Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Ošklivá Bella 16. kapitola

Ošklivá Bella 16. kapitolaTak a je tu konečně další díl. Doufám, že se bude líbit a omlouvám se za zpoždění. :-) P.S Děkuji za předešlé komentáře moc mě potěšily. (U některých jsem se usmívala jako blbeček) :-) :-) :-) :-)

16. kapitola

 

„Tohle bylo taky moje první rande,“ odpověděl Edward a už si to mašíroval ke svému autu.

 


Wow, fakt to řekl. To není možný, nemůže to být jeho první rande. Vždyť na něj se holky lepí, jak mouchy na flus. A určitě se už musela nejít některá, která se mu líbila. A pochybuju, že by ho odmítla. Tohle mi nejde do hlavy, musím se ho na to pak ještě zeptat.

Vlastně když o tom tak přemýšlím, musela se najít nějaká holka, co ho okouzlila teda spíš upírka. Upírky jsou dokonalý, nic na jejich kráse jim nejde vytknout. Prostě mi to nejde do hromady, musí být na tomto světě už dlouho a ještě si žádnou nenašel. Anebo našel a nešel s ní na rande. Jo to je ono určitě na to rovnou hupsli. Během mého rozjímání jsem se snažila najít klíče, které jsem nakonec ulovila a mohla si konečně odemknout. Už jsem se těšila do postele, byla jsem unavená a těšila jsem se další den. Kdy ho uvidím.

Odemkla jsem dveře a už jsem viděla sestru se Susan, jak stepují na chodbě a čekají, až se konečně uráčím jim všechno vyklopit a to jsem v plánu rozhodně neměla.

S povzdechem jsem odložila bundu a vydala se do svého pokoje. Bohužel to nešlo tak hladce, jak jsem si myslela. Jen co jsem totiž prošla kolem těch dvou a chtěla vyjít schody nahoru, ozvalo se za mnou hlas mé nevlastní sestřičky.

„No tak Bello to nám nemůžeš udělat,“ řekla a v hlase byla poznat stopa nedočkavosti, nevěřícnosti a samozřejmě zvědavosti. Chvilku jsem přemýšlela. Přece jsem nemohla bez jediného slova odejít nahoru, viděla jsem, jak obě visí pohledem na mých rtech, aby náhodou něco nepřeslechly.

„No, byli jsme v kině a na večeři,“ řekla jsem prostě a než stačily na mě snést tu haldu otázek,  které jim byly vidět na očích, jsem rychle zmizela v pokoji.

Zabouchla jsem za sebou dveře a přímo hopsla do postele. Měla jsem blažený úsměv a furt si přemítala ten poslední okamžik.

Nakonec, po přemlouvání sami sebe, jsem se přece jenom zvedla a zaplula do koupelny. Vše jsem ze sebe shodila a zalezla do sprchy. Tam jsem ale dlouho nepobila, jelikož jsem byla unavená. Oblíkla jsem se do delšího trička a zalezla do postele.

Jakmile jsem se ocitla v posteli, tam mě únava, jako na potvoru přešla a já jsem vypustila na povrch svoje zběsilé myšlenky.

Jak to asi bude zítra? Jak se k němu mám chovat? Jak se bude chovat on ke mně? Bude dělat, jako že se nic nestalo nebo se ke mně bude hlásit. Nebude se za mě stydět, jestli se teda ke mně přizná? A znamenal pro něj vůbec ten polibek něco? Nebo si semnou jen tak hrál? Nevsadil se s někým a nesmějí se mně teď někde? Nebo mě ztrapní před celou školou, že neumím líbat a jak si ze mě dělal srandu? Ted jsem se opravdu začala děsit dalšího dne. Bála jsem se ho. A to se taky odrazilo na mém snu, když už jsem konečně usnula.

Zdál se mi velice rozpolcený sen.

Byla jsem ve škole a potkala jsem tam dva Edwardy. Jednoho jsem potkala na obědě, kde mě před celou školou znemožnil. Já jsem utekla na záchod, kde jsem plakala, a když jsem z něj vyšla, potkala jsem toho druhého, který mi vyznal lásku. A my jsme pak šli spolu k jeho autu. Každý si nás měřil pohledem, většinou to byli naštvané nebo závistivé pohledy, protože mě Edward držel okolo pasu. Došli jsme k jeho autu, kde stál i ten druhý Edward a oni se po sobě doslova vrhli.

S tímhle závěrem jsem se celá zpocená probudila. Budík ukazoval něco málo před budíčkem. Už nemělo cenu jít spát a pak jsem teď vstala a šla se osprchovat, abych se zbavila všech myšlenek na dnešek.

K mému zděšení jsem tam strávila víc času, než jsem měla v plánu a než bylo zdrávo. Rychle jsem si tedy vyfoukala vlasy a šla si najít něco k oblečení. Narazila jsem na nové modré prádlo od Alice a rozhodla jsem se ho obléct. Taky mi padnul pohled na moc hezké modré šaty rovněž od Alice, ale zaváhala jsem. Přece jenom jsem nebyla zvyklá něco takového nosit. Nemohla jsem si vybrat mezi těmi šaty a obyčejnými kalhotami a tričkem. Po chvíli jsem se nakonec rozhodla pro ty džíny a tričko, když mi zazvonil mobil. Přišla mi SMS, byla od Alice:

„Vem si ty šaty, budou ti slušet a pospěš nebo nebudeš stíhat.“

No jo no co jiného jsem mohla čekat od naší věštkyně. Rozhodla jsem se té malé upírce udělat radost a vzít si ty šaty. Už vidím, jak by mně tahala po nákupech, kdybych náhodou si je nevzala, a to rozhodně nechci riskovat, jednou mi to stačí. Stejnak si myslím, že už plánuje další nákupy. Přitom jsem se usmála a radši jsem na sebe ty šaty rychle navlíkla.

Pak jsem ještě zalezla do koupelny a dala si lesk na rty a řasenku. Vlasy jsem si nechala rozpuštěný a musela jsem uznat, že mi to sluší. Samozřejmě nemám na Rose, na upírku snad žádný člověk nemá. A vedle Edwarda stejnak budu vypadat jako nicka, tak nevím proč se snažím. Vlastně vedle celé jeho upíři rodiny budu vypadat, jako nikdo. Musela jsem se pousmát, už jsem se jich nebála. Dokonce bych si odvážila říct, že je beru takové, jací jsou. Dokonce mi připadají lepší než Volturiovi, ale jenom kvůli tomu, že pijí zvířecí krev, jinak bych, jsem je brala asi stejně. Je tak neuvěřitelné jak rychle mi přirostli k srdci.

Podobné úvahy jsem vedla i u snídaně, z které mě vyrušilo zatroubení. Lekla jsem se a vylila jsem džus, který málem skončil na šatech. Uf to bylo o fous. Alice by mi dala, kdybych je ušpinila. Rychle jsem to utřela a šla se podívat, jaký debil to troubil. Jen co jsem vykoukla, jsem spatřila stříbrné volvo a jeho majitele jak se s pokřiveným úsměvem o něj opírá. Úsměv jsem mu vrátila a rychle jsem si šla obléct bundu a balerínky.

Byla jsem ráda, že přijel. Aspoň jsme si to mohli ujasnit tady a nebude se konat žádný trapas.

Vyšla jsem před dům a zamířila si to přímo k němu, sice jsem byla nervózní, ale chtěla jsem to mít co nejdřív za sebou.

„Ahoj,“ pozdravila, jsem to nesměle. A čekala na jeho reakci.


Shrnutí

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Ošklivá Bella 16. kapitola:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!