Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Daj si pohov, Casanova! - 7. kapitola

Daj si pohov, Casanova! - 7. kapitolaTakže, kapitolu určite chcem venovať Anysek,Anamie, Nikki, Ajke, Nicol, a vlastne všetkým, čo túto poviedku čítajú. V dnešnom diely začíname s Alice a nakupovaním s Edwardom a s červenými tangami:D ďalej pokračujeme Emettovým slangom a potom prichádza pohľad Belly a taktiež stretnutie s Edwardom:) Tak si to užite! Ešte raz ďakujem a prosím nehnevajte sa, že je to také krátke, nabudúce pridám dlhší diel:) vaša Rose!

7. Hou, hou, Daj si pohov, Casanova!

 

hudba

Pohľad Alice:

„A toto je čo? Gumipuška?“

„Edward!“

Rýchlo som mu vytrhla červené čipkované tanga z ruky a zachumlala ich niekde na spodok košíku.


"Čo som urobil?“

Spytoval sa ma a hľadel na mňa s ospravedlňujúcou tvárou.

„Vyťahoval si uprostred obchodu Rosaliiny nové nohavičky!“

„Čože?!?! To sú nohavičky? A to sa nosí ako?!?!“

„Neboj sa Edík, keď si nájdeš kočku, tak to isto pochopíš.“

Zachichotala som sa a Edward zase  múdro podotkol.

„Prečo by som mal hľadať nejakú mačku?“

Tak... toto bude horšie, než som si myslela. Vzdychla som a ťahala Edwarda so sebou po ďalších obchodoch. Raz Edward útočil na veľkoplošnú obrazovku s vojakmi, druhý raz sa zase naháňal po eskalátore ( pohyblivé schody) a pokúšal sa ich zastaviť a podobné, pre druhých ľudí, nepochopiteľné veci. Tak, a teraz ma už Edward vážne nasral! On povedal na moju novú nočnú košieľku, pre Jasperove oči, že je to plášť a že to nosia iba muži. Jednu som mu okamžite strelila a rozhodla sa, že naše dnešné nákupy asi končia.

Keď sme s Edwardom prišli domov, ihneď sa ku nemu vrhol Emmet. Začal ho učiť slang, a to naozaj bolo k popukaniu. Hovoril mu slová ako hovado, kočka, slušná kosť, do riti a podobné veci a ku tomu ešte ten jeho prízvuk. A to ešte keď som to počula Edwarda hovoriť, skutočne som sa až chytala za brucho. Našťastie mu rýchlo Jasper vysvetlil, že tak hovorí len Emmet a že on sa po ňom nemusím opičiť, na čo sa Emmet s revom rozbehol do svojej izby, no nejako pozabudol na dvere, takže zajtra sú nákupy zase isté. Ale okrem toho je isté, že náš staro – nový brat Edward ide zajtra prvý krát do školy!

Pohľad Belly:

Môj vzťah s Jackom, bol viac než dobrý. Akceptoval moju voľbu, ale aj tak mi často robil spoločnosť. Začala som ho volať brácho a on mňa ségra a skutočne sme sa tomu museli smiať, proste puberta! Dnešok mal byť zase v škole nudný... Nenávidím stredy, všetko čo sa cez deň učíme, je len biológia a ostatok je pofľakovanie. Prehodila som sa na bok a do niečoho narazila a to niečo sa len pridusene zasmialo.

„Dobré ráno!“

Predniesla som sarkasticky a posadila sa na posteli. Pri mne ležal Jacob a ako vždy mi ukazoval svoj dokonalý chrup.

„Aj tebe ségra, nejaká nasupená.“

„Hm... asi by som si mala dať pozor, aby som nevstala zlou nohou.“

Zasmiala som sa svojmu osobnému vtipu, no Jackovi to očividne neprišlo moc vtipné. Pomohol mi do vozíku, taktne sa premenil na vlka a vyfrčal preč. Urobila som si rannú hygienu, poobliekala sa, trochu upravila a zviezla sa dole do kuchyne. Charlie už bol zase v práci, takže som si len dala cereálnu tyčinku a ako vždy sa „nadšene“ hrnula ku škole.

Prudko som pred školou zabrzdila, posadila sa na vozík a vyšla smerom ku škole. Emmet sa už na mňa škeril pred vchodom do školy. Len som sa na neho pousmiala on bol také večné slnko v mojej existencii.

„Čo taká dobrá nálada, pán profesor?“

Spytovala som sa stroho a nadšene čakala jeho odpoveď.

„Môj brat, sa vrátil domov, a začal chodiť sem do školy, veď ho čoskoro spoznáš!“

„Ak bude taký skvelý, ako si  ty, tak moc rada.“

„On je skvelý, len ho musíš spoznať.“

Všimla som si, že to asi nebude ľahký oriešok. Zaviezol ma do triedy, prvú som aj tak mala biolu s ním. Ešte si skočil pre nejaké veci a ja som sa presunula pri moju lavicu. Pozrela som sa von, práve začínalo pršať. Dážď som vždy milovala, moc, moc, moc som ho milovala. Nie ako oheň, spalujúci oheň, ktorý ju zabil a mohol zabiť i mňa. Znovu som počula výkriky, znovu som všetko cítila, ten dym, ten ostrý štipľavý dym, ktorý  prechádzal mojou bránicou.

„Prepáčte, že vás ruším madam, ale smiem si pri vás sadnúť?“

Predniesol melodický hlas. Trhla som sebou a dívala sa na osobu, ktorá pre mňa rozprávala nezrozumiteľnou rečou. Jeho medové oči ma zachytili do svojej prenikavo tkanej pavučiny a nechceli ma pustiť. Ten pohľad bol priam odzbrojujúci! A mne, až po pár minútach čumenia, do tých kúzelných očí došlo, že ten človek sa ma na niečo pýta. Opatrne som si odkašľala.

„Ale jasné, sadaj!“

Zahlaholila som a pousmiala sa na dotyčného. Najprv vyvalil tie krásne očiská a potom sa s úsmevom pomaly a ladne posadil. Jednou vetou, bol ako z iného storočia, ale bol krásny a ja som hneď po preskúmaní jeho tváre zistila, kam patrí.

„Ty si Cullen, že? Nemýlim sa?“

„O áno madam, Edward Cullen.“

„S tou madam by si mohol prestať.“

Zasmiala som sa.

„Isabella Swanová, pre teba Bella.“

Nastavila som pred neho ruku na stisnutie, no on ju opatrne vzal k ústam a jemne ju pobozkal. A ja som teda vyvaľovala oči.

„Hou, hou, Daj si pohov... Casanova!“

Zasmiala som sa a hodina vďaka Emmetovmu neskorému príchodu, mohla začať...

 

8.kapitola

 

shrnutieSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Daj si pohov, Casanova! - 7. kapitola:

 1
2. Petronela webmaster
04.10.2016 [19:07]

PetronelaTakhle povídka mě asi zničí... Na tváři mám permanentně přišpendlený úsměv až mě bolí celá pusa. Tohle není možné Emoticon. Ale jinak samozřejmě parádní kapitola. Hlavně to Edwardovo madam-sem-madam-tam Emoticon a samozřejmě nákupy s Alicí.

25.02.2012 [23:53]

anissskaJááááj!! To jak jí políbil ruku a ona ho hned odpálkovala s tím: „Hou, hou, Daj si pohov... Casanova!“ Emoticon Emoticon Emoticon

Je to skvělý nápad, úžasně napsaný!! Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!