Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Koniec? Nie, iba začiatok - 10. kapitola

Irina


Koniec? Nie, iba začiatok - 10. kapitolaEdward Cullen v akcii. Posledná kapitola, v ktorej je Bella väznená.
Príjemné čítanie.

10. kapitola

 

Edward

 

Tá mrcha!

Nielenže skočila do náručia práve upírovi, ale ona sa s ním aj vyspala! A to rovno v zaseknutom výťahu, čo viem podľa kamery. Potom na ňu vytiahol injekciu, v nestráženej chvíli jej ju vpichol do ramena a ona mu akurát tak spadla do náruče ako zrelá hruška.

A ja som si myslel, že som perverzný úchyl, keď som to s ňou chcel na všetkých miestach a vo všetkých možných polohách. Idiot.

„Kurva!" zasyčím a kopnem do najbližšieho predmetu. Možno ju ani neuniesol, ale preťahuje ju do nekonečna... No, odteraz už len cez moju mŕtvolu!

Ani sám som nechápal, čo sa so mnou deje. Ale svoju Bellu som chcel späť čo najskôr, o tom som ani nepremýšľal.

„Ty kretén! To je môj bicykel!" zakričí na mňa francúzštinou starý muž. Pozriem sa na predmet, ktorý si odniesol časť môjho hnevu. Vlastne, čiastočku. Starý ošúchaný bicykel, ak sa to dá považovať za dopravný prostriedok. Usmejem sa a ukážem mu prostredník.

Kráčam ďalej. Snažím sa upokojiť, inak by som sa rozbehol za stopou a keby som ju náhodou našiel, najprv by som jej to pekne krásne vytmavil a potom... Nohavice sa mi bolestivo napnú. Ešte viac nahnevane zavrčím a pre bezpečie okolia sa otočím a zahnem do tmavej uličky.

Rozbehnem sa plnou rýchlosťou. Najrýchlejšie ako sa dá sa napojím na jej vôňu a rýchlo ju nasledujem. V hlave mi bliká varovný signál, ktorý hlási, aby som ju samým hnevom neprizabil. Nie... To by som jej neurobil. Koniec koncov, potrebujem ju na iné činnosti.

Pred očami mám jej tvár. Všetky ženy vždy odišli, keď som náhodou vybuchol ako sopka Etna. A ona? Škoda, že sa nenechala ešte viac provokovať. Nevedel som popísať, čo vo mne vyvolávalo iba jej meno. 

Odrazu zastanem.

Stopa tu prudko zatáča k lesnej cestičke. Žeby dom na samotke? No, nech to bol ktokoľvek, bol poriadny idiot, keď ju ani nezobral do auta. Ďalší dôvod, prečo toho bastarda zabiť.

„Čo si myslíš, čo spraví s tou mačetou? Zabije sa?" Je to v diaľke, to áno, ale je to blízko. Upírsky mužský hlas.

„Ak áno, vôbec mi to nebude prekážať. Arovi povieme, že sa zabila pri pokuse vyslobodiť sa z pút." Felix. Toho idiota by som spoznal na kilometre ďaleko.

Dopekla, ale prečo v tom majú prsty práve oni? Prečo Volturiovci? Moja myseľ narážala na ďalšie a ďalšie problémy. A to tie, že ich nemôžem zabiť. Ale Isabellu dostanem, o tom žiadna.

„Zbohom," zašepká slabý ľudský hlas. Prudko zastavím, až sa hlina okolo mňa rozpráši. Je zničená. Sklamaná. Zlomená. A ja ju, dopekla, stále chcem!

Vtrhnem do toho chatrného domčeka a vytiahnem von prvého upíra. Skôr, než sa stihne spamätať, mu odtrhnem hlavu od tela. Iba letmo vnímam, že je to Demitri. No jasné. Ten sa od Felixa vôbec niekedy pohol? Začínam pochybovať o jeho orientácií.

„Edward Cull -"

Schmatnem Felixa a prirazím mu hlavu o zem. „Čo ste jej urobili?!"

