Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Hotel Tentation - 14. kapitola

Hotel Tentation - 14. kapitolaJak to bylo dál...

EDIT: Článek neprošel korekcí.

 

14. kapitola

„To si myslíš, že jsem tak pitomá nebo co?“ Pomalu jsem rozlepila víčka a dívala se přímo to těch jeho hlubokých zelených.

Vůbec ho to nerozhodilo. Jeden koutek zvedl ve spokojeném, mírně ironickém úsměvu, ale zůstal stále nakloněný nade mnou. Naše tváře dělily pouhé centimetry.

„Uhni,“ utrhla jsem se na něj a snažila se ho jednou rukou odstrčit. Ani se nepohnul.
„Zlatíčko, říkal jsem, že příště už tě nenechám a ta chvíle je tu.“ Jednou rukou mi přejel po tváři až do výstřihu, který sotva halilo prostěradlo. Bezděčně jsem se zachvěla a srdce se rozeběhlo. Jak já to v tu chvíli nesnášela.

Jeho dech ovál mou tvář. Bylo to… opojné, omamné.

„Řekni mi, co bys teď chtěla?“ zašeptal.
„Pusť mě,“ procedila jsem skrz zuby a stálo mě to hodně námahy. V tu chvíli jsem si totiž nepřála nic jiného než znovu zkusit jak chutnají jeho rty. Jaké jsou jeho polibky, jestli jsou stejně drzé jako jeho chování, nebo vášnivé, jako on před chvílí nebo jemné a něžné, což by k němu nějak nepasovalo. Ale nemohla jsem. Prostě to nešlo. Ať už kvůli mé hrdosti nebo prostě z principu. Nebylo to správné.

Nehýbal se. Díval se mi zpříma do očí a vypadal trochu jako socha.

„Jednou řekneš ano,“ pronesl s klidem a stoprocentní jistotou. Odtáhl se a pak jsem se mohla dívat jen na jeho mizející záda.

Naštvaně jsem se posadila a pořádně se zabalila do prostěradla. Pak jsem bouchla pěstí do lehátka. Sakra. Proč mě v jeho přítomnosti všechno tak zrazuje. Mysl, tělo. Všechno je proti mně. I Alice a to jsem si myslela, že je to kamarádka.

Ani jsem nemusela moc přemýšlet o tom, jak sem šéf dostal. Vždyť mě do toho ten prcek přímo natlačil. Určitě to měli domluvené. Tohle jí nedaruju.

Rychle jsem se oblékla a po cestě domů probodla pohledem omluvně se tvářícího a právě se vracejícího Dava. On v tom jede taky.

„Dobrou,“ skoro jsem vykřikla na rodiče a okamžitě se zabarikádovala v pokoji, než je napadlo ptát se na zdroj mé "skvělé" nálady.

A nejhorší teprve přišlo.

Převalovala jsem se na posteli a nemohla usnout. Kdykoliv jsem zavřela oči, viděla jsem za víčky jeho zelené oči, které se mi vpíjely až do duše.

Několikrát jsem si natřásla polštář a představovala si, že je to jeho hlava. Nakonec se mi podařilo zabrat, ale probudila jsem se ještě otrávenější, protože se mnou byl i ve snech. A že to byly živé sny.

To, co se neuskutečnilo předešlého večera, se tam stalo v několikanásobném množství. A bylo to přesně takové, jaké jsem si představovala, možná i lepší. Brněly mě rty a při doteku pálily. Při probuzení se mi pletla skutečnost se snem, ale když jsem si uvědomila, co se dělo, vůbec se mi to nelíbilo. Nechtěla jsem, aby nade mnou měl takovou moc.

Abych přišla na jiné myšlenky. Zašla jsem na koníčky. Jen se podívat, protože měl mít Jasper hodiny.

