Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Neznáme se, přesto Tě miluju - 6. kapitola

Neznáme se, přesto Tě miluju - 6. kapitolaČekání na Culleny a nečekané pozvání. Trošku z minulosti.

6. kapitola

Došla jsem na parkoviště, kde jsem se opřela o jedno z jejich aut. Všichni se dívali na ty auta s opovržením, jiní se závistí. Kdybych taková auta neměla, asi bych se tvářila stejně. Smutně jsem si povzdychla, kdybych nebyla Arova dcera. Najednou jsem nebyla na parkovišti, ale zpátky ve Volteře.

„Luci, dělej, pojď se podívat na svoji sestřičku!" zakřičela na mě Jane. Když jsem došla k pokoji, tak jsem se zastavila na prahu dveří. Jane na rukách držela malý uzlíček v růžové dece. Jane na mě kývla, ať jdu dál. Dala mi do ruky to stvoření a já si ji trochu nejistě vzala do rukou. Měla hnědé oči, lemované dlouhými černými řasami. Usmála jsem se na ni a ona mi úsměv opětovala.

„Ona se na mě usmála," zašeptala jsem směrem k Jane.

„Já vím, běž to říct Arovi, že má dceru," špitla nazpět. Já jsem svoji sestřičku políbila na čelo a dala ji Jane.

„Postarám se o tebe, sestřičko," řekla jsem jí.

Šla jsem za Arem do velkého sálu. Když jsem ho uviděla, tak jsem se rozeběhla do jeho napřažené náruče.

„Tatí, že mě budeš mít pořád rád?" zeptala jsem se ho se strachem v hlase.

„To víš, že jo, beruško," řekl a doplnil to hlazením po vlasech.

„A tati, mám sestřičku," vykřikla jsem radostně.

„Tak se na ni půjdeme podívat, ne?" zeptal se. A já ho už tahala nahoru za ruku. Šli jsme za Jane, a ta podala moji sestřičku Arovi. Celou dobu se na mě díval, a když jsem se na něj usmála, tak se na ni podíval. A najednou..

„Haló, Země volá Lucku," domlouval mi někdo a já se probudila z transu. Vzhlédla jsem, kdo na mě promluvil. Koukali na mě všichni Cullenovi. A s nimi Linda, která si táhla nějakého kluka. No, na její vkus je to hrůza, asi je nemocná.

„Snad ses nezamilovala do Mikea," dobíral si mě Jasper a s Alicí a s Emmettem se zasmáli.

„Do něho? Bože, to ne," zděsila jsem se, ale to si Linda diskrétně zakašlala. Já se na ni nechápavě podívala, že by se mě chtěla zastat?

„Luci, někoho jsem ti přinesla," chytla toho kluka za rukáv a postavila ho přede mě. „Tohle je Hugo a půjde s tebou na rande," řekla a i ti tři se přestali smát. Já se podívala na toho kluka a pochybovačně zvedla obočí.

„Buď v klidu, on je taky panic a ještě k tomu hnusnej a tlustej," řekla s opovržením a ten kluk vypadal, že se rozpláče.

„Já… nikam nechci… a..." koktal roztržitě. Já ho chytila za ruku a usmála jsem se na něj.

„Víš co? Na to rande půjdu," řekla jsem s úsměvem, „a slyšela jsem, že tu bude pozítří ples, takže půjdeš se mnou, že ano?" zeptala jsem se ho s uklidňujícím úsměvem.

„Tak jo," souhlasil hned. Linda a ostatní jen valili oči.

„Máš auto?" zeptala jsem se, a když kývl, tak jsem pokračovala. „Tak pojedeme nakupovat - anebo líp, pojedeme mým autem, stav se pro mě tak ve čtyři, ano?" Nato jsem se otočila a šla jsem si sednout do auta. Za chvíli nastoupili i ostatní. Se mnou seděla Alice s Jasperem a Edwardem.

„Ty s ním fakt půjdeš?" zeptala se potichu Alice.

„Jo."

„A nechceš si to rozmyslet? On je divnej má hrozný hadry," řekla s nakrčeným nosem.

„Alice, vždyť je to chudák, tak nemá peníze na oblečení a není hezký jako my. A nemuseli jste Lindě dovolit, aby ho sem dotáhla," zapištěla jsem naštvaně. A až domů byli všichni zticha. Když zastavili, tak jsem z auta vyskočila a pořádně bouchla s dveřmi od auta.

„Hej," zakřičel Edward naštvaně, ale já ho nevnímala a dupala ke svému pokoji. Kde jsem se rozbrečela ani nevím nad čím. Tam jsem strávila asi dlouhou dobu, protože někdo zazvonil. Podívala jsem se na hodiny a zhrozila jsem se, byly čtyři. Rychle jsem na sebe něco natáhla a utíkala po schodech. Čekali tam všichni, i ten Hugo.