Snaží sa vyslobodiť, ale je to chabý pokus. Vyzerá ako naničhodný červ, ktorý sa snaží dostať spod kameňa. Chlapec pomaly pochopí, že má smolu. „Dala mi, bra -"

„Drž hubu!" Nenávidel som to slovo, braček. To, že som istý čas strávil vo Voltere, mu nedávalo právo volať ma tak! A po tomto... Bude rád, že o svojho malého kamaráta neprišiel. Vlastne...

„Za toto ti Aro -" Pokrútim mu hlavou. Mám ešte polhodinu, než sa zlepia dohromady. To postačí.

Vtrhnem do domu ako veľká voda - očakávam, že je tam ešte niekto z ich podarenej rodinky. Pach tomu nasvedčuje, hoci je nejaký pobledlý. To znamená, že ich tu nechali samých. Zatočí sa mi hlava, Bellina vôňa je snáď všade. Najviac však v jednej miestnosti, ktorá je nedbalo zatvorená. Je za železnými dverami. Kopnem do steny, aby som svoju zúrivosť potlačil. Následne nato schmatnem dvere a vytrhnem ich z pántov.

Pohľad, čo sa mi naskytne, je aj na upíra veľa. Rozhodnem sa. Felix a Demetri dnes umrú. Majú to zrátané. Pozriem sa na Bellu, ktorá je celá od krvi a v rukách drží mačetu.

Mieri si s ňou na krk. Je ona vlastne normálna? Chce spáchať samovraždu? No, ani sa jej nečudujem. Ibaže to potešenie jej nedoprajem. Jej rodičia sú síce mŕtvi, ale ona nie. Prišiel som práve včas, pomyslím si spokojne.

Zabili jej rodičov! skríkne na mňa presladený Edík. Rýchlo ho vopchám do krabice a zamknem ho. Prišiel som včas. Bodka.

Priskočím k nej a zhabem jej tú vecičku z rúk. Ešte aby sa náhodou porezala. Vydesene sa otočí a zalapá po dychu. „Edward," zašepká prekvapene, „si to ty?"

„Pápež sa zo mňa zatiaľ nestal. Poď, ideme," schmatnem ju za ruku. Celibát držím ani nie deň a ona zo mňa hneď ide urobiť celoživotného farára. Pf, tak to určite.

„Oni... Moji rodičia..." Začne plakať. Vyhodím si ju do náručia a vyjdem s ňou von. Všimnem si, ako sa k sebe Felixová hlava a telo nebezpečne približujú. Rýchlo odkopnem najprv jednu hlavu a potom druhú. Možno nie som až tak zlý futbalista, napadne mi.

Neviem kam, ale rozbehnem sa s ňou hlbšie do lesa. Povedať, že to boli inštinkty, by bolo silné slovo. Po čase si všimnem nejakú drevenú chatku. Uškrniem sa. Je síce moderná, ale človek tu nebol ani nepamätám.

Rozlomím dvere. Ocitneme sa v obývačke, ktorá je zároveň kuchyňou. Je priestranná - po ľavej strane komfortná obývačka, po pravom zase ostrovček a stôl so stoličkou. Všimnem si, že Bella už dávno zaspala. Dokonca aj teraz, keď spí, jej z očí tečú slzy. Položím ju na gauč. Okamžite sa skrúti do klbka.

Postarám sa o to, aby tu bolo teplo. Teda, zapnem kúrenie na maximum. Nečakám však už ani chvíľu a obrátim sa na odchod. Pri odchode so sebou ešte zoberiem bandasku a zapaľovač. Provizórne za sebou zatvorím a vydám sa k tomu domu.

Už na príjazdovej ceste si všimnem, že upíri sa pomaly lepia dohromady. Opäť zastávka včas, napadne mi. Hm, už to tak bude.

Vojdem do domu a prejdem až k miestnosti, kde sú telá jej rodičov. Každá má od seba hlavu približne dobrý meter. Keď si predstavím, že Bella celý priebeh sledovala, mám chuť ich rýchlo zabiť. Ibaže to by bolo veľmi hlúpe a nerozvážne.