„Co tak nabručená?“ zeptal se, když jsem opřená o ohradu zamračeně pozorovala Viga.
„Copak ty to ještě nevíš? Tak to asi budeš jedinej,“ odsekla jsem. „Promiň, ty za to nemůžeš,“ omluvila jsem se, protože Jasper v tom byl nevině.
„Rád bych to věděl, ale mně nikdo nic neřekne,“ pokrčil rameny s mírným úsměvem.
„Tak se zeptej Alice, ta to ví úplně přesně.“
„Ok. Kdy si přijdeš zajezdit? Mohl bych ve středu ve čtyři.“ Byla jsem ráda, že se v tom dál nehrabe, protože to pro mě bylo poněkud citlivé téma. Připadala jsem si zrazená a podvedená. Od Alice bych to nečekala.
„Jo, to bych mohla. Díky,“ pousmála jsem se a oba jsme věděli, že neděkuju jen za koně.

×××

Procházela jsem kolem skleníku s bedýnkou zeleniny pro Emmetta a co čert nechtěl. Jeho paní byla právě uvnitř. Dělala jsem, jako by nic a šla dál.

„Bello,“ ozvalo se za mnou vzápětí. Stále jsem pokračovala v chůzi. „Bello, slyší? Stůj?“ pištěla dál a za chvíli stála přede mnou. „Ahoj, kam pospícháš?“ Zamračila jsem se na ni. „Provedla jsem něco?“ zajímala se, jako by to snad nevěděla.
„Ty se ještě ptáš? Myslela jsem, že jsi kamarádka,“ nevydržela jsem mlčet.
„Samozřejmě, že jsem. Proč bys neměla být?“ Buď je dobrá herečka, nebo to prostě nechápe.
„Dobrá, nepovím ti. Ty, masáž, tvůj bratr…“
„Jo, ty myslíš tohle,“ začala zvesela a její tón postupně ubíral na intenzitě, až skoro šeptala.
„Přesně tohle. Provedla jsi snad ještě něco?“
„Ne,“ bránila se rychle.
„Jak jsi mi to mohla udělat, Alice. Víš, že ho nemám ráda a ještě ho za mnou pošleš na masáž, aby mě ohmatával.“
„Ale, Bello, udělala jsem to kvůli tobě.“
„Kvůli mně? A proč jako? Dobře víš, že jsme se vsadili. Nechci s ním nic mít a nikdy chtít nebudu.“ Kdyby tak věděla o mém snu. „Tohle všechno kolem je zbytečné a jen nám to znepříjemňuje život. Navíc to není tvoje věc. Je to jen mezi jím a mnou.“
„Asi máš pravdu, ale…“
„Žádné ale, mám pravdu. A byla bych ráda, kdyby ses do toho už nepletla.“
„Dobře, Bello, omlouvám se. Možná jsem to trochu přepískla. Budu se snažit držet zpátky,“ pronesla slavnostně.

Ještě chvíli jsem se na ni přísně dívala a pak to nevydržela a trochu se usmála. Byl na ni komický pohled. V jejím skřítkovském obličeji se odrážely obavy z toho, co bude, oči měla rozšířené a zdály se ještě větší než normálně.

„Už to nikdy nedělej,“ upozornila jsem ji a šla dál.

×××

Kontrola mé poraněné ručky byla rychlá a skoro bezbolestná. Carlisle mi vytahal těch pár stehů a propustil s tím, že to bude v pořádku. Už dlouho mě to nebolelo, takže jsem si neměla na co stěžovat. A teď se navíc můžu chlubit tím, že jsem jako válečný vysloužilec s jizvou. I když, kdo ví, jestli se to malé drobné, co mám já, dá považovat za jizvu. Asi ne, ale koho to zajímá. Já jsem prošla bojem a nesu si z něj jizvu.

Pár dní byl od šéfa pokoj. Přemýšlela jsem, jestli se stáhnul, aby mohl vymyslet něco dalšího nebo to vzdal, i když o tom si můžu nechat zdát.

