Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Neznáme se, přesto Tě miluju - 13. kapitola

Neznáme se, přesto Tě miluju - 13. kapitolaDalší přírůstek do rodiny a jiný Edward.

 

13. kapitola

 

Celá vysmátá jsem vešla do Alicina pokoje a skočila šipku do jejich postele. Vím, že se to nesluší, ale já si to nemohla odpustit. Bylo mi už o něco líp, takže jsem začala po posteli skákat jako klokan. Ale po chvíli mi došlo, co dělám, a tak jsem spadla do voňavých peřin. V posteli jsem ležela dlouho a pak jsem zavřela oči a nechala jsem se unášet ospalostí.

„Ááá," zakřičel někdo a já se strašně lekla, protože jsem podřimovala. Nato někdo vletěl do dveří – Emm - a tvářil se vyděšeně a šťastně zároveň.

„Co je?" ozvala jsem se ospale.

„Co je? Ness právě porodila psíkovi dalšího kluka!" A div neskákal do vzduchu. Hned jsem byla na nohách a úplně probuzená se řítila dolů ze schodů s Emmem za zadkem.

„Je to pravda?" zeptala jsem se šťastně za všechny, když jsem doklusala do obývacího pokoje.

„Je!!!"

„Je to Billy Junior!" ušklíbla se Rose, ale podle blýsknutí v očích bylo poznat, že jí to ani nevadí.

„Billy Junior," opakovala jsem po ní. „A Ness?" Měla jsem o ni strach.

„Zdravá jako řípa," odpověděla mi Alice. „Už se těším, jak ho budeme oblékat. Musíme na nákupy, bože, jak já se těším!"

„Bacha, ať tě neslyší Jacob," odvětil Jasper se smíchem a bouchl Emma do ramene.

„Sázka?" optal se vzrušeně Emm Jaspera. „Že na ni vyjede!"

„To mu nedovolím, ale platí!" Podali si spolu ruce a začali se smát na plné kolo.

Alice nad tím nechápavě zavrtěla hlavou, ale svoji šťastnou náladu nezměnila. Teprve teď jsem si všimla, že mezi námi není Carlisle ani Eda s Lindou - to mi teda moc nevadilo, ty dva jsem opravdu vidět nemusela.

„Kde je Carlisle?" zeptala jsem se.

„Uuu," řekl Emm a dělal, že tlačí.

„Máš zácpu?" zeptala jsem se nevinně a on se nafoukl a hned nato se rozchechtal. Strašně ráda jsem se k němu přidala a přidal se i zbytek rodiny.

„Jo, u našeho zlatíčka. Právě volal, že musí jet ještě do práce, takže přijde pozdě večer," odpověděla mi Esmé, když jsme se přestali smát. Najednou před barákem někdo zatroubil a já zamžourala do mlhy, která se mezitím udělala. V té tmě jsem rozeznala nějaký obrys a osobu. Koukla jsem se na hodiny a zjistila jsem, že je pět. Klika cvakla, dveře letí, Edward vchází do dveří. A k mé smůla - za ním Linda. A ona se o něj opírá bokem a on ji drží kolem pasu. Pasu! Prudce jsem se nadechla a vydechla. Linda na mě pohlédla s neskrývaným opovržením. Všichni, kteří zatím věnovali pohled těm dvou, stočili svůj pohled ke mně. Pod tíhou pohledů jsem zrudla a sklonila hlavu. Ani nevím, proč bych se měla červenat, ale tělo si dělá, co chce.

„Mami, chceme s Lindou odjet na pár dní k Denali," promluvil Edward do tíživého ticha a všimla jsem si, že mluví jako z jiné planety. Esmé na něho upírala pohled plný lásky, rozhořčení a smutku, ale nakonec přikývla. Eda se samolibě usmál a políbil Lindu do vlasů. Takhle měl líbat mě! Ale co, stejně to už nemá cenu.

„Edwarde, to, co se-" Mávnutím ruky mě přerušil a já tedy zmlkla.

„To nic, já to auto vrátil a vybral jsem si Astona," řekl pyšně a usmíval se tak, že bych mu i dala přes držku. Odkdy mám takové sklony? ptala jsem se v duchu a zaměřila jsem svůj pohled ven, kde stálo to jeho auto. Popošla jsem k oknu a zadívala jsem se do tmy. Venku stálo nádherné auto černé barvy, že se mi až ztrácelo.

„Hezký," pochválila jsem mu ho zdrceně a on jenom pokrčil rameny.

„Edwarde! To auto jsi přece dal Lucce! A dárek se nebere!" vykřikla popuzeně Esmé. „Vrátíš jí ho!"

„Jí? Nechtěla ho. Teď si ho budu užívat já. Ať řekne tatínkovi, aby jí ho koupil," řekl opovrženě.

Tak tohle bolelo. On ví, že by mi Aro nekoupil vůbec nic. Jen tak tak mi koupí bižuterii k narozeninám a k Vánocům. To sestrám dává diamanty, smaragdy a hodně dalšího.

Tohle si budu pamatovat, Edwarde Anthony Masene Cullene, slíbila jsem si v duchu a pod tíhou pocitů jsem utíkala do svého pokoje, který byl už uklizený.
« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Neznáme se, přesto Tě miluju - 13. kapitola:

 1
15.04.2012 [11:37]

ElleScathersSakra, co s tím Edwardem je? Proč Linda? Vrrrrr Emoticon

Jinak opět nádherný dílek! Emoticon

4. Ciel
10.03.2012 [11:42]

A příště chců kapitolu delší, tohle jsem četla po dobu pěti minut! Emoticon Emoticon

3. Ciel
10.03.2012 [11:41]

Promiň, momentálně spěchám, tak to shrnu:
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Billy Junior! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Omlouvám se, že je komentář takový, jaký je, ale... Emoticon Příště to vynahradím. Emoticon

2. Mňamka
08.03.2012 [17:04]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. leluš
08.03.2012 [16:27]

dementný Edward čo to sním je? Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!