Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Neznáme se, přesto Tě miluju - 14. kapitola

Neznáme se, přesto Tě miluju - 14. kapitolaÚplná změna Lucky.

14. kapitola

Doběhla jsem do svého pokoje, pořádně bouchla dveřmi a svezla jsem se po nich. Nechala jsem své tělo, aby si dělalo, co chtělo, a tak jsem brečela a brečela. Po nějaké době jsem už nemohla ani brečet, protože mi došly slzy. Někdo tam nahoře mě nemá rád, a tak by mi mohl aspoň dopřát ty slzy! Radši jsem se zvedla a váhavým krokem jsem doputovala k posteli.

Ztěžka jsem si sedla a dala hlavu do rukou. Potom jsem si lehla a hodnou chvíli jsem se dívala do blba a nakonec jsem usnula. Celou noc jsem skoro nezamhouřila oči, takže když jsem se ráno probudila, cítila jsem, jak mám zarudlé oči. Ach jo, to bude zase den.

Se smutným povzdechem jsem vstala, protáhla jsem se a zívla. Když jsem došla do koupelny, tak jsem neměla daleko k pláči. Protože zaprvé - oči jsem měla jak červené tenisáky, a zadruhé - vzpomněla jsem si na včerejšek. Díky tomu mě v očích zaštípaly slzy, které jsem spěšně zahnala.

Dnes se pěkně obleču, namaluju a už ze sebe nebudu dělat takovou chudinku, slíbila jsem si a konečně jsem se usmála - i když trpký úsměv, ale úsměv. Šla jsem znovu do pokoje, ale místo toho, abych si lehla, tak jsem šla to skříně, která byla větší než můj pokoj. Přehrabovala jsem se v ní dlouhou dobu, a tak jsem se lekla, že to do školy nestihnu.

Radši jsem se rychle koukla na hodiny - pět. To mám ještě času! radovala jsem se. Znovu jsem si vlezla do skříně a vybrala jsem si basketbalovou bundu, pod to černé tílko, černé legíny a červené tenisky - značkové. Potom jsem si dala tužku na oči, černou řasenku a doplnila jsem to červenou rtěnkou. Musela jsem uznat, že nevypadám vůbec špatně. Tak a teď vlasy. Ten, kdo mi pomůže, je…

„Alice, Rose?" Natotata, jako by to už věděly, se objevily ve dveřích. Když mě spatřily, tak jim poklesla překvapením brada.

„Co je?"

„Sluší ti to," řekly bez dechu sborově a já se potěšeně usmála.

„Holky, já jsem vás chtěla poprosit, jestli mi neučešete vlasy?" A ukázala jsem na složitý obrázek. Vlasy jsou vyčesané nahoru a z toho vede copánek. 

„Jasně!" A cítila jsem, jak se mi probírají mými blonďatými vlasy a jak je s lehkostí češou. 

„Hotovo!" A já se leknutím probudila – no jo, to jsem celá já.

Ale když jsem se podívala do zrcadla, tak jsem musela uznat, že holky jsou v tomto skvělé. Moje vlasy vypadaly určitě lépe než na obrázku. Obě jsem objala a poděkovala jsem. Potom jsem se zvedla a s holkami v doprovodu jsem vyšla ze dveří. Na prahu jsem se ještě zastavila a zhluboka jsem se nadechla.

Když jsem scházela ze schodů, tak jsem si připadala jako princezna, která byla zavřená ve věži a kterou potom pustili. Ale o hodně mi zvedlo sebevědomí, když mě ostatní spatřili. Všichni, opravdu všichni, obdivně zalapali po dechu - i Linda, která z toho omdlela. Tak to mi to muselo slušet. Snažila jsem se co nejvíc, abych k ní neběžela a nepomohla jí. Ale pohled mi padl na Edwarda, který si mě obdivně prohlížel. Hlavně se nečervenej, nabádala jsem se přísně v duchu. Ale just, musela jsem se červenat. Takhle je to pořád.