Nenechal mě pochybovat dlouho. Ráno jsem si cestou do práce všimla, že mám na stole opět ten pitomý koš ve stejném stavu, jako jsem ho naposled viděla.

Nejdřív jsem nadávala na to, že mi ho vrátil a teprve potom mi došlo, že mi ten koš dal až do pokoje a to znamená, že tam musel být v noci, když jsem spala. Byla to dost znepokojující myšlenka. Mohl tu dělat, co chtěl, takhle narušit soukromí… a to si říká ředitel hotelu.

Otřásla jsem se. Ale nebyl čas to řešit, práce čekala, ale určitě si to s ním dřív nebo později vyřídím.

Nakonec to bylo dřív, o hodně dřív, než jsem původně plánovala. Potkala jsem ho totiž cestou do restaurace a ten úsměv, co měl roztáhnutý přes celý obličej, mě k tomu přímo vyzýval.

„Nelez mi do pokoje,“ zasyčela jsem. „Nikdo tě tam nepozval.“
„Nezapomeň, že je to náš hotel, já si tu můžu dělat, co chci,“ řekl bez nejmenší změny nálady.
„Takže ty můžeš všechno?“ zeptala jsem se výsměšně. Jen mírně kývnul a dál mě pozorně sledoval. „Asi tě zklamu, ale jsi na velkým omylu. Se mnou totiž ne,“ ušklíbla jsem se spokojeně a chtěla kolem něj jen projít, ale když jsem ho míjela, chytil mě za loket a zastavil.

Pak jsem se najednou opírala zády o stěnu a zblízka se dívala do jeho očí.

„Nevím, jak dlouho tomu chceš odolávat, ale vím, že to taky cítíš. To, co je mezi námi… neubráníš se tomu. Je to silnější. Vím to. Pokaždé, když se tě dotknu,“ ukazovákem mi přejel po tváři, „se zachvěješ, když se k tobě nakloním blíž,“ naklonil se, až byly naše obličeje od sebe pouhé milimetry, „se ti rozevřou rty a čekají na můj polibek. Stačí jeden pohled a srdce ti buší jako blázen,“ šeptal a přitom ze mě nespouštěl pohled a já se z něho nedokázala vymanit. Jen jsem zírala a jediné místo, kam se moje oči dostaly, a to na jeho rty, které se pomalu pohybovaly, byly jen kousíček od mých a neuvěřitelně mě vzrušovaly. Co to se mnou sakra dělá.

„Víš to ty, vím to já. Bello,“ řekl měkce, „nemůžeš, nedokážeš tomu vzdorovat.“ Pak se jeho tvář ještě přiblížila. Přestala jsem dýchat. Čekala jsem na to, co se stane, na to, co je nevyhnutelné, ale… Najednou stál tak metr ode mě a odcházel.

Chvíli jsem byla neschopna pohybu. To, co se mnou dělal, co se mnou dělala jeho přítomnost… A on to všechno věděl. Věděl to a dost toho využíval.

Proč mě moje vlastní tělo neposlouchá a dělá si, co chce? Já přece nestojím o to, aby mě tak, no dobře, řeknu to… vzrušoval, ale nemůžu to nějak ovlivnit. Má mě na háku. Do háje!

„Ahoj Bello,“ pozdravila mě pokojská Connie, když kolem mě projížděla s vozíkem. Bello… On mi řekl Bello! A jak si tak uvědomuju, nebylo to poprvé. Žádná Isabella, ale normální Bella. A jak to vyslovil. Bello.

Ale jdi ty. Přece tě kluk nedostane na hloupé oslovení.

Nedostane! A pan šéf už vůbec ne! Byla jsem si tak jistá…

×××

„Dal bych si jehněčí a k tomu červené, nějaký dobrý ročník,“ objednával si host.
„Jistě,“ letmo jsem o něj zavadila pohledem a šla vyřídit jeho objednávku.

