Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Grálska princezná - 8. kapitola: Odplata

Grálska princezná - 8. kapitola: OdplataAko bude Bella reagovať na proroctvo? Čo si o tom pomyslí zvyšok rodiny? Edwardovi niečo dôjde a bude to mať následky, čo to bude?

Príjemné čítanie. :)
Bonnie

Bella

Jasné, to sa na mňa podobá. Ja mám spasiť nesmrteľných, svet, alebo čo to vlastne? A mňa má spasiť láska. Tak to je snáď zlý sen, ako by ma mohla zachrániť, keď som prišla o všetko, čo mi bolo najdrahšie? Ostala mi len Roza, no nemyslím, že proroctvo hovorilo o nej. Mala som chuť postaviť sa, podísť ku Carlisleovi a celkom slušne mu zaťukať po čele, viete, uistiť sa, že má všetkých doma. Lenže, bolo by to celkom rizikové, ja by som si pokojne o jeho čelo mohla zlomiť ruku a on by to necítil, tak na čo sa obťažovať, no na nič, presne. A on mi ešte povedal, vaša výsosť, tak to je riadna prdel, keď som bola malá, hrávala som sa s vojačikmi a nie s princeznami, takže ma toto oslovenie nejako neberie.

Keď už sa pitvám v tom, čo povedal, celé je to nejaká hlúposť, ten verš: „Keď posledná slza dotkne sa jej líca.“ Nesedí mi to, teraz mi kvôli nemu nebude môcť ani slziť oko? Čo ak dostanem prievan alebo niečo podobné, kúsok sa prepočítal. Edward vedľa mňa sedel a čušal, ako tvrdé y, bože z toho chlapca budem raz na nervy, on je tak neuveriteľne „komunikatívny“, až mám pocit, že si od toľkého kecania budem musieť naolejovať sánku. Tak ja mu hádam aj slušne odpovedám, aby si nemyslel, že som stratila reč.

„Zaujímavé... ale musím vás sklamať, nejako to na mňa celé nepasuje, ja mám niekoho zachrániť? Veď ani kaktus pri mne neprežije!“ Carlisle na mňa pozrel s vážnym výrazom a mne bolo jasné, že ten chlap sa len tak nevzdá.

„Si posledná Grálska princezná, je tak?“ spýtal sa. No nič iné mi neostáva, len prikývnuť.  „Tak vidíš, toto je proroctvo, ktoré má naplniť posledná Grálska princezná. Edward je tvoj bledý strážca a ty si nevinná a čistá.“ Fu, až takto nahlas to nemusel hovoriť, čo je koho do toho, ako som sa sprchovala. Edwardovi vybehli oči až na čelo, ako mu ich budem zatláčať naspäť? To zase niekto domrvil.

Carlisle pokračoval: „Bude nám cťou ubytovať vás v našej hosťovskej izbe, pokiaľ budete niečo potrebovať, sme vám plne k dispozícii.“ Tak to je teda super...

„Carlisle, prečo by som mala pomáhať človeku, o čom to tu vlastne rozprávate, aká Grálska princezná?“ spýtala sa blonďatá, odutá nádhera. Bože, nahodila som znudený face, dúfam, že to nebudem musieť počúvať znova a znova. Pozrela som na Edwarda, zdvihla obočie, aby mu bolo jasné, čo má spraviť. Bolo vidieť, ako mu to v hlave šrotuje, a keď mu to došlo, myslela som, že mu nad hlavou bude blikať žiarovka. Obrátil sa pohľadom ku Carlisleovi, no skôr ako stihol čokoľvek povedať, Emmett vypustil z úst vetu:

„Počkaj, Carlisle, ako to myslíš, že nevinná a čistá? Chceš mi povedať, že Edward ešte neskóroval?“ povedal s hurónskym smiechom. Tak toto budem musieť predýchať. Edward začal vrčať a ja som vedela, že pokiaľ nezasiahnem, nedopadne to dobre.

„Emmett,“ povedala som s úsmevom, „vieš, v ktorom storočí sa Edward narodil?“ Menovaný hlasno preglgol a nemo prikývol. „Tak vidíš. V tých dobách sa ženám dvorilo a také veci boli až po svadbe, rešpektuj, prosím, vychovanie svojho brata a nebuď uštipačný. V tomto prípade sa to nehodí.“ Ten veľký obor len sklopil oči a uši, to sa mi teda v celku podarilo a Edward našťastie prestal vrčať, pokrok.

„Carlisle, ak ti to nevadí, odvediem Bellu do izby, po dlhej ceste je určite unavená, ty zatiaľ vysvetli Rose a celej rodine celú situáciu, nezabudni, ona je priorita,“ povedal vážnym hlasom Edward.

