Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Snová Lady - 13. kapitola

Snová Lady - 13. kapitolaTak, veľmi, veľmi skoro Vám prinášam 13. kapitolu. A ako väčšinou v mojich poviedkach, je 13nástka, vždy niečo extra. Ale čo bude v dnešnom diely extra, tak to uvidíte. Aspoň si Vás tak trochu udobrím po minulej časti :D. Tak, dúfam, že sa Vám aspoň trochu bude ľúbiť, príjemné, ničím nerušené čítanie, praje Rosie.

Zlatíčka, ste úžasné v tých komentároch, na začiatku komentáru ma chce každý zabiť a na konci ma ešte stihnete pochváliť :D, včera ste ma veľmi, veľmi rozosmiali :D. Ale ako som Vám už raz písala, poviedka je už dopísaná, takže ja ju už meniť nebudem, na konci uvidíte prečo, ale nič viac Vám neprezradím. Ale teraz Vám hlavne ďakujem za tie krásne, krásne komentáre, ste naozaj úžasné, ďakujem. :)

Venujem: eMuske, EdBeJi, Blackstar, Ronnie, Viktorii, Scherry, Dorianne, DAalice, Izzie22, Hellokity, Ariane, TayLoORiSsOoCuTeE, Eternity, Cornelii, Nessie, eElis, Rosalie7, Jenn, Mime19974, ClaudiiRosalie, Smili, Elie_Darrem, Ctenarke, Izzie22, Lumo12, Nikki, Lettynke a Raily 96.

 


Nikdy mi nikto nedovolil byť normálnou... Ďakujem.

 

13. kapitola

Beyonce - Broken hearted girl

V ten večer skončil môj sen. Možno to bol sen, možno len prianie. Bell sa úplne odo mňa oddelila. Stratil som ju, asi navždy. V škole sa na mňa ani len nepozrela, dokonca sa prestala baviť aj s Alice, teda, všetkými z mojej rodiny. Ben bol najprv nahnevaný na mňa, ale keď som mu vysvetlil situáciu, ktorá sa odohrala, tak začal byť nahnevaný na Bell. Ja som nebol nahnevaný, po pravde, bol som sklamaný a zmätený.

Bell bola pre mňa všetko, môj život sa začal točiť len a len okolo nej, všetko ostatné bolo úplne nepodstatné. A teraz? Nemal som prečo žiť, nechcel som umrieť, ale ani sa mi nechcelo žiť. Nemohol som byť dlho doma, pretože Jasper kvôli mne zažíval muká. Všetok svoj čas som trávil v lese a premýšľal nad všetkým. Prečo sa to vôbec stalo? Prečo som ju teda spoznal, keď aj tak sa z toho nič nestalo.

Myslel som si, že je môj osud, že je nám predurčené byť spolu a vlastne, mysleli si to všetci. Bella bola pre mňa záhadou už od začiatku, ale dúfal som, že budem pre ňu znamenať tak veľa, že mi pomôže tú záhadu rozuzliť a všetko bude skvelé. A... asi by som mal prestať snívať.

Prešiel ďalší mesiac a mne bolo na zbláznenie. Zúrivo som držal Benjaminov krk a nechcel ho pustiť ani na Sieine naliehanie. Nakoniec ma od neho dostal Jasper s Emmom.

„Ako si len mohol?!“ spustil som a nevraživo na neho hľadel. Ja ho zabijem a Sie tiež. Sienna mu pomohla postaviť sa a skoro ho preniesla na pohovku.

„Ja, ja vám to vysvetlím!“ naliehala. To by som si teda rád vypočul. Ukľudnil som sa a posadil sa aj so svojou celou rodinou. Sienna a Benjamin sedeli pri sebe, pri čom Sie kŕčovito stláčala Benovu ruku.

„To nie je Benova chyba, ja som to chcela,“ prehovorila a Emm si asi konečne uvedomil čo sa deje a začal sa chovať, ako jej otec.

„Ako si to mohla chcieť?! Vy ste nepoužili gumu?! Ehm, teda ochranu?“ spytoval sa rozhorčene a Rose ho pridržiavala na mieste. Jej to nevadilo, ona sa tešila, po dieťati vždy túžila.

„Prepichla som ju, Ben o tom nevedel,“ pípla a Emm sa už skoro začal zmietať.

„Otec! Prestaň prosím, pozri sa na mňa! Všetci vieme, že nie som ani človek, ani upír, ale čoskoro upírom budem. Kým mám šancu, porodiť to dieťa, tak ho chcem. Všetkým vám to bolo odoprené, len ja som dostala tú šancu. Aj keby mám zomrieť, ja to dieťa chcem,“ zašepkala a pár sĺz jej zmáčalo tvár. Počul som jej myšlienky a začal som ju chápať. Prehnal som to. Ona si vážne to dieťa zaslúži a ja by som urobil to isté, na jej mieste.

