Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Vítej v reality show! - 12. kapitola

Vítej v reality show! - 12. kapitolaDara se vrátila z rande. Jak to její dopadlo? Co se stalo mezi ní a Bertou? A také začátek velké záhady...

„Dnes byl ten nejlepší den na světě,“ zakřičela mezi dveřmi Dara a s botami v ruce šla k nám. Jak se pohupovala ze strany na stranu, tak působila opile.

„Bellinka je vzhůru!“ zakřičela a začala opravdu nahlas smát.

„Ty jsi opilá?“ zeptala jsem se překvapeně. Jako odpověď se mi dostal smích. Úlevně jsem si oddechla. Jestli se takto chovala i s ním.

Do háje! Jak se takto můžu radovat? Proč na holky tolik žárlím? Ne! K Edwardovi necítím nic, než pouhé kamarádství. Vždyť ho znám jenom pár dní a moc toho o něm nevím…

„Ty kráso, holka. Z tebe to slušně táhne,“ uslyšela jsem Miu. Vypadala normálně. Nevypadala, že by před hodinou znovu prožila své dětství, nebo že by někdy brečela. Zato její tvář zdobila slušná vrstva líčidel. Nevím, proč se takto maluje, když to nepotřebuje. Je hezká sama o sobě.

„Ty mlč. Nikdo se tě na nic neptal,“ odpověděla jí. Chtěla se otočit a jít do kuchyně, ale její nohy se zamotaly a její těžké tělo přitahovala gravitace. „Hapalo…“ dodala zaraženě.

To jsem nevydržela a začala se smát. Ke mně se přidaly i holky, dokonce i Dara, která nejspíš netušila, proč se smějeme.

„Pomožte mi ji dostat do pokoje,“ zahlásila Mia a začala ji zvedat. K ní téměř okamžitě přiskočila Berta a Jess. Koukala jsem, jak se ji snaží dostat do patra. Řekla bych, že kdybych to natočila a poslala to do nějaké soutěže, tak bych na plné čáře vyhrála.

Když jsem byla sama v obýváku pět minut, tak jsem se zvedla a šla si udělat něco k jídlu. Pořádně jsem se nacpala a šla do pokoje. Když mám být sama, tak můžu aspoň ležet a číst si.

Kniha mi v ruce nevydržela dlouho a já jsem se s chutí ponořila do spánku.

***

Jen co jsem otevřela oči, uviděla jsem doktora sklánějícího se nad mou hlavou.

„Jak ti je?“ zeptal se.

„Už dobře,“ odpověděla jsem mírně překvapeně. To nemohl přijít někdy odpoledne? A jak dlouho tu sedí?

Němě jsem trpěla jeho vyšetření. Po jeho úsudku, že jsem už v pořádku, odešel.

Co to mělo znamenat? Vůbec se mnou nemluvil, kromě otázek: Jak ti je? Bolí tě to? Nebo: Už jsi v pořádku. Udělala jsem něco? Jestli ano, tak co? Vždyť jsem snad nic špatného neprovedla, dokonce ani neřekla.

Kašlala jsem na to a šla dolů. Proč být pořád zavřená v pokoji, když jsem na skoro opuštěném ostrově?

„Bello?“ zeptala se mě opatrně Dara.

„Ano?“

„Chtěla jsem se ti omluvit za včerejšek,“ zašeptala.

„Za včerejšek?“ nechápala jsem.

„No… Jestli jsem ti řekla něco, co tě urazilo…“

„Neboj. Od ní jsme tě odtáhly ještě dřív, než jsi něco stihla říct,“ řekla naštvaně Berta.

„Vždyť už jsem se ti omluvila!“ odsekla jí naštvaně, ale s lítostí a smutkem v hlase.

„To si myslíš, že ti toho koně odpustím?!“

„Berto…“ řekla nešťastně a cupitala za ní.

„Jsou k smíchu.“ Zničehonic vedle mě stála Mia. Leknutí jsem uskočila a snažila se uklidnit své rozbušené srdce.

„Sakra, Mio! Tohle nedělej!“ rozčilovala jsem se.

„No jo furt… Aby ses nezbláznila.“ Zakroutila hlavou. „Mimochodem… Nevíš, kde je Jess? Včera večer se šla projít a dnes jsem ji ještě neviděla.“

„Nevím.“ Kam mohla jít? Vždyť to tu nezná. Ani ve Forks nikdy nebyla venku sama po setmění. Její babička s mamkou ji odmala strašily strašidly. Je šíleně pověrčivá… Dokonce se otočí uprostřed cesty, a to jen kvůli tomu, že vidí černou kočku. Bojí se, že by jí přeběhla přes cestu…

„Třeba se vrátila pozdě a ráno si šla zaběhat…“ snažila jsem se sama sebe uklidnit.

Uběhlo pár hodin a přišla Alice na Bertinu žádost. Největší překvapením bylo, když i Alice se chovala odtažitě. Skoro s nikým nemluvila. Mračila se na všechny strany a nejistě se rozhlížela.

