Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Přízrak minulosti - Epilog

Přízrak minulosti - EpilogAno, je to tady. Poslední díl Přízraku minulosti.
Než se do mě pod článkem pustíte, jaká jsem hrozná, necitlivá a zlá, tak mi dovolte poděkovat jedné slečně, bez které byste na další dílky čekali dlouho. Je to naše HanaEvelyn. Opravdu, nevymýšlím si, ale ona Vám to nikdy nepřizná.
Tak přeji naposledy příjemné čtení a takový delší komentář by mi udělal radost. Pajam

 

Epilog

Pohled nikoho:Následujícího dne už naše nová Bella věděla, co musí udělat. Rozhodla se žít věčně. A nejen to...

I přes všechna svá proti se od sebe Bella a Edward nemohli držet daleko. Spoutávalo je to k sobě a ani ne měsíc po přečtení deníků se rozhodli už v lásce nebránit. Celá jejich rodina byla nadšená. Nejen ze svého bratra, ale i z nové sestry, kterou si už několik let tak moc přáli.

A jak zakončit tento příběh se šťatným koncem? Co prvním zápisem do deníků, kdy se Bella rozhodla být věčně s tím, jehož miluje.Milý deníčku,

po vzoru mé babičky jsem se i já rozhodla napsat deník. Proč začínám právě dnes? To je jednoduché. Dnes se vdávám!

Když mi bylo ještě sedmnáct, byl svět pro mě velmi složitý. Otec spáchal sebevraždu, protože zastřelil zloděje, který ohrožoval nějakou paní. Neunesl, že někoho připravil o život a rozhodl se skoncovat i se svým. Zjistily jsme to s maminkou náhodou. V jeho náhradní uniformě byl schovaný dopis na rozloučenou.

Potom jsem nešťastnou náhodou zakopla. Já vím, jsem truhlík, ale tehdy mi to něco přineslo. Našla jsem poklad a to v podobě deníků.

Celý život se pak začal otáčet na plné obrátky. Nejen, že jsem díky nim zjistila, že mí noví spolužáci jsou upíři – dobré, že? -, ale také jsem se díky nim dozvěděla více o nich.

Začátky bývají těžké. To já a Edward víme dobře. Trvalo nám dlouho, než jsem se sblížili. Já měla v sobě to, že je to vysněný muž mé babičky a on, že miloval pouze jedinou ženu. Holt je osud složitý a nyní se budeme brát.

Zůstali jsme ve Forks čtyři roky, kdy jsem se pravidelně měnila na vlka. Jak jsem k tomu přišla? Chtěla jsem zabít Edwarda, to je přeci logické.

Potom jsme se odstěhovali do Kanady a já přerušila všechny kontakty. Na mámu jsme nahráli, že jsem utekla z domu, takže se chvíli trápila, ale pak jsem se pro ni stala 'bezděčným parchantem', jak si mumlala ze spaní, a já věděla, že už se na mě nezlobí.

Ono už to bude asi pět let, co se s Edwardem známe, ale k svatbě jsem se nechala přemluvit až teď. Edward je totiž příliš usedlý... A to hodně! Chtěl svatbu hned, ale já až teď zjistila všechny její klady. Myslí mi to pomalu.

Jak jsme se vůbec sblížili? Vzal mě na louku, u které jsem si mysela, že snad ani neexistuje a vyznal mi tam lásku. V tu dobu mi asi ani srdce netlouklo. Zopakovala jsem po něm ta dvě kouzelná slůvka a dopracovali jsme to až sem.

Jak to bývá, tak jsem teď úplně nadšená. Četla jsem si nedávno znovu deníky od Belly. Porovnávala jsem její pocity před svatbou s mými a mohu říct, že jsem na tom mnohem hůř. Ona nebyla nervozní, ne, ta jen vzpomínala... I když, jsme na tom možná na stejno.

Po dlouhém a velmi sladkém přemlouvání, kdy mě Edward přesvědčoval polibky, jsem podlehla a i jemu jsem pujčila deníky k přečtení.

Jenomže on se u nich neusmíval, nikdy! Možná jen, když byla Bella malá, ale jakmile se dostal k jejich setkání, tak div nepěnil.

Byl vteklý na sebe, že ji opustil a ona ho přitom milovala. Byl nešťastný, že na něj nezapomněla a byl zklamaný, že poslední zápis vlatně patří jemu. Trvalo mi tehdy dlouho, než jsem ho přesvědčila, že kdyby se tak nerozhodl, tak bychom my nemohli být teď spolu.

Přiznal se mi dokonce, že mě snad miluje ještě víc, než Bellu. Hezky se to poslouchalo.

Jediná současná komplikace je, že je mrzutý, že kvůli upírům jsem se přeměnila a teď nemám lidský život a nemohu ani otěhotnět. V ten moment vznikají hádky a polštáře lítají z jednoho rohu na druhý, ale usmiřování, kdy jen ležíme na posteli a děláme nemravné věci, je to nejlepší, co může následovat.

Ještě bych se tu rozepsala, ale mé budoucí sestře Alice se nelíbí, že jsem se zamkla do kumbálu a nechci odtud vylézt. Divil by se mi někdo? Ona je monstrum. Utekla jsem pouze, když jsem jí vysvětlovala, že musím navštívit onu místnost, jinak mi praskne močový měchýř.

Ano, už je to tak... Za 5 hodin budu paní Cullenová a pojem navždy získá nový rozměr.

Tak zatím, ahoj.

Bella.S tím ukončila Bella svůj zápis a zavřela deník. Odemkla a vydala se napospas osudu, který byl napsán ještě předtím, než svět vznikl.


