Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Postarej se o ni... - 12. kapitola

Postarej se o ni... - 12. kapitolaNečekaná návštěva...

„Nech mě být! Raději si běž za tím svým…“ Nedokázal jsem vyslovit jeho jméno. Rozeběhl jsem se a po dlouhé době se proměnil. Cítil jsem tu úlevu a volnost jako dřív. Běžel jsem co nejdál od toho domu.

Nad ničím jsem nepřemýšlel. Vyhnal jsem všechny myšlenky z hlavy a jen jsem utíkal. Nevěděl jsem, kam běžím, ani jak dlouho, ale bylo mi to jedno. Bál jsem se zastavit. Bál jsem se, že když se zastavím, tak všechno na mě dolehne. Snažím se před tím co nejrychleji utéct, i když vím, že je to marné.

Když už byla docela tma, začal jsem se rozhlížet po místě, kde bych mohl přečkat noc. Čumákem jsem prozkoumával různé ďolíky, místa mezi popadanými stromy nebo malé úkryty ve skalkách. Jak jsem se rozhlížel, vzpomněl jsem si na dobu, kdy jsem utekl z domu, protože si Bells měla vzít Edwarda. Bylo děsné, když si osoba, kterou milujete, vybere někoho jiného… A teď to celé prožívám znovu. Opět si žena mého srdce vybrala křížence pijavice a člověka.

Nakonec jsem jako vlk vlezl do otvoru ve skalce. Stočil jsem se do klubíčka a čekal, až upadnu do uklidňujícího spánku. Kdy konečně uteču realitě a budu si moc snít o teď nereálném vztahu. Ani jsem si nevšiml, ve které chvíli mi slané proudy slz začaly smáčet můj kožich. Nechal jsem je, ať si dělají, co chtějí, a koukal na černou plochu nade mnou. Na nebi nebyla ani jedna hvězda, pouze tmavé mraky. Cítil jsem, že se blíží bouře. Pomalu se ke mně dostával pocit nevědomí a já se konečně dostal do říše snů…

„Vstávej, ospalče!“ slyšel jsem velmi vzdálené hlasy. Nevím, kdo to byl. Nepoznával jsem žádný z těch hlasů. Pořád ke mně promlouvaly a pokoušeli se mě… vzbudit? Ano. Každý další hlas byl zřetelnější, jakoby se blížil.

„Co budeme dělat? Vypadá, že je mrtvý.“ Nechtělo se mi otevírat oči, ale toto znělo tak nahlas, že jsem prudce vstal a zavrčel. Přede mnou stáli dva vlci – šedý a kaštanově hnědý. Trochu jsem uvolnil bojový postoj a čekal, co se bude dít. Jsou to přeci vlci.

Kdo jste? pokusil jsem se s nimi dorozumět. Nebyl jsem si jistý, zda mi budou rozumět, ale za pokus to stojí.

To bychom se měli ptát my tebe, ne? ušklíbl se ten šedý, tedy nejspíš vůdce. Já jsem Ian a tohle je Tobias. Už nám konečně řekneš, kdo jsi?

Jacob, odpověděl jsem stroze. I když už jsem věděl, jak se jmenují, pořád jsem jim nevěřil.

Ty jsi také měnič? zeptal se mě tentokrát Tobias.

Tak moment! Co víte o měničích?! Opět jsem se připravil do bojové pózy a výhružně zavrčel. Podle všeho už nemá být naživu žádný měnič. Tenkrát ve smečce být nemohli, protože si na žádného Iana nebo Tobiase nepamatuju. Jak o mně mohou vědět?!

Sam říkal, že má přehnané reakce, řekl Tobias.

Jo… Vystihl ho přesně! smál se Ian.

Sam?! On žije?! A co ostatní? A jakto, že si vás nepamatuji? Ve smečce jste nebyli… Napadlo mě tolik otázek. Malinké světlo naděje, které se pomalinku zvětšovalo, a ta děsivá tma začala mizet. Tolik si přeji, aby žili. Abych jim všem mohl ještě říct, jak moc je mám rád a jak moc mi na nich záleží.

