Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Dokonalá - 11. kapitola

Dokonalá - 11. kapitolaJa viem, je to dlho a neviem, či to vôbec niekto bude ešte čítať, ale potrebovala som asi chvíľu oddych od písania, aby ma to znovu začalo baviť a baví ma to znovu, takže už by zase mali začať kapitoly normálne pribúdať. :) Tak dúfam, že ak to niekto ešte číta, bude sa mu to ľúbiť. Bude aj romantika, ale budú aj problémy, pretože naša Bella je Dokonalá... Príjemné čítanie praje Vaša Rosie!

11. kapitola - Byť jeho

 

Vždy som túžila zobúdzať sa v niekoho náručí a teraz sa mi to konečne podarilo. Bolo to krásne, vidieť Edwarda hneď z rána, ako sa na vás krásne usmieva, jednoducho tak, ako to dokázal len on. Jemný úsmev, kúzelnejší, ako východ slnka za rána... Pohladil moju dušu, i moje telo, celé moje vnútro, tým krásnym úsmevom, vyžarujúcim len dobro. Trochu som sa ku nemu pritúlila, aby som dočiahla na neho... na jeho ústa. Jemne som ho pobozkala a zbožne sa usmiala... na toto by som si rýchlo zvykla.

 

„Dobré ráno, mi Belle,“ zašeptal a dostala som ešte pusu na nos, pri ktorej som sa zaškerila.

 

„Ahoj,“ šepla som ticho a trochu sčervenala pri tom, ako som si spomenula na včerajšiu kúzelnú noc. Určite si to všimol, ale našťastie nič nekomentoval. Zrazu sa rýchlo prehodil a zostal skláňať sa nado mnou, jeho telo len pár centimetrov nad mojim. Lačne sa mi zapozeral na pery a skoro nečakane ma vášnivo pobozkal. Točil sa svet a ja s ním...

 

Pomaly sa postavil, ešte mi venoval pohladenie po tvári a potom niekam odišiel. Trochu som sa preľakla, kde mohol tak rýchlo zrazu odísť, ale keď asi po desiatich minútach prišiel s táckou plnou dobrôt a v novom domácom oblečení, už som sa len potešene usmievala. Aj na toto by som si rýchlo zvykla.

 

„Dovolíš mi... nakŕmiť ťa?“ spytoval sa s miernym úsmevom a iskričkami v očiach. A vtedy sa vážne nedá odporovať a jemu už vôbec nie. Tíško som prikývla a nemotorne sa posadila. Prisunul sa čo najbližšie ku mne a do rúk vzal najprv tanier s praženicou. Pomaly ma kŕmil a dbal na moje tempo a i keď, ja jem pomalšie, ako slimák, on vyčkával a tváril sa stále nadšene. Dokonca, ak to smiem povedať, ešte aj čoraz nadšenejšie. Po praženici som vypila vynikajúci pomarančový džús a potom ma Edward začal znovu kŕmiť, ale tento spôsob sa mi viac páčil.

 

Medzi prsty vzal malé hrozno, ktorým mi následne prechádzal po perách a potom pomaly vsunul do úst a hneď na to dal jemnú pusu na pery. Myslela som si, že takej romantiky, akú môžete vidieť v rôznych filmoch, sa nikdy nedočkám, ale o to, to bolo teraz neočakávané a krajšie. Jeho jemné brušká prstov, ktoré hladili moje roztúžené pery bolo presne to, o čom som kedy snívala. Boli sme ako oheň a ľad, tak mrazivo roztúžení...

 

***

 

„Bell, vieš čo ma zaujíma? Ako je možné, že ťa ešte stále nevystopoval Demetri?“ spytoval sa ma Carlisle, keď sme s Edwardom sedeli v objatí v obývačke. Mierne som sa zamrvila a žmurkla na Davea. Od vtedy, ako všetci vedeli, že som s Edwardom, sa všetko začalo zlepšovať. Zvykli sme si a ja som sa každý deň natešene zdržiavala v Edwardovej  blízkosti.