Skôr, ako som sa spamätala, už ma ťahal hore schodmi, ešte sa otočil k Rozi, no ona len kývla hlavou, necháva ma v štichu, do kelu. Dúfam, že ma nebude chcieť vychovávať, lebo prednášky typu „ako sa to správaš“, neznášam. Ja som ja a nikto ma meniť nebude, nebudem sa pretvarovať, neznášam falošných ľudí a ja medzi nich patriť nikdy nebudem a môže sa postaviť na hlavu a odrážať sa ušami. Aj tak budem stále taká istá. Zrazu otvoril dvere na nejakej izbe, krásnej izbe, ako som zistila po jej prehliadke, tyrkysovo-šedá. Zaujímavá kombinácia, celkom nápaditá a tá veľká posteľ s priesvitným tyrkysovým baldachýnom, šedými obliečkami a malé šedé a tyrkysové vankúšiky na  nej, no krása. Zrazu som už nestála vo dverách, ale letela vzduchom a s hlasným „uf“ som dopadla do perín, kde ma privalilo niečo tvrdé, čo to, dopekla...

 

Edward

Ona si zo mňa celý čas robí dobrý deň? Dráždi ma a znervózňuje len pre vlastný rozmar? Tak to jej nedarujem. Zo mňa nikto hlupáka robiť nebude a už vôbec nie ona, no veď počkaj, aj s úrokmi to dostaneš naspäť. Dupal som po schodoch, nasraný ako dingo a uvažoval, ako jej to vrátim. Keď sme vstúpili do izby, ktorá bola kedysi moja, bol som si istý, že tam nikoho nenasťahovali, akurát mierne prispôsobili vzhľad dnešnej dobe. Musím uznať, že sa im to podarilo, Alice sa zase vybúrila. Pohľad mi padol na veľkú posteľ a v hlave mi skrsol nápad. Zobral som Bellu do náručia, hodil ju na posteľ a doľahol na ňu. Som zvedavý, čo bude teraz robiť.

 

Bella

Bože, to je ako keby si na mňa ľahol taký dvojtonový slon. Tlak mierne povolil a ja som sa mohla ťarche pozrieť tvárou v tvár. Tak to nebol slon, to bol Edward. Tramtadadá, čo ten zase nacvičuje spartakiádu? Začal sa približovať a ja som prestala pre istotu dýchať. Človek nikdy nevie, už je to dávno, čo som si umývala zuby. Začal ma bozkávať, ups, tak to som asi prehnala, začal byť čím ďalej tým náruživejší a ja som nevládala odolať. Poddala som sa, pootvorila ústa a čakala, čo bude ďalej.

Natlačil sa na mňa spodnou časťou tela a pomaličky sa posúval smerom hore po mojom tele, neodolala som a obtočila mu nohy okolo tela, rukou mi prechádzal po tele, odklonil sa od mojich pier a naklonil hlavu na bok, sklonil sa, obtrel sa mi o ucho, a potom ho jemne stisol zubami. Dýchaj, Bella, dýchaj, ak by si zabudla, robí sa to tak, že vtiahneš vzduch, a potom ho vypustíš naspäť.

Pomaly prešiel nižšie a prešiel mi zubami po krku, fajn tak toto už asi neudýcham. Zdrapila som mu hlavu, natočila ju k sebe a pokračovala v bozkávaní. Edward začal rukou zachádzať čoraz nižšie a nižšie a nižšie, až sa dostal k lemu šiat, odtrhol sa od mojich úst, prešiel dole k mojim stehnám, kde sa sklonil a ja som prestala dýchať. Pobozkal ma na vnútornú stranu, raz jedného, potom druhého. V ten moment som verila, že bude pokračovať ďalej, no on sa postavil, prešiel k veľkému šatníku, vytiahol biely uterák, prešiel okolo mňa a zamieril si to do sprchy. Tak to si snáď chlapec robí prdel!

Ja ho dostanem, aj keby to malo byť to posledné, čo v živote spravím.

 

Edward

Hneď, ako som zabuchol dvere, uvoľnene som si vydýchol. Fu, tak a teraz sa daj dokopy, Edward, ale rýchlo. Bolo neuveriteľne ťažké odtiaľ odísť, no stálo mi to za ten nasraný výraz. Evidentne nie je taká nedotknuteľná, ako si o sebe myslela. Pozhadzoval som zo seba všetky veci, prešiel k sprche, naschvál som nechal odomknuté dvere a vliezol dnu. Kvapky dopadajúce na moje telo mali upokojujúci účinok.

Bella nesklamala, po chvíľke som počul jemné zavŕzganie dverí a mierny vzdych. Vypol som vodu a v ten moment sa dvere zavreli, prešiel som k uteráku, omotal si ho okolo pása, postavil sa pred zrkadlo, nahodil úsmev, z ktorého ženy omdlievali. Tak, a teraz sa začíname hrať, pomyslel som si škodoradostne, prešiel som k dverám, stlačil kľučku a kráčal v ústrety šatníku.


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Grálska princezná - 8. kapitola: Odplata:

 1 2   Další »
11. Em
06.08.2012 [23:19]

super, kdy bude další kapitolka?

10. leluš
10.06.2012 [19:28]

neviem sa dočkať ďalšej kapitoly Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

9. karol
06.06.2012 [21:51]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

05.06.2012 [21:26]

Rena16 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

05.06.2012 [21:26]

Rena16 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

6. 1ajjka1
05.06.2012 [15:45]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5. BabčaS.
05.06.2012 [13:12]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

05.06.2012 [12:49]

CatherineCullen Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. Ceola
05.06.2012 [11:48]

:D jej...těším se na další :)) Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. martty555
05.06.2012 [11:48]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!