Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Šéf za všetky hriechy - Epilóg

Šéf za všetky hriechy - EpilógAko to nakoniec dopadne? Bude Bella premenená? Bude sa volať Cullenová alebo sa ich cesty rozídu kvôli rozdielom medzi nimi? To sa dozviete v tomto epilógu.

Epilóg


„Pán Cullen, prišla tá nová sekretárka,“ oznámila Edwardovi pani Carterová, ktorá bola doposiaľ jeho sekretárkou, ale už po týždni sa rozhodla, že odíde z tejto firmy, lebo začala mať zdravotné problémy. Edward si totižto otvoril svoju realitnú kanceláriu v Kanade, kam sa presťahoval.

„Pozvite ju ďalej, Helen. A môžete už pokojne ísť, vyzeráte unavene.“

Pani Carterová sa milo usmiala na svojho dokonalého šéfa a odišla z jeho kancelárie. O chvíľu sa ozvalo jemné klopanie na dvere. Edward zbystril a zoširoka sa usmial.

„Dobré ráno, pán Cullen,“ pozdravila ho nádherná hnedovláska, ktorá vošla dnu. Edward zatajil dych nad jej krásou. Topásové oči sa naňho pobavene pozerali, ale držala sa. Očami prechádzal po jej tele. Mala čierny kabátik, dva gombíky mala rozopnuté a on mal perfektný výhľad na jej výstrih, štíhle nohy zdobila zbytočná sukňa po kolená a stála na vysokých lodičkách. V ruke držala malú krabicu a pozerala naňho. Mala bezchybnú, bledú tvár, krvavočervené pery ho volali k vášnivým bozkom a v tých zlatých očiach sa topil.

„Tak to teda je,“ povzdychol si vzrušene a postavil sa. No hnedovláska kráska sa vtedy zachichotala, Edward sa na ňu zmätene pozrel, ale vtedy si všimol, že má maximálne napnuté nohavice od vzrušenia.

„Prepáčte, asi som príliš... rozrušený.“

Diabolsky sa usmiala a čakala, čo bude robiť ďalej.

„Ukážem vám vašu kanceláriu,“ pokynul jej rukou. Prešla okolo neho a Edward mal dokonalý výhľad na jej zadok, do ktorého zabodol svoj pohľad, musel si držať ruky pri tele, aby sa jej nedotkol. Rýchlo jej galantne otvoril dvere, milo sa usmiala a vošla dovnútra. S úžasom sa rýchlo nahol k jej vlasom a ucítil sladkú vôňu jej pokožky, ktorá ho rozpaľovala.

„Pokojne sa vybaľte, dnes začnete tak zľahka.“

Nadvihla obočie. „Zľahka? Mám radšej, keď môžem ísť hneď na vec.“

Edward sa striasol, mal pocit, že sa mu zatočila hlava a každú chvíľu sa mu podlomia kolená a padne jej k nohám.

„To som rád, vidím, že máme niečo spoločné.“

Usmiala sa a položila si krabicu na stôl. Nevšímala si ho a začala si vybalovať veci. Vytiahla dva obrázky v koženom rámčeku a položila si ich na stôl. Nežne sa usmiala a pokračovala ďalej. Mala čo robiť, aby sa nerozosmiala, ale musela to vyhrať ona.

Edward prišiel k nej a pozrel sa na obrázky. „To sú vaši bratia?“ spýtal sa jej, keď sledoval na obrázku muža a malého chlapčeka. Kútiky sa mu hýbali, zadržiaval smiech...

„Nie, to je môj manžel a syn,“ objasnila mu.

„Aha, no dalo sa čakať, že taká krásna žena ako ste vy, musí mať manžela. Je určite tým najšťastnejším mužom na svete.“

Bella sa naňho pozrela a nežne sa pousmiala. „To skôr ja som s nimi tou najšťastnejšou ženou na svete, oboch ich neskutočne milujem,“ vyznala sa. No Edward to už nevydržal a pritiahol si ju do náručia. Oblapil jej drobné telo a vášnivo ju pobozkal.

„Tak veľmi ťa milujem,“ šepkal Belle medzi hladnými bozkami plnými vášne a túžob.

„Vyhrala som, vyhrala som, vyhrala som,“ opakovala mu Bella so smiechom.

