Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Láska za mřížemi - 35. kapitola

Láska za mřížemi - 35. kapitolaSetkání Dava, Edwarda a Belly. Jak to proběhne?

Nebyla to ani hodina po probuzení a přišli za mnou Dave s Edwardem. Dave měl zrovna sezení, tak to věděl mezi prvními. Jakmile jsem viděla jeho rozzářený obličej, samovolně se mi vytvořil úsměv na tváři. Je možné, abych ho milovala ještě víc, než předtím?

„Ahoj, zlato,“ řekl, jakmile stál u mé postele. Uvolnila jsem mu kousek místa, aby si mohl sednout a přitom z něj nespustila oči. Jeho obličej byl jiný, ale nedokázala jsem říct proč.

„Ahoj,“ zašeptala jsem nazpět a chytla ho za ruku.

„Vyděsila jsi mě, víš to? Slib mi, prosím, že už to nikdy neuděláš!“ Jeho zoufalost, smutek a strach se jasně odrážely v jeho hlase. Nechtěla jsem, aby se trápil. Proč, když jsem si strkala prst do krku, jsem nemyslela na to, jak by se mohl cítit, kdyby se vše zvrtlo? Opravdu jsem tak sobecká?

„Slibuji…“ Nedokázala jsem se mu podívat do očí. Jak moc velkou bolest a hlavně zklamání bych v nich viděla?

„Bello…“ zašeptal a sklonil se nade mě. „Víš, že tě miluji, že ano…“

Tiše jsem přikývla hlavou a čekala, co se bude dít. Narovná se nebo se skloní ještě níž a spojí naše rty? Bude na mě křičet, že jsem blbá husa nebo bude mlčet? A co mám dělat já?

Dave si opřel čelo o to mé a nic nedělal. Mrzelo mě to. Já… Čekala jsem, že bude dělat něco jiného, než jenom sedět a mlčet. Čekala jsem křik, výčitky… Cokoli jiného, než tíživé ticho.

„Jak ti je,“ uslyšela jsem Edwardův hlas. Dave na něj zareagoval trhnutím, jakoby se probral z nějakého transu. Pouze se mu podíval do očí a narovnal se. Nervózně si hrál s mou rukou.

„Líp?“ On tu celou dobu stál? Proč? On je poslední člověk, kterého bych tu čekala.

„To je fajn.“ Působil nervózně a zmateně. Koukal se všude okolo, jen ne na mě a pořád si dával a vyndával ruce z kapes. Co to s nimi je? Můžu za to já nebo se za tu dobu, co jsem byla mimo, něco změnilo?

Dál už se nemluvilo. Edward asi po pěti minutách odešel s tím, že se půjde podívat po pacientech a Dave chvilku po něm. Mrzelo mě to. Nechtěla jsem být sama, teď ne. Jediná zábava bylo obdivování bílých stěn… Já bych jim to okamžitě přemalovala!

Večer jsem se domluvila s Carlislem, že mě zítra pustí zpět na svůj pokoj. Nechápu, proč jsem se ho bála. Vyprávěl mi, co obnáší být upírem, a také o tom, koho „zabil“. Po skončení jeho vyprávění jsem měla pocit, že vím vše o jeho rodině a celkově o upířím světě. Fascinovala mě mocná italská rodina, jejich zákony a také Edwardova a Jasperova minulost. Upíři jsou opravdu super…

Ráno bylo odporné. Sestřička mě budila v nelidskou hodinu kvůli měření teploty. Bylo to nepříjemné, a poté už jsem neusnula. Nemohla jsem se dočkat chvíle, kdy přijde doktor a „propustí“ mě. Nikdo jiný, kromě mě, jeho a Edwarda, čtenáře myšlenek, o tom neměl ani tušení, takže takové překvapení pro Dava. Co mi na to řekne? Bude stejně šťastný jako já?

„Tak… Můžeš jít, ale opatrně!“ přikázal mi. Otevřel dveře a čekal, až vyjdu. Poté zavřel a připojil se ke mně. Zastavovali jsme se u každého nového obrázku a obdivovali jsme je. On mi vyprávěl, kdo ho nakreslil a co mají zobrazovat, protože někdy to opravdu nešlo poznat.

„Nebuď labuť, brouku. Ona se nic nedozví,“ slyšela jsem za rohem. Ten hlas jsem moc dobře znala – Vivien. Chudák kluk, kterého ulovila. Ona je, co se týče vztahu, opravdu náročná. Většina kluků to po týdnu vzdala, ale jí to nevadilo. Byl to její styl – užít si a jít o dům dál.

„Ne, Vivi.“ Jako odpověď se jí dostal ještě známější smích. Kašlu na nějaké obrázky! Potřebuji vědět, co se tam děje… Musím!

To, co jsem uviděla, mě srazilo na kolena, doslova. Cítila jsem, jak mě doktorovy paže zachytily těsně před srážkou se zemí…

 

Shrnutí

 


A blížíme se ke konci... Čekám, že tak pět kapitol a jsem v cíli.
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Láska za mřížemi - 35. kapitola:

 1 2 3 4   Další »
10.03.2012 [10:49]

cornelka6tak mrcha(pardon, ale nemůžu si pomoct),určitě jí svedla Dava...grrrrr Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

04.12.2011 [22:39]

AfroditaAliceCullenNe to nemůžeš takhle useknout, prosím, rozepiš potom víc Edwardův a Bellin vztah. Emoticon Emoticon Omlouvám se, že jsem poslední dobou moc nečetla ale nešlo to. Emoticon Jinak další skvělá kapitola. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

31. lucka2010
04.12.2011 [17:22]

ÁÁáááá Vivi a Dave :D Emoticon Emoticon Emoticon

30. Niki
04.12.2011 [15:23]

aha, že by Vivi sváděla Dava?? Emoticon Emoticon

04.12.2011 [14:00]

AngieCullen Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

28. MyLS
04.12.2011 [13:27]

MyLSpěkné

27. Klykyc
04.12.2011 [12:15]

Prosimtě rychle, ale opravdu rychle přidej další kapitolu téhle úžasné povídky, nebo se snad zbláznim Emoticon je to bomba! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

04.12.2011 [10:40]

zuzinecckaaNo, jsem ráda, že si Bella dělá konečně sama pořádek v sobě. To, že je zamilovaná do Dava... Vůbec mi to nevadí, ale přijde mi, že je to najednou takový přehup, že, nevím, jak bych to vysvětlila.. Jednou myslí na Edwarda, a najednou je to David? Ok, nebudu to řešit :).
Vivien mi tam už nepleť, ať zmizí, je to jen slepice, nemám ji ráda, vlastně jsem na ni úplně alergická. Ale Dave je frajer, akorát by mě zajímalo, co Bells viděla... Snad ne to, jak po něm Vivi vyjela, to je pak opravdu nejlepší kámoška. Snad teda Bella pořádně pochopí, že Vivi ji měla jen jako hračku..
No. těším se na další kapitolu, co jiného dodat Emoticon Emoticon

25. Zdenuše
03.12.2011 [23:35]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

03.12.2011 [22:57]

BellaSwanCullen8 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2 3 4   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!