Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Profesor literatúry - 2. kapitola

Profesor literatúry - 2. kapitola Bella a úvodný seminár literatúry. Príjemné čítanie, Satu.

 

2. kapitola

V pondelok ráno, v môj prvý školský deň, som mala trochu naponáhlo.

Svižne som kráčala dlhou chodbou, aby som prišla na čas na úvodný seminár literatúry.

V kancelárii univerzity King's Collage som sa zdržala s profesorkou Carpovou, pretože som musela vyplniť hádam tisíc papierov a teraz meškám.

Na chodbe bolo ešte zopár zablúdencov ako ja, no pre istotu som radšej pridala do kroku.

Na stenách okolo boli samé zarámované fotky úspešných absolventov a sem-tam nejaká vitrína s medailami a výhernými pohármi. Nemohla som od toho výjavu odtrhnúť oči. Snívala som o tomto mieste už ako malá a teraz ho konečne môžem vidieť na vlastné oči.

Je to neskutočné, škola akoby tu žila vlastným životom. Cez veľké podlhovasté okná sem prenikalo svetlo, ktoré dopadalo na lesklú mramorovú podlahu a po chodbách sa ozývali bystré kroky študentov.

Cestou som míňala usmiatu skupinku dievčat čo natešene klebetili o novom profesorovi literatúry.

Tiež som naňho bola zvedavá, no zatiaľ som o ňom počula iba to, že prišiel z Ameriky a je to fešák s chutným zadkom.

Pousmiala som sa a spomenula si na Edwardov zadok zo včerajška. Bol tak dokonale tvarovaný, žeby som na ňom mohla oči nechať.

A to ani zďaleka nebola jediná vec, ktorú mal dokonale vytvarovanú. Tie jeho pery, ktorými ma láskal a silné svalnaté ruky, keď ma zvieral v pevnom objatí.

Ach, to bola rozkoš, pomyslela som si. Len škoda, že tam vtrhol ten chlapík v smokingu. Zamračene som zavrtela hlavou.

Na čo to, dočerta, myslím? pýtala som sa sama seba, no moje odvážne ja sa robilo, že ma ignoruje.

Nahnevane som zabočila do krátkej chodby, kde, ako som vyčítala z malého plániku školy, sa mala nachádzať trieda.

S malou dušičkou som vkročila dovnútra, dúfajúc, že tam učiteľ ešte nie je.

Mala som šťastie, učiteľ nikde nebol, za to sa na mňa otočilo pár študentov so skúmavým pohľadom.

Rýchlo som za sebou zavrela dvere a posadila sa do prvej prázdnej lavice, ktorú som si všimla. Zhlboka som sa nadýchla a vyložila na stôl poznámkový blok a pero.

Chvíľu som iba nepohnuto sedela a myšlienkami zase zablúdila k Edwardovi, tomu krásnemu, bronzovovlasému chalanovi z lietadla. Ešte teraz som si dokázala živo vybaviť aký blažený pocit vo mne vyvolávali jeho vášnivé bozky.

Naše pery do seba zapadli tak dokonalo, že sme si pri bozkávaní ani raz necinkli zubami o seba. Hladil ma po pokožke na chrbte a brušku.

Tak strašne som ho chcela ešte raz vidieť, no nemám jeho číslo. On má to moje, lenže je to chlap. Ten mi už nezavolá.

Pre istotu som ale vytiahla mobil z tašky. Na displeji blikal nápis, Máte 1 novú správu.

Žalúdok sa mi zhupol a v pod brušku sa ozvala známa nervozita. No hneď ako som stlačila možnosť Čítať, za chrbtom sa mi ozval káravý hlas.

„Nerád vás ruším, ale v škole je zakázané používať mobilné telefóny.“

Rýchlo som mobil skryla pod lavicu a zodvihla hlavu. Určite ma upozornil ten nový profesor, ktorý práve stál pred tabuľou, chrbtom k nám a písal svoje meno čiernou fixkou.

Zatiaľ stihol iba Pán Cullen. V druhej ruke držal papiere s nápisom King's Collage.

Prezrela som si ho. Zozadu vyzeral mlado, na sebe mal bledé rifle a modrú košeľu s vyhrnutými rukávmi. V triede sa ozvalo viac obdivných hvizdov, medzi nimi aj červenovlasé dievča z vedľajšej lavice.

„Viem, že som nový,“ pokračoval stále otočený chrbtom k triede. „Ale práve som dostal z riaditeľne školský poriadok. Píše sa tam o právach telefonovania v škole.“

Pod svoje meno dopísal názov látky. Literatúra v začiatkoch.