V myšlienkach ostatných som počul to isté, pochopenie. Každý ju chápal, ale bolo treba, aby sme jej vysvetlili, že to mohlo byť aj inak, že nemusela na nás takto s tým vyrukovať. Ani Ben jej nič nevyčítal. Emm sa zhlboka nadýchol a zapozeral sa viac na Bena, ako na Sie.

„Tak... Keď je situácia takáto, potrebujem sa ťa spýtať Ben, či by si bol ochotný, vziať si Siennu, nech je to tak, ako by to malo byť.“ Týmto Emm asi všetkých prekvapil, správal sa ako naozaj vzorný otec.

„Ja som sa na to chcel opýtať hneď po prvotnom šoku z tej informácie. Teda, že či mi dáte obaja zvolenie, vziať si vašu krásnu dcéru. Áno, bolo to nezodpovedné, ja viem. Ale život je plný prekvapení a myslím si, že toto je jedno z tých radostnejších. Sie nadovšetko milujem a budem veľmi rád, ak mi vy dáte zvolenie a ona mi povie svoje áno.“ Táto Benova reč snáď dojala všetkých v miestnosti. Vedel som to už len preto, že sa Jasper až príliš veľmi usmieval, mal som pocit, že si potrhá pusu.

Emm aj Rose dali povolenie a aj Sie mu povedala svoje ešte predsvadobné áno. Carlisle sa pravdaže zaručil, že bude dávať pozor na Siennin stav, takže o ňu a bábätko bude určite postarané. Po hodinu nadšeného rozprávania o jej začínajúcom tehotenstve a budúcnosti ich dvoch som musel odísť. Nedokázal som to zniesť. Prial som im to, ale mňa samého to veľmi bolelo.

Ja nikdy nič také nezažijem s Bellou a nie len preto, že som upír, ale aj preto, že už pre ňu neexistujem. Znenávidel som jej tajomstvo, pretože som mal pocit, že hlavne kvôli nemu sa so mnou už Bella nechce rozprávať, hlavne kvôli nemu som bol pre ňu len vzduch. Niekto neznámy.

Bruno Mars - Just the way you are

Pohľad Sienni, osudná noc:

Mala som plán, tajný plán a on, musel jednoducho vyjsť. S Benom som už príliš dlho a moje... “biologicko – upírie“ hodiny tikajú. Vedela som, že je tu možnosť, aby som mala dieťa, hoci ja sama, ešte asi ním som. Ale keby čakám dlhšie, asi by už bolo neskoro. Bena milujem a on sám mi už stokrát hovoril, že keby už nie sme v škole, tak by ma požiadal o ruku a spolu by sme ušli na pár rokov niekam ďaleko. Dokonca povedal, že by sa chcel stať upírom, lebo chce byť so mnou navždy. A ani ja som si nevedela predstaviť, žeby som ho raz stratila.

A tak sa mi v hlave zrodil diabolský plán, skoro bez rozmýšľania. Náš vzťah s Benom bol pomerne divoký a obaja sme skôr konali, ako mysleli. Niet čudo, že náš sexuálny život začal pomerne skoro a dni v posteli boli príliš krátke. Jeden druhého sme sa nevedeli nabažiť. Bol tak veľmi dokonalý, na človeka až príliš. Pravdaže sme vždy používali ochranu a on miloval, keď som mu kondóm sama navliekala. Nemal kedy vidieť, že som ho prepichla.

Dnes ma vzal ku nim. Rodičia boli ešte v práci a Bella išla s nejakou kamarátkou do Port Angeles, nakupovať knihy. Takže sme mali dom na pár hodín len pre seba a obaja sme vedeli čo to znamená. Hrdo ma vyniesol po schodoch až do svojej izby a jemne položil na posteľ.

„Milujem ťa,“ šeptal, zatiaľ čo ma bozkával na krku a ja som sa pod jeho dotykmi len zvíjala. Bol dokonalý, po všetkých stránkach.

Jemne si ma nadvihol a tričko mi prevliekol cez hlavu. Milovala som tie jeho detské iskričky v tvári, vždy, keď ma videl. Vďaka jeho očiam, som vedela, že ma naozaj miluje. Po pár minútach sme sa na posteli zvíjali obidvaja nahí, len pod tenkou saténovou prikrývkou. Prišiel rad na ochranu a ja som nadšene a nervózne, ako ešte nikdy, natiahla mojej láske kondóm. Vzrušene zavrčal a ja som poskočila šťastím. Jemne do mňa vnikol a naša chvíľa nadišla.

