej!“ odpověděl mi a hned na to se začal smát. Já jsem tak vtipný, lítalo mu hlavou.

„Zlatíčko,“ přišla ke mně Esmé, „opravdu chceš vyřadit Bellu?“ Vypadalo to, že se ti líbí.

„Myslím, že to tak bude nejbezpečnější.“ Pokusil jsem se o úsměv, ale myslím, že z toho vznikl pouze škleb.

„Myslíš? Teď, když z Denali utekla Jessica a neví se, kde přesně je? Co když běžela domů? Sám víš, jak moc krásně Bella voní,“ řekl Jasper s hořkostí v hlase.

Myšlenky se mi v hlavě neuvěřitelně vířily. Co když má Jasper pravdu? Co když opravdu zamířila domů? Kdyby tam přijela Bella, tak… Stop! Na tohle nesmím myslet! Nemůžu ji poslat na smrt. Opravdu je jediný způsob, jak ji ochránit, nechat ji ve hře? Jenže… Co když se neovládnu já? Jsem pro ni úplně stejné nebezpečí jako Jessica!

„Dobře to dopadne… asi…“ zamumlala Alice a ruku v ruce odešla s Jasperem do pokoje.

Raději jsem se šel převléknout, popadl růži, do kapsy jsem si dal černou krabičku s řetízkem a vydal se k vile.

„Ahoj,“ oslovil jsem Miu sedící na sedačce. Zmateně se na mě podívala svýma modrýma očima. Její blonďaté vlasy trčely do všech stran.

„Co tady děláš?!“ vyštěkla a odvrátila hlavu. Proboha! To nemohl dát vědět? Jak mám odejít z místnosti, aby se mě nelekl? Vždyť na sobě nemám ani trošičku make-upu!

„Přišel jsem se podělit o rozhodnutí.“ Rozešel jsem se ke klavíru a sedl si za něj. Sledoval jsem, jak se Mia nervózně rozhlíží po pokoji. Vůbec si neuvědomovala, že by mohla být krásná i bez různých malovánek, co si v dnešní době na obličej patlá skoro každá holka.

„A-a jak ses rozhodl?“ ozvalo se ze schodů. Tušila, že vypadne, ale stejně si udržovala naději. Litovala, že se na našem „rande“ opila. Že nemohla udělat lepší dojem, získat si mou náklonnost, srdce. Litovala zkažené šance. V tuto chvíli jsem opět nenáviděl svůj dar. Nebylo by vše snadnější, kdybych nemusel číst tu beznaděj a výčitky? Ano, bylo!

Pomalu jsem vstal, ale nechal růži s krabičkou na stole. Pomalými kroky jsem došel ke schodům. Pořád jsem se koukal do jejich očí, které se postupně plnily slzami.

„Daro…“ šeptal jsem zlomeně. Tato show byla omyl. Neměl jsem s tím souhlasit. Už tak lámu srdce na potkání, ale toto je jiné. Od samého začátku dávám naději, že si prožijí pohádkový život vedle mě. V jejích očích jsem princ z pohádky. Doufají, že se jejich život obrátí v lepší, ale jsou v omylu. Na tomto ostrově už dokonce jeden život skončil.

„Jsem to já,“ řekla odhodlaně a s hrdostí v hlase. Němě jsem přikývl a vzápětí se koukal na její vzdalující se záda. Poslouchal jsem, jak ve svém pokoji tiše pláče a přitom si balí věci. Poté se šla rozloučit s Bertou a Bellou. Když opět přišla dolů, vypadala, jakoby se nic nestalo. V jejích očích byla lítost, ale nebyla tam žádná stopa po slzách.

„Mio?“ zavolala na blondýnku a ta k ní rychle přicupitala.

„No do pytle! Ty jsi kost i bez druhého obličeje!“ vyřkla a začala se smát na celé kolo. S radostí jsem se k ní přidal a koukal na Miin zářící obličej. Ta lichotka ji opravdu potěšila. Nečekala, že by jí někdo, jako Dara, mohl složit poklonu.

Obě dvě se objaly a potichu se loučily. Je zvláštní, že k některým zlomovým událostem nejsou třeba slova. Oba dva vědí, co mají na srdci.

„Edwarde?“ Snažila se upoutat mou pozornou a mě tím vytrhla ze zamyšlení. „Ráda jsem tě poznala… Ale jsi strašně namachrovanej idiot a měl by ses nad sebou trošičku zamyslet, protože občas chodíš v oblečení, ve kterých vypadáš jak gay.“ Zakřenila se na mě a já na ni koukal otevřenou pusou. Opravdu to řekla? Nezdálo se mi to?