Potom sa otočil. Papiere mu vypadli z ruky a rozsypali sa po linoleu na podlahu.

Nechápavo som vytreštila oči. V ústach mi vyschlo. Pred triedou stál Edward.

Edward, s ktorým som sa ešte včera bozkávala a ten istý Edward, ktorému som dala číslo, s nádejou, že ho ešte uvidím. Môj Edward.

Vyzeral ešte lepšie než včera. Strapaté  bronzové vlasy mu lietali do všetkých strán v dokonalom sexi účese a pod rozopnutou modrou košeľou mal biele tričko, ktoré mu obopínalo svalnatú hruď.

Nemo sa na mňa pozeral a tvár mal bledú ako krieda.

„Do riti,“ zaklial.

Celá trieda sa pozrela mojím smerom. Cítila som ako cela červenám, a tak som rýchlo sklonila hlavu a vlasy nechala spadnúť do tváre.

Pod lavicou som stále držala mobil, kde svietila nová správa. Otvorila som ju a prečítala.

Kedy ťa znovu uvidím? E.

 

 


 

 


 

Ľudkovia, mrzí ma, že je táto kapitola taká krátka, no v poslednej dobe mám toho veľa.

Nabudúce sa polepším a kapitola už bude dlhšia. Satu. :)

PS: Ďakujem všetkým, čo mi minule napísali také krásne komentíky. Neuveriteľne ma potešili. :D


« Předchozí díl


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Profesor literatúry - 2. kapitola :

 1
47. Alis
01.03.2017 [13:06]

skvele to zacalo tohle chce pokracovani Emoticon Emoticon Emoticon

46. zuzika
01.01.2014 [15:02]

zuzikapridaj rychlo dalsiu :D

11.12.2013 [23:13]

Clothylda Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

44. LOLA
11.12.2013 [19:06]

DALŠÍ DIL

05.04.2012 [18:34]

VerCullenTy jedna úžasná spisovatelko! Emoticon Emoticon
Tohle je vskutku zážitek, opravdu, tak krásná povídka a navíc napsaná tak úžasným jazykem (já slovenský jazyk milujem :D).
Čo dodat? Ja nechápem, kde si sa naučila tak parádne písať. Rozhodne už musíš mať nejakú skúsenosť, pretože toto nie je asi naozaj možný. Túto poviedku by si mal sakra každý prečítať, pretože inak bude ľutovať, je to super a ja sa stihla zamilovať do tvojho štýlu písania.
Bella jako holka, která bloudí... Bella bloudí vždycky, to se mi líbí. ♥ Ale mnohem víc se mi líbí, že Edwardovi není lhostejná. Přece jen to bylo v první kapitole takové hrrr (i když se to tam tak nějak zvláštně hodilo Emoticon ), a tak jsem si říkala, jestli to s Bellou myslí Ed vážně. Myslí - příjemné překvapení. Emoticon
Jediná věc, kterou bych vytkla je, že to bylo krátké, ale to chápu, máš toho holt moc. Emoticon
Diablica píš! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

01.04.2012 [13:56]

Sanasami Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon tak to bola sila rýýýýýýýýýýchlo pokračko prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím Emoticon Emoticon Emoticon

41. misa
19.03.2012 [13:05]

už se nemůžu dočkat další. prosím rychleee =)

09.03.2012 [20:23]

kikuskaNo páni. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon To bolo dobré. SMS, kedy ťa znovu uvidím a keď ju uvidí, tak povie do riti. Emoticon Emoticon Emoticon Dokonalé. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Len ťa prosím, pridaj nám pokračovanie, čo anjskôr. Nech nemusíme dlho čakať Emoticon Emoticon Emoticon

09.03.2012 [19:50]