Tento raz som si to uvedomovala a vnímala ako nikdy. Tento raz, to bolo iné, dokonalejšie a uvedomovala som si tie tisícky malých stvorení, ktoré sa šírili do môjho tela. Ako medzi sebou bojovali, kto bude rýchlejší a kto urobí tú najkrajšiu vec. Stvorí ten zázrak, náš spoločný zázrak. Nadšene som zavýskala, keď som si uvedomila tú skutočnosť a Ben sa len tíško zachichotal a začal ma vášnivo bozkávať.

Jedinou chybou v tom všetkom bol test, ktorý si prísne Ben stanovil, aby sme si boli istí. Do kondómu pustil vodu. Myslím si, že aj slepý by si všimol toho dosť veľkého kusu, kadiaľ voda stekala von. Keď som ho prepichovala, nebol taký veľký, ale asi pri tom všetkom trení... ups.

Ben ma rýchlo schmatol za ruku a ťahal do izby, kde sa začal zúrivo obliekať.

„Sie, rýchlo sa obliekaj, možno ešte stihneme lekáreň!“ skoro na mňa kričal. Najprv mi to aj prišlo ľúto. Posadila som sa na posteľ a rozhodla sa, povedať mu to.

„Sie zlatko?“ spytoval sa a priblížil sa ku mne.

„To... to bolo náročky, ja som to tak chcela,“ zašeptala som a pozrela sa do jeho prekvapenej tváre.

„Čo prosím?“ spytoval sa a zmätene sa mi díval striedavo do jedného a do druhého oka.

„Ja to dieťa chcem, náročky som ho prepichla. Ben, nechápeš? Ja som skoro upír a keď budem upírom, nebudem môcť mať deti, chcem to stihnúť ešte pred tým. Prepáč, že som ťa na to využila, ale ja s nikým iným nechcem byť, len s tebou. A nedokázala by som sa nehať umelo oplodniť, chcela som, aby to bolo dieťa lásky a lepšie gény, ako tvoje, by som pre neho nenašla. Možno ma znenávidíš, opustíš, ale to dieťa bude to najlepšie, najkrajšie a najmilovanejšie na celom svete. Bude ako ty a mať takých dvoch ľudí doma, pri sebe, nič viac som si nikdy nepriala. Prepáč mi to, ale ja som musela.“ Do očí sa mi hrnuli slzy... A teraz mi povie, že ma nenávidí. Pozrela som sa do tých jeho, ktoré sa tiež skoro napĺňali slzami.

„Ja budem otcom,“ zašepkal neveriacky. Pozrela som sa na neho a on sa mierne usmial.

„Milujem ťa.“ Znovu šeptal a stiahol si ma do náruče, kde ma zúrivo začal objímať. Potom svoju tvár pritisol ku môjmu brušku.

„Hoci to tvoja maminka mohla aj inak vyriešiť, ja by som súhlasil aj tak, či tak, veľmi sa na teba teším, zlatíčko,“ šepkal a ja som naozaj nemohla zastaviť príval sĺz. Toto je snáď sen. Hneď potom sa pozrel na mňa a zvážnel.

„Vezmeš si ma?“ spytoval sa a ďalej mi hľadel do očí. Na čo sa ma to vôbec pýtal? On si ma chce vziať? My sme fakt blázni... neskutoční blázni.

„Áno... áno vezmem!“ vypískla som radostne a vrhla sa mu okolo krku. Už sme neboli len dvaja, ale dúfajme, že budeme aj traja.

Pohľad Edwarda:

V ten istý večer, zaklopal na moje dvere Ben. Bolo to asi 20 minút, čo som prišiel z lúky. Bál som sa, aby si nemyslel, že sa neradujem s nimi. Len... Nechcel som tam byť, všetci sú šťastní a aj ja chcem byť.

„Smiem?“ spytoval sa a ja som prikývol. Podišiel ku posteli, kde som sedel a posadil sa pri mňa.

„Ja viem, čo ťa trápi a... ono to trápi aj moju sestru. Som skoro presvedčený, že ona tiež miluje teba, preto aj vtedy ušla, ale jediné, čo vám stojí v ceste, je jej tajomstvo. Neveril by som, že to niekedy práve ja poviem, ale ty si to zaslúžiš. Poviem ti Bellin príbeh, prečo je taká, aká je, prečo robí, to čo robí a prečo má tie záchvaty.“

Zmätene som prikývol a Ben pokračoval...

 

ShrnutieSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Snová Lady - 13. kapitola:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!