„Bello,“ drkla do mě Mary.
„Hmm,“ cvakala jsem do přístroje jako divá.
„Tamten se na tebe dívá,“ šeptala.
„Kdo?“
„Ten chlap, jak jsi ho teď obsluhovala. Je to vážně fešák,“ rozplývala se. „Ne, nedívej se tam,“ zarazila mě, když jsem se chtěla otočit. „Na,“ strčila mi do ruky láhev vína, „teď si ho můžeš prohlédnout.“

Nesla jsem tedy láhev a přitom pozorovala muže, o kterém mluvila. Byl to vážně hezoun. Tmavé delší vlasy v nedbalém účesu, oči jako dva uhlíky, být opálený, mohutný v ramenou a určitě vysoký.

Mile jsem se usmála a nalila mu trochu vína. Když ho schválil, doplnila jsem sklenici a odcházela.

„Tak co?“ vrhla se na mě hned Mary.
„Hezkej.“
„Zase tě pozoruje,“ prozradila mi.

Otočila jsem se a taky se na něj podívala. Usmál se, tak jsem mu úsměv vrátila.

Když jsem mu nesla jídlo, zastavil mě.

„Do kolika tady pracujete?“ Podívala jsem se na hodiny a odpověděla, aniž bych o tom nějak přemýšlela.
„Za půlhodiny končím.“
„Skvělé. Co kdybych vás potom pozval na skleničku?“ zeptal se. No Bello, to je příležitost!
„Ráda,“ zazubila jsem se.
„Fajn.  Kde vás mám vyzvednout?“ hodil po mně bělostným úsměvem.
„Počkejte tady, přijdu.“
„Dobře. Jason jméno mé,“ natáhl ke mně ruku.
„Bella.“
„Moc se těším, Bello,“ mrkl na mě. No páni. Tohle je fakt síla.

Ale i když jsem se na rande s Jasonem těšila - kdy se vám poštěstí jít na schůzku s tak hezkým a i milým klukem – cítila jsem, že to není ono. V mé hlavě byl někdo docela jiný. Ale tím spíš jsem na to rande šla.


Co to ta Bella zase vymýšlí? Co říkáte Jasonovi? Bude z toho něco víc?

Mám malé oznámení, co se týče přidávání kapitol. Vím, že jsem nedávno psala, že bude jednou za dva dny, kvůli škole, ale situace se změnila, zhoršila, a já mám teď na psaní minimum času. Takže tímto oznamuju, že budu přidávat nepravidelně. Bude to trvat cca měsíc, pak bych měla mít to nejhorší za sebou, aspoň doufám, a snad to půjde líp. Slibuju, že bude minimálně jedna kapitola týdně a osobně doufám, že i víc, ale jak říkám, s volným časem jsem teď na štíru. Díky za pochopné a za Vaši přízeň, která mě neuvěřitelně nabíjí a těší.:)


13. kapitola ϰ SHRNUTÍ ϰ 15. kapitolaSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Hotel Tentation - 14. kapitola:

 1 2   Další »
13. kiki1
30.03.2013 [8:11]

kiki1 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

07.03.2013 [0:19]

BadLovelyLucyJá se z nich pominu. Emoticon To je fakt na palici. Emoticon A Jason vypadá jako sympaťák Emoticon TGřeba by z toho mohla být nějaká žárlivá scéna? Dílek byl úžasný. A popsala jsi to tak přesně, že přesně jak Edward popisoval co dělá s Bellou? Já byla jako odraz v zrcadle. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

25.02.2012 [15:28]

ChristieVampyJason, pf, chápu Bellu, nechce prohrát sázku, ale proč pročtě nepočká, až lhůta vyprší a pak... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

10. EdBeJa
03.07.2011 [10:15]

EdBeJa Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

12.06.2011 [20:50]

