Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » The last chance - 3. kapitola

The last chance - 3. kapitolaAhojik, je tady další kapitola! Ještě stále se nic pořádného neděje, ale začíná se dít:) Bella a Eddie přijíždí do Forks! Přejeme hezké čtení a zanechte nám prosím komentáře! Vaše MyLS a blotik :)

3. kapitola

 

„Ano, záleží mi na něm. Ale ze všeho nejvíc mi záleží na tom, aby jsi TY byla jako dřív. Nemůžeš ho ze všeho vinit,“ opět zvýšil hlas. Tentokrát ho ale neudržel na uzdě a slyšeli to všichni.

Jen jsem záporně zakroutila hlavou, své kufry dala do kufru auta a nasedla. Eddie udělal to samé. Celou cestu jsme spolu už nepromluvili.
A já jsem celou cestu přemýšlela, jak moc jsme se změnila. Bylo toho hodně, čeho jsem si na sobě všimla já sama, ale Eddie a ostatní si všimli určitě více věcí. Přiznávám. Změnila jsme se. A dost. Už nechodím ven, na párty. Všechny nabídky k filmům jsem odmítla. To jsme nikdy nedělala. Jsem zakřiknutá. S Eddiem už to taky není jako dřív. Jsem jiná.
Ale jediný, kdo za to může je jen a pouze ON! To ON odešel! Nevšímal si mě. Nikdo mě neposlouchá, nezajímá je můj názor. Nezajímám je já.

Pocítila jsem, jak se mi do očí hrnou slzy a já to nechtěla potlačovat. Už jsme dlouho dělala, že jsme silná, ale teď už ne.
Slzy jsem nechala volně stékat po tváři a dál se dívala z okna. Už teď se mi tady nelíbí. Je tady všechno zelené a mokré. Prý tady hodně prší. Já déšť miluji, ale musím udělat vše proto, abych odtud co nejdřív vypadla.

Taxi začal zpomalovat a já se rozhlédla okolo sebe. Všimla jsme si, že jedeme někde lesem. Cože? To si koupil chatu?
Mýlila jsme se. Před námi se objevil krásný dům. Ale u něho taxi nezastavil a jel dál. Proč?
Nikdo mi na tuhle otázku neodpověděl, ale za chvíli se objevila krásná, obrovská vila. Tady taxi zastavilo. 
Řidič vysedl, aby nám vyndal kufry. Eddie taky, ale já jsem stále seděla a odmítala vysednout. Najednou se otevřely dveře na mě straně, o které jsme se opírala, a já málem spadla na zem.

„Isabello, nech už toho a pojď dovnitř!“ volal na mě…Eddie? Ano. Otec otevřel ty dveře, ale křičel na mě Eddie


„Tak Isabello, jo? Už ne hvězdo? Ty jsi s nimi? Nedivila bych se, kdybys za tím vším stál ty!“ křičela jsem hystericky.


Mezi tím dal otec řidiči peníze a on odjel.


„Ahoj Bello,“ pozdravil mě otec.


„Ahoj,“ odsekla jsem, popadla své kufry a zamířila do domu.


Už je večer a já právě ležím ve své posteli. Otec mi ukázal můj pokoj. Je vážně pěkný (ten pokoj).


Má jednu stěnu celou prosklenou, vlastní balkon, koupelnu a šatnu. Zařízený je v barvách fialové a béžové – mě oblíbené barvy -, asi si u mě chce šplhnout.
Zrovna mám před sebou netbook a píšu na své stránky, co jsem dnes dělala. Je to divný, když máte minimální návštěvnost denně přes 1 000 000 lidí. Všichni mi píšou, jak mě milují. Dokonce denně dostávám nabídky na sňatek.


Když jsme skončila, zaklapla jsem netbook a vzala si svůj deník. Otevřela jsem ho a chvíli si ho prohlížela. Jako kdybych v něm dokázala vyčíst něco víc, než jenom mé poznámky, stížnosti, věrnosti a další.


Milý deníčku,
To jsem zase já. Dneska jsme přijeli k NĚMU. Ale ještě jsme se s Eddiem stihli na letišti pohádat. Nechápu, co nechápe na tom, že to ON všechno zničil. Nechci ho nazývat ani jménem, ani oslovením, které říká dítě svému mužskému stvořiteli. Je to pro něho moc milé. On nás opustil, on se tváří jako neviňátko, on zavinil stav mamky, v kterém teď je. A to Eddiemu vůbec nevadí. Dokonce ho brání.
Vím, někdy jsem na všechno až moc hr, ale myslím, že v tomhle nepřeháním. Mě si bydlením v drahém baráku nekoupí. Mně stačí ten náš. Mamky, můj a Eddieho, ale po dnešku se mi zdá, že Eddie by raději zůstal tady, s ním. Jakoby ho máma už vůbec nezajímala.
Jsem ráda, že aspoň tobě se můžu svěřit. Doufám, že nikdy nebudeš proti mně. 
Už musím jít, volají mě na večeři, ale myslím, že nic extra to nebude.


Tvá Bella


„Už jdu,“ odpověděla jsem s nechutí na volání z kuchyně

Prý už je hotová večeře. Jo, a kde jí vzali? Zavolali chlápkovi s pizzou? Nebo se snad snažili něco sami uvařit? I když nevím, jestli se tomu u nich dá říkat vaření. U nich je to spíše kažení. Kažení dobrého jídla. To, co je poživatelné smíchají dohromady do jakési sloučeniny, která není poživatelná.


„Máme špagety,“ oznámil mi, dobře, budu mu tak říkat, táta.


„Super,“ zamumlala jsem ironicky. To bude vážně ,dobrota'.


„A kdo vařil?“ zeptala jsem se s nadějí v hlase. Přece jenom Eddie vaří aspoň o trochu lépe, než táta. Aspoň něco málo zdědil po mámě.


„Já jsem vařil,“ ukázal na sebe hrdě táta. No nazdar. To se mám zase na co těšit. To bude ,skvělé' jídlo.


„Tak dobrou chuť,“ řekla jsem nedůvěřivě, když jsem vidličkou prozkoumávala to cosi tvrdé.


„Tati, nemohl bys příště nechat oběd na Isabelle? Přece jenom má dost nápadů, jaké jídla vařit,“ řekl najednou Eddie. Taky mu to nejelo. Ale co si to dovoluje? Nejdřív se se mnou pohádá, vynadá mi, že to přeháním a teď jsem mu dobrá na to, aby si dobře nacpal břicho. No to tak.


„Tak na to jsem ti dobrá, co?“ neodpustila jsem si tichou poznámku. Asi to slyšel, protože po mě hodil naštvaný pohled. Myslím, že dneska hádky ještě neskončili.


 

myls blotik


 

Zanechte nám prosím komenty. Stačí klidně i smajlík:). Ten taky hodně potěší! Jen chceme vědět, že se vám povídka líbí.

Děkujeme!

MyLS a blotikSdílet Sdílet

Diskuse pro článek The last chance - 3. kapitola:

 1
1. martty555
26.11.2011 [21:28]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!