Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Guardian angel XXV. kapitola

Guardian angel XXV. kapitolaPo dlhej 4 dňovej dobe pridávam ďalšiu kapitolu.Dúfam, že sa vám bude páčiť...Ďalšia časť veru neviem kedy bude, pretože sa mi to nechce absolútne písať. Príjemné čítanie

24. kapitola

XXV. kapitola

Už som pridlho čakala na tento okamih. A ten okamih práve nastal. 
Dočkala som sa toho. 

„Isabella,“ vyslovil celé moje meno. „Si moja hviezda, ktorá mi ukazuje ten správny smer, aby som nezišiel z cesty. Vrátila si mi nádych nového života. Života kde si ty, tvoja láska, oddanosť a jemnosť. Preto sa ťa tu a teraz pýtam pred tebou. Vezmeš si ma Isabella Marie Swan Thomson?“ Ostala som zaskočená tým vyznaním lásky. Boli to tie najkrajšie slová. Slová, ktoré ma zahriali pri mŕtvom srdci. Cítila som okolo srdca jemnú žiaru.

„Áno,“ vydýchla som rozhodnutá. Postavil sa , vybral krabičku z vrecka a otvoril ju. Ligotal sa tam. Cítila som tú auru šťastia ako poletovali sem a tam. Každá bunka registrovala ten šťastný pocit.
Celý večer sme plánovali svadbu. Hlavne aký dátum vyberieme nášho sobášu a miesto, tiež. Rozhodne to nemôže byť v kostole. Vyzeralo by to až moc nečestne. Nakoniec sme vybrali dátum na ktorom sme sa zhodli, 10. augusta(8mesiac).
Letný deň priamo na to ako stvorený.
***
ráno sme nestihli povedať prvé slovo po vášnivom bozku a do izby vletela celá rodina na čele s Alice.

„Môžem vám spraviť svadbu,“ prosíkala a hľadela na nás psími očami. Nedalo mi to. Pozrela som na Edwarda. Ten len pokrčil ramenami. Takže je to na mne.
Ešte som nepovedala svoje podmienky a súhlas a Alice výskala a pobehovala po celej izbe. Vyzerala ako keby práve mala druhé Vianoce.

„Jasper kroť si manželku,“ poprosila som svojho bráška. „Alice ale by si vedela ešte ti musím stanoviť-“ nedokončila som vetu.

„Áno viem,“ skočila mi do reči. „Musí to byť 10.8. Najviac smiem pozvať 30 ľudí. Pri rozhodovaní hostí chceš byť pri tom. Atak ďalej,“ odrecitovala moje podmienky do bodky.

„Veľmi dobre,“ pochválila som ju. „Ale zabudla si, že šaty si vyberám ja. Rozumieš?“

„Áno rozumiem. A ja som si myslela, že mám všetko a na nič som nezabudla. No tak to vyzerá, že moja schopnosť nejako starne. Budem si musieť asi obnoviť “hard disk“,“ zasmiala sa.

„Gratulujem vám,“ dostal sa k slovu aj ostatok rodiny. Všetci nám zablahoželali. Dokonca som zabudla, že dnes je konečne posledný deň pred polročnými prázdninami. Ešte jeden polrok a bude po škole. Dnes sme do školy nešli, pretože svietilo slnko.

Celý deň sme strávili nad časopismi so svadobnými šatami. Naša svadba sa spojí so svadbou Rose a Emma. Tak sa Alice vyblázni do sýtosti. Dokonca nám bola vďačná. Zo všetkých šiat sa mi páčili len dvoje. Ale nebolo to nič moc pozeranie keď mi Edward perami prechádzal po krku. Nedokázala som sa sústrediť. No a sústredenie nakoniec bolo v čudu. Podľahla som a časopis s rachotom dopadol na zem. Po tom som len vnímala náš svet v izbe na posteli. Boli sme dokonale šťastní. Ale ostane to dlho? Či len to je táka chvíľková posadlosť? Stále tie isté otázky, vždy o tom istom. No žiadne odpovede, ktorých by sme sa dočkali. Budeme mať konečne menej starostí? Či dokonca žiadne? To už ukáže čas. Ale ten pravý okamih nepríde len- tak pomocou lusknutím prsta. Treba na to trpezlivosť. No len nám trpezlivosť prekypela cez okraj a ona nie je večná. Tak ako my. Len jedno dúfam. Dúfam, že keď sme si všetko toto tak dlho priali, aj tak dlho to ostane. Stane sa nesmrteľná. Presne ako naša láska, ktorá si nájde cestu k tomu druhému a nezáleží na prekážkach, ktoré sa im postavia do cesty. Ťažký súboj, ale nie nadarmo. Oplatí sa čakať a čakať. Ako sa hovorí:

Trpezlivosť ruže prináša.

26. kapitolaSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Guardian angel XXV. kapitola:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!