Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Ty víš, že mě miluješ - 1. kapitola

Ty víš, že mě miluješ - 1. kapitolaBella a Edward mají poslední den prázdnin. Na pláži se koná párty a ani jeden z nich nezahálí a najde si zábavu.

EDIT: Článek neprošel korekcí.

 

Na to, že byl poslední den prázdnin, jsem vstala poněkud brzy. Včera jsem šla spát dříve než obvykle. Co taky chcete dělat v domě plném upírů, kteří jsou do sebe zaláskovaní až po uši a jediný upír se kterým byste se mohli bavit, je váš skoro ex. Nijak jsem netoužila absolvovat další trapný rozhovor s Edwardem. Včerejšek mi stačil. Bylo mi jasné, že to nebude snadné, už když jsem nasedala do letadla, jenomže se to nezdálo reálné do té chvíle, než jsem zaklepala na dveře jeho pokoje. A pak to objetí. No, co jsem měla dělat? Podat mu ruku? To těžko, prožili jsme toho dost na to, abychom si jenom podali ruku jako dva neznámí lidé. Když jsme se objali, projelo mnou jiskření. Pořád mě přitahoval, to jsem věděla, ale zakázala jsem si cítit cokoliv víc. Edward byl uzavřená kapitola. Tak proč nad ním pořád přemýšlím, sakra?

Vylezla jsem z postele a hned zapadla do koupelny. Potřebovala jsem studenou sprchu. Vlezla jsem do sprchového koutu a otočila kohoutkem, který jsem používala jen zřídka, tím studeným. Ve chvíli kdy na mě dopadly studené kapky vody, byla jsem probraná. A vyjekla. Studí, studí, studí, řvala jsem v duchu. Vodu jsem rychle zastavila a vylezla ven. Vzala jsem si ručník a obalila si ho kolem těla. Vyšla jsem ven z koupelny a vzala si čisté prádlo. Když jsem se alespoň trochu oblékla, začala jsem si vybírat oblečení na dnešek. Večer měla být párty na pláži a já chtěla vypadat skvěle. Ze skříně jsem vyhazovala trička a hledala mezi nimi nějaké, které by se hodilo na pláž. Oči mi padly na jedno bez ramínek se zavazováním za krkem, bylo červené a věděla jsem, že mi sluší, usmála jsem se a vytáhla ho ze šatníku. Vzala jsem si k tomu ještě krátké černé kraťásky. Když jsem měla vybrané oblečení, oblékla jsem si je a uklidila zpátky všechno, co jsem vytahala předtím ven.

Alice jsem včera večer slíbila, že jí pomohu s přípravou, a tak jsem se vydala k jejímu pokoji. Nebo spíš k jejímu a Jasperovu. Povzdychla jsem si a zaklepala. Slyšela jsem chichotání, jak Alice lezla z postele. Otevřela mi v županu a já si všimla, že Jasper seděl v posteli.

„Ty už jsi připravená? Vždyť je teprve devět ráno. Dej nám ještě chvilku,“ řekla Alice a dveře mi zabouchla před nosem.

A co mám jako dělat? Zeptala jsem se v duchu a odpověď samozřejmě nedostala. Odporoučela jsem se zpět do svého pokoje. Posadila jsem se na židli u pracovního stolu a rozhlédla se kolem sebe. Byla jsem sama. Ne v tom pravém slova smyslu, ale chyběla mi doba, kdy jsme s holkama všechny tři jenom balily kluky a pořád jsme společně něco podnikaly. Samozřejmě, že jsem jim přála jejich štěstí s Emmettem a Jasperem, byla jsem za ně šťastná, ale teď jsem neměla nikoho, kdo by se mnou šel večer tancovat do klubu, nebo se prostě jenom napít. Chyběla mi Jane, chyběl mi i Thomas, který odjel na začátku léta bůhvíkam. Jane je teď pravděpodobně s Demetrim a užívají si přítomnost toho druhého. Thomas se pravděpodobně dobře baví se svými přáteli, o kterých mi vyprávěl. Dokonce i Edward má určitě o zábavu postaráno. Jenom já jsem tady a nemám co dělat. Jak je možné, že se zrovna já nudím? Nikdy jsem se nenudila, vždy bylo co dělat, vždycky s někým. Samotnou mě nic nebaví. Musím si najít pár lidí, kteří se mnou budou chtít pařit. Dneska k tomu bude dobrá příležitost.

(…)

O pár hodin později jsme konečně všichni vyrazili na pláž. Tedy kromě Edwarda, který řekl, že dorazí později. Cesta autem byla strašná. Seděla jsem vedle Emmetta a Rose, kteří si neustále povídali o tom, kdo je lepší.

„Ty jsi lepší,“ řekl Emmett Rose.

„Ne, ty jsi lepší,“ řekla Rose Emmettovi.

