Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Daj si pohov, Casanova! - 11. kapitola

Daj si pohov, Casanova! - 11. kapitolaĎakujem, ďakujem a ešte raz ďakujem, ste úplne skvelý a moc vám ďakujem za všetky komentáre. Táto kapitola, nie je bohviečo, ale tak hádam vás poteší... Takže venovaná všetkým vám, čo čítajú poviedku... príjemné čítanie! Rosie!

11.kapitola - Hijó!

 

hudba

Asi po 15nástich minútach Jack zastavil. Pozrela som sa von a začala sa smiať. Boli sme totižto na nejakom ranči.

 

„Čo je? Nevedel som, kam ťa mám vziať a chcel som ti urobiť radosť.“

 

Usmiala som sa na neho.

 

„Ďakujem.“

 

Odpovedala som mu radostne a dala mu jednu malú pusinku na líce. Rýchlo ma schytil a začal bozkávať, ale ja som ho okamžite odtlačila.

 

„Jacob!“

„Prepáč to bol len skrat...“

 

„Tak si dávaj na tie skraty pozor!“

 

Schladila som ho a Jack mi ihneď šiel pomôcť s vozíkom. Posadila som sa naň a už aj ma tlačil smerom ku stajniam.

 

„Ahoj Kim.“

 

Pozdravil vysokú triciatníčku, tá ho odzdravila a ďalej sa hnal so mnou cez stajne. Celá smrdela od hovien a keď som videla Jackov ksycht, ako ohrnuje nosom, musela som sa smiať.

 

„Čo je? Tebe to nesmrdí?“

 

„Smrdí, ale nesprávam sa ako rozmaznaná blondína.“

 

Jack sa urazil a už celú dobu so mnou neprehovoril, až kým sme neboli pred výbehom. Jack doniesol ku nám nejakého koňa a dlho sa na mňa díval, čo asi chce?

„Choď sa povoziť Jack, neboj sa, ja ti nezdrhnem.“

 

Oznamovala som mu a usmievala sa.

 

„Ja sa toho ani nebojím Bells, ty ideš totižto jazdiť.“

 

Vykulila som na neho oči. Čože? Sa zbláznil, či má sklerózu?

„Ani ma nehne!“

Čo bola vlastne pravda.

 

„Ale no taaak, Bells, veď preto sme tu.“

 

Prosíkal, vlastne, možno sa mi to bude hodiť, ktovie, či náhodou raz neskončím ako herečka vo westernových filmoch.

 

„Jack, jedine, ak budeš za mnou, inak nejdem.“

 

Dala som si ultimátum a Jack sa zazubil. Zodvihol ma z kresla a posadil na tú mrcinu... no fakt už vyzerala jednou nohou v hrobe... