Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Daj si pohov, Casanova! - 14.kapitola

Daj si pohov, Casanova! - 14.kapitolaNo, takže na vaše želanie som si trochu pohla, ale myslím si, že to nie je bohviečo:D Ale tak dúfam, že sa aspoň trochu zabavíte.:) Ďakujem, za krásne, naozaj krásne komentáre... nechápem ako je možné, že sa vám to stále ľúbi:D a že to čítate:D Takže venovanie, pre: Ejdriana, Dorianna, Anamie, Zuzuka7, Andrea, Nikki, Ashley Greene, Anysek, Anisska, Vevushqa, Markyza7117, Sašenka, Makula, Eternity, Hanka, Sunny, Alicecullenhale2, Nicoll15, Maggie, Bonbonek, NeliQ, Johanna, hhhh:D, Nena a MIA. Takže, užite si kapitolu a ešte raz ďakujem:) Rosie!:)

14. kapitola - Kurtizána či nocľažnica? Kurtizána!

 

Little Boots - Remedy

Edward ma zaviezol do mojej triedy, krásne sa na mňa usmial a už ho nebolo. Bože... ten chlap so mnou robí divy. Čím dlhšie som bola s ním, tým viac sa mi zdal celkom fajn... Pravdaže tie jeho oslovovania a naozaj divné zvyky ma trochu miatli, ale inak bol skvelý, teda hlavne keď sa venoval mojím perám... Bella... asi bude z teba čoskoro aj nymfomanka...

Jednému som nechápala... ako to bral Edward? Úlet? Či láska? Ani ja osobne som nevedela, na čom som. Edwarda poznám možno dva týždne... v živote som nemala chlapa a teraz dokonca Edwarda Cullena? Pána Božského... no a trošku retardovaného, ale to len občas... teda kým neotvorí ústa. Hodina začala a ja som stále rozmýšľala nad Edím... Bol taký zvláštny, teda okrem toho jeho hovorenia. Presne taký je aj Emm, Rose, Alice a Jasper... všetci. Taký bledý, nepotierajú sa každé ráno vápnom?

Páči sa mi to na nich... ako by to vyzeralo keby sa ja tak natriem? A ešte tie kontaktné šošovky zlaté... a celodenný pobyt v mrazničke. Sú až extrémne studení, ale až tak nejako veľmi mi to nevadí... Svoj pohľad som odtrhla od lavice a pozrela sa na učiteľa. Periferným videním, som si všimla Jessicu Stanlyovú. Pozrela som sa na ňu. Ukazovákom si prešla po krku, akože ma zarezáva... sakra, čo som zase urobila?

Hodina skončila a ja som len tŕpla, čo sa stane. Všetci odišli, teda okrem mňa a Jessici, ktorá ešte stále postávala pri dverách a dívala sa na mňa. Pomaly, skutočne pomaly som si balila veci a Jessica ku mne prichádzala. Som mŕtva, kde je ten Edward?! Tvrdil že je môj princ, tak kde k sakru je? Jessica sa pre do mňa pohŕdavo postavila.

„Vieš prečo tu čakám?“

„Chceš byť so mnou kamoška a preto si na mňa počkala?“

Spýtala som sa nenápadne... ach, sakra! Edwaaaaaaaard!

„Nie, práveže naopak, chcem ťa zakillovať.“

Spokojne sa usmiala... Ona je snáď cvok?

„Ehm... Jess , vieš o tom že zakillovať nie je spisovné?“

„Vážne, tak teda budeš voňať kytky od spodu.“

„Ani kytky nie sú spisovné...“

„Jednoducho zdochneš!“

„Ani to!“

„Sakra neser ma Swanová! Jednoducho Edward je, bude a bol môj!“

Veľmi inteligentná veta Jess, tlieskam!

„Dobre, ako chceš, podpíšeme rozvodové papiere a bude tvoj.“

„Čože?!“


Och, tá sliepka snáď nemá  rozum, ona mi na to naletela?! Priblížila sa rukou ku môjmu krku. Keď v tom sa z dverí vyrútil vyľakaný Edward.