„Ehm, sl-sluší ti to," zakoktala se překvapeně Esmé.

„Díky." A krásně jsem se na ni usmála. Prošla jsem kolem ní a dala jí pusu. Nevím, co to do mě vjelo, a tak jsem se omluvila. Esmé, místo toho, aby řekla: „To nic,“, mě chytla a zmáčkla ve své studené, tvrdé náruči a taky mi vlepila pusu. A najednou se nikdo nestaral o Lindu (staral se o ni jenom Carlisle a Eda), ale všichni až na Naty a Edwarda mě zmáčkli taky. 

„Dobrý, udusíte mě," zakuckala jsem a oni mě hned pustili, ale Esmé si mě podržela na délku paže.

„No, já pádím do školy," řekla jsem a už jsem byla v Alicině autě. Ještě jsem na ni a na Jazze počkala a mohli jsme vyrazit.

Když jsem vystoupila z auta, tak se na mě zase stočily páry očí a slyšela jsem i zalapání po dechu, jak od kluků, tak od holek.

„Přivítejte novou Lucku, která už nebude to malý neviňátko," zamumlala jsem ironicky a nevšímala jsem si zmatených výrazů Cullenových a ani chápavých obličejů Alice a Rose.

 

 

Tuhle kapitolu chci věnovat Ciel a Mňamce… Ty, které vždycky komentují. :-) Děkuji za komentáře. A když tak koukněte na moje shrnutí, dostala jsem nové nápady. Jeden nápad na povídku tam ještě není, ale začnu ho psát až dopíši tuhle povídku (ten se uskuteční). 


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Neznáme se, přesto Tě miluju - 14. kapitola:

 1
7. Ceola
09.05.2012 [21:16]

Pěkný a ten účes je luxusní :) Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

15.04.2012 [11:54]

ElleScathersKrása. Jsem ráda, že se změnila a všem doslova vyrazila dech. Konečně jim to pořádně nandá! Emoticon Emoticon

5. Mňamka
17.03.2012 [9:46]

Jů děkuju za věnování Emoticon a určitě se mrknu Emoticon
no docela by mě zajímalo jak se dá udělat takový účes, hrozně se mi líbí Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
jinak skvělý a honem dalšííí Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. Jína
16.03.2012 [22:18]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon THS BEST! ♥

3.
Smazat | Upravit | 16.03.2012 [20:44]

Jéj... Mám první komentář! Emoticon
Mno, píšu ho jako první, je mi docela jasný, že mě nějakej rychlík předběhne, ale co. Moc se mi líbilo, že se nám Lucka změnila. Je příjmený ji už nevidět, jako tu uplakanou chuděrku. Emoticon Musím připustit, že ten cop vypadá fakt dobře. Emoticon
Zpracování bylo taky docela fajn, mně osobně vcelku vyhovovalo, i když nemusím závorky... Emoticon
Ale to je asi všecko, co bych vytkla... Emoticon
Konec mé kritiky...

Ne, ještě poděkovat! Emoticon
Takže: děkuju, děkuju, děkuju, děkuju, děkuju, děkuju, děkuju, děkuju, děkuju, děkuju, děkuju, děkuju, děkuju, děkuju, děkuju, děkuju, děkuju, děkuju, děkuju, děkuju, děkuju za věnování. Emoticon Emoticon Emoticon To si nezasloužím, ale i tak - vždy moc potěší. Emoticon

2. leluš
16.03.2012 [20:44]

nech sa len Edo priplazí:D
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

16.03.2012 [19:10]

SiReeNAhoj, příště si dej větší pozor na:
- Přebývající slova ve větě (jsem se doputovala -> jsem doputovala),
- Dělení slov,
- Slovosled (k daleko pláči -> daleko k pláči),
- Čárky,
- Vnitřní monolog,
- Shodu podmětu s přísudkem,
- Skloňování.
Díky. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!