„Si skvelá herečka,“ pochválil ju s úctou v hlase. „Zlatko, nechceš byť radšej doma, nemusíš tu byť.“

Bella zavrtela hlavou. „Nie, keď je Timy v škôlke, chcem byť s tebou. Vieš, že bez vás nevydržím ani minútu. Bolo pre mňa ťažké dať ho do škôlky, tak chcem byť doobeda s tebou, ale ak ti tu prekážam...“

Edward ju zastavil mocným bozkom, čím vylúčila všetky svoje obavy. Vedela veľmi dobre, aký je jej manžel šťastný, že je tam s ním.

„Dobre, dobre, už stačí,“ mrmlala Bella, keď ju odmietal pustiť. Topásové oči jej sčerneli vzrušením ako vždy od jej premeny. Edward premenil Bellu pred desiatimi rokmi, ich život sa rázom zmenil, boli k sebe ešte viac pripútaní, zaľúbenejší, až dokonca Bella súhlasila so svadbou.

„Prepáč, už budem poslušný.“ Odtiahol sa od nej a ruky dal za hlavu. Bella len pobavene pokrútila hlavou a vybalila si aj ostatné veci. Nešiel do svojej kancelárie naspäť, ale s úsmevom ju sledoval a bol na seba pyšný. Bála sa manželstva i premeny, ale on ju dokázal svojou láskou presvedčiť a Bella by to nikdy nevrátila späť. Stala sa z nej najšťastnejšia upírka na svete a hlavne milujúca matka a manželka.

„Mohli by sme dať Timyho na túto noc k Esme, nebol u nej už týždeň a my by sme si mohli urobiť romantický večer,“ navrhol jej, v očiach mu horeli diabolské plamene, až sa od vzrušenia striasla.

„Dobre, zo škôlky ho tam odveziem. Len dúfam, že tam nebude Emmett a nezačne ho znova kaziť, Timy má ešte len štyri roky, ale ten to asi nikdy nepochopí,“ mrmlala si Bella popod nos. Edward k nej so smiechom znova podišiel a zozadu ju objal okolo pásu. Bol tak šťastný. Okrem tohto, dal aj šancu svojmu najlepšiemu priateľovi, ktorý sa oženil s Rosalie. Tí dvaja sa doslova hľadali. Nemali síce s Rosalie dobrý vzťah, ale malý Timy dokázal zázraky a už len svojou prítomnosťou ich spriatelil.

xxx

Bella zaparkovala o šiestej pred ich bytom, keď sa vrátila od svokrovcov. Timy bol celý nadšený, že môže byť so svojím starým otcom a starou mamou.

Na schodoch v luxusnej bytovke sa rozhliadla, či niekto nejde a použila svoju upírsku rýchlosť, aby už mohla byť so svojím manželom. Odomkla dvere a ostala v nich s úžasom stáť. Všade bolo pozastierané, do nosu jej doslova strelila silná vôňa ruží a ešte iných kvetov so silnou arómou.

S úsmevom pomaly kráčala k ich spálni. Otvorila sklené dvere, z reproduktorov sa ozývala jemná klavírna hudba a jej manžel sedel na posteli. Jeho krása úžasne vynikla vo svetle vonných sviečok.

„Nádhera,“ vydýchla Bella. Skopla vysoké lodičky, vyzliekla si kabátik a podišla k nemu. Edward sa k nej natiahol, chytil ju za pás a posadil si ju na stehná. Bola tma, ale Bella mu veľmi dobre videla do krásnej tváre a nežne ju pohladila.

„Nie, to si nádherná, moja jediná.“ Sklonil sa k nej a len jej nežne priložil pery na ústa. Pre Bellu to bolo stále tak intenzívne ako prvý deň po premene. Jej láska k nemu sa ešte viac prehĺbila, jeho dotyky cítila v každej časti tela.

„Ďakujem ti za všetko, Edward. Viem, že som bola vždy strašne tvrdohlavá, ale naozaj sa snažím zmeniť to,“ šepkala mu do pier.

„Nie, miláčik, nemusíš mi ďakovať. To ty si osvetlila moju existenciu, ty a Timy. Ani si nevieš predstaviť, aký som bol šťastný v ten deň, keď si mi navrhla, aby sme si adoptovali dieťatko. Myslel so, že nebudeš chceš dieťa, ktoré nebude stvorené z nás dvoch.“

Zakrútila hlavou. „Edward, Timy je už len náš, je to naše dieťatko, náš milujúci chlapček. Nikdy by som ho nikomu nedala. Neviem, ako bude vyzerať budúcnosť, ale zatiaľ to nebudeme riešiť. Možno bude chcieť byť tým, čo sme my, možno nie,“ hovorila vážnym hlasom a tým najúprimnejším. Edward bol tým najšťastnejším mužom na svete, mal chuť od šťastia plakať, ale držal to v sebe. Nikdy nebol takto precitlivelý, ale veľa sa toho zmenilo.