„Už ide tvoj hrdina, láska!“

Zreval na celú triedu a hnal sa za nami. Ježiši, Jessica pomôž mi! Našťastie, zakopol o lavicu, šľahol so sebou na zem a pri páde ešte stačil schytiť na zem Jessicu. Niekto nakukol do triedy a šťastne, poriadne na hlas, zareval na chodbu.

„Stanlyová a Cullen sexujú na zemi a Swanová im asistuje!“

Ty kokos... to čo ja mám za triedu. Zrazu boli všetci nadšene vtrepaný do tej malej triedy, ale úsmev im na tvári stuhol, keďže si všimli, že sme oblečení a nič sa nedeje. Sklamane odišli a Edward sa rýchlo zviechal z Jessici. Kľakol si ihneď pri mňa a nevšímal si ťažko vzdychajúcej a stenajúcej Jessici na zemi.

„Láska moja, nič sa ti nestalo, nič ťa nebolí, nič ti – “

Vlepila som mu pusu, aby už konečne držal hubu. Svoje pery pevnejšie pritisol na moje a rukami si ma ku sebe väčšmi pritisol, až sme nakoniec skončili na zemi a Edward ma mal vo svojej náruči.

„Swanová a Cullen sa po sebe plazia! Vážne, neklamem!“

Kričal zase nejaký hlas, ale v triede bol kľud, takže sme pochopili, že sa na to asi už nik nechytil. Edward ma pevne objímal a hral sa s mojimi perami. Jooj pane Bože, vďaka za Edwardovho vtáka. (:D) Ale mohol by si mu dať ešte aj trošku toho rozumčeku a už by bolo všetko v poho. Z nášho „bozkávania“ nás vyrušil až zvonček. Edward ukončil bozk, hoci ja by som tak ostala ešte aj ďalšiu hodinu, mne by to problém nerobilo... Ale Edward je šprt, takže on „musí“ ísť na dejiny... a aj ja musím...

Pink - So what


Krásne sa na mňa usmial, pohladil po tvári, dal na vozík a rozišiel sa so mnou po chodbe. Ed ma dotlačil do triedy, ku našej poslednej lavici.

„Princezná moja, si v poriadku?“

Spýtal sa ma... ach, už mu asi ochabol, takže vitaj späť starý Ed! Len som nemo prikývla. Do triedy vošiel učiteľ a oznámil nám, že dnes si pozrieme video o faraónoch, fakt super... Všetci sme sa otočili na druhú stranu, smerom k videu a „napäto“ pozerali. Na videu sa objavila socha nejakého nahého faraóna... Ty vole, ten mal ale kládu! Chcela som sa lepšie pozrieť, no zrazu tma. Až po chvíli som si uvedomila, že tú tmu mi spôsobila Edwardova dlaň na mojich očiach. On je asi vážne cvok!

Po chvíli ju dal dole, ale neokomentoval to. Ticho sme sedeli až príliš blízko seba a dívali sa na video. Túžila som po jeho dotyku, chcela som, aby sa aspoň dotkol mojej ruky. Zahľadela som sa na jeho prsty. Stále sa napínali, skŕčali, škrabali  a klopkali do látky nohavíc. Ammmmm... Ammmm... chyť sa ma... Ammmmm... V telke tvrdili, že to zaberá! Naštvane som zvraštila čelo, ruky nechala spadnúť popri tele a nevnímala žiadne video.

Studený dotyk na ruke ma zobudil. On sa ma dotkol! Pozrela som sa na svoju ruku... Sakra! To som sa obtrela o vozíček... Ty kokooos... aké sklamanie... A tak sme tam sedeli ako Pat a Mat, obaja napätí a zamračení. Fakt idylka. Konečne zazvonilo a všetci sa vyhrabali preč z triedy a ako poslední ja s Edom. Po ceste sme stretli Jessicu, ktorá sa mierne triasla a stále opakovala slovíčko HRDINA a pri tom sa jemne pochichtávala, takže vyzerala ako duševne chorá... naozaj veľmi duševne chorá.

