Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Snová Lady - 11. kapitola

Snová Lady - 11. kapitolaTakže, zlatíčka, 11. kapitola, o niečo skôr. Aj vysvetlenie Vám dám. Keďže idem dnes preč, asi do piatku, alebo soboty, tak aby ste si ešte trochu romantiky užili. Tentoraz sa ukáže niekto nový, ale myslíte si, že sa už Edward dopracuje k Bellinmu srdcu?:) Ja viem, že som zlá, aj s tým tajomstvom, ale všetko má čas. Tak teda príjemné čítanie, praje vaša Rosie. :)

Z celého sdca, veľké poďakovanie a venovanie patrí: eMuske, EdBeJi, Blackstar, Ronnie, Viktorii, Scherry, Dorianne, DAalice, Hellokity, Ariane, TayLoORiSsOoCuTeE, Eternity, Cornelii, Nessie, eElis, Rosalie7, Jenn, Mime19974, ClaudiiRosalie, Smili, Izzie22, Lumo12, Nikki, Lettynke, Raily 96.

 

Našu lásku robíš snom,

tam pôjdem ja za tebou,

kde je koniec naším snom,

a začiatok láske.


11. kapitola

 

Anne Lennox - Shinning Light

Prešli dva mesiace, nečakane rýchlo. A všetko, všetko bolo neuveriteľné. Zozimilo sa a pre ľudí sme skoro už prestali byť takou senzáciou. Konečne. Ben už bol skoro úplne v poriadku, len jazvy ešte dokazovali, čo sa vtedy stalo. Sienna a Ben sa stali najkrajším, najláskyplnejším a najohováranejším párom našej školy. Všetci im závideli, boli jednoducho dokonalí a obidvaja si toho uvedomovali... že sú proste pre seba stvorení.

To isté som si myslel, že som aj ja s Bellou, lenže náš vzťah sa skoro ani nepohýnal. Áno, bavilo ma, byť jej najlepším priateľom, ale keď niekoho milujete, radšej by ste mu to dokazovali každodenne. Ja som Belle len dokazoval, že som jej najlepší priateľ, pomáhal som jej, bol som stále s ňou a smiali sme sa spolu. Lenže ja som túžil mať ju v náruči a bozkávať jej krásne pery. Tá predstava sa mi vždy rozplývala pred tvárou. Jednoducho, niečo nemožné.

Dnes bol špeciálny deň. Po tej dobe, som poprosil Bena, aby Timmyho ku nám zavolal. Taktiež sme sa za tú dobu zoznámili so smečkou v La push a Sama, sme požiadali, aby sa postaral o Timmyho. Ben mi hovoril, že je nadšený. I on sám si uvedomoval nebezpečenstvo, ktoré mu ako vlkovi samotárovi hrozí a tak bol rád, za akúkoľvek pomoc. Báli sme sa, aby sa Timmy nepremenil, keď nás zacíti, ale sám nás upokojoval, že vlkom je už skoro 10 rokov a že sa dokáže takmer dokonalo ovládať. Ja, Sie, Jasper, Ben a Bella, ktorá si to nedala vyhovoriť, sme ho čakali na letisku v Port Angeles.

Let meškal pol hodinu, ale Alice to predpovedala, takže sme tam prišli práve včas. Takže Timmy. To detské meno mu absolútne nesedelo. Bol vysoký, skoro dva metre, vyšší ako Jacob a taktiež aj statnejší. Bol ako zrodený byť vlkom, ako keby mu to sedelo. Havranie vlasy mu jemne spadali do tváre. Neboli ani prikrátke, mierne dlhšie, ako majú chlapi obyčajne. Ale ten úsmev, ten bol teda Timmy.

Na jeho snedej pokožke len tak vyčnieval a skoro šedé, uhrančivé oči, boli lákadlo iste pre mnoho ľudí. Mal jemný južanský akcent. A keď prehovoril, všetci sme mali lepšiu náladu, pretože jeho úsmev nabral nevídaných rozmerov a ako keby nás všetkých úplne opantal.

„Ahoj, ja som Timmy, som rád, že vás konečne vidím,“ prehovoril a jeho úsmev sa znovu rozšíril. Ben ku nemu prišiel a zľahka ho potľapkal so slovami, „chýbal si mi.“

Potom sa ku nemu vrhla aj Bella a radostne ho objala. V tej chvíli som Timotheja prestal mať rád. Len som tvrdo ku nemu pristúpil, natiahol ruku a pevne ju stisol.

„Edward, Edward Cullen,“ predstavil som sa.

„Timothej Bleus, nechcem robiť problémy,“ povedal pevne a svoju ruku v mojej uvoľnil. On sa mi podradil. Svoju neprístupnú masku som uvoľnil a taktiež aj jeho ruku.

„Rád ťa spoznávam Timmy, toto je môj brat Jasper a neter Sienna.“ Obidvom podal ruku a Siennu jemne pobozkal na chrbát ruky.

„Aby som ťa oboznámil so situáciou,“ hovoril pyšne Ben, „Sienna, je tá Sienna, o ktorej som ti písal, moje slnko.“ Jemne Sie pobozkal a Timmy sa radostne usmial. Asi bol rád, že je jeho kamarát šťastný  a aj ja som tomu bol rád.

„Ostatné veci necháme na neskôr, teraz by sme mohli ísť do La push a predstaviť ťa smečke.“ Timm prikývol a všetci sme sa pobrali do áut. Ja som šiel v aute s Jasperom a Bellou a Timmy s Benom a Sie. Po hodine cesty sme stáli pred hranicou La push. Prišiel po nás Jacob a Embry. Obaja sa radostne zvítali s Timmym. Bol som tomu rád, vyzeralo to, že všetko dopadne dobre. Obaja nás odprevadili ku Samovmu domu.

