Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od SuzySue

Povídky od SuzySue Kapitolové: Stranger * Opuštěná...? * Ošklivá Bella
Víceautorské: Či čí Bella, či čí (připravuje se s blotik) * Vždyť tě skoro neznám (připravuje se s blotik) * Málo kdo mě viděl ( rozepsaná s blotik) * Emmettův potomek (rozepsaná s Rock)* Ruce pryč, Casanova (rozepsaná s voldy)* Once everything change (rozepsaná s MyLS)

Novinky:


3.kapitola - Ruce pryč, Casanova 2.10

22. kapitola - Ošklivá Bella 31.10

11. kapitola - Emmettův potomek  31.10Stav dalších kapitol: Ošklivá Bella 10% Stranger 65%Kapitolové

 


Opuštěná ...?


Volturovi se chtěli pomstít Cullenům, protože se Edward, Alice a Jasper k nim nepřidali a dali přednost rodině. A tak Volturovi unesli Esme a zfingovali její smrt.Esme drží zamčenou v hradě,kde se k ní zrovna hezky nechovají.
Ale jednoho dne se ve Volteře objeví novorozená Bella, která omylem narazí na Esme a později se s i skamarádí. Bella se pak snaží pomoct Esme. Ale jak to všechno dopadne?

1. Kapitola * 2. kapitola * 3. kapitola * 4. kapitola * 5. kapitola

6. kapitola * 7. kapitola * 8. kapitola * 9. kapitola * 10. kapitola


11. kapitola * 12. kapitola * 13. kapitola

Stav: Dokončená, ale bude pokračování až dopíšu OB.

 

 


Ošklivá Bella...?

Povídka je o Belle, která není taková, jakou jí znáte. Bella je sice hezká, ale nosí brýle,rovnátka a její vlasy jsou věčně neupravené a celé to podtrhává její styl oblečení. Ovšem Bella je chytrá a tak si našla práci v Seatlu,  jako zástupkyně ředitele v obchodní společnosti. Do práce dojíždí jen občas.  Ve Forks žije s otcem, nevlastní matkou a sestrou , která je úplným opakem Belly. Co se stane, až se objeví Cullenovi? A jak to, že Bella ví, co jsou zač?


prolog + 1. kapitola * 2. kapitola * 3. kapitola * 4. kapitola

5. kapitola * 6. kapitola * 7. kapitola * 8.kapitola * 9. kapitola * 10. kapitola

11. kapitola * 12. kapitola * 13. kapitola * 14. kapitola * 15. kapitola * 16. kapitola * 17. kapitola * 18. kapitola * 19. kapitola * 20. kapitola * 21. kapitola * 22.kapitolaStranger !

Tato povídka je také o Cullenových, ale především o Belle jako většina tady.Esme, Rose, Alice, Jazz, Emett a Edward žijí svůjspokojený život s Carlislem, ale ten není tak spokojený, jak se zdá. Má tajemství, o kterém jeho rodina neví, ale které se chtě nechtě, za nedlouho provalí. Jak na tu skutečnost budou reagovat ostatní členové rodiny?


1. Kapitola * 2. Kapitola * 3. Kapitola * 4. Kapitola * 5 . Kapitola

6. kapitola * 7. kapitola * 8. kapitola * 9. kapitola * 10. kapitola


11. kapitola * 12. kapitola * 13. kapitola * 14. kapitola * 15. kapitola

16. kapitola * 17. kapitola * 18. kapitola

 

(Asi pozastavím)

VíceautorskéEmmettův potomek

Emmett byl šťastný člověk, nic mu nescházelo. Žil si pohodový život vroce 1987. Měl milovanou ženu, která čekala jeho potomka. On se tuto milou zprávu však nikdy nedozvěděl, protože právě ten den, co mu to jeho žena chtěla oznámit, měl nehodu.

V lese ho napadl medvěd, který by ho zabil bez pomoci krásné upírkyRose. Ta, jak je Vám známo, ho donese Carlisleovi a ten ho přemění.

Poté je Emmett šťastně ženat s Rose, ovšem má to jeden háček a sice - Emmett si nepamatuje na svou ženu, kterou měl jako člověk.

