Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Neviditeľná 8. kapitola

Neviditeľná 8. kapitolaAhojte! :D Je tu ďalšia kapitola. Bella sa v nej dozvie, čo sa s ňou vlastne stalo a tiež sa pôjde na prvý lov. Ďakujem za všetky komentáre. Dúfam, že sa vám táto kapitola bude páčiť. :D :D Prajem príjemné čítanie. :D

8. kapitola

 

Bella

Nikdy som necítila nič takéto. Bolo to akoby ma za živa pálili. Celé telo kričalo od bolesti. Snažila som sa nekričať. Aj tak by mi to nepomohlo a vedela som, že Renée je niekde nablízku a nechcela som ju strašiť.

 

Neviem ako dlho som tak bola, ale bolesť zrazu začala ustupovať. Mala som divný pocit. Bolesť za chvíľu ustúpila. Zostala len v krku. Otvorila som oči. Nechápala som, čo sa deje. Videla som všetko tak dokonale. Poobzerala som sa po miestnosti a zbadala Edwarda. Vždy bol krásny, ale teraz mi pripadal krajší. Bol prekrásny. Edward sa na mňa pozrel. Videla som v jeho očiach bolesť.

„Kde je Renée?“ opýtala som sa ho. Čo keď sa jej niečo stalo.

„Je v poriadku. Musela ísť domov. Nemohla tu zostať,“ povedal. Chcela som sa opýtať prečo, ale moju pozornosť odpútala bolesť v hrdle. Už sa to nedalo vydržať. Chytila som si hrdlo. Mala som pocit, že to musím niečím uhasiť. Bola som hrozne smädná.

„Čo sa stalo?“ opýtala som sa ho.

„Bella, vieš kto bol ten, čo vás napadol?“

„Upír,“ povedala som. Nepáčilo sa mi, kam tým smeruje.

„No, vieš, on ťa kusol!“ Nemusel ďalej nič hovoriť. Vedela som, čo sa so mnou stalo. Som upír! Pozrela som sa do zrkadla, ktoré viselo na stene. Neverila som vlastným očiam. Vyzerala som oveľa lepšie ako pred tým. Pripadalo mi to akoby som to ani nebola ja. Dokonca aj vlasy mi pripadali živšie a to som mŕtva. Asi by som takto prestála celý deň, keby sa neozvala zase tá príšerná bolesť v krku.

„Potrebuješ ísť na lov,“ povedala Alice, ktorá práve vošla do miestnosti.

„Lov? Aký lov?“ Pripadala som si ako ten najväčší idiot na svete.

„Si predsa upír! Pôjdem s tebou,“ povedala.

„Nie!“ povedal zrazu Edward. „Pôjdem ja.“ Prišiel ku mne a naznačil mi, aby som išla za ním. Chvíľu som tam len tak stála, ale nakoniec som sa rozbehla nadľudskou rýchlosťou za Edwardom. Netrvalo dlho a dobehla som ho. Nikdy som nerobila nič lepšie. Bolo to niečo úžasné. Hoci som bežala oveľa rýchlejšie ako gepard, videla som všetko zreteľne. Presne tak ako keby som stála. Dokázala by som to robiť aj celý deň, keby Edward z ničoho nič nezastavil. Pozrela som sa na neho s nechápavým výrazom.

„Už nie si hladná?“ opýtal sa ma a ja som sa vtom chytila za hrdlo. Zrazu sa usmial. Odkedy som sa prebrala, mal taký divný výraz. Akoby ho niečo trápilo. Nechápala som to. To ja by som sa mala trápiť, nie on.

„Čo mám robiť?“ opýtala som sa ho. Už sa neusmieval. Vyzeral akoby mu robilo prolém byť so mnou. Prečo so mnou chcel ísť teda na lov?

„Uvolni sa a zhlboka sa nadýchni. Poddaj sa svojím inštinktom.“ Zavrela som teda oči a zhlboka som sa nadýchla. Zrazu som ucítila lahodnú vôňu. Nahrbila som sa a rozbehla som sa za tou vôňou. Bolo to stádo sŕn. Rýchlo som k jednej pribehla a zakusla sa jej do krku. Ani si nestihla uvedomiť čo sa deje a už ležala na zemi mŕtva. Stádo sa však rozutekalo preč. Rýchlo som chytila ešte jednu a hasila požiar v mojom hrdle. Sala som až dokým v nej nezostala ani jedna kvapka krvi, potom som ju odhodila preč. Edward stál na kraji lúky a tak som sa, celá od krvi, za ním rozbehla. Oči upieral na mňa a stále mal ten svôj trpiteľský výraz. Už som to však nevydržala.

„Čo je ti?! Ak si sem so mnou nechcel ísť, tak si nemusel!“ povedala som mu nahnevane. Už ma vážne štval. Nechápem ako môže byť niekto tak dokonalý niekedy tak otravný.

„Ale ja som s tebou chcel ísť.“

„Tak prečo sa celý čas tváriš, akoby toto bolo pre teba to najhoršie, čo si kedy robil!“ povedala som mu už nazúrene.

„Lebo to je to najhoršie, čo som kedy robil!“ Tým mi úplne vyrazil dych. Najskôr povie, že sem so mnou chcel ísť a potom povie toto. To dokáže naštvať.

„Mohol som prísť skôr,“ povedal smutne, sadol si na trávu a zakryl si tvár rukami. Vtedy mi to došlo. On sa obviňoval z toho, čo sa stalo. Sadla som si k nemu a jednou rukou som ho objala.

„Ty za to nemôžeš. Zachránil si moju mamu a v podstate aj mňa. Nemohol si vedieť, že sa to stane.“

„Nemal som odchádzať. Keby som neodišiel, nič by sa nestalo. Zastavil by som ho a vy by ste o ňom nevedeli. Ty by si bola človek a všetko by bolo vporiadku.“

„Možno sa to tak stať malo. Čo keď to bol osud?“ opýtala som sa ho a on sa mi pozrel do očí. Pomaly sme sa k sebe začali približovať, až som bola len pár centimetrov od jeho pier. Vtedy som to už nevydržala. Rýchlo som sa pritlačila na jeho pery a mierne som pootvorila ústa. On spravil to isté.

Neviem ako dlho sme sa bozkávali, ale mne to pripadalo hrozne krátko, keď sa odo mňa odtiahol a anjelsky sa na mňa usmial. Nikdy som nič krajšie nevidela. Znovu som sa mu natlačila na pery a on sa len pousmial.

„Ver mi, ani mne sa nechce, ale budeme musieť ísť,“ povedal pobavene.

„Ešte chvíľu,“ povedala som a snažila sa na neho vrhnúť psie oči. Asi sa mi to podarilo, lebo sa hneď vrhol na moje pery.

 

7. kapitola - 9. kapitola - ZhrnutieSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Neviditeľná 8. kapitola:

 1
09.03.2012 [12:14]

AngieCullen Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

09.03.2012 [7:38]

Rena16 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

08.03.2012 [22:10]

AddyCullenNádhera!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

08.03.2012 [21:46]

BellaSwanCullen8 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. BabčaS.
08.03.2012 [21:38]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. leluš
08.03.2012 [21:28]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. BlackStar admin
08.03.2012 [20:41]

BlackStarAhoj,
prosím, dávaj si nabudúce pozor na čiarky (niekde chýbali a niekde si ich mala naviac) a i/y (skryl, nie skril).
Ďakujem. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!