Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Snová Lady - 15. kapitola

Snová Lady - 15. kapitolaTentoraz Vám prinášam o niečo kratšiu kapitolu, ale užite si tej romantiky. Edward ide za Bellou. Príjemné čítanie praje Rosie.

Ďakujem za krásne komentáre, prepáčte, ale dnes zo mňa asi väčšie poďakovanie nevylezie, lebo ma bolí hlava. Ale vážne som Vám veľmi, veľmi vďačná, ste zlatíčka.

Venované: eMuske, EdBeJi, Blackstar, Ronnie, Viktorii, Scherry, Dorianne, DAalice, Izzie22, Hellokity, Ariane, TayLoORiSsOoCuTeE, Eternity, Cornelii, Nessie, eElis, Rosalie7, Jenn, Mime19974, ClaudiiRosalie, Smili, Elie_Darrem, Ctenarke, Izzie22, Lumo12, Nikki, Lettynke a Raily 96.


15. kapitola


Bella sa znovu so mnou nebavila. V škole bolo ticho a len ja s Benom a Alice sme vedeli, čo sa vlastne stalo. Sie už jemne vykúkalo bruško a Ben jej ho láskyplne hladil. Prial som im to. Lenže teraz, som mal na práci niečo iné, čakala na mňa jedna osoba, ktorá mi musela pár vecí vysvetliť, aby som vedel, na čom som.

Ihneď po škole, som zamieril ku Belle domov. Ben šiel ku nám aj so Sie, bol som mu naozaj vďačný a aj on mne. Zbavil som svet Stearana a taktiež dúfal, že sa z Belli stane znovu tá veselá pôvabná žena, akou bola po mojom príchode. Ani Belliny rodičia ešte neboli doma, takže to bol ten najlepší čas, dozvedieť sa celú pravdu.

 

 


Podišiel som pred jej dom. Bella mala o jednu hodinu menej ako ja, takže už musela byť doma, aj jej motorka stála pred domom. Ticho som zaklopal na dvere. Skoro okamžite mi otvárala prekvapená Bella.

„Čo tu robíš?“ oborila sa na mňa a zamračila sa.

„Viem všetko,“ odpovedal som a posunul Bellu do domu. Rýchlo som ju vzal do náruče a kým sa začala vzpierať, odniesol som ju hore do izby. Pravdaže, už začala chytať záchvat a tak som z jej stolíka vytiahol injekciu a pohotovo jej ju vpichol.

„Viem prečo máš tieto záchvaty, viem, kto ti čo urobil a taktiež viem o tej nehode,“ vyhŕkol som zo seba. Dlane si pritisla k ústam a zdesene vypískla.

„Ty si ho zabil! To si bol ty!“ vykrikovala a potom sa naplno rozvzlykala. Práve toto som nechcel, aby vedela. Lenže potom, sa mi hodila okolo krku a vzlykala mi v náruči. To ma prekvapilo. Vlastne, asi bola rada, že je mŕtvy.

„Ďakujem,“ zašepkala po chvíli a ešte väčšmi sa ku mne natlačila. Nevedel som, čo jej mám povedať a tak som ju len držal v náruči. Po chvíli sa zhlboka nadýchla. A je to tu, trochu som sa prikrčil.

„Asi ti to povedal Benjamin... ale vlastne, som tomu aj celkom rada. Prepáč, ale ja by som naozaj nebola schopná ti to povedať, jednoducho sa to nedá... je toho až príliš... A taktiež, sa ti chcem ospravedlniť, za ten večer. Ja... nechcela som, aby si to vedel, i keď teraz som tomu tak celkom  rada. A tiež nie je pravda, že ťa milujem, len ako kamaráta... Nikdy som ťa tak nemilovala, len som nedokázala povedať ti celú pravdu, je mi to ľúto. A teraz, je už asi neskoro.“

Všetko už bude len lepšie... A naozaj to tak bude. Pozrel som sa Belle do očí. Tie jej krásne oči, plné lásky, nikdy pre nás dvoch nebude neskoro. Pomaly som sa ku nej zohol a svoje pery váhavo pritisol na tie jej teplé, sladké, ľudské. Skoro sa mi zatočila hlava, keď sa ku mne väčšmi pritisla a začala ma dravo bozkávať. Všetok ten čas, všetko čo sa stalo, teraz stálo za to. Potom sa na chvíľu oddelila od mojich pier, ale čelom sa oprela o to moje.

„Ja sa už nechcem báť Edward, nechcem brať na nič a na nikoho ohľady. Chcem len žiť, šťastne, aspoň trochu šťastia. Ty si pre mňa šťastie a vlastne... milujem ťa od prvej chvíle, čo som ťa videla.“ Jemne sa zapýrila a mne sa točil svet. Znovu som ju jemne pobozkal a privinul si ju do náruče.

