Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Daj si pohov, Casanova! - 13.kapitola

Daj si pohov, Casanova! - 13.kapitolaDnes mám výnimočne dobrú náladu:D No a oznámenie, ak mi nedáte minimálne 30 komentárov, nepokračujem s poviedkou:D ( JOKE - VTIP) Nie, nie:) To len dnes som to u jedného človeka videla, tak som sa kosila:D No, čo ku tejto kapitole? Mám pocit, že je to jedna z tých vydarenejších a písala sa mi skoro sama... takže som s ňou aj celkom spokojná... uvidím, čo na to vy:) Pravdaže Velikánska Vďaka a Velikánske Venovanie, tým ľuďom, čo ju čítajú, ale hlavne, nasledujúcim osobám a to: Ejdriana, Dorianna, Anamie, Zuzuka7, Andrea, Nikki, Ashley Greene, Anysek, Anisska, Vevushqa, Markyza7117, Sašenka, Makula, Eternity, Hanka, Sunny, Alicecullenhale2, Nicoll15, Maggie, Bonbonek.:) Dúfam, že si kapitolu užijete a hlavne nech vám aspoň trochu zlepší náladu, vaša Rosie:)

13. kapitola - SEX!

 

hudba

„Bohužiaľ, videla som ten pipík!“

Prehovorila som bez čo i najmenšej štipky zaujatia.

„Ale prosím ťa Bella, pche... tam predsa žiadny pi – pi“

„Pipík...“

„O áno pi-pi...“

„Pipík! Sakra je to len ovisnutý had, čo je na tom ťažké povedať?!“

Vybuchla som a chudák Edward sa až krčil od strachu.

„Teda ten...  no on, tam nebol... sa kukni!“

Podal mi knihu a ja som hľadala onú stranu. No zrazu, ako by zmizla. Ale predsa ja nie som až taká pervérzna, aby som si predstavovala pipíka... Či? V tom niečo zašuchotalo. Pozrela som sa na tú stranu, na ktorej mal pôvodne byť. Všimla som si malých pozostatkov uprostred z papiera.

„Ty!“

Skríkla som na neho a ukázala prstom.

„Ty si tú stranu vytrhol! Ako Edward Cullen, toto si už prehnal, bola to moja učebnica!“

„Ale to nesmie žena tvojho postavenia vidieť!“

Obhajoval sa Edward... Debil...

„Prosím... pekne ťa prosím... už nekecaj a konečne dokončime ten projekt.“

Eward ticho prikývol, trochu sa narovnal a pokračoval ďalej. Asi po piatich minútach som to vzdala. Edward mi nedokázal nadiktovať slovo vagína. Takže sme si to prehodili. Vždy keď zazneli slová penis, anal, oral tak podskočil. A to by ste mali vidieť, čo ešte len robil pri slove sex. Rýchlo sa na mňa pozrel, dal si prst na pusu a zasyčal, v jeho podaní, melodické:

„Ssssshhh... keby nás niekto počuje... je to trestné!“

„Edward? Čo je trestné na slove sex?“

„Nie, nie, nehovor to!“

Očká mi diabolsky zasvietili a ja som sa začala rozdrapovať na celý dom.

„SEX! SEX! SEX! SEX!“

Edward rýchlo ku mne podišiel a on... on ma pobozkal! Ježiši, čo sa to deje? Pevne som sa na neho pritisla a začala mu oplácať bozky. Jemne ma hladil po chrbte, o v tom, sa zrazu otvorili dvere. Sťažka som sa odtrhla od Edwarda. Ou, ou... sakra... toto sa bude ťažko vysvetlovať...

„Ty jeden nadržaný červík!!!“

Skríkol nepríčetne Charlie a začal Edwarda naháňať. Nakoniec to dopadlo tak, že Charlie Edwarda vyhnal z domu a ešte po ceste strieľal okolo neho vzduchovkou... ja som dostala zákaz vodenia si sem hocijakého muža a taktiež kázanie na tému sex.