Co se stane, když jednoho dne narazí Emmett na svého potomka?

Spolupráce s Rock


prolog + 1. kapitola * 2. kapitola * 3. kapitola

* 4. kapitola * 5. kapitola * 6. kapitola * 7. kapitola * 8. kapitola * 9. kapitola * 10. kapitola

 

11. kapitola

Ruce pryč, Casanova !

Píše se rok 1743 a náš dokonalý Edward je Casanova…ano ten slavný lamač ženských srdcí…Má každou po který zatouží..až na jednu….Jednou se do Benátek přistěhuje i se svůj otcem bohatá, ale hlavně nádherná Isabella. Každý muž by ji chtěl a návrhy na sňatek se jenom hrnou. Ona však žádnou nepřijela.

Isabella je poloupírka a její otec Carlisle, Edwarda přemění. Edward měl něco s upírkou, která mimochodem byla naše Tynya. Tanya chce Edwarda, který ji nechce a Edwardovo srdce patří Isabell, která zase nechce Edwarda. Co se stane, až se o pár desetiletí zase potkají na střední? Ve složení Edward, Alice, Jasper, Esme, a Bell, Chris, Emmet, Rose, Carlisle?

spolupráce s voldy

1. kapitola * 2. kapitola * 3.kapitola


Málokdo mě viděl

Jak by to asi vypadalo kdyby Volturovi nebyly ti nejvyšší, alevládla jim jedna mocná, tisíce let stará krásná, ne moc kamarádská,upírka, které se všichni bojí a jen málo kdo viděl její tvář? Jak by to vypadalo? Kdo by jí zamotal život? Co tam dělají Cullenovi a Denalští? A jak dlouho Volturovi vydrží plnit její rozkazy a být podřízení?

Spolupráce s blotik


Prolog + 1. kapitola * 2. kapitola * 3. kapitola * 4. kapitola * 5. kapitola * 6. kapitola * 7. kapitola * 8. kapitola

 


Once everything change

Bella je na pohled obyčejné děvče. Ovšem zdání klame.  Bellu proklela sudička, která měla zlomená srdce od jejího otce, a tak se chtěla pomstít a uvalila ne Bellu kletbu.

Bella se každý úplněk mění ve vílu, která láká muže do lesa, kde je pak zabije.

„ S této kletby není uniku,“ to tenkrát pravila ta zlá sudička, ale netušila, že poslední ze sudiček Belle darovala naději. Naději, která ji bude moct vysvobodit, ovšem Bella bude muset za vysvobození draze zaplatit.

Bella by šťastně bydlela ve Forks, kdyby nebylo jejího prokletí. Tak se také nastěhují Cullenovi.  Alice a Belly se stanou nejlepší kamarádky, ale obě před sebou mají tajemství. Tajemství, které se ani jedna strana nemá dovědět. Ovšem co se stane, když Bella jako víla do lesa zavleče upíra, který neodolá její krvi. A právě ten den se vše obrátí vzhůru nohama.

Spolupráce s MyLS

Prolog + 1. kapitola

 


Operace Forks

Bella je agentka FBI,je na mysi vážně zraněná a tak FBI (která mimochodem o upírech ví ) jí obstará upíří jed ,ale její proměna se nepovede a tak ji poslali do Forks dohlížet na Cullenovi.

Spolupráce s misppule

prolog + 1. kapitola


 

Či čí Bella, či čí

Belle žije v Phoenixu se svojí mamkou a Philem. Jednoho dne se jí stane nehoda, po který sinepamatuje část své minulosti. Nehoda jí změnila,není obyčejný člověk. Bella se bojí minulosti tak odjíždí do Forks za otcem. Vzpomene si Bella? Co je vlastně zač? Co dělajíVolturiovi v její minulosti?

Spolupráce s blotikVždyť tě skoro neznám

Bella letí navštívit do Forks otce, kterého už dlouho neviděla a jelikož potřebovala oddych tak jí přišel vhod malí výlet, proto nic nenamítala. Na letišti však potká skupinku krásných lidí, kteříjí okouzlili jako ostatní lidi. Bella od nich nemůže odtrhnout oči a to se jí stává osudným.Stane se jí nehoda. Do Bely narazí autobus, co se však stane? Stihne jí někdo zachránit nebo skončí s těžkým poraněním v nemocnici? Přežije? A když ano jaký to bude mít následky?