Danca95Ach bože. Co kapitola, to prostě pecka! Ten Edward si nedá pokoj a já bych s klidem řekla, že tam do toho pokoje chodí každý den, a jestli ne, tak od té doby, co tam donesl ten koš, bude chodit. Za prvý tím může dobře naštvat Bellu a zadruhý si myslim, že ji rád pozoruje, jak onás typickej Edík.
Nevim proč, ale jsem trochu zmatená. Vim, jakej byl Edward na začátku, ale teď se mi začíná rodit v hlavě to, že je zamilovanej, ale trochu se bojim toho, že se najednou stane bum! a on bude naprosto stejnej, jako před tim, protože mu jde jen o sázku.
Jinak Alice, to bylo snad poprvý, co jsem si řikala, že byla fakt zlá. Bella, má pravdu, takhle by se kamarádka neměla chovat, ani když je to jeho sestra. Protože by mu pomáhala v sázce a Belle nikdo nepomáhá. I když, teďka možná bude mít takovou tajnou a nic nevědědíví zbraň Jasona. Jsem zvědavá, co se z něho vyklube. Zatím se zdá, jak milej chlap. Jen aby to nebyl nějakej blbeček, to bych Belle nepřála.
A že ji oslovil Bello? To je právě ten důvod, proč si začínám myslet, že je zamilovanej. Už to totiž není takový, že se snaží za každou cenu naštvat, ale je to spíš, že ji chce vážně získat, ale ne kvůli sázce. NO, ale co já vim! Dokáže se takhle člověk lomeno upír rychle změnit lomeno zamilovat? Emoticon Jsem zvědavá, co sis na nás připravila!
Jako vždycky, excelentní kapitola! Jdu okamžitě na další! Emoticon

06.06.2011 [1:20]

DevilFishNo ne... Edward si s ní fakt zahrává pěkně. Emoticon
Teda, divim se, že mu Bella ještě odolává, ta má ale pevný nervy... Já bych po něm už skočila, protože jak se znám bych tohle rozhodně nesnesla. Emoticon Emoticon Emoticon
Zatímco se mi Edward zamlouvá čím dál víc, tak mě Alice čím dál víc sere. Opravdu bych jí nejradši nakopala do prdele, proč mezi ně tak leze? Emoticon Že by vize? Emoticon No jo, dává svému daru moc velkou důvěru--- Emoticon Ale Jasper mě příjemně potěšil, je vážně fajn, takovej, jakej i normálně bývá, nenápadnej, milej a pomůže, když to po něm někdo chce... Emoticon
Jo a musím přiznat, že jsem si nevšimla toho, že Edward začal říkat Belle Bello... Emoticon Teda jenom jednou jsem si toho všimla, zdá se mi, že to bylo, když se kudla tím nožem do prstu, teď přesně nevím... Emoticon Ale opravdu si k tomuhle oslovení přešla tak pozvolna, že téměř nebylo možné všimnou si toho. Emoticon Emoticon
Jo a naprosto nádherné bylo, jak Edward říkal Belle o tom, jak to k němu cítí... To mě fakt dostalo. Emoticon

31.05.2011 [21:23]

TonQa Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

6. Panda
17.05.2011 [14:48]

Ne to nám nemůžeš udělat.Jedna kapitola týdně!!!!!Dost blbej vtip teda jako!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

17.05.2011 [14:34]

Pajinka2004Ty mě snad chceš zabít. Nemám další dávku a jsem jak praštěná.
Nechávám koment až u poslední kapitoly, protože bych prostě pořád dokola musela opakovat, jak jsi úžasná.
Není to takové, jako šup honem na věc, ať už jim dám co chtějí, ale pomalé mučení. Ty to s námi umíš. Jen prosím pokračuj ve stejném duchu, takhle je to dokonalé.
Neuspěchané a opravdu, čestný pionýrský, každý den koukám, jestli třeba náhodou... Emoticon Emoticon Emoticon

4. Janda
17.05.2011 [13:15]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!