Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Proč zrovna moje rodina, proč zrovna já - 2. kapitola

Proč zrovna moje rodina, proč zrovna já - 2. kapitolaA je tu další dílek mé povídky. Tentokrát se Bella dozví i dobré zprávy. A také pohled Carlislea.

 

ASPOŇ TROCHU RADOSTI

Bella:

Už  to jsou čtyři dny, co jsem tady v nemocnici na pokoji Intenzivní péče. A přemýšlím o svém životě, rodině a jak je svět krutý. Proč zrovna oni? Proč zrovna já musím tohle zažívat?! To není fér, nikomu jsem nic neudělala, tak proč?Tyto otázky jsem si kladla pořád. Najednou přišla do pokoje setra a doktor Near a ještě jeden doktor byl celkem vysoký, měl blonďaté až skoro bílé vlasy a jeho kůže byla bílá jako sníh a ty jeho oči... měl je karamelové. To není možné, to přece nejde! říkala jsem si v duchu.

„Ahoj, Isabello, přišel jsem se na tebe podívat spolu tady s kolegou doktorem Cullenem,“ řekl a já se podívala na toho jmenovaného.

„Ahoj, Isabello,“ řekl a já zalapala po dechu. Měl tak krásný hlas!

„Dobrý den." 

„Jak se máš?" zeptal se mě, zatímco ten druhý koukal do všech těch přístrojů.

„Vy se ptáte, jak mi je?!" říkala jsem mu rozzuřeně se zaťatými zuby. To snad nemyslel vážně, nebo snad jo!?

„Promiň, jen jsem chtěl věď-," řekl s hlasem plným lítosti a soucitu.

„Jo, tak vy chcete vědět, jak mi je, jo? Tak já vám něco řeknu, umřela mi skoro celá rodina, tak jak si myslíte, že mi sakra je? A ještě k tomu neumím chodit," řvala jsem na něho stále, ale on na to nic neříkal, jen čekal a čekal.

„Dost, uklidněte se, Isabello, pan doktor se jen slušně zeptal. A ještě jsme ti přišli říci dobré zprávy.“

„Jaké? “

„Tvá matka je stablizováná, za dva nebo za čtyři dny jí možná dáme na normální pokoj, podle toho, jak se její stav bude zlepšovat," přidal se do rozhovoru pan doktor Cullen.

„Fakt? To je skvělé, a co já? Kdy půjdu na normální pokoj?" zeptala jsem se, protože mě to tu začalo nudit.

„No, ty tu ještě chvíli zůstaneš. A pak se uvidí."

 

 ***

 

Uběhlo pár dnů, když do pokoje přišel pan doktor Near s tím, že má pro mě důležitou zprávu.

„Ahoj Isabello, přišel jsem ti říct dobrou zprávu.“

„Jakou?“

„Přišel jsem ti říct, že tě převezeme na normální pokoj. Pak se můžeš jít podívat za mámou, protože ta už je také na normálním pokoji.“

„Fakt?!“ Začaly se mi oči plnit slzami, snažila jsem je udržet, ale marně, byla jsem tak šťastná. Zaprvé, jdu na normální pokoj, a zadruhé, můžu jít konečně za mámou.

„Děkuji vám moc," řekla jsem dojatě, opravdu jsem byla moc šťastná.

„Není zač a nemáte za co děkovat opravdu.“

„Já vím, ale prostě jsem vám za to chtěla poděkovat," řekla jsem upřímně.

 

 

Carlisle:

Už je to týden, co jsme se s mojí rodinou přestěhovali do malého městečka Forks. Pořád se musíme stěhovat kvůli našemu tajemství. Jsme totiž upíři. Seděl jsem v pracovně a četl si knihu, když vtom někdo zaklepal na dveře pracovny. Jakmile jsem zjistil, že je to Esmé, moje tvář se zkřivila do okamžitého úsměvu.

„Ahoj, můžu dál?" zeptala se, jako by to nebyla samozřejmost.

„Ahoj, proč se ptáš, když víš, že ty můžeš vždy?" zeptal jsem se jí. Esmé se jen usmála, zavřela dveře a došla ke mně. Já ji objal kolem pasu a vyhoupl si ji na klín.

„Co čteš?" zeptala se a koukla na knihu, která ležela na stole.

„Je to kniha o medicíně," řekl jsem. Esmé se jen usmála a podívala se mi hluboko do očí a já poznal, že ji něco trápí.

„Co se děje, Esmé? Co tě trápí? Stalo se snad něco?" zhrozil jsem se.

„Ne, to ne, ale myslíš, že se tu bude dětem líbit?"

„Určitě bude, slunko tu moc nesvítí, prší tu skoro pořád, takže tu můžeme zůstat o něco déle," řekl jsem a podíval se na hodinky.

„To už je tolik? No nic, budu muset už jít do práce. Ahoj, zlato," řekl jsem. Dal jí pusu a vydal se vstříc novému pracovnímu dni.


Já doufám, že se vám další díleček líbil a také vím, že mi  tato kapitola trvala, a omlouvám se, že jste museli tak dlouho čekat, ale byla jsem v Chorvatsku, takže jsem se k internetu nedostala.A prosím zanechte komentář.

 

 

 

 


« Předchozí díl


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Proč zrovna moje rodina, proč zrovna já - 2. kapitola:

 1
09.01.2016 [10:55]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5. martina946
04.07.2013 [19:03]

Ahoj, tak ty začínáš s vyhrožováním jo? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
No neboj pokračovat budu a ty se opovaž skončit!!!!!! Emoticon
Jinak na další kapču se těším Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

03.07.2013 [14:26]

Simluiq Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. Pinka25
03.07.2013 [13:22]

Začíná to zajímavě. Ale vrtá mi hlavou, proč se lekla těch očí. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

03.07.2013 [13:22]

IloveRobertPattinsonDíky Martí mocinky a bude delší slibuji.

1. martina946
03.07.2013 [12:56]

Jej tys mi udělala radost. Jdu se sem podívat a ona (konečně) další kapitolka.Skvělí Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Jinak se mi moc líbila, Belle se ani nedivím, že na Carlisla takhle vylítla. Nemá mít hloupé otázky! Emoticon
Tak jak se asi muže citit člověk, kterému umřela skoro celá rodina? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Samozřejmě jsem ráda, že se setká se svou matkou, ale i tak se o Renée trochu bojím. Bude určitě na dně. Chudák Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Jinak pohled Carlisla mi přišel fajne Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
No možná by to příště chtělo o trochu delší kapču a trošilinku to všechno rozepsat, já jsem se zrovna začetla a on konec Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Mocinky se těším na další díl, tak snad už bude dřív a upřimně doufám, že tě neopustí inspirace, to by totiž bylo zle!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!