Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Milostná ruleta - 8. kapitola


Milostná ruleta - 8. kapitola

Dneska se konečně v povídce ukáže i Edward. Společně se podíváme do opravdového světa - světa intrik a bludů. 

Dnes už naposledy, kajka007 a Sharken...

8. kapitola

„Ahoj,“ pozdravil Edward Bellu v přítmí pokoje.

„Ahoj,“ odpověděla Bella váhavě a stoupla si.

Edward popošel po místnosti a sedl si k ní na Jasperovu postel.

„Já… Chci se ti omluvit za své chování. Nebyl jsem zrovna k tobě spravedlivý… A ani k Jasperovi,“ zalhal po chvíli.

Podíval se na tu strůjkyni všech problému a vydechl.

Bella byla doopravdy krásná, měla obrovské hnědé oči, ve kterých se zrcadlila upřímnost. Hnědé vlasy jí kouzelně kontrastovaly s její bledší pokožkou. Její plné rty byly mírně pootevřené a doslova vybízely k polibku… Jen ochutnat…

Měla štíhlou postavu, kterou obepínalo těsné tričko, takže Edward mohl dobře vidět její krásné křivky. Neměla kdovíjak velká prsa, ale nepůsobila ani nijak dětsky. V přítmí pokoje osvětlovaného jen romantickým světlem vypadala docela i jako anděl.

„Proč? Proč se mi omlouváš?“ vypustila z úst lahodnou melodii. Jaké by bylo slyšet volat jeho jméno z těchto úst po vášnivém milování?

„Přišlo mi to tak správné… Podívej, mám Jaspera rád, vážně… Je něco jako můj bratr, a i když neschvaluji, co udělal Alici.“ Bella ztuhla. „Tak z toho nemůžu vinit tebe, zamilovala ses prostě do nesprávné osoby. Jako ve Snu noci svatojánské…“ říkal Edward s hranou lhostejností.

Její obličej se stáhl do zamračené grimasy. Edward natáhl ruku, aby jí vyhladil vrásky a zcela automaticky se jeho dlaň stočila kolem její tváře. Pomalu ji hladil – sem a tam. Přisunul se k ní blíže. Své zlatavé oči s nádechem do černé nechal topit se v potoku čokolády a ukazováčkem ji chytl za bradu.

„Já nemůžu,“ pošeptala zničeně Bella.

„Kvůli Jasperovi?“

„Ano,“ souhlasila po chvíli.

„Ale ten tu teď není. Já ano… Poddej se tomu,“ nabádal ji.

Edward byl ztělesněním boha a všeho nebezpečí, což pro Bellu byla vražedná kombinace. Nechtěla Jaspera podvést, ale když si vzpomněla na pocit, který po vášni cítila minule, zatoužila si to zopakovat. Teď hned. Vzpomínky v ní vyburcovaly tak silný chtíč, že dokázaly potlačit dokonce i obraz usmívající ho se Jaspera.

Její zábrany zmizely, Edward to poznal a přitáhl si její ústa na své rty. Byla tak sladká. Její rty byly poddajné a krásně pasovaly na ty jeho tvrdé. Líbal ji jemně, ale žádostivost v jeho polibcích se každým výdechem stupňovala. Přitáhl si Bellu na svůj klín a obkročmo ji na sebe posadil. Jeho penis se v záslibu slastné rozkoše napnul a vyhledal měkkost jejích noh.

„Chci něco zkusit,“ zamumlala mu Bella do úst.

„Cokoli, zlatíčko…“

Bella se posadila na zem před jeho nohy a obratnými prsty mu začala rozepínat poklopec.

„Ach,“ vydechl Edward, když mu to došlo. Pohodlně se uvelebil na posteli a své prsty zapletl do jejích vlasů. Cítil, jak se Bella překvapeně nadechla. Jeho mužství bylo osvobozeno. Očima putovala po celé jeho délce a krátce na to nahradily ruce její oči. Byla to slast.

