Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Neznáme se, přesto Tě miluju - 10. kapitola

Neznáme se, přesto Tě miluju - 10. kapitolaTak, nic moc se neděje, jenom na konci bude rozhovor s Edwardem. Funny1

10. kapitola

Když jsem ráno vstala, tak jsem se nesmírně lekla. Stála tam Rose, Emm a Natka. Bože, co se asi stalo? pomyslela jsem si v duchu a trochu roztřeseně se usmála.

„Luci, děkuju, nevím teda za co, ale díky," řekla Rose a usmála se na mě, úsměv jsem jí opětovala a spočinula jsem zrakem na Emmettovi a Naty.

„A já ti chci poděkovat, že moje Rosalinka nemá nějakou ztrátu paměti." Nato ji chytl a náruživě políbil, já se diskrétně otočila a podívala jsem se na Natku.

„No, mě to mrzí," řekla na začátek smířlivě, „teda, nemrzí, jsem ráda, že se ti to stalo!" Nakonec to asi vzala za špatný konec. A než ji stačil někdo zastavit, vzala dárek, který jsem jí dala, a roztrhla ho.

Se zvednutou hlavou odešla a já vzala krabici, kterou jsem pečlivě zabalila. Byly v ní šaty od Armaniho, které se jí tak líbily. Pod šaty byl dopis, který jsem napsala. Když jsem si všimla, že jsou šaty roztržené, zhrozila jsem se. Ty šaty, které se leskly při každém pohnutí, že se černá barva střídala i s šedou, byly rozstříhané, takže je můžu klidně vyhodit.

V očích mě začaly tlačit slzy, ale ty jsem rázně zahnala. Kdyby to viděla Alice, asi by ji zabila. Rose jako by mi četla myšlenky, nakoukla do krabice, kterou jsem drtila.

„Radši to neukazuj Alice. Mám si s ní promluvit?" zeptala se mě asi tak smutně, jak jsem se cítila. Na chvíli jsem se na ni zadívala, a pak sklopila zrak ke krabici.

„To by nemělo cenu. Ona jiná nebude, může za to Linda…" Když se na mě Rose s Emmettem nechápavě podívali, tak jsem jim to objasnila. „Já vám to řeknu někdy jindy, on je to dlouhý příběh a já na něj teď nemám náladu."

Oba pokývali hlavou na souhlas a začali se stahovat, protože asi vycítili, že chci být na chvíli sama. Byla jsem jim nesmírně vděčná a když za sebou zavírali dveře, vděčně jsem se na ně usmála. Co teď budu dělat s těmi šaty? problesklo mi hlavou. Kdybych si tady udělala ohníček, to by asi Esmé nebyla ráda. Vzala jsem radši dopis, který byl už rozdělaný, ale půlka z něj chyběla.

Naty,

strašně mě mrzí a ubíjí to, jak se chováš. Pamatuji si, jak jsme si hrály a blbly na vše možné, když Linda byla v Německu. Ale když jsi ji poprvé ve čtyřech letech poznala, tak se vše změnilo. Měla jsem něco udělat, nebo se aspoň o něco pokusit, aby Linda…

Tím dopis skončil. Utřela jsem si slzy, které mi zatím stékaly po tváři. Někdo zaklepal.

„Dále!" křikla jsem a pořádně jsem si utřela oči. A největší překvapení mě ještě čekalo. Ve dveřích se objevila bronzová hlava a pak i tělo.

Do pokoje vešel samotný Edward. Jestli mě bude chtít provokovat, tak ho hodím z okna, slibovala jsem si. On ale neudělal vůbec nic, jenom se posadil na volnou židli vedle postele, sklonil hlavu a smutně vzdychl. Smutně?

„Ehm," přerušila jsem trapné ticho, které trvalo už dlouho.

„Víš, já ti chci něco říct," začal a hned se zasekl. Ano! Řekne mi, že mě miluje!

„Ano?"


 

Tak… Děkuji, že jste na mě ještě nezapomněli. :-D I když jsem říkala, že nevím, kdy bude další kapča, tak jsem se rozhodla, že ji radši napíšu. :-)

Doufám, že mě nezabijete za ten konec! Já vím, někdo je nemá rád, ale aspoň se máte na co těšit! :-)

Dál můžete hádat, co jí asi Edík řekne… ;-)

P. S.: ElleScathers (Ainslee), zlatíčko, musím tě zklamat, ale děj je o tom, že Bella má Chrise (víš, ve Stmívání známe děj jako E+B, ale tady má mít konec B+CH a E+L). Doufám jenom, že jsem tě neodradila od čtení… :-) :-( A chci se zeptat, budeš chtít pak psát tu povídku?

Děkuji, že jste přežili můj monolog ve zdraví a doufám, že se uvidíme i u 11. S láskou Funny1. :* :-)

 « Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Neznáme se, přesto Tě miluju - 10. kapitola:

 1
4. Ceola
09.05.2012 [21:00]

Jej co to asi bude? :) Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23.02.2012 [14:46]

ElleScathersNádherný dílem a konec k zabíjení! Emoticon

Jo promiň, spletla jsem se. Stále říkám B+E tak mě to nějak netrklo Emoticon Emoticon

2.
Smazat | Upravit | 19.02.2012 [19:42]

Jupí! Další díl! Krátký, ale další! Emoticon
Osobně řečeno, mně tyhle krátké kapitoly nevadí, ale neodpustím ti, když rychle nepřidáš další, třeba klidně stejně dlouhou. Emoticon
Trochu mě mrzí to, co jsem viděla pod článkem... Taky jsem doufala, že se necháš ukecat a ke konci s s námi rozloučí Edward větou: "Miluju Tě Bello. A vždy budu." Emoticon
Ale je to tvoje povídka, takže tvoje pravidla, takže tvůj děj a tvoje věty a tvoje slova a písmena a tvoje jméno (Lucinka, že? Emoticon ) atd. Emoticon
Když to shrnu... ZABIJU TĚ ZA TEN KONEC! Emoticon Emoticon
Ale jinak dobrý! Emoticon
S láskou Nebe

1. Mňamka
19.02.2012 [17:41]

hustýýýý Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon suproví hrozně se těším na dalšíí Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!