Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Neznáme se, přesto Tě miluju - 20. kapitola

Neznáme se, přesto Tě miluju - 20. kapitolaEda, Linda, Aro a hádka... Přeji vám pěkné počtení, Funny1

20. kapitola

„Slyšelas to?“ prskla Linda na Naty.

„Jo!“

„Jo? Pche, co si o sobě myslí, že může říkat, že mého Edíčka má ráda?!“ vřískala naštvaně protivným hlasem.

„Lindo, ale ty s ním nechodíš. Možná se ti ho podařilo, trochu, ale jen trochu, ovlivnit, ale stejně tě nemá extra rád,“ řekla jí Naty, a myslela si, že ji uchlácholí, ale zmýlila se.

„Prosím? Slyšela jsem dobře?“ Naty zarytě mlčela. „Moje vlastní sestra, a takhle, to jsem si nemyslela.“ Otočila se k ní zády, škrábla se do oka nehtem a spustily se jí slzy, takže to vypadalo, že opravdu brečí. Tak byla prohnaná.

„Miláčku, ty brečíš?“ ozval se hlas Edwarda, který stál za dveřmi jejího pokoje. Právě se vrátil z krátkého lovu, takže neslyšel rozhovor mezi jeho matkou a Luckou.  Ale určitě se to brzy dozví, když umí číst myšlenky.

„Jo,“ popotáhla a pustila ho dovnitř. Hned ji objal a usedl k ní na postel.

„Miluješ mě?“ zeptala se a doufala v kladnou odpověď.

„Ehm…“

„Ehm? To si děláš srandu!“ křikla na něj rozzuřeně.

„Lásko…“ Chtěl ji uchlácholit, ale moc mu to nešlo. Linda hněvivě vstala, vzala polštář a mrštila ho o protější zeď. Pod sílou polštáře opadala trochu omítka.  

„No tak…,“ domlouval jí pořád.

„Ne, Edwarde! Já tě miluju – teda myslím. To ty se pořád držíš u mé sestry za zadkem a svlíkáš ji očima. To se s ní chceš vyspat? Protože se mnou nezajdeš ani do temný uličky!“ křičela a Eda sklonil hlavu.

„Ty mi na to nic neřekneš?“ řekla ohromeně a zabodla do něj pohled. 

„Víš, ona mě přitahuje, má v sobě něco zvláštního a pozoruhodného. Ona je…,“ zarazil se, když viděl Lindin naštvaný a zděšený výraz.

„Ty… Ty... Ty ses do ní zabouch?“ Píchla mu prst do hrudi a ani nečekala na odpověď a začala hledat telefon, aby to zavolala Arovi.

„Tati? Mám pro tebe hroznou zprávu!“ křičela do telefonu, hned, když to někdo zvedl.

„Hned vás přepojím,“ ozvalo se.

 „Ano, zlatíčko?“ ozval se hlas Ara. Zopakovala předešlou větu a začala se svým výkladem.

„No, představ si, že Eda se zamiloval asi do Luciny! A mě nemá rád, a to jsem se snažila. Že ji potrestáš? Ona mi vzala kluka,“ kňourala do telefonu jak zběsilá. Nikdo se neozýval delší chvíli, ale pak najednou zazněla věta, kterou nikdo nečekal.

„Lindo, poslouchej dobře. Jsi pěkně rozmazlená a už by ses podle věku mohla chovat lépe, ne? Lucku nech na pokoji, ano? A něco jsem si uvědomil, celý život tě poslouchám, a nemohl jsem si uvědomit, proč tě poslouchám a vše to dovoluji, ale teď se to, holčičko, změní. Ovlivnila jsi mě, už když jsi byla malá holka, a já zanedbával Lucku. Pak si proti ní poslala i Naty. Neumím si představit, jak jí mohlo být, ale určitě hrozně. Takže bych byl rád, aby sis zabalila věci a odletěla domů. A nemysli si, že mě ovlivníš, nebo tak něco. Už to mám domluvené s Renatou, že mě obalí. A kdybys měla větší sílu než ona, tak na tebe pošlu i Jane, a bude to bolet. Takže za dva dny tě čekám doma. Slušně se rozluč a běda, jestli ne! A určitě i toho nebožáka Edwarda jsi ovlivnila. A teď mi dej mého milovaného Carlislea,“ dokončil svůj dlouhý monolog Aro a nikdo v místnosti se nezmohl na slovo a Linda se poprvé rozbrečela. A to se k tomu nemusela ani nutit. Všichni dole zamrzli v pohybu, protože se dozvěděli pravdu, co dělala.

„Ale tati…,“ zmohla se na slovo rozzlobeně.

„Lindo! Carlislea!“ Linda odešla s telefonem dolů a stáhla svůj štít ovlivňování, takže všichni se uvolnili a spadla z nich ta nechuť od Lindy.

„Dělala jsem to jenom kvůli tomu, že jsem měla strach, že mě nikdo nebude mít rád,“ zašeptala ještě do telefonu a předala ho do otevřené dlaně Carlislea. Domluvili se, že Linda za dva dny přijede – sama, a že si má vše zabalit. Když domluvili, tak si Carlisle musel sednout.

„Takže to znamená…,“ nedořekl větu Jasper.

„Ano,“ odpověděl a podíval se ke schodům, kde zrovna scházela Lucka.

„Jupííí!“ zakřičel Emm a začal tančit kankán.

„Co se děje?“ zeptala se ustrašeně Lucka, došla k Emmovi a položila mu ruku na čelo.

„Horečku nemá,“ konstatovala udiveně a zvedla své dokonalé obočí.

„Víš… Stala se tu jedna věc...,“ nedořekl to, protože ho předběhla Linda, která se tu najednou zjevila.

„Odjíždím sestřičko, ale chci, abys něco věděla. Miluju tě, a jsi ta nejlepší ségra na světě a moc mě mrzí, že jsem se k tobě tak hnusně, hnusně chovala.“ Otočila se a rozbrečela se. Chtěla už jít nahoru, ale Lucka ji chytla za ruku a mačkala ji ve svém objetí. Slov nebylo třeba, rozuměly si i beze slov. 


Druhé kulatiny! :D Díky, že jste se dostaly až jsem, moc děkuji... :) A tak jenom, myslíte si, že Linda je hrozná? Tohle jste určitě nečekaly a já vám řeknu popravdě, že já taky ne. Myslela jsem si, že Linda bude zlá až do konce, ale prostě se to stalo... A nebojte, zlá Linda se tam určitě ještě objeví.. :) A takhle u mě vypadá Linda.


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Neznáme se, přesto Tě miluju - 20. kapitola:

 1
4. Mňamka
24.05.2012 [17:43]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

24.05.2012 [13:39]

monokl009Ani nevíš jak jsem se těšila na další kapitolu..:) to je nejvíc dobrá povídka ode mě máš palec nahoru...:)

2. MarryTyger
24.05.2012 [13:17]

Tak to si zabila Emoticon Emoticon Emoticon Emmett tančí kankán Emoticon Emoticon Linda byla docela mrška Emoticon

1. lelus
24.05.2012 [8:54]

tak a teraz by mohla Lucka. Edwarda trochu potrápiť Emoticon za to čo jej povedal a urobil Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!