Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Úspěšná krása - Prolog + 1. kapitola

Bella s Viky na akci Chicagské nemocnice potkávájí Cullenovi.

Prolog

Dnešní den byl pro mě nejnáročnější za celou mou existenci. Musela jsem přislíbit účast na výroční akci největší Chicagské nemocnice, přestože se mi vůbec nechtělo. Podle Viktorie to je výborný obchodní tah, ale podle mě je to jen další snobská akce, které bych se nejradši neúčastnila. Možná je to tím, že po rozchodu s Edwardem mám ještě větší averzi jak k doktorům, tak k nemocnicím. Je to vlastně ironie osudu. My, kteří se snažíme být nenápadní, se necháváme vidět na akcích, které jsou pod drobnohledem veřejnosti.

Asi si teď říkate, kdo jsme, že? Trochu nás představím. Jmenuji se Isabella Swanová, zkráceně Bella, a s mou adoptivní sestrou Viktorií jsme upírky. Přesněji vegetariánky. Není nás na světě mnoho, ale přece se tací najdou. Například Cullenovi. Po letech upíří existence se začnete nudit, a proto hledáte něco, čím byste vyplnili většinu času. My jsme se vrhli na módu. Já sama jsem modelka a modní návrhářka, a spolu s Viki jsme vytvořili novou modní značku Wave. Jsem, podle mě, v obličeji obyčejných rysů, mám dlouhé hnědé vlasy a zlaté oči. I Viktorie již pár let žije na zvířecí krvi a výsledkem je právě zlatá barva našich očí. Myslím, že jsme si celkem podobné, až na barvu vlasů.

1. kapitola

V současné době žijeme právě v Chicagu. Městě, které pro mě skrývá nejednu bolestnou myšlenku, ale zároveň i úspěch v módní branži.

Konečně je tu námi očekávaný den D. Výroční večírek místní nemocnice začíná již za dvě hodiny a já se stále rozhoduji, co si obléct. Nervozitou snad zešílím. Nejsem sice nijak moc nadšená z večírku, ale jsem ráda, že to budu mít brzy za sebou. Kéž bych tu tak měla Alici. Ta by mě jistě povzbudila a našla v mém šatníku něco elegantního pro dnešní večer. Ach, ale co to plácám. Alice tu není a já už na ni nebudu myslet, jen mě to zraňuje. Odešla a ani se nerozloučila stejně jako její bratr. Vtom mě z myšlenek vytrhlo zaklepání na dveře.

„Dále!“ zavolám a aniž bych se musela otočit, vím, že vešla Viktorie.

„Přišla jsem ti pomoct s přípravou, vidím, že jdu včas." A aniž by mi dala čas se vyjádřit, už se vrhá jako šílenec do mé skříně. Jsem ráda, že mám aspoň ji. Nevím, co bych bez ní dělala.

Večírek byl sice v plném proudu, ale já se nudila alespoň do chvíle, než jsem se dozvěděla pro mě tu zdrcující novinu. Cullenovi byli zpět v mém životě. A všechny staré rány se znovu otevřely.
Ta bolest je nesnesitelná, myslela sem, že už je to za mnou, ale mýlila jsem se.


Musím pryč. Co nejrychleji, než si mě všimnou. Šla jsem hledat Viktorii, abych ji informovala, že odcházím a vtom se ke mně otočily zraky jeho rodiny. „Tak, na vypaření se po anglicku je pozdě, Bello,“ pomyslela jsem si. Třeba mě nepoznají, ale to by byla velká náhoda. Bohužel, jejich výrazy mi prozradily, že mě poznali víc než dobře. A co mě šokovalo nejvíc, že se všichni tváří tak zdrceně. Jako by snad litovali, že odešli.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Úspěšná krása - Prolog + 1. kapitola:

2. Roel
01.12.2011 [15:30]

RoelTo se mi libi.... Emoticon

30.11.2011 [21:54]

eMCullenAhoj, článek jsem Ti opravila, ale měla jsi v něm spoustu chyb:

+ čárky (!)

+ shoda podmětu s přísudkem

+ překlepy, chybějící písmena

+ jsem/sem (jsem - tvar slovesa být, sem - místo)

+ přímá řeč

Chyb jsi v tak krátkém textu měla opravdu požehnaně, tak bych Ti doporučila najít si korektora, kterému bys poslala kapitolu pokaždé na opravu. Korektory najdeš v sekci Pomoc autorům.
Příště si dávej pozor. Děkuji.

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!