Dala jsem oči v sloup a hlasitě si povzdychla. Tohle se z vás stane, když začnete s někým chodit? Zamilovaný, přeslazený blázen? Mám jediné štěstí, že jsem tomu unikla. Měli bychom to s Edwardem oslavit, třeba bouchnout šampáňo. Ale alespoň nejsou sami, mají jeden druhého, řekl hlásek v mojí hlavě. Okřikla jsem ho, ať drží klapačku a modlila se, ať už jsme na pláži. Měli jsme štěstí, tento rok bylo ve Forks výjimečně teplo, i když nesvítilo slunce. Jinak by párty na pláži nebyla, nikdo přece nechce drkotat zuby zimou.

Když jsme konečně dojeli na místo, kde se měla párty konat, musela jsem Alice a Rose v duchu pochválit, místo bylo perfektní. Vylezla jsem z auta, co nejrychleji jsem mohla a začala vymýšlet, kam co dát. Ohniště tam bylo dost velké a původní, což bylo plus. Stačilo jen zapálit. Stoly s občerstvením a pitím jsme dali dál od vody, aby se neutopili. Když jsme to měli dodělané, začali se jako na zavolanou sjíždět lidé.

Viděla jsem mezi nimi mnoho známých tváří. Všichni mě vítali zpátky ve Forks a ptali se mě, jak bylo v New Yorku. Tady se vážně nic neutají. Vyprávěla jsem všelijaké historky, které jsem zažila, aby měly školní drbny, co přenášet dál. Lidé se smáli. Samozřejmě. Mám dobrý smysl pro humor. Pak jsem ale spatřila Edwarda.

Vypadal neodolatelně jako vždycky. Bleděmodrou košili měl do půli rukou a k tomu měl bílé kraťasy těsně nad kolena. Jediné, co mu jeho vzhled kazilo, byly dvě černovlásky, která se mu každá věšela kolem jedné paže. Slyšet ho mluvit o jiných holkách bylo naprosto jiné, než to vidět na vlastní oči. Nebylo to příjemné. Všiml si mě, ale do očí se mi nepodíval. Byla jsem za to ráda, asi by se mi udělal knedlík v krku.

Odvrátila jsem pohled a na chvíli zavřela oči. Je to jen další kluk - upír, se kterým jsi něco měla. Přestaň řešit, že je s ostatníma holkama. Je to tak nejlepší. Taky jsi s pár klukama spala. To je ono, napadlo mě a rozhlédla se kolem sebe. Pohled mi zabloudil k Markovy. K tomu Markovy, se kterým jsem byla na rande před několika měsíci. Nasadila jsem svůdný úsměv a rozvlnila boky. Šla jsem směrem k němu. Viděl mě přicházet. Ani se nesnažil předstírat, že neciví. Uchvátila jsem ho. Zase. Podkopu mu sebevědomí. Zase. Cítím se provinile? Ne. Žila jsem takhle několik let, můžu tak žít znovu. Pomalu jsem došla k němu.

„Ahoj, Marku,“ řekla jsem a dotkla se jeho paže. Slyšela jsem, jak se mu zrychlil tlukot srdce. Začal zrychleně dýchat. Tohle bude snadné.

„Ahoj, Bello. Jaké byly prázdniny?“ zeptal se mě už vyrovnaným hlasem a usmál se. Pořád se v něm nezapřel jeden z nejhezčích a nejsebevědomějších kluků na škole.

„Byly fajn, strávila jsem je v New Yorku. Co ty?“ zeptala jsem se ho a pořád se dotýkala jeho paže.

„Skvělý,“ řekl a vzal mou ruku, kterou jsem doteď měla a jeho paži. Chvíli si s ní pohrával, a pak propletl svoje prsty s mými. Sebevědomě se usmál.

Úsměv jsem mu opětovala. Byl sladký. Typický lidský kluk, který mi nedokázal odolat. Ruku v ruce jsme šli dál od ostatních. Jestli se Edward díval, bylo mi to jedno. Jen ať vidí, že to co jsme si řekli na letišti, pořád platí. Žádné žárlivé scény. Podívali jsme se s Markem na moře. Zrovna zapadalo slunce. Hezké. Obrátila jsem svůj obličej k němu a znovu se usmála. On si mě přitáhl k polibku. Ve chvíli kdy se naše rty o sebe otřely, pocítila jsem vzrušení. Nebylo to kvůli němu, nic jsem k němu necítila. Bylo to kvůli tomu, k čemu se tady schylovalo. Navíc Mark líbal opravdu dobře.

Neměla jsem nic proti plážím, ale nechtěla jsem mít písek všude. A tak, když se mi pokusil vysvlíknout tričko, zastavila jsem ho. Nechápavě se na mě podíval a taky trochu naštvaně. Ihned jsem začala vysvětlovat.

„Tady ne. Ten písek. Kde máš auto?“ zeptala jsem se ho a on mě vzal za ruku a vedl mě směrem k němu.

Auto bylo trochu dál od ostatních. Tím lépe. Nechtěla jsem nikomu dělat představení. Tohle jsem dělala kvůli sobě. Nepotřebovala jsem, aby to Edward viděl. Nechtěla jsem ho přimět žárlit. No možná trochu jo, řekl mi opět můj vnitřní hlas.