Nemůžeš si nás pamatovat. Ze smečky jsi odešel, pamatuješ? Nebyl jsem si jistý, který z nich teď promluvil, ale to, co řekl, dávalo smysl. Kdyby se přeměnil další indián, tak bych to nemusel zjistit. Měl jsem svou vlastní smečku…

Pamatuji. A jak to tedy dopadlo? Zoufale jsem čekal na odpověď. Ti dva si dlouze vyměnili pohled a zavrtěli hlavou. Pak řekli…


 

U minulé kapitoly moc komentářů nebylo, je tedy tato dost krátká. Také jsem se rozhodla takto ukončit kapitolu a dát vám ještě možnost. Chcete happy nebo sad end? Opravdu vás prosím o vyjádření!

Díky. :)


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Postarej se o ni... - 12. kapitola:

 1 2   Další »
26.08.2011 [19:19]

Veubellakrásná kapča, začíná to být ještě zamotavější Emoticon
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

03.08.2011 [13:23]

enchantressOpožděně, ale neměla jsem čas... Promiň!
Je to skvělé... Sice jsem to četla s předstihem, ale opravdu jsem si to přečetla znova. Jsi užasná pisatelka, ale to ty víš... :D Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

12. kajuš
30.07.2011 [17:21]

happy end!!!!!!!!!! Emoticon Emoticon

11. bella
30.07.2011 [12:58]

chce to pokračko!!!!!!!
je to geniálne!!!!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

30.07.2011 [10:36]

KatariEsmeCullenBoží kapitola...! Úžasný....! Chudák Jake ta Ness ho, ale zřídila...! No aspoň, že tam přišli ti dva...! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon No a jasně, že chci Happy End...! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

9. UV
29.07.2011 [18:56]

Happy end Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

29.07.2011 [15:25]

BubulienkaJoooo!!! Happy end!!! Táto kapitola bola úžasná. Chudák Jake, všetko krásne opisuješ. Nádherne to do seba zapadá, len je mi ľúto, čo sa stalo medzi Jakeom a Ness. Nahuel je proste... zlý. Sakra! Emoticon Emoticon Jake sa k nej hodí viac, veď je k nej pripútaný.
Som nesmierne zvedavá, čo je s Cullenovcami, či prežil každý a na vlčiu svorku. Samozrejme, že sa teším aj na to, ako sa všetci zvítajú, teda, ak žijú. Zaujímalo by ma, či vlčia svorka nenávidí Nessie, alebo im skočí do náruče. No plno nejasností, na ktoré potrebujem odpovede.
Prekrásna kapitola!
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

29.07.2011 [14:52]

ada1987hlasujem pre happy end. na túto poviedku som narazila až teraz, ale celú som ju prečítala. je super. dúfam, ze sa to s nahuelom vyysvetlí. snád nebude s volturiovcami alebo so svojim otcom a nebude chcieť ohroziť jaka a spol.

29.07.2011 [14:26]

Kika57Paráda! Ani nevíte, jak jsem šťastná, že jsem tu nenašla jenom pouhé dva komentáře jako u minulé kapitoly Emoticon Emoticon Emoticon Upřímně jsem to nečekala - o to větší mám radost Emoticon Opravdu vám moc děkuji! Takže si tedy dáme Happy end Emoticon Jelikož jsem nemocná a vůbec do ničeho se mi nechce, tak nevím kdy bude další kapitola... snad brzy Emoticon Emoticon Emoticon Ještě jednou vám opravdu děkuji Emoticon Emoticon Emoticon

29.07.2011 [13:16]

patulka13nádherná kapitolka... samozřejmě, že happy end! a jestli tu nebudou komentáře, tak se opravdu naštvu... tak krásná povídka a jako... komentáře nikde? lidi, tohle se nedělá... i smajlík potěší, kurňa... no, pište komenty, protože tohle nemůže jenom tak skončit... prosííííííím... PS: ségra, ti, co nepíšou komenty, sou blbci... ty nádherně píšeš a určitě pokračuj v happy endu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!