Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Snová Lady - 17. kapitola - Epilog

Snová Lady - 17. kapitola - EpilogTak tu je epilog, ktorý Vám všetko objasní. Ničím nerušené čítanie, praje Rosie.

Venované tým, ktorí majú zlý spánok.


Všetko je len sen...

 

17. kapitola - Epilog

A bola tma. Nechápala som, čo sa stalo. Teda, po chvíli som pochopila. S Angelov sme boli na nákupoch a začala hrať tá hrozná hudba. A pochopila som ešte jednu vec. Už sa nezobudím. Cítila som to, že už sa nevrátim ku Edwardovi, ani ku Cullenovým, do môjho sveta, života. Že som skončila.

Prekvapením pre mňa bolo, keď som pomaly otvorila oči. Bola tam... moja mama a Ben a otec. A ešte nejaký doktor, v kútiku duše som dúfala, že je to Carlisle, ale nebolo to tak. Všetci mi prišli, nejakí mladší... Striedavo som sa na nich pozerala a mame pomaly začali tiecť slzy.

„Ach zlatíčko!“ zavzdychala a otec si ju stiahol jemne do náruče. Doktor ich poprosil, aby ustúpili, aby mohol ku mne prejsť. Desať minút ma prezeral a potom odpojil pár prístrojov a dal mi dole masku na dýchanie.

„Čo to?“ zachraptela som zmätene.

„Ty si nepamätáš Bell?“ spytoval sa ma Ben, vyzeral tak, ako keď mal sedemnásť. Potriasla som hlavou, že nie. Trhane sa nadýchol.

„Bola si v autobuse, so školou ste šli na výlet a skrížili ste sa s kamiónom. Udrela si si hlavu. A... ostala si v kóme. Pol roka.“

„Čože?“ spytovala som sa znovu. To nemôže byť možné, to nie, to nie.

„Belli, mali ste nehodu a buchla si sa do hlavy. Nepamätáš si na to? Doteraz si bola v kóme. Dnes si sa prvý raz zobudila, vďaka Bohu. Dúfam, že vieš, kto som.“ Prísne sa na mňa pozrel.

„Ben, to si pamätám, ale ostatok nie.“

„A čo si posledné pamätáš.“

„Ako som bola s Angelou v obchode a... myslela som si, že už sa nezobudím.“ Moje slzné kanáliky trochu povolili, ešte som živá, môžem ísť za Edwardom.

„Aká Angela?“ spytoval sa Ben. Čo sa to deje, čo sa to deje?

„Ty si to nepamätáš, ja... boli sme vo Forks a tam sme spoznali Cullenovcov. Nevieš? Ty a Sienna, poloupírka. Vlastne oni všetci boli upíri. A ty si mal potom s ňou dieťa. Mary, Mary sa volá. A ja som najprv nechcela byť s Edwardom, lebo nevedel o mojom tajomstve, ale ty si mu to povedal a tak som s ním mohla byť, on ma chcel požiadať o ruku. Mala som s ním byť. Chcela som mať s nim deti.

A Timmy, vlkodlak, sa zaľúbil do Leah, ktorá je tiež vlk a vlastne celá smečka a Emmett s Rose, ktorí sú adoptívni rodičia Sienny, tvojej ženy a matky tvojej dcéry a všetko! Ako si to nemôžeš pamätať?!“ vyhŕkla som na neho a prudko sa postavila.

„Ja idem za nimi, idem za nimi!“ rozhorčila som sa a bola pripravená ísť do Forks a dokázať im, že som si ich nevymyslela. Lenže matka ma zastavila a chytila za ramená.

„Zlatíčko, to nič, to nič, bol to len sen.“

Tvrdo som dopadla na zem. A bola tma, večná tma.,0


Tak, dúfam, že ste pochopili celému príbehu. Edward, vlkodlaci a ani nič podobné neexistovalo. Bol to len výtvor Bellinej mysle, zatiaľ čo bola v kóme. Ale všetko ostatné, bola pravda a ste sa aj na konci dočítali. Táto poviedka mala 52 strán, pri ktorých ste strávili 4 -5  hodín vzácneho času a ja som Vám za to všetko veľmi, veľmi vďačná. Všetky komentáre boli úžasné, aj tie vraždiace:D. Ďakujem Vám, že ste boli vôbec ochotný aspoň jeden komentár napísať, pre mňa to vždy znamenalo veľa. Je mi ľúto, ak som Vás koncom sklamala, ale ja som to tak mala nnaplánované od začiatku. Proste to nemala byť skor žiadna romantika, skôr tam išlo ukázať to, ako ľahko sa ľudský život zmarí a že nikdy nečakajte do poslednej chvíle. Lebo tá chvíľa môže byť pre niekoho naozaj posledná.

 

Takže, naozaj Vám veľmi pekne ďakujem a dúfam, že nebudete až tak veľmi sklamaní, Rosie.

ShrnutieSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Snová Lady - 17. kapitola - Epilog:

 1
16.01.2012 [22:16]

starlightUž som sa bála, že budem spriadať nejaký vražedný atentánt... Fuj, ale sa mi uľavilo. Mala som v pláne tu toto, prosto písať, že dve poviedky z troch sa končili smrťou a, že akože čo si o sebe myslíš. Máš šťastie, že neumrela... :D

06.11.2011 [14:09]

AddyCullenCo??? Co to, kruci bylo jako??? No ty vole... nic neříkám, radši... waw!!! No já se zblázním!!! no ty vole... co to jako je??? co si to udělala jako??? wa!!! podívej se do slovníku všech jazyků na světě a vyber z toho ty nejlepší slova chvály a uznání, protože to se mi jako fakt psát nechce!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. Eni..
18.07.2011 [23:53]

Geniální...

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!