Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Legendy - 2. kapitola

Legendy - 2. kapitolaByla stvořena šestice poloupírů tak mocných, že se jich i vládci báli, a proto je zničili, ale co když to neznamenal konec, ale začátek něčeho mnohem horšího. No, horšího jak pro koho. Druhý díl, doufám že se vám bude líbit.

2. kapitola - Seznámení

Bella: 

Když jsem se probudila podruhé, už se mě nikdo nepokusil znovu uspat. Uviděla jsem před sebou Dema, zkusila jsem s ním zatřepat, ale neprobral se.

„Demetri, probuď se, no tak!“ zakřičela jsem na něho, stále se nic nedělo, proto jsem se ho rozhodla profackovat. Až tohle zabralo, pomalu se začal probírat a rozhlížet po pokoji a poté se zaměřil na mě.

„Zbláznila ses, Bello? Proč mě fackuješ?“ zeptal se docela naštvaně.

„Možná proto, že jsme, bůh ví kde, a ty si tu klidně vyspáváš a nehnulo by s tebou ani, kdyby vedle tebe vybuchla atomovka,“ vysvětlila jsem a mnula si při tom ruku, která mě z toho fackování štípala. Zároveň jsem kolem nás dala štít. Kdyby nás náhodou někdo odposlouchával.

Dem se konečně porozhlídl kolem sebe a uvědomil si, že nejsme ani u mě ani u něho v pokoji, pak se na mě otočil a zašeptal: „Máš pravdu, měli bychom zmizet.“

Přikývla jsem. Zvedli jsme se ze země a vydali se směrem k jedněm dveřím v pokoji. Nechápu, proč tu nejsou okna. Najednou se ale dveře, ke kterým jsme mířili, rozletěly a my jsme zůstali užaslé stát a hleděli na šestici poloupírů před námi, o kterých si každý myslí, že už dávno neexistuji.

„No, tak nekoukejte na nás, jako kdybychom spadli z nebe, jsem úplně normální. A já osobně si myslím, že ten štít není potřeba, nikdo vám nechce ublížit,“ řekla trochu pobaveně a sarkasticky.

„Jo, jasně, já ho stáhnu a ty po mně mrskneš ohnivou kouli. Víš, kolikrát hrdina uvěřil padouchovi ve škole a skončil jako hranolky? Kromě toho, jak máme vědět, že to jste opravdu vy?“ zeptala jsem a čekala, co udělá.

„Vypadám snad jako někdo, kdo ti chce ublížit? Nejsem moc trpělivá, buď ho dáš pryč, nebo tu kouli po tobě opravdu mrsknu, jak říkáš a nechtěj vědět, co se stane…,“ odvětila a já poznala, že začíná byt naštvaná. I ostatní si toho všimli a začali od ní couvat.

Nechápu, proč i Demetri vedle mě ztuhnul. Ztahal mě za rukáv, trošku jsem znervózněla, neměla jsem ani tušení, jestli má nebo nemá tu moc prolomit můj štít a tak jsem se slovy: „Ne, nevypadáš,“ stáhla štít dolů, i když jsem si myslela opak.

„Kdybych chtěla, už dávno jste mrtví oba dva. A co se tyče tebe, přestaň na mě koukat jako na svatý obrázek," řekla a při té poslední větě se koukla na Demetriho a já nechápala, proč ho to naštvalo.

„Nekoukám na tebe jako na svatý obrázek,“ bránil se Dem uraženě.

„Dobře, co kdyby ses přestala navážet do mého kamaráda a vyklopila nám, kde to jsme. Máš pravdu, nevěřím ti a nejradši bych nechala štít natažený kvůli bezpečí, ale jestli jste opravdu ta legendární šestka, jste hodní. Krom toho, ty nám neublížíš. Potřebujete nás, jinak byste nás neunesli, nemám pravdu? “ zvedla jsem koutek úst v úšklebku. „Chtěla bych být milejší, vážně, ale leze mi na nervy.“ 

„Ještě chvíli mi lez na nervy, holčičko, a já ti ukážu, že nemusíme být jenom hodní. Ale jak si přeješ, já bych ti to řekla, ale nejdřív by sis, holčičko, měla rozmyslet, jak mluvíš s někým, kdo tobě a tomu tvému kamarádovi zachránil život. Ale jak si řekla, my vás potřebujme stejně jako vy nás…“  


« Předchozí díl


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Legendy - 2. kapitola:

 1
5. Petronela webmaster
27.07.2018 [8:36]

Petronelaanonym - bohužel si nejsem jistá, jestli autorka vůbec bude pokračovat v psaní. V současnosti totiž publikuju články, které byly dokončeny, ale autoři si je na výzvy adminů neopravili - takže je teď opravuju já. Autorka na těchto stránkách už rok a půl nebyla. Emoticon

4. anonym
26.07.2018 [23:48]

Bude niekedy odhalenie jej otca ?

3. BabčaS.
25.07.2018 [20:47]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. Cvrcek admin
30.09.2016 [19:10]

CvrcekAhoj,
článek Ti opět vracím, neopravila sis totiž chyby, které Ti Myfate vypsala:
* perex obrázek nahraj do naší galerie (je moc velký a dokud nebude nahraný u nás, nemůžu jej zmenšit)
* velikost a druh písma
* pomlčka se odděluje z obou stran mezerou
* interpunkce
* před ukončovací znaménka se mezera nedělá, za ně vždy
* přímá řeč (psaní uvozovek, uvozovací věty, každá přímá řeč na nový řádek)
* shoda podmětu s přísudkem
* mi/my
* kamarádovy/kamarádovi
* sarkasticky/sarkastický
Až si chyby opravíš, zaškrtni znovu "Článek je hotov".
Děkuji... Emoticon

1. Myfate admin
26.11.2015 [12:54]

MyfateAhoj,
je mi líto, ale článek Ti musím vrátit a to hned z několika důvodů:
- perex obrázek je příliš velký (nahraj ho do naší galerie a výšku nastav 100 px)
- velikost a font písma
- chyby v textu (počáteční uvozovky jsou vždy dole a nedělají se čárkami a za nimi se nepíší mezery, jako to máš na konci textu; chybějící koncové uvozovky; přímá řeč; interpunkce; překlepy; ni/ní...)

Až si vše opravíš, zaškrtni "Článek je hotov".
Děkuji. Myfate Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!