Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Ella a Edward 2. kapitola

Ella a Edward 2. kapitolaChtěla bych poděkovat za komentáře, moc mě potěšily. Máme tady pokračování Elly a Edwarda. Setká se ještě Ella s Edwardem a jak se bude jejich vztah vyvíjet dál?

Škola proběhla celkem v poklidném duchu, Ella se snažila pohledem najít Edwarda, ale neměla moc štěstí. A tentokrát neseděl ani v autobuse. Ella měla po náladě.
„Ahoj, babičko,” řekla Ella.
„Drahoušku, jak bylo ve škole?” zeptala se babička.
„Ehm, jo, dobrý, tak jako pokaždé,” řekla, políbila babičku a šla do svého pokoje.
Sundala si batoh, odkopla boty a sedla si pod okno. Zadívala se do zahrady a přemýšlela o Edwardovi. Nemohla přestat myslet na to, proč jí připadá tolik povědomý. Najednou si vzpomněla na svou skrýš, kde by mohla najít odpověď. Vyskočila ze sedu, přešla do půlky pokoje, poklekla a odhodila kus koberce na zemi. Pod kobercem byla povolená parketa. Opatrně ji vzala a posunula. Objevil se prostor, který ukrýval její cennosti. Otevřela krabici a dívala se do ní. Po chvíli vytáhla deník, který patřil její matce. Krabici schovala, parketu vrátila na své místo, koberec uhladila a přesunula se s deníkem na místo pod oknem. Otevřela diář od své matky a začetla se do něj…
„… když jsem na něj pohlédla, moje srdce se zastavilo. Byl tak krásný, jeho karamelové oči, plná ústa a jeho bledá pleť. Holky mi řekly, že se jmenuje Edward a že je tady nový. Všechny by ho chtěly. Takže šedá myška, jako já, nemá šanci…”
„To přece nemůže být pravda,” pomyslela si Ella a nakrčila čelo.
„Nedává to žádný smysl. Kdyby to byl ten samý Edward, tak by dnes musel být daleko starší, než na kolik vypadá. To je hloupost, ale co když v tom přece jen bude více?” Zvedla hlavu od deníku a zadívala se do okna.
„Nebudu tady sedět a čekat, jestli mě napadne nějaké vysvětlení, prostě se ho půjdu zeptat,” řekla Ella a vyrazila s deníkem v ruce ke dveřím. Zarazila se.
„Chtělo by to ještě nějakou fotku mojí mamky.” S těmito slovy se vrhla na svůj stůl a chvíli se v něm přehrabovala, než našla tu správnou fotku.
„Tahle bude dobrá,” řekla si pro sebe, schovala fotku do deníku a vyrazila nebojácně ze dveří ven. Sešla po schodišti a zamířila si to rovnou ven. Babička naštěstí nikde nebyla, tak jí napsala vzkaz na papír, že šla ven za Amy. Před domem se zastavila a přemýšlela, kde má Edwarda hledat.
„Všichni chodí do La Café, tak třeba bude tam,” řekla a vyrazila tím směrem.
Po půl hodině konečně stála před La Café. Přes sklo se rozhlížela, jestli tam Edward není. Bylo tam skoro prázdno, až na pár lidí ze školy a dva muže, co se o něčem živě bavili. Zahlédla Amy u pultu, a proto vešla dovnitř.
„Ahoj, Amy, máš dneska opět službu?” zeptala se Ella.
„Ahoj, zlato, mám, zase to padlo na mě. To víš, nemám tolik povinností jako ostatní, jsem svobodná, studující, tak mi šéfka dává převážně pátky a víkendy, ale aspoň mám větší dýška,” zaculila se na mě Amy.
„Tak to není zase tak špatné, co?” zeptala se Ella úplně zbytečně, protože reakcí Amy bylo jen ironické ušklíbnutí.
„Amy, neviděla jsi tady toho nového kluka ze školy? Myslím, že se jmenuje Edward,” zeptala se nervozně Ella.
„Elizabeth Rossi, co to slyším, ty a zajímat se o kluky?” řekla Amy a rozchechtala se na celé kolo, až jí tekly slzy.
„Ha ha, fakt vtipné,” zašklebila se Ella.

„Jak vůbec vypadá ten nový kluk? Asi jsem na něho dneska ve škole neměla štěstí,” usmála se Amy.

„Určitě by sis ho všimla, má karamelové oči, hnědé vlasy a krásný úsměv,” zasnila se Ella.

„Aha, tak toho tvého casanovu jsem vážně neviděla,” řekla Amy a otočila hlavu za zvukem otvírajících se dveří.

„Říkala jsi, že má hnědé vlasy a měří něco málo pod dva metry?” zeptala se Amy s šibalským úsměvem na rtech.

„Jo, má hnědé vlasy. Hele, jak víš, jak je vysoký?” zeptala se Ella a podívala se na Amy, která se dívala někam za Ellu. Amy se podívala na Ellu, usmála se a hlavou kývla směrem ke dveřím. Ella otočila hlavou a uviděla Edwarda s nějakou krásnou blondýnkou, jak si sedají ke stolu. Na malou chvíli měla Ella pocit, že se na ni Edward usmál.

„Ne, ten úsměv určitě nepatřil mně,” zamumlala Ella.

„Co jsi říkala, Elizabeth, tady nahoře je tě špatně slyšet,” pochechtávala se jí Amy. Ella se podívala na Amy vražedným pohledem.

„Ty máš dneska teda náladu. Nekousl tě had do zadku, nebo jsi zase spadla z postele a praštila se do tvé vznešené hlavičky?” zeptala se Ella a zašklebila se. Amy takový slovní útok od své kamarádky nečekala, a proto na ni chvíli zírala.

„Vidím, že ty ses taky nevyspala zrovna do růžova, princezno,” zašklebila se Amy, „mimo jiné, přeskočme formality a řekni mi, co tě sem přivádí?”

„Dostala jsem chuť na colu,” řekla Ella. Amy se na svou kamarádku podívala všeříkajícím pohledem a usmála se.

Jejich rozhovor přerušili dva muži, kteří se začali nahlas hádat, ale nebylo jim rozumnět, o co se hádají. Oba muži rozhazovali rukama a začali se fackovat. Ella se zvedla ze své židle a vydala se směrem ke dveřím. Chtěla přivolat šerifa Blacka, ale nestihla to.

„Co se to děje?” stačila vykřiknout Ella. Stála tam, s očima otevřenýma dokořán, a sledovala ty dva muže, kteří právě převrátili stůl, odhodili židle a krvelačně se na sebe vrhli. Chvíli se prali na zemi a pak jeden z nich vytáhl zpod bundy revolver. Ella viděla, jak ho muž odjistil a chystal se vystřelit. Druhý muž mu ranou pěstí odchýlil paži a v ten moment zbraň vystřelila…


« Předchozí díl


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Ella a Edward 2. kapitola:

 1
2. Jasmínka
16.06.2012 [21:34]

jůůůů....honem další dílek prosíííím

1. Jana
16.06.2012 [13:26]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!