„Zavři pusu, nebo ti ukápne slina. Jak se dostanu domů?“ houkla na mě ode dveří. Čekal jsem křik, pláč, zoufalství, nadávky, přemlouvání, ale toto určitě ne.

„J-já tě odvezu,“ vykoktal jsem. Rozešel jsem se k Daře, chtěl jsem jí vzít i kufr, ale to se mi nepodařilo. Okamžitě po něm šáhla a šla přede mnou.

„Cestu už znám.“

Její myšlenky byly… klidné. Nevyčítala mi to, ani sobě. Přemýšlela, jak to vypadá u nich doma, jestli se něco změnilo a co dělá její… snoubenec?!

 


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Vítej v reality show! - 18. kapitola:

 1 2 3 4   Další »
33. Kačka
13.11.2011 [0:35]

cože snoubenec :D :D

12.10.2011 [15:51]

MatikEsmeCullenKráááááááááááásne Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

31. Elbaci
10.10.2011 [19:25]

Taaakže... Zaprvé! Moc moc moc moc moc moc se ti omlouvám, že jsem se k tomu dostala až teď, ale bylo toho nějak... moc... Emoticon Emoticon Emoticon Ale teď to napravím! (Snad Emoticon ) Emoticon

Jazzíku! Nějak se nám nervuješ! To chce uvolňující koupel! (O samotě! Ne s Alice! To by to bylo spíše vysilující než uvolňující! Emoticon )

Mia... Emoticon Ano! Tys z ní udělala klaďasku! (No... trochu mě to zklamalo... Já ji jako "tu zlou" milovala, ale i tak... Jsem ráda, že už ji ostatní berou Emoticon , takže... šikovná holka! (To bylo na tebe Kik! Emoticon Já jen... pro jistotu... Emoticon To víš... povídám si tu s postavami, tak abys pochopila, že tohle bylo na TEBE!!!! Emoticon Emoticon )

Dále... Nejlepší část kapitoly... vyřazování... No... Spíš to PO vyřazení! Emoticon Jo... A je to tu! Famfáry! Miluju tě Daro! Emoticon Už mě ty Edwardovy keci ve stylu "óóóóó já jsem jejich princ, lámu srdce na potkání... bla bla bla"... Ani nevíš, jak jsem ráda, co mu Dara řekla! Hosana! Konečně! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Ach... Emoticon A jak KRÁSNĚ mu to řekla! "Ráda jsem tě poznala... Ale jsi strašně namachrovanej idiot a měl by ses nad sebou trošičku zamyslet, protože občas chodíš v oblečení, ve kterém chodíš jako gay..." Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Přesně tak bych to řekla! Ano! Emoticon Emoticon Emoticon Sorry, že to tak prožívám, ale... Emoticon Emoticon

No... Já už radši končím... Emoticon Emoticon
Bylo to super! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

30. Wera
10.10.2011 [7:02]

Werahonem další jsem nedočkavá Emoticon Emoticon Emoticon

29. Nosska
09.10.2011 [20:56]

Nosska Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
tak ta poslední věta mě vážně rozsekala Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

09.10.2011 [20:01]

Tak ten snoubecen opravdu neměl chybu.
Jsem zvědavá co se nakonec stane s Jessicou a co na to pak bude říkat Bella až to po nějaké době zjistí.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27. Kika57
09.10.2011 [18:05]

Kika57Holky, všem vám moc děkuji za vaše komentáře. Jste opravdu zlatíčka! Jsem ráda, že vás povídka stále baví a snad vydržíte do konce, který se opravdu rychle blíží. Emoticon Takže... Hodně trpělivosti (se mnou) a ještě jednou děkuji. Emoticon Emoticon

26. Paes
09.10.2011 [16:39]

PaesSnoubenec? No nekecej Emoticon Emoticon by mě zajímalo co mu řekla, než odjela Emoticon Emoticon a ještě že Edward Bellu nevyhodil bys pak musela napsat, že tam přišla Paes a dala mu přes hubu Emoticon Emoticon a ted vážně ovídka je skvělá a snad bude brzoučko další díl Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

25. winna
09.10.2011 [13:09]

wow.. snoubenec? A co sakra tohle bylo s Edem a reality show? Nějaké podivné rozloučení se svobodou? Nějaká lichá naděje, že by mohla klofnout něco lepšího? Dobře, že vypadla.D. Jinak nemůžu se dočkat dalšího dílku.)

24. andysek1002
09.10.2011 [12:01]

Snoubenec tak to je mazec dobre mu to ale dala rychle dalsi Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2 3 4   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!