vilinkaTak já tak projíždím tvůj profil... čekám, že tam uvidím minimálně další kapitolu, která na mě bude čekat po přečtení této a ono nic... nic? (Promiň, ale teď tě musím zdrbat Emoticon) Jak nic, já si tuto povídku zamiluju po první kapitole a čekám, že budeš, ne jen kvůli mě, když jsem to začala číst později, ale hlavně kvůli těm 500 lidem přede mnou. A ono tady nic není... už celý jeden dooouhý měsíc nic a já bych se teď mohla zbláznit. Emoticon Takže myslím, že už jen pro dobro mé duše, okamžitě, jakmile si přečteš tento koment, půjdeš napsat nějakou úžasnou, dlouhou, dokonalo kapitolu, kterou přečtu jedním dechem a vyvolá to ve mně směs pocitů dosud nepoznanou. O to ti snad jde, ne? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Teď se ale dostaneme k tomu přednějšímu. A to k mým pocitům z kapitoly. Na začátku musím vytknout, že to bylo krátké (z toho si nic nedělej, mně nestačí ani 2000 slov ke spokojenosti). Mé pocity z toho, jak to bylo napsané, vynechám. To by bylo zbytečné, protože už jistě víš sama, že píšeš dokonale, úžasně, poutavě, a tak dále... Jinak děj, tak co bych řekla? Bloudivá Bells... stereotypní záležitost, vyskytující se v každé povídce, avšak neodmyslitelná, protože TO je naše Bella. Emoticon Dále to s tím mobilem... Edíkem... SMSkou... a tak dále, no co dodat. Jediné, co bych k těm všem věcem chtěla říct je, že jsi to popsala dokonale. Nevím... zase se mi nechce rozebírat scéna po scéně, protože bychom tu byly opravdu do zítra, ale snad postačí i to slovo "dokonalost", protože jinak se v tvém případě vyjádřit neumím. Tak mi svým talentem vyrážíš dech... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
P.S. Za tu buzeraci se omlouvám, já jsem prostě měla jistou potřebu to udělat, snad se nezlobíš... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

38. Ariana
03.03.2012 [15:56]

ArianaRýchlo dalšiu inak sa asi zbláznim. :D
Je to bezváááá
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

37. Domik
26.02.2012 [18:02]

Domikmoc se těším na další díl!

26.02.2012 [17:10]

77Alex77Tak to bolo dokonalé! Emoticon Emoticon Emoticon
-nedokážem pochopiť, ako môže niekto tak prekrásne písať! Emoticon Emoticon
neviem, či som ti prvú kapitolu komentovala, ale je to fakt skvelá námet, ktorý ma hneď na začiatku zaujal Emoticon som veľmi rada, že som to začala čítať, pretože fakt dokonalá poviedka!
- píšeš veľmi krásne!...ten tvoj štýl má všetko!.. Emoticon píšeš tak jednoducho, zároveň precítene!...veľmi sa mi páči tvoj štýl písania a určite si prčítam aj iné tvoje výtvory.. Emoticon
- takže, ako som už písala, neviem presne, či som ti komentovala prvú kapitolu, takže ešte k nej:
- strašne sa mi páčilo, že si išla hneď na vec...žiadne dlhé úvody, proste nič... Emoticon tak to má byť, dievča Emoticon
-spárila si ich na wc (vraj spárila Emoticon Emoticon )...čo bolo skvelé!,..medzi nimi to na začiatku iskrilo.. Emoticon tak, ako som spokojná s prvou kapitolou, som neskutočne spokojná aj s touto Emoticon
- opäť žiadne zbytočné reči...(to ti žeriem) Emoticon krásne sa vyjadruješ...milujem tie slovné spojenia ako "závoj vlasov".. Emoticon Emoticon inokedy sa v komentároch tak rozpíšem, že koniec...ale u teba somm stratila slova..jednoducho, neviem, čo sa so mnou stalo... Emoticon pobláznila si ma... Emoticon Emoticon
-tá správa na konci bola BEST!..."Kedy ťa znovu uvidím?" skôr než myslíš, ÉĎo... Emoticon Emoticon NEVIEM prečo, ale usmievala som sa pri tom ako debil... Emoticon Emoticonno čo, ja už som raz taká Emoticon Emoticon

- Takže Satu...ja sa hlásim za vernú čitateľku a teším sa na ĎalšIU kapitolu!! Emoticon Emoticon Emoticon
-úžasná poviedka! Emoticon Emoticon Emoticon

35. eivliS
13.02.2012 [19:45]

eivliSTak to je paráda Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Myslela jsem, že o Belle Edward ví a tu sms, poslal schválně. A on z toho byl stejně vydřený, jak Bella. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon . Netrpělivě očekávám pokračování a jak se tak dívám na počet komentářů, nejsem sama Emoticon

34. rezule
13.02.2012 [14:25]

rezuleSatu, drahá sestro ( Emoticon ), tohle bylo famózní! Emoticon Emoticon

No vážně! Píšeš dokonale. Emoticon Emoticon Emoticon Ten šok. Emoticon Edward je upír nebo pololupír nebo dokonce člověk? Docela mi to vrtá hlavou, takže se těším, až nám to objasníš. Emoticon Emoticon

Bella... Vážně je mi jí líto. Emoticon I když pak se uvidí... Třeba se spolu budou scházet i tak. Emoticon Emoticon Emoticon

Zlatá ségro, měla by sis pospíšit s pokračováním - jsem děsně zvědavá, jak se to bude vyvíjet. Emoticon Emoticon Emoticon A taky by sis měla založit shrnutí, ať tě mám kde otravovat. Emoticon Emoticon Emoticon