Spolupráce s blotik


 

Návrh:

LÁSKA NEBO TANEC

Bella je velmi známá jako nejlepší tanečnice latinsko – amerických tanců. Ovšem pouze pod přezdívkou. Nikdo ještě neviděl její tvář a nedozvěděl se její pravé jméno. Vždy měla na sobě aspoň škrabošku, aby si zachovala identitu před reportéry.

Bella moc ráda tancuje, nedokáže si život bez tance přestavit. Ovšem na její osobu teď poměrně často začínají útočit reportéři a tak se Bella rozhodne odstěhovat se za otcem na chvilku si oddechnout. Ale její nový život nebude pak klidný, jak si myslela. Vše se otočí o sto osmdesát stupňů a Bella bude muset zavzpomínat nad minulostí. Ptáte se proč? Potká tam totiž jednu záhadnou rodinku. Koho Bella z nich už zná? Vzpomene se ta osoba na Bells? A je Bella opravdu tak obyčejná? Co se jí stalo před lety? A jak to vlastně všechno dopadne?

A jak to všechno dopadne?

To si musíte přečíst.:-)

(Tuhle povídku bych brala jako oddychovou, vždy když bych neměla nápady nebo bych měla všeho dost, psal bych ji. Po vás chci jediné: názor na nápad, a jestli už nějaká podobná povídky tu je, byla bych ráda, abyste mě na ni upozornili. Děkuji vaše SuzySue.)
 

Začala jsem nedávno psát víceautorské povídky a hrozně mě to baví, takže kdyby měl někdo zájem....?! Nebo kdyby potřeboval někdo poradit či měl nějaký nápad a nechtěl ho psát sám.....jsem k dispozici :-)
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od SuzySue:

 1
8. Veronika :)
18.03.2017 [21:40]

Ahoj, ja viem že je to niekoľko rokov od kedy si pridala poslednú kapitolu Emmettuv potomek ale stále dúfam že sa k nej raz vrátiš a dopíšeš ju, tak tu budem stále čakať či si náhodou nepridala ďalšiu kapitolu Emoticon Je to jedinečná poviedka ktorá ma svoje čaro a tak ma veľmi zaujala a som zvedavá ako dopadne Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Prosím, prosím vráť sa k nej ešte Emoticon Emoticon Emoticon

7. Fansuzy
04.04.2015 [20:00]

Ahoj, jak jsi na tom s Emmettův potomek? Je to skvělá povídka, úžasný nápad. Mohla bys napsat pokračování?

6. Veronika
06.09.2014 [17:46]

Ahoj kedy dokončíš poviedku Emmettuv potemek?? Strašne sa mi zapáčila alebo ak tu nemáš poviedku uverejnenú ale máš ju dopísanú alebo aspoň pár kapitol tak by si mi ich mohla poslať na email: vejush.k@gmail.com Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5. sisi
09.03.2014 [18:55]

Bylo by moc dobré kdybyste s MyLS dopsali tu povídku once everything chance prosíííííííííím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. andrea
19.01.2014 [10:41]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. jjs
07.08.2013 [3:09]

ahoj chtěla bych se zeptat, jestli s Rock napíšete další kapitolu Emmettův potomek.
Předem dík za odpověď ;-)

2. Veronika :)
26.07.2013 [21:41]

Ahoj chcela som sa opýtať kedy dokončís poviedku Ošklivka Bella? Už je to pomaly 3 roky od pridania poslednej kapitoly a stále nič. Alebo ak ju máš dokončenú len nie je zverejnená na tomto webe tak by si mi ju mohla poslať na môj e-mail: vejush.k@gmail.com Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. kate
24.08.2011 [17:32]

ahoj chtěla jsem se zeptat kdy přibide nová povídka oškivá Bella nebo operace Forks. prosím byla bych moc ráda kdyby byli co nejdřív Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!