Hlavu tej ženy pripevním na jej pôvodné miesto a rovnako to isté spravím aj s chlapom. Poposúvam ich bližšie k sebe a polejem ich benzínom. Samozrejme, s patričným rešpektom. Potom iba škrtnem zápalkou a ich telá sa rozhoria v rýchlosti blesku. Vojdem späť von.

Schmatnem Felixa a pritiahnem ho späť dnu, k ohňu. Keďže sa ešte celkom nezlepil, nemá ako ma zastaviť. Preto odlepím jeho hlavu preč a položím mu ju na dlážku. „Aby si mal čo najlepší výhľad," poviem milo.

Najprv však skočím aj von pre jeho kamoša. S ním neváham ani chvíľu a rovno ho hodím do ohňa. Plamene mu olíznu telo a sfarbia sa na modro. Aspoň to. „Tak, čo hovoríš? Nečakal si to, že? Nič z tohto by sa nestalo. Lenže to ty nevieš. Vlastne teraz už áno. Mimochodom, pozdrav ocka." Obrátim sa naňho.

Viem, že ten hajzel ma vidí a rovnako ako to aj počuje. Najprv mu zlomím nohu a prsty mu po jednom odlomím. Nemá šancu zacítiť tú bolesť, ale aj takto na diaľku vidím, ako ho tá strata bolí. Najradšej by som jeho týraním strávil celé dni, ale oheň sa približoval a ja som nemal veľa času. Stále som však lámal jeho telo na časti. Napokon hodím celé jeho telo do ohňa a priskočím k zbytku.

„Si spodina," poviem znechutene a ukončím jeho trápenie. Pomaly vyleziem z domu a zatvorím za sebou dvere. Len aby sa nepovedalo.

Celú cestu k Belle si vychutnávam. Vôbec sa neponáhľam, práve naopak. Smrť tých... idiotov bola príjemná. O to viac ma hrialo svedomie, že už ani jeden z nich na Bellu nesiahne. Bude už navždy moja... Blbosť. Iba do času, kým ma neomrzí.

Vojdem do chatky s úsmevom na perách a v tom istom momente aj zamrznem. Zmizla odtiaľ. Rozzúrene zabuchnem za sebou dvere a idem za jej vôňou. Nech si ma tá mrška nepraje...

Nájdem ju celú zablatenú a zadýchanú medzi stromami. „Edward," povie odrazu s ľahkosťou v hlase. Z jej tónu vyčítam, že rozhodne nie je vykoľajená alebo niečo podobné. Práve naopak. Odrazu na mňa skočí. Tým pohybom ma absolútne prekvapí a tak spadnem na zem aj s ňou v náručí.

Drtí mi pery a rukami mi putuje niekam, kde sú moje nohavice. Veľmi rýchlo sa do tej hry vžijem aj ja. Pritiahnem si ju k sebe za pás. V tej chvíli si absolútne neviem predstaviť nič, čo by nás zastavilo.

A Belline pery na tých mojich moje domnienky ešte viac potvrdia...


Páni. Aj ja sama som prekvapená zo sledu udalostí. V každom prípade, dej sa začína úplne obracať... 

Ďakujem, že tieto bludy čítate. Už prvá desiatka! :)

Vaša Lullu. 

 


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Koniec? Nie, iba začiatok - 10. kapitola:

 1
5. kajja
25.08.2015 [20:14]

Další Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. miky
10.08.2015 [23:09]

No ty vole Emoticon Emoticon Ty na to hupsli rychlo Emoticon Emoticon Emoticon

3. Dommy1
10.08.2015 [18:58]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. BabčaS.
09.08.2015 [22:29]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. Satu
08.08.2015 [22:25]

SatuZdar.

Oprav si, prosím, nasledovné:

*zaškrtni Zobrazovat informace o článku a Povolit diskusi
*perex - v akcií/v akcii, na nový riadok použi <br>, nie enter.
*doplň si, prosím, odkazy na predchádzajúcu a nasledujúcu kapitolu.
*nielen, že/nielenže
*v nestráženej chvíle/chvíli
*dom na osamotke/samotke

Mrkni sa na to ešte, skontroluj a následne zaškrtni "Článek je hotov".
Vďaka. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!