Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Love or Hate - Prolog + 1. kapitola

Love or Hate - Prolog + 1. kapitolaEdward nechá Bellu přeměnit po Jamesově kousnutí. Bella začne Cullenovy nenávidět, že to dopustili, a odejde pryč hledat uspokojení v lidské krvi. Koho Bella potká a kde? Bude stále Edwarda nenávidět? Napište do kometářů jestli mám pokračovat, děkuju :)

 

Prolog

James mi právě vysával čím dál tím víc krve z mého zápěstí, když najednou ho Edward ode mě odtrhl. Prali se krutě, že zničili i celou budovu, ve které jsme byli. Cullenovi to celé pozorovali a na mě totálně zapomněli. Než však Edward Jamese zabil, já už cítila, jak proměna začíná, a nikdo s tím nic nedělal. Podle popisu, který mi řekl Carlisle, to vše začne děsným ohněm uvnitř těla, který postupně odstupuje. Jakmile začne oheň proudit po těle, už nelze jed vysát, a tím mě vyvarovat upírství…

 

 1. kapitola

Uplynulo pět let od mé nechtěné přeměny a já ho stále nenávidím. Často se vracím do vzpomínek ke dni mého probuzení do „nového života“. Od začátku jsem věděla, že upírství nenávidím, už jenom proto, že se na mě všichni Cullenovi vykašlali. Hned co jsem si všechno uvědomila a srovnala v hlavě, vyrazila pryč z toho - kdysi milovaného - domu. Nevěděla jsem co dělat nebo kam jít, ale rozhodla se zabíjet lidi, protože lidství mi scházelo…

Moje první lidská oběť byl asi tak padesátiletý chlapík, dost bohatý. Bylo 10. července 2007 a já se rozhodovala, jak ho zabiju. Vybrala jsem mu smrt ve spánku. Když jsem ho zabíjela, nechtěla jsem, aby tak ječel. V duchu jsem mu přikázala, ať mlčí, když najednou ustal jeho křik a v očích mu bylo vidět, jak mi věří. Tenkrát jsem nevěděla, že by to mohl být dar. Edward mi mohl číst myšlenky, přestávala jsem věřit, že bych mohla být výjimečná. Nakonec i já mám dar a jím bylo vložení myšlenky komukoliv do hlavy.

 V létě 2008 jsem na lovu v severní Kanadě potkala jednu upírku. Jmenovala se Catherine. Byla až moc hodná na upíra, vyzařovalo z ní dobro. Měla dlouhé, tmavě hnědé rovné vlasy až do pasu. Její oči, stejné barvy jako Edwarda, byly krásné s dlouhými řasami a ústa potřísněné krví se na mě usmívala přátelským úsměvem. Půvabné tělo lemovaly lehké letní šaty s květovaným vzorem, bez jediné kapičky krve.

Za normálních okolností bych jí vložila myšlenku, ať odejde a nechá mě samotnou, ale teď jsem z nějakého důvodu ani nechtěla, aby odešla.

„Ahoj,“ pozdravila mě tichým hezkým hláskem. Nechtěla jsem jí pozdrav opětovat, proto pokračovala.

„Jmenuji se Catherine, nemusíš na mě koukat tak nenávistivě. Jsi první upír, u kterého v této oblasti cítím nenávist na takovou dálku. Chci se jen zeptat, jestli by ti nevadilo, že bych tu také lovila?“ skončila a zeptala se upírka.

„Mně je to jedno, jen když mi nebudeš křížit cestu,“ pokrčila jsem rameny.

 To byl první krok k tomu, abychom se staly přítelkyně, měly jsme se občas potkat.

Já nejprve nechtěla být s dalším upírem, i když někdy to bylo upokojivé jen tak s ní mluvit a ne jenom zabíjet.

Catherine lovila zvířata a sem tam pomohla lidem, nechovala ke mně zášť, že zabíjím lidi, a naopak mi pomáhala dopadat zločince, abych alespoň trošku prospěla. Svou libost pro bohaté oběti jsem si zachovala a „vydělávala“ nám tím na pěkné oblečení. Já nosila převážně sukně a kraťasy s tílkem nebo tričkem bez ramínek, občas šaty s botami na podpatku. Catherine si uchovávala lehké, slušivé oblečení občas s bosou nohou.

Celkem rychle jsem si Cat připustila k sobě. Ona měla dar vycítit charakter kohokoliv, i zvířete. Nikdy se nevyptávala na moji nenávist, která pramenila z mojí minulosti. Věřila, že když budu chtít, řeknu jí o tom sama. Měla takové zvláštní myšlení a pohled na svět a chování tvorů. Nevadilo mi to, měla jsem to ráda.  Je lehčí vycházet s někým, kdo vás chápe, i když neví proč a jací jste.

Staly se z nás dobré přítelkyně, zažily spoustu napětí, radosti a smutku. Po dvou letech jsme na ty naše hlouposti nebyly jen dvě. Na Ostrovech královny Alžběty jsme potkaly naši budoucí sestru – Adele.
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Love or Hate - Prolog + 1. kapitola:

 1
5. kate
04.03.2012 [19:53]

Velmi zajimavá povídka, určitě pokračuj. Těším se na další kapče Emoticon

03.03.2012 [19:40]

AddyCullenOoo... To vypadá moc zajímavě!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. Simona
03.03.2012 [18:37]

Skvelý nápad Emoticon Emoticon

03.03.2012 [16:52]

Rena16 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

02.03.2012 [9:13]

WhiteTieČlánek ti vracím kvůli chybám.

+ nefunguje ti obrázek,

+ i/y,

+ překlepy,

+ čárky.

V názvu kapitoly musí být uvedeno, zda se jedná o prolog, popř. 1. kapitolu.
Až si to vše opravíš, zaškrtni "článek je hotov".

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!