Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Deň svätého Valentýna - 15. kapitola

Deň svätého Valentýna - 15. kapitolaJe tu posledná kapitola poviedky Deň svätého Valentína. Neviem, čo mám napísať. Dochádzajú mi slová. A to sa, verte mi, často nestáva. Táto poviedka mi bude určite chýbať, ale beriem to optimisticky. Otvárajú sa mi ďalšie a ďalšie možnosti na písanie poviedok. Takže všetkým vám neuveriteľne ďakujem za podporu a prajem príjemné čítanie tohto Happy endu. =D Ou, a ešte jedna maličkosť. Dúfam, že od vás nechcem veľa... Mohol by mi každý, kto čítal Dsv dať komentár? Stačí smajlík. Len si chcem spraviť približný obraz o počte čitaťeľov. Fakt vďaka.

 

 Bella:


 

Nebola som až tak prekvapená, keď mi povedal, čím je. Popravde, čakala som niečo podobné, aj keď som myslela, že bude skôr anjel. Edward od začiatku nebol ako ostatný chalani. Bol iný, odlišný, výnimočný.

 

Vedela som, že by mi nikdy neublížil. Mal na to viac než dosť príležitostí a som živý dôkaz, že ich nevyužil. Aj keď slovo upír vo mne vyvoláva hrôzu, on taký nie je. Nie je to Dracula, ktorý napichával ľudí na kôl, alebo prikázal spáliť budovu plnú chudobných. Bol to Edward. Ten, ktorý ma prinútil tancovať len svojim pohľadom.

 

Keď mi však povedal, že ma miluje... bola to jednoducho hlúposť. Skôr by som niekomu uverila, že videl ufo, ako to, že ma Edward miluje. Bolo to naozaj nereálne. Myslela som si, že naozaj prehral stávku, alebo niečo podobné. Avšak Edward mi stále nahováral, že ma miluje.

 

A ja neviem, či som tomu len nechcela veriť alebo to bolo naozaj tak nereálne. Keď ma však pobozkal, vyviedlo ma to z omylu. Cítila som sa ako vo všetkých tých knihách, ktoré som čítala. V podbrušku mi lietali milióny a milióny motýlikov a hlava sa mi až zakrútila od toľkého šťastia.

 

Ostala som prekvapene sedieť a nevedela som, čo mám spraviť. Bola to ďalšia neuveriteľná vec v mojom živote. Vždy som si myslela, že láska je výmysel spisovateľov podmienený túžbou. Avšak teraz sa mi zdá, akoby som bola ja postavou v knihe a môj princ na bielom koni sedel predo mnou. Bol to akoby len dokonalý sen s pánom dokonalým.

 

Edward:


 

Ten bozk s Bellou bol to najlepšie čo som kedy zažil. Ako výbuch pocitov, ktorý nemôžeš zastaviť. Priam dokonalé.

 

„Ne... nemôžem dých... ať," hovorila Bella medzi mojimi bozkami a ja som sa len tak tak dokázal odtrhnúť. Zrýchlene som dýchal, jednoducho som to tak cítil, avšak stále som nedokázal odtrhnúť pohľad od jej dokonalých pier.

 

„Prosím, potrebujem to vedieť," šepkal som už trochu zlomene.

„Čo?"

„Miluješ ma? Dokážeš so mnou byť?"

 

Nastala dlhá odmlka a moje srdce jasne protestovalo. Ale musel som to vedieť. Aj keď po odmietnutí asi pôjdem žiadať o smrť. Moje srde by to nezvládlo a puklo hneď tu a teraz. Nedokázal som sa jej ani len pozrieť do očí. Tých očí, ktoré by mi prezradili jej odpoveď. Tak som len tupo pozeral na jej prikrývku.