„Bello! Ach, Bello…“

Bella vůbec nevěděla, kde se to v ní vzalo, ale najednou přesně věděla co dělat. Sice trošku neobratně, ale přeci jen si jeho chloubu přidržela a opatrně jazykem přejela jeho linii. Slyšela, jak její srdce zběsile bušilo, ale nechtěla přestat. A Edward to cítil naprosto stejně, chtěl víc. Bella, jako by vycítila jeho potřebu, se do aktu více ponořila a do úst si vložila jeho chloubu celou. Ale ani to pro Edwarda nebylo dostatečné.

Opřel se o lokty a prsty hrubě vpletl do Belliných mahagonových vlasů. Bolelo ji, když začal její hlavou prudce pohybovat proti své pánvi, ale na druhou stranu chtěla to samé jako on. Dovést jej k orgasmu.

Edward si ale po chvíli uvědomil, že i přes to, že si tuto chvíli sobecky užívá, měl by nějakou slast dopřát i Bell. Proto s těžkým srdcem donutil tu krásku před sebou, aby přestala. Téměř upíří rychlostí ji přemístil pod sebe. Už už chtěl být v ní, ale rozhodl se ji ještě trošku potrápit.

„A co teď, má malá divoško?“ usmál se a rukou přejel Belle po stehně až k tomu nejcitlivějšímu místečku. Bella vzdychla slastí… S Jasperem to nebylo ani zdaleka tolik intenzivní. Stačil jediný jeho dotyk a ona cítila v podbřišku miliony motýlků. Najednou se Edward dotkl její touhy a jeho prst si našel cestu hluboko do jejího lůna.

„Hm, chci tě cítit v sobě,“ pošeptala mu do ucha, když se konečně zmohla na slovo. Neříkala nic jiného než pravdu a chtěla mu to dokázat. Začala ho líbat na krku a kolenem se nenápadně třela o jeho penis.

„Tohle ti mohu vyplnit,“ poznamenal Edward a víc se na ni natlačil. Získal tak značnou převahu, ale jednomu z nich to nevadilo. Edward ještě vzdychl a dravě se dostal do Belliného lůna. Tím se strhla nová vlna vášně.

Edward nořil svůj penis bez ostychu do její hebkosti a pak ho skoro až po špičku znovu vytáhl. Přirážel čím dál rychleji, jejich zběsilý dech se zkoordinoval.

Edward chytl její ňadra do rukou a prsty dráždil její bradavky, které už teď byly tuhé jako diamanty. Vzal si je do úst, přitom stále přirážel proti jejímu lůnu, a jazykem dráždil tak nejsmyslněji, jak jen dokázal.

Bella se svíjela rozkoší a křičela na celý dům jeho jméno. Bylo tak neuvěřitelné. A pak to přišlo. Oba dva zachytila ve stejný okamžik ta nejsilnější dávka extáze. Byla to ohromující slast. Sklátili se vedle sebe a Bella ho objala kolem hrudi.

Edward si nikdy ani nepomyslel, že ta rozkoš bude tak velká. Myslel si, že sex s dívkou, která vyhnala jeho sestru z domova, bude jen nutnou záležitostí, která nebude nijak extra příjemná. Ale Bella byla doopravdy hodně vášnivá dívka. Nikdy ho nikdo nedokázal tak dobře uspokojit.

Chtěl ještě jedno kolo, než se vrátí Jasper a zabije ho. Ještě jedenou chce získat tu rozkoš, ale než Bellu vzbudí a dá si s ní repete, musí si ještě zatelefonovat. Vymotal se z jejího objetí a nahý přešel k telefonu, který mu byl nejblíže. Vymačkal číslo, jehož vlastník se stal po několik týdnů jeho nejlepší přítel a zmáčkl zelené tlačítko. Přešel k oknu a opřel se o rám. Zadíval se ven na zelený les a v dálce už slyšel Jasperovi myšlenky, vrací se… A z jeho pocitů se už dozvěděl, co se stalo.

„Haló?“ ozval se smutný sopránek z telefonu.