„Alice…“ přerušila jsem ji.

„Teď mám práci. Někdy jindy, jo?“ odpověděla rychle a táhla Bertu do schodů. Mrzelo mě, že ani ona se se mnou nechtěla bavit. Je se mnou něco v nepořádku? Nebo jsem jim udělala něco, za co jsou na mě naštvaní?

Vrátila jsem se zpátky na pohovku a přemýšlela, co jsem udělala za poslední dny. Něco, co jsem udělala špatně… Proč, do háje, nemůžu na nic přijít?!

„Sluší ti to,“ vytrhl mě z úvah Dařin hlas. Otočila jsem se na schody. Berta byla opravdu krásná. Své dlouhé vlasy měla zamotané do nějakého složitého účesu. Na sobě měla světle zelené šaty a páskové boty na podpatku. Připadala mi jako z jiného světa.

„Dobrý večer, dámy,“ tentokrát se ozval hlas ode dveří. Stál tam Edward, ale i v jeho obličeji bylo něco… chladného. Jeho pohled nebyl stejně hřejivý jako pokaždé.

„Nevíte, co je s Jess?“ Musela jsem se zeptat, když tu jsou ti dva. Oni by přeci o ní mohli něco vědět!

Jakmile jsem řekla její jméno, tak sebou trhli. Vyměnili si pohledy plné obav a strachu.

„Co by s ní mělo být?“ řekla Alice.

„Od včera se nevrátila sem… do vily,“ vložila se do rozhovoru Mia.

„No… Třeba se šla projít,“ řekl Edward.

„Každopádně se po ní podíváme. Mějte se.“ Alice se rozešla ke dveřím a zmizela jako pára nad hrncem. Edward s Bertou také rychle zmizeli. Jediný, kdo nechtěl opustit místnost, byl červíček pochybností. Co když se jí něco stalo? Co když už ji neuvidím?

Raději jsem se vydala do jejího pokoje, kde jsem si lehla do její postele. Až se vrátí, tak to chci vědět jako první!

 


 

Omlouvám se za delší odmlku, ale musela jsem si promyslet, co se dále bude dít. Teda aspoň z části. :D

Co myslíte, že je s Jess?


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Vítej v reality show! - 12. kapitola:

 1 2 3 4   Další »
40. Kačka
12.11.2011 [17:45]

co se jí stalo?? a proc jsou vsichni nastvani? Emoticon Emoticon Emoticon

39. Zelvi
23.10.2011 [0:10]

ZelviHapalo Emoticon Emoticon Emoticon Jinak skvělý Emoticon

19.09.2011 [15:46]

KatarinaCullenTak to by ma totálne zaujímalo, čo je s Jess Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon No myslím, že nehrozí, že by sa Jasper neudržal, ale aj tak ..... Potom ďalšia možnosť je, že spadla do vody alebo ja neviem rýchlo pridaj ďalšiu kapitolu Emoticon Emoticon Emoticon Táto bola perfektná ako všetky ostatné a ja som úplne napnutá, čo bude v tej ďalšej Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
A to ako sa všetci Cullenovci správali k Belle odmerane to určite kvôli Jess však ?? Emoticon
Bože dúfam, že jej nič nebude Emoticon Emoticon
Zhrniem to: Perfektná, bombastická, kapitolka a som úplne napnutá, kedy bude ďalšia Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

37. Wera
19.09.2011 [15:21]

Wera Emoticon Emoticon Emoticon

36. Aalex
19.09.2011 [8:05]

AalexPopravdě - reakce těch dvou mě vážně děsí. Přišla Jess na něco, nebo se někdo neudržel... A znamená to, že se stala svačinou, nebo je upír? Každopádně bych jí to nepřála. Moc se těším na pokračování. Emoticon Emoticon Emoticon

35. Nosska
19.09.2011 [1:12]

Co je s Jess? Jazz se na lovu neudržel a Jess byla moc blízko a teď skučí na druhý straně ostrova, protože jí "hoří" tělo Emoticon Emoticon Emoticon

34. MyLS
18.09.2011 [22:04]

MyLSpěkné.. zajimalo by mne, co se děje...

33. Kika57
18.09.2011 [21:27]

Kika57Všem Vám moc děkuji! Emoticon Omlouvám se, že nebudu každému děkovat zvlášť, ale je vás tu tolik, že se bojím, že bych na někoho zapomněla... Emoticon Každopádně se vám děkuji, že jste mě nepřiškrtili za delší odmlku.

Co se týká dalšího dílu? Určitě nezasáhl nikdo z Cullenů. Nemají s tím nic společného. Emoticon Pokusím se ho napsat zítra Emoticon

32. kikuska
18.09.2011 [19:12]

Netuším čo s ňou je, ale celkom by ma to zaujímalo. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

31. kamika
18.09.2011 [19:00]

kamikauž jsem se nemohla dočkat další kapitoly. tato povídka je tak dokonalá že se to ani nedá popsat.

 1 2 3 4   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!