Nemáš zač děkovat za komentář, povídka se mi vážně moc líbí, a tak si ho i zaslouží. Emoticon Emoticon To naopak já děkuji za tvé komentáře. Moc mě potěšili. Emoticon Emoticon Pohled zabijáka se chystá, nejpíš ho začnu vydávat po ŽSN! nebo tak nějak. Prostě podle času. Emoticon

ČEKÁM NA DALŠÍ KAPITOLU! Jinak si tě podám, ségra. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

05.02.2012 [21:57]

BellaSwanCullen8skvelé Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

05.02.2012 [14:52]

mima19974Edward to úplne úžasne zakončil!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

05.02.2012 [14:49]

SummerLiliSkvelé pokračovanie Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon . A ten záver stál za to, aj keď táto časť bola naozaj krátka Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

05.02.2012 [10:48]

EsmePlattPprosím, rýchlo ďalšiu!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

29. lala19941
04.02.2012 [21:59]

Nudila som sa a náhodu som si rozklikla túto poviedku a veľmi sa mi zapáčila, som vešmi zvedavá ako to bude pokračovat, tak piš prosííím rýchlo dalšiu kapitolku budem poctivo čakať Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

04.02.2012 [21:30]

agathkachudáčci malí Emoticon jsou v pěkné bryndě Emoticon tak to jsem na ně teda zvědavá Emoticon jak se s tím poperou Emoticon

27. martty555
04.02.2012 [18:04]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

26. lucka2010
04.02.2012 [17:38]

Hustýýýý Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

25. s
04.02.2012 [15:32]

Je to skoro opsané podle PLL...

24. Roel
04.02.2012 [14:40]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23. lied
04.02.2012 [14:01]

jo tak jeho slova to přesně vystihla Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22. Veronika:)
04.02.2012 [13:54]

Eda to zabil Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

21. Veronika:)
04.02.2012 [13:53]

Eda to zabil Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

20. Luna_xp
04.02.2012 [13:37]

Začína to vyzerať celkom dobre...Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

19. karol
04.02.2012 [13:12]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18. Killy
04.02.2012 [12:57]

Killyúžasné!! a toto vôbec nie je fééér!!! už teraz píšeš suprovo a ja si ani nedokážem predstaviť, ako dokonale budeš písať o pár mesiacou.. tak trošku závidím... Emoticon No, ku Profesorovi literáturi sa ešte vrátim, to sa neboj!!! už sa ma nezbavíš! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

17. ZdeLla
04.02.2012 [12:19]

ZdeLlaKonečně jsem se dočkala nové kapitoly! Hrozně se mi líbí ten nápad, juchů to bude ještě zajímavé. Budu vyhlížet další kapitolu, doufám, že mě - nás nenecháš čekat dlouho.:D:) Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

16. leila
04.02.2012 [12:16]

Tak videli sa celkom skoro Emoticon Pokracovanie Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

15. S
04.02.2012 [12:12]

Hezke jen... trocha inspirace PLL. Aria+Ezra

14. Simona
04.02.2012 [12:08]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

13. leluš
04.02.2012 [12:04]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

04.02.2012 [11:22]

Annie115Ouuu... hustý :DD :DDD
Další! :D Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Je fakt Ed to zabil :D

11. pajusha
04.02.2012 [11:18]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

04.02.2012 [11:07]

AddyCullen Emoticon Do riti... Emoticon Eda to zabil... Emoticon Bylo to dokonalé!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

04.02.2012 [11:05]

NesiiDokonalé. Už sa neviem dočkať. Je to tak napínavé, wau.
Ten koniec a Edwardova reakcia bola super. Emoticon Emoticon

8. lily960
04.02.2012 [10:57]

7. cechovicovam
04.02.2012 [10:57]

6. Lenussska18
04.02.2012 [10:55]

waw som rada že si pridala novú kapitolku :)... dokonalá zdá sa že to stretnutie bol riadny šok pre oboch :) ... dúfam že pridáš čo najsôr ďalšiu kapitolu

5. AnysP
04.02.2012 [10:48]

no tak to bylo naprosto užasný...těšim se na další chci vidět co mu napíše!

4. van
04.02.2012 [10:32]

van Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

04.02.2012 [10:31]

MaribelKrásné Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Jsem zvědavá, jestli mu Bella odepíše, Prosím rychle další dílek Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. RosalieH
04.02.2012 [10:28]

rýchlo prosím ďalšiu :D

04.02.2012 [10:23]

JessyTeda, to bolo dobré Emoticon Rýchlo pokračuj Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!