Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Svetlo či tma?! - 20 - Koniec

Svetlo či tma?! - 20 - KoniecPosledná kapitola...

Koniec

Ležala som smutne pri Ethanovi, ktorý sa práve zobúdzal.

 

„ Ahoj láska“

 

Zašeptala som a jemne ho pobozkala na čelo.

 

„ Čo, čo sa stalo?“

 

Chudák, bol úplne dezorientovaný, a tak som začala rozprávať.

 

„ No vieš, bol tam ten jeden upír, čo vrhal ohňové gule, a no, jedna ťa zasiahla, takže som ťa rýchlo odtiaľ vzala preč“

 

„ A čo ostatní?“

 

To by nebol Ethan aby myslel na ostatných.

 

„ No...všetci sú v poriadku, až....až na Marka“

 

Zašeptala som, a po tvári sa mi zviezli dve veľké slzy. Ethan sa na mňa pozeral, a po chvíli pochopil. On... on sa rozvzlykal, v živote som nepočula vzlykať upíra. Rýchlo som ho objala a nechala ho vzlykať v mojom náručí. Marko bol veľmi dobrý kamarát Ethana, nečudujem sa že ho to až tak zasiahlo.

 

V takomto stave pretrval až 5 dní. Potom už vzlykanie prestalo, ale stále nebol schopný postaviť sa. Bola som už z toho zúfalá. Každý druhý deň som mu donášala čerstvú laň ale nikdy sa jej ani čo i len nedotkol. Dával si to za vinu, to on ho zavolal, ale nebola to jeho vina, i on by toto isté spravil pre neho.

 

„ Ethan, pi, prosím, nič nevyriešiš týmto sebatýraním, a ak sa pokúšaš zabiť, tak takýmto spôsobom to nedocieliš, všetci sa o teba boja, a hlavne ja, ja.....ja som myslela že ma miluješ...ale ak ty zomrieš ja zomriem tiež“

 

Povedala som mu už po mesiaci tohto jeho stavu. Vzhliadol na mňa.

 

„ Kei, prepáč, keď ono to tak bolí“

 

Hlesol a znovu sa mi rozvzlykal na rameni. Asi som mala držať hubu. Ale nie, nakoniec asi po hodine sa vzchopil a vypil jednu laň. A každým dňom sa to zlepšovalo až nakoniec išiel aj sám na lov. Naši hostia odišli ešte za Ethanovej depresie, takže sme teraz mali celý dom iba pre seba.

 

V jeden deň som Ethana vôbec nemohla nájsť. Mám malý dom ale i tak niekoho tu nájsť je zázrak.

 

„ Bu“

 

Ozvalo sa za mnou a ja som nadskočila od strachu a potom som sa prísne pozrela na Ethana.

 

„ Ethan Dunst toto už nik...“

 

Nestačila som dopovedať lebo ma umlčal bozkom. Vie ako na mňa. A potom mi dal šatku cez oči.

 

„ Nepýtaj sa“

 

Šepol mi slastne do ucha. Vzal ma do náručia a niekam viedol. Po dlhej ceste zastavil A položil ma ale nie na zem, ale do vody. Odviazal mi šatku. A predomnou kľačal Ethan v mori! A boli sme presne na tom istom mieste kde sme sa prvý krát spoznali! Presne tu som sa otočila za jeho ľúbezným hlasom.

 

„ Ethan, čo ..?“

 

Prerušil ma.

 

„ Krásna upírka, neuveriteľný tvor, to najlepšie čo ma kedy stretol, človek ktorý mi zmenil život a vymaľoval mi ho na ružovo, osoba ktorú nadovšetko milujem, jednoducho Keira Grey, milujem ťa z celého srdca a pre to sa ťa chcem spýtať, či by si ma dokázala po celú svoju večnosť trpieť nie už ako priateľa ale ako manžela....vezmeš si ma?“

 

Dopovedal, wau. Veď jasné že si ho vezmem hlúpa otázka.

 

„ Budem najšťastnejšou upírkou keď poviem áno, a ja chcem byť šťastná“

 

„To znamená áno?“

 

„ Áno“

 

Vykríkla som a hodila sa mu okolo krku. No v tom ma od seba odlepil, znovu si kľakol a z vrecka vytiahol mušľu, otvoril ju a v nej sídlil krásny prsteň s diamantom. Ethan ho vzal do ruky a nasadil mi ho. A potom som sa konečne na neho vrhla a prisala svoje pery na jeho. Bozkávali sme sa nespočetnú chvíľu.

 

„ Poď ukážem ti niečo“

 

Zašepkal mi Ethan do ucha. Vzal ma za ruku a bežali sme domov. Ethan vošiel do izby, a neviem prečo bola celá zatienená. A prekvapenie bolo že v tej tme tento prsteň žiaril na červeno, bolo to naozaj krásne. Ako žiaril tak na stene urobil nápis.

 

„ Ethan a Keira naveky vekov“

 

Tak toto bol koniec, i v tej tme som našla Ethanove pery, a bozkávala ho celú večnosť. Môj život sa zo žalostného stal krásny, už viem že nikdy sa nesmiem vopred vzdávať a som si istá že aj s Ethanom všetko zvládneme spoločne. Môj život získal nový cieľ, jeho Ethana, moju lásku.

 

Shrnutie poviedok

 

Pozn. autora:

No myslím si že táto poviedka nebola najlepšia, mám pocit že sa mi nepodarila. Je mi ľúto ak som vás sklamala koncom. Ale už vážne som nevedela čo ďalej vymyslieť. Teraz by som hlavne chcela dopracovať Bručouna, a taktiež začala písať novú poviedku a to o Cullenovcoch, ale tak ako by som si to všetko ja predstavovala, takže sa to moc originálu nebude podobať, tak dúfam že v tej poviedke vás už nezklamem.

 

Ďakujem všetkým za krásne komentáre, a za povzbudenie

 

Rose Dublest

 



Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Svetlo či tma?! - 20 - Koniec:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz



...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!