Ďalšiu hodinu sme mali zase spoločne a plus čerešnička, Emm. Takže biola dnes bude skutočne zaujímavá, keďže  odovzdávame naše „projekty“.  Cestou sa mi zase Ed ospravedlňoval, za ten včerajšok a že je mu ľúto, že so mnou nedorobil ten projekt... Sedeli sme vedľa seba a čakali na Emma. Na ruke som pocítila studený dotyk, Bože, zase vozíček? Ale keď som sa na ňu pozrela, nevyzeralo to ako kúsok vozíčka, ale ako ruka, veľmi bledá ruka. Postupne som sledovala trasu, odkiaľ  sa vzala, až som skončila na Edwardovi.

Krásne sa na mňa usmial, moju ruku vzal do svojich a jemne ju začal hladiť. Že by sa zase zobudil jeho malý kamarát? Pozrela som sa nenápadne do Edovho rozkroku, ale nič zaujímavé sa tam nedialo. No keď som zdvihla pohľad, Edward sa na mňa zdesene díval, pozrel sa na svoj rozkrok a zase na mňa. Ou, sakra!

„Ed, Ed, ja ti to vysvetlím!“

Zachraňovala som situáciu. Edward rýchlo zdvihol ruku a prihlásil sa.

„Áno Edward?“

Spýtal sa ho nedočkavo Emm.

„Smiem si presadnúť?“

„Čože?“

Celá trieda sa na neho pozerala a lapal po dychu.

„Prečo by si si mal presadnúť Edward?“

Spytoval sa Emm a očakával možno nejakú múdru odpoveď...

„Prepáčte pane, ale nemienim sedieť pri Kurtizáne!“

Ja ho vykastrujem! Všetci upriamili svoj zrak na mňa... stavím sa, že polovica ani nevedela čo to je, ale pravdaže sa všetci začali smiať. Edward ma ignoroval a rýchlo si odsadol pri Jessicu. No, neviem, či to má byť trest pre mňa, alebo pre Edwarda. Jessica sa na neho nalepila a začala mu niečo hovoriť do ucha, z čoho Edward stále väčšmi a väčšmi bledol. Zase sa prihlásil.

„Áno Edward?“

Spytoval sa vyčítavo Emm.

„Smiem sa zase presadiť?“

„Vieš o tom, že jediné voľné miesto je pri slečne kurt... ehm, ehm Swanovej.“

Zakryl to kašľom a ja som sa na neho nepekne pozrela.

„O áno pane, ale je to lepšie ako sedieť pri nocľažnici!“

Jessica zbledla a ostatní spoločne so mnou sa priam dusili smiechom. Emm to nevydržal a na celú triedu vypŕskol smiechom, takže celá miestnosť sa otriasala smiechom všetkých možných druhov. Edward sa rýchlo pobalil a sadol si zase pri mňa, prestala som sa smiať. Ed sa na mňa usmial svojim neodolateľným úsmevom. Má smolu! Toto si posral! Naštvane som sa pozrela na Emma a počúvala ho, ako ukľudnuje bandu poberťákov...


ShrnutieSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Daj si pohov, Casanova! - 14.kapitola:

 1
3. Petronela webmaster
04.10.2016 [19:59]

PetronelaJeden by řekl, že se Edward po pár dnech tak nějak přizpůsobí současnosti, ale ono to vypadá, že se rozhodl chovat pořád jako v 19. století Emoticon - o to je ale povídka lepší. Hlavně potom, když si chtěl přesednout, jelikož mu Bella koukala na rozkrok. Chudák to bude mít ještě těžké Emoticon

26.02.2012 [0:21]

anissskaTo jsou ale pojmenování!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

14.01.2012 [19:23]

starlightje možné, že sa potím pri smiechu??? Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!