Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Nezapomenu 3. kapitola

Nezapomenu 3. kapitolaDen zlomu... Emmett lituje a jde na lov... Dnes pohled Rosalie a Emmetta. Hezké počteníčko, Mea. :D

O dva měsíce později…

 

Ach, Emmette, co jsi to provedl?! Tohle na sebe v duchu křičím den co den asi po týdnu, co jsem s Courtney odešel. Tam jsme měli alespoň domov, střechu nad hlavou, zázemí. A teď? Teď nemáme nic. Corie má hlad, koukám se na ni, jak unaveně pochrupuje ve vykotlaném dubu. Musím na lov, musím nám obstarat něco k jídlu. Jen doufám, že mě nechytí a nezavřou za pytláctví. Musím jít, ale můžu tady jen tak Cor nechat a jít do hlubokého lesa? Jsou tu přece medvědi. Medvědi… To by nás udrželo dost dlouho naživu. Ne, nebudu tak riskovat. Ale kdyby našli Corii. Brrr… Ne, na to nesmím ani pomyslet, nesnesu ani pomyšlení, že bych svoji malou sestřičku ztratil.

 

Nakonec jdu. Courtney nechávám v polorozpadlém domku u vylidněné vesnice. A vyrážím…

 

Pohled Rosalie

 

Nemám nikoho. Nemám nic. Edward mě zase nemyslitelně naštval. Jdu na lov. Pitomý život. Proč jsem já jenom nemohla normálně zemřít?

 

Najednou ucítím lidskou krev, tak sladkou…

 

Ne! Nezabiju! Je to moc krve, neudržím se! Utíkám za tou božskou vůní. A najednou spatřím toho nejkrásnějšího člověka na světě umírat. Verin syn, to krásné buclaté miminko se podobalo přesně tomu muži. Zachráním ho!

 

Vezmu ho do náruče a co nejrychleji běžím za Carlislem, sama bych ho nedokázala proměnit. Ne, určitě bych ho dřív zabila.

 

Požádala jsem Carlislea, aby mi ho zachránil, a on to také udělal. Seděla jsem u jeho postele a dívala se, jak trpí. Drásalo mi to srdce. Slyšela jsem jeho poslední tlukot srdce. Zatajila jsem dech a on otevřel oči. Tolik mi na něm záleželo. On najednou vdechl do mého života smysl…

 

Emmettův pohled

 

Ten medvěd měl převahu. Mýlil jsem se. Opět. Ale stal se zázrak, zachránil mě anděl. Pak už jsem cítil jenom tu hroznou spalující bolest. Někdo na mě mluvil, ale já nevnímal.

 

Pak jsem otevřel oči a spatřil svého anděla. Byla tak krásná. Věděl jsem, že se už nikdy nechci ani podívat na jinou.

 

Zjistil jsem, že jsem upír. Nijak mě to netrápilo, jen když budu moct být navěky se svým andělem. To nejtěžší bylo odolat pokušení, odolat vábivé písničce krve. Zažíval jsem ty nejkrásnější chvíle svého života.

 

Byl jsem se svým andělem.

 

Už jsou to dva měsíce, co jsem byl proměněn. Lovím medvědy, vždycky je vypiji do poslední kapičky a někdy se prostě neudržím a dopřeji si tu slast v podobě lidské krve.

 

***

 

Byl jsem zrovna na lovu s Rose a Edwardem a najednou jsem zaslechl dětský pláč, matka utěšovala svou malou dcerku. Courtney, problesklo mi hlavou.

 

Courtney! Jak jsem jen na ni mohl zapomenout? Ne, ani jsem si na ni nevzpomněl. Jak jsem si ji mohl jen tak vypustit? Běžím na místo, kde jsem ji nechal, není tady, samozřejmě. Ach ne! Ne, ne, ne!

 

Zachvátí mě panika. Courtney, moje malá pětiletá sestřička, co se s ní jenom stalo? Snad se mě nevydala hledat a nezabil ji ten medvěd. Ne!

 

***

 

Hledal jsem Courtney pět let. Byl jsem všude. Opravdu všude, ale ona nikde. Určitě je mrtvá, kvůli mně je mrtvá… Jsem vrah své sestry! Vrátil jsem se za ostatními.

 

Rosalie byla štěstím bez sebe, že jsem se vrátil, ale já byl troska. Zatímco jsem si já užíval, moje sestřička možná zrovna někde umírala. Třeba křičela mé jméno, jméno, které nikdo neslyšel. Jméno, za kterým se nikdo nevydal…

 

Byl jsem jako tělo bez duše. Už nikdy jsem nikoho nezabil, už nikdy neochutnal lidskou krev a nikdy se nemohl vyplatit ze zločinu, který jsem spáchal. Moje malá sestřička je mrtvá a to kvůli mně.

 

Měl bych se s tím smířit, že už tu taky moje malá Corie není, ale jak? Všichni říkají, že za to nemůžu, že jejich blízcí jsou také mrtví a z části i z jejich přičinění. Rose dokonce řekla, že je dobře, že jsem ji nenašel, že bych ji jinak určitě zabil. Ona se mě ale snažila pouze utěšit, chtěla zpátky svého Emmetta, toho, který by byl čímkoli, jen aby mohl být s ní. Ona věděla, že bych Courtney nikdy nezkřivil ani vlásek, věděla, jak moc ji miluji. Že ji dokonce miluji víc než ji, a to jsem Rose miloval víc než svůj život.

 

Musím se s tím smířit, musím žít za ni, ona by to samé udělala i pro mě. Já vím, že je tady se mnou, cítím to. Kousek mé mysli dokonce říká, že žije a každou sekundu mého života mi do kamenných žil vlévá naději. Kéž by ta naděje byla k něčemu dobrá, dal bych cokoli, abych svou Corie dostal zpátky, cokoli za její šišlavý smích a radostné jiskřičky v očích. Cokoli…

 

O tři roky později

 

Byl jsem na lovu a najednou jsem znovu zaslechl vzlyky, čekal jsem, až se za tím dítětem přižene matka a utěší jej, jako jsem to už zažil tehdy na lovu. Ale žádná matka nepřišla, nikdo to dítě neutěšil. Pláč se stupňoval, bubnoval mi v hlavě, bylo to nesnesitelné a moje srdce se bolestně drolilo. Přes ten hrozivý buben jsem neslyšel, že je to žalostný pláč, necítil, že je tu banda šesti upírů. A že oni jsou zdrojem toho pláče, že ten pláč patří dívce utíkající před jistou smrtí.

 

A najednou se ozval bolestný výkřik: „Emmette!“Děkuji za přečtení i třetí kapči! Jak se říká, do třetice všeho dobrého, a tak doufám, že se kapča líbila a bude hodně komentíků! :D Jinak, kdy další bude další kapča, netuším… Pokud by mi chtěl někdo pomoci, ozvěte se! :DVaše Mea :)


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Nezapomenu 3. kapitola:

 1
4. UV
11.08.2013 [20:36]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

11.08.2013 [20:21]

GabrielaVespucciparada!!!!!!!!!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. sam
11.08.2013 [20:15]

super, těším se na další :-)

11.08.2013 [19:38]

Emi28 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!