 

„Mám štít, necíti ma, nemôže ma nájsť,“ odpovedal nezaujato a znovu sa začal nadšene rozkrikovať s Emmettom nad futbalom. Sú ako deti, teda... oni ešte asi aj sú deti. Carlisle uznanlivo pokýval, chudák, bolo na ňom vidno, ako baží po nových informáciách. Pozrela som sa znovu na Davea, ale ten zrazu akoby zamrzol. Chcela som niečo šepnúť, ale keď som zacítila, že sa aj Edward napriamil a ztuhol, vedela som, že už nie je čas, na otázky.

 

„Mali by sme čo najskôr odísť Bell, to dobre vieš,“ uisťoval sa a konečne sa na mňa pozrel. Bola to pravda... Čím skôr odídeme, tým menej bude bolieť Edwardova strata a možno... možno o nejakých pár rokov... Pche, nahovárať si v takýchto situáciách, to mi vždy šlo, a o to boli neskôr drvivejšie následky. Ako hlúpe jahňa. Jednoducho odídem z jeho života a on si už nikdy na mňa nespomenie a keby sem prídem... možno, možno by si ma ešte podali. Jednala som unáhlene a tak som chladne odstrčila Edwardovu ruku od seba, postavila sa a odišla hore do izby, kde som sa zamkla. Počula som, že Edward je za nimi, ale nič nehovoril, takže som na neho nebrala ohľady.

 

Ak by nás tu našli, obvinili by Cullenovcov, že nás schovávali a oni sami by za to zaplatili a to ja nemôžem dopustiť. Cullenovci tu nie sú tí, ktorí chybujú... ktorí by dokázali všetko pokaziť, to ja... Ale tentoraz, to bude inak. Odhodlane som si povzdychla a moja myseľ znovu zaletela ku Edwardovi. Možno nám ostáva posledný deň, posledná noc, posledný čas, posledná sekunda. A ja tu v izbe trucujem, nad svojim osudom... myslím, že správnejšie by bolo, ísť mu otvoriť.

 

Troma dlhými krokmi som zastavila pri dverách, odomkla ich a prudko otvorila. Edward sa nestačil ani začudovať a ja už som svoje telo tisla na neho a nohami ho pevne obopínala okolo pásu. Rýchlo vstúpil dnu a nohou hlučne zatvoril dvere. Štíhle prsty som mu zaplietla do vlasov, ktoré som pod náporom vášne jemne popoťahovala. Prešiel so mnou po miestnosti, až sa trochu prudšie oprel o stenu a konečne zamestnal svoje ruky skúmaním môjho tela. Moja panva vychádzala proti jeho, cítila som mravenčenie a presne takéto chvíle som si chcela zapamätať... navždy, lebo už ich nikdy nezažijem.

 

Jemne som mu perami prešla po línii ucha a ušný lalôčok na konci vsala medzi pery a jemne pováľala jazykom. Edward vášnivo zavzdychal a nadhodil si ma jemne na rukách, pri čom si ma privinul väčšmi na svoje telo. Ale zrazu náš bozk prerušil a zapozeral sa mi do očí, ktoré pod nátlakom jeho pohľadu mierne zvlhli. Vedela som, čo chce povedať, nad čím rozmýšľa, ale ja som teraz nad tým nechcela rozmýšľať. Oprela som svoje čelo o jeho a znovu ho začala náruživo bozkávať. Lenže on nespolupracoval, len tam stál, so mnou obtočenou okolo pásu a nechával ma, nech sa pokúšam bozkávať jeho pery.