„Zlatíčko, je na to až pri moc skoro, chceš už otehotnieť?“

Bože... prečo ja? Prečo zase ja? Ospravedlnila som sa otcovi, že už som ustatá, hoci bolo len sedem hodín a rýchlo prchala do svojej izby... Smykom som došla pred posteľ a Charliemu zavrela priamo pred nosom. Dúfam, že to pochopil. Pre istotu som si dala dole tričko. Nakukol dnu.

„Ou Bože, prepáč Bells.“

To máš za to, že som ťa musela počúvať! Totižto, Charlie je prestrašne hanblivý, od tej doby, čo sa zo mňa začala stávať puberťáčka a isté partie mi narástli. Nie... hlava to bohužiaľ nebola... Odlíčila som sa, umyla, prezliekla a ešte šla na notebook. Nakoniec som si pozrela 4 diely Simpsonovcov, aspoň tí ma rozosmiali a potom už skutočne zaľahla. Zase ráno? A zase škola... zase Ed... Toľko ku môjmu konštatovaniu dnešného dňa.

hudba


Upravila som sa, obliekla a najedla. Charlie mal až príliš dobrú náladu, dokonca kolínsku! Toto sa mi nejako nezdalo.

„Dnes večer prídem neskôr Belli, dobre?“

„Ty máš rande!“

Obvinila som ho a prstom ukazovala na jeho osobu.

„Ale kdeže Belli... iba moja spolupracovníčka.“

Sčervenel ako rak. To ti tak verím. Otec už odchádzal z dverí do práce.

„Ahoj a nezabudnite na kondóm, súrodenca ešte nechcem!“

Chudák Charlie, celý červený nervózne prikývol a už aj sa hnal von... Bože, on má takú hroznú dcéru, veľmi by ma zaujímalo, po kom som. V tejto chvíli by som aj uverila, že bocian (čáp) nosí deti a ten môj musel mať cestu asi popri elektrickom stožiari... Chvíľu na to, čo Charlie odišiel, som už aj ja nastupovala do auta. Pri škole som bola celkom rýchlo a viete čo? Nik iný tu nebol, iba moje a Edwardove auto... To je za trest? Jemu sa teda asi dnes nevyhnem. Nestačila som ani otvoriť a Edward už stál pri mojich dverách a otváral mi.

„Ahoj.“

Prehovoril tichý hlasom... takým... erotickým?

„Ahoj.“

Odpovedala som, ako vždy nezaujato. Zrazu predo mňa predložil veľkú kyticu červených ruží.

„Ja... chcel by som sa ospravedlniť za ten včerajšok... aj za to s tvojim otcom, asi si mala a ešte aj máš, veľké problémy...“

Šeptal so sklonenou hlavou. Vzala som si od neho kyticu a dala mu malú pusu na líce, ktorá mu rozjasnila celú tvár. Príjemne ma prekvapil, tak čo? Odmenu si zaslúžil.

„Nemusíš sa ospravedlňovať, nemusela som po celom dome vypiskovať SE...“

Tvrdo ma pobozkal. Nalepila som sa úplne na neho a nebyť jeho pohotových rúk, už by som spadla zo sedadla. Viete ako sa hovorí, že chlap rozmýšľa vtákom? Mám pocit, že keby Ed rozmýšľa iba vtákom, bolo by to najlepšie... Po chvíli sa odo mňa odklonil a opatrne ma položil na sedačku.

„Prepáč a prosím, už nehovor to slovo...“

„Myslíš SE-“

A zase ďalšia pusa... už viem ako na neho! Pomaly sa odtiahol.

„O áno, presne to. Ideme princezná?“

Spytoval sa ma... nuž, vták už prestal rozmýšľať, takže zase starý „dobrý“ Ed.

„Keď inak nedáte princ.“

Usmiala som sa pre tento raz aj ja, tieto hry sa mi začali celkom páčiť. Pomohol mi na vozíček a už aj ma viezol smerom ku škole. To bude zase raz zaujímavý deň...

ShrnutieSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Daj si pohov, Casanova! - 13.kapitola:

 1
2. Petronela webmaster
04.10.2016 [19:48]

PetronelaBella odhalila ono magické slovo, díky kterému z Edwarda pokaždé vyloudí pusu Emoticon.

26.02.2012 [0:18]

anissskaŠkoda, že tohle nejde praktikovat se všema chlapama... Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!