„Nebudeš plakať, však?“ spýtala sa ho trochu pobavene Bella.

„Chlapi nikdy neplačú,“ zavrčal jej do hrdla a stiahol pod seba. Bella sa rozosmiala a oblapila ho okolo krku.

„Jasné, jasné. Pamätáš si ten deň pred tromi rokmi?“ pripomenula mu nežne. Edwardovi takmer zaplesalo srdce od šťastia, keď si na to spomenul. Ich Timy mu vtedy povedal ocko. A teraz sa znova neudržal a rozvzlykal sa bez sĺz. Bella si ho nežne pritúlila na prsia a hladila ho po vlasoch. Bol tak šťastný, že sa nedokázal udržať. Pokoril Bellinu tvrdohlavosť, vzala si ho, premenil ju a ešte si adoptovali dieťatko. To už bolo vrcholom všetkého šťastia, ktoré mohol mať len on. Len máloktorý chlap mal toho toľko ako on.

Bella ho tisla k sebe, láskyplne naňho pozerala. Presne rozumela tomu, ako sa cítil, bola na tom rovnako. Odsudzovala nesmrteľný život i nezmyselné svadby a tento muž jej dokázal ukázať všetko čaro existencie. Milovala ho tak veľmi, že táto láska nikdy nepominie. Nikdy. Pre nich už existuje len šťastná budúcnosť.

 

27. kapitola - Zhrnutie

 


 

Tak, a je koniec. Dúfam, že sa vám takýto koniec páčil. :)

Chcem vám veľmi poďakovať za všetky komenty od samého začiatku, ktoré ma neskutočne tešili, takisto vám ďakujem za hlasy v Naj poviedke, kde som sa kvôli vám dostala na prvé miesto. Patrí vám jedno veľké ďakujem a dúfam, že sa "stretneme" aj pri ďalšej mojej poviedke.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Šéf za všetky hriechy - Epilóg:

 1 2 3 4 5 6 7   Další »
61. Wera
03.05.2012 [8:59]

Wera Emoticon

60. Kačka
09.01.2012 [18:42]

Krásný!! Krásná povídka!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

59. Rennesme
19.11.2011 [22:21]

Na epilog nemam slov. Na par pravopisnych chybiciek (ktore som si vsimla po 10 precitani take to je krasne) je to uplne dokonala nadhera, Stephanie nepise lepsie :)

19.11.2011 [12:40]

alicecullenhale2 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
naozaj fantastická poviedka... Emoticon Emoticon Emoticon
čítanie každej kapitoly som si neskutočne užívala... Emoticon Emoticon Emoticon
teším sa na ďalšie tvoje diela... Emoticon Emoticon Emoticon

57. Alem
14.11.2011 [19:45]

Nadhera Emoticon

56. Nesii
08.11.2011 [19:55]

NesiiJú. Nakoniec je všetko dobré a krásne.
Epilog na začiatku bol napínavý a zľakľa som sa, že sa mu zapáčila nová sekretárka Emoticon ale hneď si mi to vyvrhla. Emoticon

Veľmu pekne ďakujem za túto úžasnú poviedku, spríjemňovala som si ňou aj tie najhoršie chvíle, vždy ma vedela rozosmiať či rozveseliť. A za to ti veľmi pekne ďakujem.

Je mi ľúto, že končí ale veĎ máš ešte plno skvelých poviedok tak hádam sa ešte z časti zosobním s nejakou poviedkou či postavou a budem hltať každé tvoje slovo.

Emoticon Emoticon

Ale myslím si, že určite, pretože patríš medzi najnadanejšie autorky, ktoré vedia zaujať absolútne zhocičím.
Nemôžem ti absolútne nič vytknúť, iba ti poslednýkrát poďakovať. Emoticon Emoticon

Arrivederci, nesii.

55. lucka2010
04.11.2011 [18:18]

Nádhera :D tuhle povídku jsem zbožnovala hbed od začátku.. nemám jedinou věc co by jsem mohla ti vytknout :D Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

54. TonQa
04.11.2011 [17:09]

TonQakraaaaasna poviedka,nic viac sa k tomu ani hadam neda povedat...ten koniec je skutocne skvely! Emoticon Emoticon Emoticon

53. viktoria
02.11.2011 [21:34]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

31.10.2011 [18:46]

BellaSwanCullen8Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2 3 4 5 6 7   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!