Edward viděl, jak se Japser vyřítil z lesa a zastavil se na sluncem osvětlené louce. Z jeho očí šlehaly blesky, ale dala se z nich vyčíst i upřímná zoufalost. Edward věděl, že tohle byla pro Jaspera rána pod pás, prostě faul. Ale nedokázal toho litovat. To, co udělal, bylo správné. Jasperovo chování nemělo logického vysvětlení. Všechno v domě ztichlo. Nikdo se neodvažoval ani nadechnout. Atmosféra se dala přímo krájet.

Ještě jednou se Edward podíval z okna na Jaspera a vražedně se usmál. Má to, co chtěl. Svůj úkol vykonal… Jasper konečně zaplatil za to, co udělal jeho sestřičce. Jeho bývalé manželce…

„Pomstil jsem tě, Alice…“ zamumlal.

KONEC


 

Předpokládáme, že takový konec jste asi nečekaly. Doufáme ale, že nelitujete, že jste si tuto povídku přečetly. Měla v sobě nést hlavně ukázky intrik, přetvářku a slepou lásku. Je jen na vás, jestli usoudíte, že se nám to povedlo, nebo naopak ne.

Jednoduše tato povídka měla být něco jiného než ostatní a myslíme, že tento účel splnila. Povídka měla ukázat svět takový, jaký je, a ne takový, jaký si jej zde představujeme.

Představily jsme vám tři těžké osudy lidí… Alice, která byla opuštěna svou životní upíří láskou kvůli člověku.

Jaspera, který byl i přes svou žádost o ruku a lásku podveden tím, co mu bylo nejdražší – milovanou ženou a bratrem.

A Belly, která se nechala zaslepit touhou, která ji pak stála všechnu důstojnost a taky lásku od Jaspera.

Ponaučení pro příště: Važ si toho, co máš!

Snad nám tu zanecháte nějaké komentáře...

 


« Předchozí díl


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Milostná ruleta - 8. kapitola:

 1 2 3   Další »
22. esko
09.11.2014 [21:40]

pardon, ale příjde mi, že jste z panny belly udělaly děvku...
Ale musím uznat, že povídka se mi až na ten konec líbila. Emoticon

21. emam
11.02.2014 [20:47]

emamPovídku jsem si přečetla kvůli slabosti pro Jaspera, ale nadšená z ní vůbec nejsem. Přijde mi to příliš uspěchané a nědokončené. Přesto se mi základní myšlenka líbila Emoticon

20. chloe
12.09.2013 [1:02]

chloeJo pokraco by bylo fajn takhle je to silene neuzavreny jako posledni dily jednotlivych rad u serialu Emoticon Emoticon

19. katulý
03.01.2013 [6:53]

neříkám,že za to Bella nemůže ale jak Edward říkal ve Stmívání:všechno tě na mě tak přitahuje můj hlas,moje tvář i můj pach Emoticon

18. katulý
02.01.2013 [18:58]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Mohlo by být pokračování prooosííím Emoticon Emoticon Emoticon

17. PCullen
23.09.2012 [13:48]

Hezký! :-) Takže Edward zasadil bratrovi pořádnou ránu jen aby mu oplatil že vpodstatě vyštval Alice z domu. Bylo to od něj zákeřné!
Jasper díky zradě bratra a Belly pocítil na vlastní kůži to co způsobil Alice.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

16. vecernice
06.07.2012 [18:51]

přidávám své chvály k ostatním hlasům, stejně tak jako prosbu o napsání pokračování. Je to doopravdy dobré. Zajímalo by mě, co se s nima potom stalo. Možná by Jasper Belle odpustil. Přece za to nemohla jenom ona, ale hlavně Edward...

15. lili
27.06.2012 [10:37]

Emoticon

22.05.2012 [1:09]

Petulka01J Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon WAU dokonalost!!!Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

13. jjjjjjjjj
21.05.2012 [0:20]

Bude i pokračování? Prosím, moc bych o něj stála a ostatní taky Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2 3   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!