Sam si postavil dom s Emily, ale urobili ho tak, že dole sa vždy mohli stretávať so smečkou a hore mali skutočné bývanie. Pred Samovým domom stál Sam, Seth, Jared, Quil, Paul a Leah. Emily bola asi vo vnútri, Sam sa o ňu bál. Ako prvý vyšiel zo zástupu Sam, jemne sa pousmial, podal Timmovi ruku s hlasným, „Tak ťa u nás vítam!“

Timm radostne prikývol a začal sa zoznamovať s ostatnými. Chúďa Leah skoro ani nevedela, čo sa deje. Už štvrtý deň po sebe mala hliadku, matka ju má za štetku, takže jej ani cez deň nedá spať. Bola pomerne na dne a skoro nič nevnímala. Timmy ku nej nadšene natiahol ruku, Leah sa mu pozrela do očí a potom sa skoro zosypala na zem, teda keby ju nezachytí. Okamžite sme všetci stáli okolo nej, zatiaľ čo ju Timmy pridržiaval v náruči.

„Čo sa deje, čo som urobil? Čo?“ spytoval sa zdesene a pozeral sa na bezvládnu Leah v jeho náruči.

„Kľud,“ položil mu Sam na rameno ruku, „je len prepracovaná, dlho hliadkovala a ešte ani poriadne nespala, potrebuje si oddýchnuť. Chcel som, aby si oddýchla, ale všetci poznáte Leah. Poď, odnesieme ju ku mne, nech si pospí.“

 

Mutya Buena - Wonderful

Timm vzal Leah opatrne do náruče a niesol ju do domu. Neuniklo mi, že jeho myšlienky jásali nad tým, že ju môže mať v náruči, ale taktiež zdesene a smutne dúfali, že to nie je nič vážne a naozaj jej stačí, keď sa poriadne vyspí. Leah je silná, ju takáto záťaž len tak nepremôže. Položil ju s veľkou opatrnosťou hore, do jednej hosťovskej izby a potom aj so Samom zišli dole. Keďže tu Sam aj tak nemal dostatok kresiel, Sie si sadla na Bena a ja som si stiahol na kolená Bellu. Jemne sa na mňa zazubila a spokojne sa usalašila. Aj tak si len kamarát.

„Takže, Timmy, chcel by si sa stať členom mojej smečky, preto si tu,“ konštatoval s úsmevom Sam.

„Áno, ja... chcel by som niekam patriť a podľa rozprávania, je krásne mať smečku, je to niečo, ako rodina, ale putá sú silnejšie a hmotnejšie. Ja... už skoro desať rokov nemám žiadnu rodinu, chcel by som začať žiť nový život,“ priznal a mierne sa zavŕtal do kresla. Bolo ťažké, a hlavne pre vlka priznať svoju úzkosť a strach. Sam sa väčšmi usmial.

„Tak ťa teda vítame v našej rodine, asi zatiaľ budeš bývať u Bena, ale keby si chcel, odísť sem k nám, vždy tu máš miesto, pamätaj.“ Timm dojato prikývol. V hlave mu blikalo mnoho informácii, ale taktiež radosti a nadšenia. A potom zrazu jediné slovo, Leah, Leah, Leah, Leah. A stále, dokola, len Leah. Pozrel som sa na neho a jeho smerom. Leah stála na schodišti a nečujne nás pozorovala, teda len jeho.

„Za... tamto sa ospravedlňujem, nejako som to nezvládla,“ priznala, prišla bližšie ku Timmovi a podala mu ruku.

„Ahoj, ja som Leah, vítam ťa,“ povedala tíško a mierne sa pousmiala. Timm ohromene otváral ústa a ja som sa s Bellou ticho chichotal.

„Ja, ja, ja... Timothej, Timmy, aj mňa veľmi teší,“ odpovedal jej, ale úplne zle, vtedy sme už všetci vypŕskli smiechom, okrem Leah, ktorá to maskovala jemným úsmevom. Keď to Timmymu došlo, okamžite sa opravil.

„Teda, ďakujem a teší ma.“

„Aj mňa,“ usmiala sa znovu Leah, pustila jeho ruku, ale už nikde nebolo miesto. Timmy sa pohotovo postavil, okamžite jej ponúkol svoje kreslo a sám si sadol ku jej nohám. Aj keď Leah najprv nechcela, nakoniec prijala a my všetci sme ich len s úsmevom pozorovali. Teda vlastne hlavne Sam, bol rád, že to vyzerá, že sa Leah otiskla.

A potom už bolo len mnoho komických situácií. Timm bol neskutočne zahľadený do Leah, takže, hoci sa mala celá debata týkať len jeho, vôbec tomu tak nebolo. Na skoro všetky otázky odpovedal Ben a Timm sa niekedy pridal. Bolo dosť možné, že Timm ani nevedel, čo je to otisk. Dívať sa na Leah, bola tiež celkom sranda, keďže naša odmietavá Leah, mala na tvári nežný úsmev, ktorý bol venovaný hlavne Timmovi.

Jej ruka, skoro automaticky našla jeho vlasy. Jemne sa začala v nich prehrabovať a Timm sa priam napriamil a posunul bližšie ku nej. Do vlasov mu položila obidve ruky a pokračovala v jemnom preberaní sa. Vedel som, že oni dvaja sú práve teraz v úplne inom svete, kde existujú len oni dvaja, ale žiarlil som, neskutočne. Toto isté som chcel zažívať ja s Bellou. Bolo to hrozné, všetci okolo nás sa zapĺňali láskou. Toľko nových párov, ale ja... teda my... My sme neexistovali, bol som ja sám a sama Bella, len kamaráti.

 

ShrnutieSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Snová Lady - 11. kapitola:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!