„Myslel som si, že ma s tadiaľto vyhodíš, taký krásny koniec som si naozaj nepredstavoval,“ zachichotal som sa tíško a Bella so mnou. Znovu ma pobozkala a potom sa mi koketne pozrela do očí.

„Ak chceš, stále ťa môžem vyhodiť.“

„Radšej nie, takto mi to úplne vyhovuje.“

Zmenila sa neskutočne rýchlo. Asi, to všetko tajnostkárenie bolo pre ňu záťaž. Očakával som, že bude na mňa kričať, ako veľmi ma nenávidí a nech vypadnem z jej života, ale v takýto koniec som ani len nedúfal. Milo prekvapený, zamilovaný a spokojný, som hľadil Bellu na jej posteli. Rozprávala mi o svojom detstve.

Všetko ostatné, okrem toho, čo mi už povedal Ben. Aj Ben bol častá téma večera. Bell si pripravovala, ako na neho nakričí a potom ho objíme. Taktiež mi rozprávala o jeho fáze dospievania, kedy menil často dievčatá a že to vážne boli exemplárne kusy. Rozprávala mi o svojich pár kamarátoch, o komických situáciách, ktoré v jej živote nastali. Hoci ich bolo málo, naozaj za to stáli.

Predstavovali sme si obaja, ako sa zajtra budú všetci tváriť v škole, keď nás uvidia spolu. Vedeli sme, že budeme ďalšia senzácia. Ale bolo nám to jedno, hlavné bolo, že sme spolu a nik iný nás nezaujímal. Bella pre mňa už dávno znamenala všetko, ale pri nej, slová všetko, láska, milovať naberali omnoho silnejšiu váhu, ako normálne.

A tak, náš život pokračoval. Bell bola stále so mnou a ja stále s ňou. Siennine tehotenstvo bolo o niečo rýchlejšie, ako sme predpokladali a tak, po prvom mesiaci, musela odísť zo školy. Taktiež sa blížila jej svadba a všetci sa veľmi tešili. Alice s Rose, ušili Sie šaty, presne vedeli, ako majú vyzerať a že Sie z nich bude nadšená. Zlatá Alice.

A Bella, Bella bola na svadbe naozaj kúzelná. Mala bledomodré šaty a vyzerala ako princezná. Na svadbe boli aj vlci a aj známi z Denaili. Dokonca, sa dostavila aj Sarah. Nechápali sme, odkiaľ sa to dozvedela a prišla. Najprv bola Sienna vystrašená, pomerne neznášala svoju matku za to, že ju len tak nechala, ale bola jej aj vďačná, lebo ako sama vravela, lepšiu rodinu by si priať nemohla.

„Edward?“ zašepkala moja láska tesne po svadbe. Vlčí hostia práve jedli a ostatní sa bavili. Ja som s Bellou tancoval.

„Áno?“

„Ja... tak som rozmýšľala. Keby my dvaja... chceme mať deti... šlo by to?“

Najprv som bol obklopený šťastím. Ona chcela mať so mnou deti! Ale ihneď to vystriedal smútok. Ja nikdy nebudem môcť mať deti, teda, vlastne Bella, ak bude so mnou, nebude môcť mať.

„Nešlo Bell, je mi to ľúto, ale ja nemôžem. Som len kus ľadu, niečo veľmi málo živé.“

Bell okamžite prestala tancovať a pozrela sa na mňa. Bál som sa, aby sa mi nezrútil svet, aby si to všetko zrazu nerozmyslela.

„Ty si nikdy nebol a ani nebudeš kusom ľadu Edward. Si milujúca bytosť. Vieš smútiť, vieš sa smiať, vieš sa hnevať, i svoje srdce mi dať,“ zašeptala koniec z básní, ktoré som jej raz čítal. Jemne som sa usmial.

„A viem milovať... iba teba.“

S Bellou bol život krásny. Ona vám, aj v tých najhorších situáciách dokázala zdvihnúť náladu. Bola pre mňa slnko, tá najkrajšia víla, úžasný Anjel, na ceste životom. Sienna dva týždne po svadbe porodila. Dievčatko pomenovala Mary. Podobne, ako znelo Belline meno. Bolo to také malé poďakovanie za Bena. To vďaka nej, má teraz úžasného manžela, to vďaka nej, sa náš tichý život, plný chladu, zmenil na hrejivú náruč budúcnosti.

 

ShrnutieSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Snová Lady - 15. kapitola:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!