Jakmile jsme se ocitli v autě, začal mě Mark opět líbat. Náruživěji než předtím. Povalil mě na zadním sedadle a já se nechala.

Edward

Seděl jsem na pláži s pár přáteli a poslouchal. Myšlenkami jsem byl ale jinde. K mému neštěstí opět u Belly. Viděl jsem, jak odešla s Markem. Věděl jsem, co udělá. Za zlé jsem jí to mít nemohl. Já dělal to stejné. Jeho myšlenky ale přeslechnout nešli. To na něj Bella nemohla použít ten svůj štít? Myslel na to, jak je Bella v tom tričku sexy. Myslel na to, jak jí ho stáhne. Myslel na to, jak skvěle líbá. Nechtěl jsem jí vidět pod ním, a tak jsem se zaměřil na myšlenky všech lidí okolo. Markovy myšlenky jsem úspěšně potlačil. Alespoň něco.

„Edwarde, už jsi slyšel o tom, že poslední ročník jede tenhle rok na dva týdny na výlet?“ zeptal se mě jeden můj lidský kámoš a já mu začal věnovat pozornost.

„Ne. Kam se jede?“ zeptal jsem se ho se zájmem. Tohle by mohla být legrace. Školní výlety jsou vždycky nezapomenutelné.

„Není to jedno? Mysli na to, že budeme dva týdny mimo školu. Holky na dosah ruky. Co víc si přát?“ řekl a zasmál se. Já se zasmál s ním. Jistě, co víc si přát? Až na to, že tam bude i Bella.

„Edí, nechceš se někam vytratit?“ zeptaly se mě dvě černovlásky, se kterými jsem dneska přišel, a tak mě vyrušily z mého vnitřního rozhovoru.

Jejich myšlenky byly jasné. Chtěli mě. Se svůdným úsměvem jsem se zvedl a vzal je obě kolem ramen. Ty dvě se zachichotaly. Jo, život je občas fajn.

Bella

Mohla být tak půlnoc, když jsem vylézala z Markova auta, kde on k mému překvapení spokojeně usnul. Jedno se mu muselo nechat. Byl skvělý milenec. Bylo to zábavné. I přesto, že jsem k němu nic necítila. Měla bych se kvůli tomu pravděpodobně cítit blbě, ale pocit viny stále nepřicházel. Oblečená jsem se zpátky vydala k velkému ohništi, kde se zdržovala většina lidí, mezi nimiž byli i čtyři upíři. Edwarda jsem tam neviděla, pravděpodobně se někam vytratil s těma holkama, se kterými dneska přišel. Hodně lidí už mělo něco upito. Měli jsme štěstí, že pláž byla odlehlá a nikdo nezavolal policajty. To by bylo teprve zajímavé. Vyhledala jsem Alici, která se držela s Jasperem za ruku a povídali si s některými lidmi. když jsem k nim došla, představila nás.

„Bello, tohle jsou Jessica a Lauren. Holky, tohle je Bella.“ Usmály se a já na ně.

„Moc rády tě poznáváme, hodně jsme o tobě slyšely. Alice říkala, že ráda chodíš do klubů. My taky,“ řekla ta, která byla pravděpodobně Jessica a zářivě se usmála.

Že by adeptky na kamarádky? Podívala jsem se na Alice a ta se usmála. Naznačila jsem jí tiché díky. Ona jenom pokrčila rameny.

„Tak my už půjdeme, jsem si jistá, že vy tři, se tady určitě zabavíte,“ řekla Alice a s Jasperem ruku v ruce odešli.

Jessica a Lauren se obrátily na mě. Vypadaly v pohodě. Proč ne, pokud se rády baví. Alespoň se už nebudu nudit.

„Prý jsi byla v New Yorku. Slyšela jsem, že jsou tam skvělý obchody,“ řekla Lauren zvědavě.

Pousmála jsem se a začala vyprávět. Obě dvě mě bedlivě poslouchaly. Když jsem pak v jednu hodinu ráno odjížděla, slíbily mi, že na mě počkají před školou. Konečně jsem měla někoho, s kým jsem mohla chodit do klubů a balit kluky. Lidé jsou užiteční v tolika věcech.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Ty víš, že mě miluješ - 1. kapitola:

 1 2   Další »
07.09.2011 [17:39]

ThereSSa Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

03.09.2011 [19:28]

AfroditaAliceCullenDíky, díky, díky!!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Už jsem ani nedoufala v to, že budeš pokračovat, ale zase si mně překvapila. Jo a omlouvám se za tu scénu na konci TB. TS. TBZ. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

02.09.2011 [21:42]

matysekmj Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

9. martty555
02.09.2011 [18:42]

paráda Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

8. Lucie7
02.09.2011 [17:56]

skvělé

02.09.2011 [15:33]

teresaterka Emoticon Emoticon Emoticon

02.09.2011 [14:13]

mima19974Úžasné!! Už sa teším na ďalšiu kapču. Emoticon Emoticon Emoticon

02.09.2011 [11:53]

Faire Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

02.09.2011 [10:16]

kiQaCULLEN Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. Wera
02.09.2011 [9:28]

Wera Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!