18. kapitola <<< ShrnutíSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Přízrak minulosti - Epilog:

 1
10. Nikii
13.07.2012 [0:14]

Ahoj tak jsem dneska začala číst tvojí povídku a právě jsem ji dočetla se slzami na krajíčku (To jsem celá já Emoticon )Ale bylo to hrozně dojemný Emoticon Úplně skvělý nápad Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Je mi hrozně líto B.S. ale B.M. to přeji (snad mě chápeš Emoticon )ale představa staré smutné a doufající Belly Swan je hrozná... nejhorší na tom je že uvěřila že ji doopravdy nemiloval, ale vraťme se do přítomnosti Emoticon Bella si vezme muže snů své babičky Emoticon Emoticon A Edward si vezme pravnučku své milované Emoticon prostě nad tím se mi chce smát, ale i "brečet" protože to nádherně skončí a všichni jsou zase šťastní a Rose má Bellu RÁDA (!!!) to je ale šok Emoticon Emoticon Pišu ti tu samý blbosti, ale nejsem schopna to zformulovat Emoticon
Pohledy Edwrda byly velmi dojaté... Představa smutných Cullenů (a Emmetta bez úsměvu) byla HROZNÁ bylo mi je všech tak líto Emoticon
Ale u rozhovorů Belly s Jasperme a Emmettem jsem se nasmála Emoticon Emoticon

Povídka se mi velmi líbila Emoticon a jen by mě zajímalo jak by to dopadlo ve stylu E+A a B+J (nechceš napsat k tomu jednorázovku??? Emoticon Emoticon Emoticon )


PS: Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

PS: můj profil je Nikii Emoticon Emoticon

23.06.2012 [23:13]

PajamSoso177, děkuji. Je krásné dozvědět se, že se někomu moje tvorba ještě líbí. Děkuji. Emoticon

23.06.2012 [16:38]

Soso177Nedalo mi túto poviedku neokomentovať. Ten nápad je naprosto dokonalý, dačo také by ma jednoducho nenapadlo! Krásne, originálne, úžásné, neskutočné, nápadité,... Naozaj nádhera. Ako čítala tie denníky taj pôvodnej Belly, že tá pôvodná Bella vlastne bola, to vsunutie prvej Belly do toho storočia...naozaj skvelé! Aj to s tým, že bola vlastne vlkolak bolo dobré. Ten Sad End mi veľmi nesedel, veď aj Jacob uvažoval, žeby spáchal samovraždu, keby vedel ako... Ale tak nejdeme sa tu baviť o Sad Ende.
Skutočne krásny záver, to bolo dosť dobré, ako nakoniec vďaka tomu, že bola Bella vlkolak nemuseli riešiť ten problém so smrteľnosťou, lebo ten mi pri originále dosť liezol na nervy. Aj Bella, tá pôvodná, aký mala život... to bola úplne bombasticky napísané... No, ja už neviem, čo dodať, je to príliš dobré...
Inak, keby si to dala tak pôvodne, ako si chcela, že Bella by bola s Jasperom a Alice s Edwardom, ten nápad sa mi fakt páčil, takže si si možno radšej mala stáť za svojim... Ale, je to dobré tak ako to je. Skvelé nápady a skvelé prevedenie. Si proste dobrá! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

05.02.2012 [7:43]

JusseppePíšeš vážně výborně, máš skvělé nápady, jediné slovo které ti na to mohu říct je BOMBA!!!! Vážně nádhera!

6. miska555
28.09.2011 [19:38]

pekne.... Emoticon

15.08.2011 [3:30]

stmivani158Bylo to hrozně pěkný a procítěné, krasné atd ♥... Jenže já chci E+B!!!!!!!!!!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Áchjó Emoticon

15.08.2011 [1:48]

AddyCullenbezva....super....jen se vyspím a jdu na další tvojí povídku :)

3. Eni..
28.07.2011 [22:09]

O tuhle povídku jsem už párkrát "zakopla", když jsem četla tvé ostatní povídky, ale pokaždé jsem ji tak nějak přeskočila. A když jsem na ni dnes opět narazila, tak jsem si řekla, že si ji teda přečtu. Už jen kvůli tomu, že se mi hrozně líbily jiné tvé povídky. A co se nestalo!! Přečetla jsem ji jedním dechem a mrzí mě, že komentuji až poslední kapitolu, ale vždy jsem byla tak natěšená na další díl, že se to prostě nedalo. :) Jsem strašně ráda, že jsem se rozhodla ji přečíst, protože je opravdu nádherná!!! Vůbec nechápu, proč jsem kolem ní tak dlouho chodila a nepřečetla ji.
Povídka je opravdu úchvatná a originální. Klaním se a tleskám!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

17.07.2011 [20:22]

PajamMatikEsmeCullen, děkuju, že i po tak dlouhé době vím, že je tu aspoň někdo, kdo si na PM vzpomene. Emoticon Děkuji. Emoticon

17.07.2011 [18:57]

MatikEsmeCullenAhoj ... Konečne som sa dostala k počítaču a povedala som si, že ti okomentujem aspoň poslednú kapitolu.
Celý príbeh som zhltla na jeden nádych .. Bola vážne úžasná ... Chcela som ti komentovať každú kapitolu, ale nešlo mi to ... Nebola som na počítači ale na telefóne a tam mi trvá až príliš dlho a niekedy mi to vôbec nejde ...
Musím ti povedať, že tým vlkolakom si ma prekvapila ... Nečakala som to Emoticon Tie denníky boli na jednotku. Normálne rozmýšľam, že si aj ja založím denník Emoticon Napísala so to vážne krááááásne Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!