 

„Ja... áno," vypadlo z Bell nakoniec a moje srdce poskočilo od radosti. Nemohol som tomu uveriť a mal som pocit, že sa toľko šťastia ani do mňa nezmestí. Pozrel som sa do jej očí a tam som videl jasné áno a to mi stačilo. Nedokázal som sa ovládnuť a vrhol som sa na jej pery, čím som ju až zhodil na posteľ. Znova som ju začal bozkávať a Bell sa jemne zachichotala. Ach ten jej smiech.

 

...

 

Aj po pár týždňoch som bol stále tým najšťastnejším upírom na svete. Ale keď Bell súhlasila, aj keď sa jej zdalo, že sme mladí... no aspoň ona, že sa za mňa vydá... Bolo to neskutočné. Mal som pocit, že vyskočím z kože. Odkedy sme s Bell spolu mám stále na tvári, ten pri blbý úsmev, ktorý je najväčším terčom Emmetových posmechov.

 

Esme bola neuveriteľne šťastná, keď som jej to oznámil. Bola šťastná so mnou a v jej myšlienkach už hrali svadobné zvony.

 

Alice nás všetkých brávala na nákupy pravidelne tri krát do týždňa. A ani neviete, aký som bol pre Bellu hrdina, keď som ju z toho vyhovoril.

 

Emmet sa rozhodol, že on nás zosobáši a trucoval, kým sme mu to nedovolili. Nie že by nám vadil, že sa trápi, ale stále chodil za mnou a Bellou a nedoprial nám chvíľu súkromia.

 

Tak skončil príbeh našej večnej lásky. A dúfam, že nezanevriete na lásku. Veď ani ja som v ňu neveril, kým som ju na vlastnej koži nezažil.

 

 

Shrnutie poviedok

 


 

Je to priam neuveriteľné, že mala táto poviedka, pre mňa, neuveriteľný úspech. Nie som si istá, čomu za to všetko vďačím, ale chcem vám všetkým, čo ste so mnou mali trpezlivosť a čítali túto poviedku veľmi ďakujem. A dúfam, že na mňa nezanevriete a prečítate si aj iné poviedky. Ale táto už prišla k svojmu hlavne šťastnému koncu.

Predovšetkým by som chcela poďakovať týmto mojim čitateľom alebo kamarátkam. Ktoré si nadovšetko vážim.

MillieCull

nessienka

Elanor

SuzySue

OneOfTheCullen

ktorá je úžasná


...


EleanorBrandst

Lily13

jaana

...........

moni

dasa

eva

Mili1

hope

mima19974

Puccy

nicolCarlieCullen

anka

Banna

Alis1

saqrus

Izzie

Rosalie7

AngieCullen

lilien

hellokitty

bells

klea

Denisa

Karolka

babebi

Missy

blai

mishelka

Dii88

sylvín

NoName

Ankaa

Som si istá, že som na niekoho zabudla takže dúfam, že mi odpustíte.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Deň svätého Valentýna - 15. kapitola:

 1
7. marcela
22.08.2012 [9:09]

No,klobouk dolů.Krása. Emoticon Emoticon Emoticon

6. Sari
19.07.2012 [10:59]

Moc pěkná oddychová romantická povídka. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5. Jane
15.02.2012 [21:56]

Teda...nevím co říct. Bylo to... já nevím :D Nic podobného jsem tu snad ještě nečetla :) Bylo to tak jiné a přitom tak stejné... opravdu netuším jak to popsat, ale musím říct že se mi to velmi libilo ;) vsechna pocta této povídce

08.02.2012 [13:32]

AddyCullenWaw... To byla nádhera... Moc jsem si to užila, je jen škoda, že to tak rychle skončilo... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. Faye
02.11.2011 [8:50]

FayeSkvělá povídka! Emoticon Emoticon

2. NIka
12.07.2011 [13:14]

Uplne uzasna poviedka Emoticon
Skoda len ze je taka kratka

04.07.2011 [22:15]

Petronka91 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon ach já chci Edwarda domů Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon tato povídka je prostě je úžasná,krásně se čte a je prostě romantická...moc nádherná Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!