„Takže můžeme," řekla jsem rozhodně na jeho stranu, on vyvalil oči nad mýma nateklýma očima. Ale to už jsem ho táhla k autu. Nikdo na to neřekl ani slovo.

Celou dobu nepromluvil ani slovo, a tak jsme v klidu vystoupili před Olympií. Šli jsme a každý se za námi otáčel.

„Proč já tady vůbec jsem," ptal se sám sebe. A já mu povzbudivě stiskla ruku.

„Ale prosím tě, máš ty vůbec oblek? " zeptala jsem se ho a on přikývl.

Po asi dvou hodinách jsem našla ty správné šaty. Jedny béžové, pak černo-růžové, něžně růžové, modré a rudě červené.

„Co myslíš?" zeptala jsem se ho snad po sté. A on jen uznale kývl hlavou. Takže jsem se rozhodla, vezmu je všechny. Zaplatila jsem a šli jsme k autu.

„A panebože, kdo tě přivezl?" zeptala jsem se spěšně. Na to jsem doteď nemyslela.

„Edward," zněla jeho odpověď. Takže Edward. A tak jsem ho odvezla domů a ještě jsem mu zamávala. Pustila jsem si rádio a řítila jsem se domů.

Před domem jsem zastavila a vzala jsem všechno do rukou.

„Kde jsi tak dlouho? A kde je Linda?" ptala se Esmé roztržitě.

„Ta je asi někde s klukama a rozdává si to na kulečníku.“

A s tím jsem odkráčela do pokoje. Ani jsem jí neodpověděla na její první otázku. Vše jsem pověsila do skříně a šla jsem do koupelny, kde jsem strávila asi půl hodiny. Když jsem po sprše došla k posteli, tak tam byl lísteček a na něm bylo napsáno.

Promiň nám to. Alice, Jasper, Emmett, Rosalie a Edward. A jsi moc milá a hodná.

Všichni tam byli úhledně podepsáni. Vzala jsem ho a vhodila do koše. Lehla jsem si do postele a ještě jsem přemýšlela, jestli jsem se rozhodla správně.Takže moc děkuji za komentíky u minulých kapitol. Tenhle díl se mi vůbec nelíbí. Konec je trochu uspěchaný, protože nestíhám, musím se učit do školy. Čekají mě ještě vánoční testy. :-( O Vánocích zkusím něco napsat, takže možná něco přidám. Zanechte aspoň smajlíka. Funny1.


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Neznáme se, přesto Tě miluju - 6. kapitola:

 1
7. Ceola
09.05.2012 [20:40]

To si z ní takhle hnusně vystřelili? Jako to je neodpustitelný zločon! xDD Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

19.12.2011 [19:17]

BellaSwanCullen8 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

19.12.2011 [17:47]

AinsleeDalší!!!

Tady se alespoň ukázalo, že Lucka má srdce ze zlata a ne z kamene.

A samozřejmě nechápu, proč se ti kapitola nelíbí. Je moc, moc dobrá a jak jde vidět - lepšíš se čím dál víc. Každou nově přicházející kapitolou si stále lepší a lepší a tak to má prostě být! Emoticon

Tvá věrná čtenářka Ainslee. Emoticon

PS: Díky za tvé upozornění do shrnutí! Emoticon

4.
Smazat | Upravit | 19.12.2011 [17:39]

Je to lepší, než ten minulý... Žádám si další kapitolu! Emoticon

3. mňamka
19.12.2011 [14:23]

supééér honem dalšíí Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. :(
19.12.2011 [13:31]

dost dobré... už se těším an další :) Emoticon

19.12.2011 [8:49]

SiReeNAhoj, článek jsem ti opravila, ale...
- Odkazy, které směřují na jiné stránky, se vždy otevírají v NOVÉM okně.
- První odkaz jsem ti smazala, jelikož byl nefunkční (auta).
- Volteřě -> Volteře,
- Čárky,
- Dělení slov,
- Malá/velká písmena,
- Krátké/dlouhé hlásky,
- Slovesné třídy,
- Přímá řeč,
- Shoda podmětu s přísudkem,
- Zdvojené mezery.
Příště si na tyto chyby dej pozor, děkuji. Emoticon

A teď ještě jeden námět k přemýšlení, je jen na tobě, jestli si z toho něco vezmeš - vážně myslíš, že odkaz nahradí čtenáři popis? Ne. Protože jedno z kouzel psaní je to, že se autor dokáže poprat s popisem tak, aby si čtenáři dokázali danou věc sami představit. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!