 

„To nejde Bell, nejde to,“ zašepkal úzkostlivo a mierne sa odo mňa naklonil do strany. Tázavo som na neho hľadela so slzami v očiach. Dostala som na neho takú zlosť! Prudko som mu päsťami narazila do hrudníka, ktorý bol tak chladný... chladný ako on teraz. A narazila som znovu a znovu a postupne sa ku tomu pridali aj vzlyky. Päste ma boleli, ale on mi ubližoval! Po ďalších pár buchnutiach vzal moje ruky do svojich a tam ich silno uväznil.

 

„Pusti ma,“ skoro som zvrčala. Presne tak ako oni... ako zviera. Jemne som sa vyhupla a dovolila svojim nohám dopadnúť na zem, aby som sa aj z diaľky mohla pozrieť do Edwardovej tváre. Jeho ruky ešte stále obopínali moje. Nechcela som ho cítiť! Jednoducho nechcela.

 

„Pusti ma a odíď,“ prehovorila som tento raz pevnejšie. Edward sa na mňa prekvapene díval, ale ešte stále ma nepustil.

 

„Vypadni Edward! Nechcem ťa vidieť!“ zvrieskla som prudko, až sa Edward napriamil. Pomaly pustil moje ruky, až som dopadla prudko na kolená, pod náporom bolesti. Nie fyzickej... Otočil sa a bez náznaku emócií, za sebou ticho zavrel dvere. Ticho som zavzlykala do dlaní, ktorými som si zakrývala tvár. Nikdy som pred ním nechcela plakať a nikdy som nechcela plakať kvôli nemu.

 

Raz si hore, raz si dole... Tak sa to snáď hovorí... Ale občas mám pocit, že som až príliš často dole.

 

Jemné zaťukanie na dvere ma trochu vytrhlo z úvah. Zapozerala som sa na postavu, ktorá stála medzi dverami a pomaly sa približovala ku mne. Jemne ma pohladila po líci a ľahla si pri mňa na zem, pri čom mi chytila obidve ruky, do svojich chladných dlaní. Všetci sú tak... chladní... Ale dokážu milovať.

 

„Zlatko, budeme musieť ísť,“ zašeptal Dave a zotrel mi slzy, ktoré uschýnali na mojej tvári. Jemne som pokývala hlavou, že rozumiem. V krku som mala nepríjemne vyschnuté a knedlík zlosti a zúfalosti mi situáciu vôbec nezľahčoval.

 

„Ja viem,“ zachrčala som smerom ku nemu a mierne sa zaškľabila. Ako dlho vôbec vydržím? Pomaly som sa pozviechala zo zeme, otočila sa mu chrbtom a šla si po pár vecí, ktoré budem potrebovať.

 

„A ja, idem s vami.“

 

Ten hlas, tá vôňa, ten tón, tá chôdza, ten chlad, tá hláska, ten chlap, moja láska...


Dokonalú som sa rozhodla písať s Texy, skvelou autorkou, ktorá mi s ňou pomôže a pridá do nej nové nápady a Texy píše naozaj bravúrne, takže si myslím, že Vás konečne poteší prečítať si aj niečo iné, ako len ten môj streotyp. :)

Ďalšiu kapitolu teda už nechávam na Texy, ale určite sa tam dozviete, komu patril Ten hlas, a či Bella dovolí... No, ostatok sa dozviete v ďalšej kapitole :D. Ďakujem za krásne, krásne, najkrajšie komentáre ku minulej kapitole, ako vždy, ste najlepší!

Rosie

Profil Texy
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Dokonalá - 11. kapitola:

 1
3. Petronela webmaster
05.10.2016 [21:37]

PetronelaU Belly se ty nálady střídají jak na horské dráze Emoticon. Ale myslím, že na konci se ED rozhodl jít s nimi a opustit svou rodinu, která mu prostě nikdy nebude schopná dát to, co mu může dát jenom Bella - nesmrtelná láska je hold nesmrtelná láska Emoticon

01.07.2013 [11:28]

IloveRobertPattinsonkrása moc se mi líbila tato kapitolka,ale smutná a ta poslední věta moc hezké! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

10.06.2011 [17:17]

Ariana Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!