Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Já se z toho zblázním 9. kapitola

Já se z toho zblázním 9. kapitolaJaký dar má EllBell? A jak ji přivítají? To se dozvíte, když si to přečtete...

Konečně Bella a ostatní dorazili domů.

„Už jsou tady." Edward uslyšel myšlenky Rosalie. Vyšel ven a zůstal zkoprněle stát. Slyšel totiž křik EllBell, ale neviděl ji. Kdo to křičí, uvažoval. Nějaké miminko, to je jasné, ale... Najednou si všiml asi dvou měsíční holčičky, kterou Nessie držela v náručí. Chvíli váhal, pak náhle pochopil.

„Podej mi ji," pobídl Renesmé.

„Jmenuje se Elizabeth Isabell, zkráceně EllBell," podotkl Jacob. Edward se na ni zahleděl a ona se na něj vševědoucně usmála, jakoby všechno, co se děje, chápala. Nemohl od ní odtrhnout oči, ale Jacob začal žárlit a EllBell si vzal k sobě. Edwardovi se to nelíbilo a na Jaka zavrčel. Ten se rozesmál. Ed se chtěl zeptat na spoustu věcí ohledně EllBell. Renesmé to na něm poznala a dotykem mu ukázala vše, co chtěl vědět.

Ven se vyhrnuli ostatní: Emm, Jazz, Sam, Seth s Esme a Carlisle s Eddym. Všichni se podívali na EllBell a zmlkli úžasem. Nejvíc na větvi byli Carlisle a Esme.

„To je…“ kývl hlavou Sam k EllBell.

„Jo, to je moje dceruška, EllBell," zazářil Jacob.

„Já jsem, my jsme… praprarodiče!" vyjekla Esme šťastně. Ostatní se začali smát. Potom jim Nessie vysvětlila, že se Elizabeth Isabell narodila za devět dnů a každý den je o kousek větší. Vzápětí to Carlisle objasnil tím, že Jacob rychle rostl a Ness jako poloupírka taky.

„Určitě to přejde, jako u tebe, Renesmé," dodal. Emmett si vzal EllBell do náruče a pozorně si ji prohlížel.

„Zamiloval ses?" ušklíbla se pobaveně Rosalie.

Emmett to raději přeslechl a za chvíli rozjařeně zahulákal: „Ona se na mě směje!"

Jasper se široce usmál a přemýšlel, jaký má asi Elizabeth Isabell dar. Edward si jeho myšlenek všimnul a zeptal se Renesmé.

„Ještě jsme na to nepřišli," zatvářila se Ness omluvně. Potom se stalo něco, co všem vyrazilo dech. EllBell se v Emmettově náručí začala kroutit.

Najednou se proměnila. Emm už nedržel v náručí miminko, ale malou jaguárku. Jaguárka se vysmekla Emmettovi z rukou a skočila na zem. Přišla k Esme a lísala se jí k nohám.

„Aha, tak tohle umíš," vydechla Alice překvapeně. Esme jaguárku Elizabeth Isabell zvedla ze země a mazlila se s ní. EllBell se v mžiku přeměnila zpátky a zvesela se smála.

Celou tu dobu malý Eddy neřekl ani slovo. Jen na EllBell ohromeně zíral. Pak přistoupil k Esme a nastavil ruce.

„Já ši ji chču pochovat, plosím!" Esme mu ji do náruče dala. Eddy se na EllBell usmíval a ona mu to oplácela.

„Ty še umíš pšeměňovat v kočičku, ale já taky něčo umím, podívej," šišlal na EllBell. Podal ji Carlisleovi, na chvíli se soustředil a pak zmizel. Zavládlo zděšení.

„Eddy, Eddy, kde jsi?" Všichni se rozhlíželi, zda ho neuvidí. Eddy se zneviditelnil. Když viděl, že ho hledají, tak se lekl a zviditelnil se.

„Edde, tady jsi," oddechla si Bella, která jej uviděla jako první.

„Kam si zmizel?" zeptala se Alice. Ed si přečetl jeho myšlenky a poklesla mu brada. Začal ostatním vyprávět, kam Eddy zmizel. Ostatní pochopili, že má Eddy obdivuhodný dar, jaký leckdy nemá ani upír.

„A jak to přesně dělá?" zajímal se Seth.

„Dívej, Šethe," řekl Eddy „plvní se soustšedím a pak... " Eddík podruhé zmizel. Seth obdivně pokýval hlavou a Sam nasucho polkl.

EllBell se rozplakala. Eddík se rychle objevil a začal ji utěšovat.


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Já se z toho zblázním 9. kapitola:

 1
19.12.2015 [19:46]

Emoticon Emoticon Emoticon

27.09.2011 [16:37]

Faire Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!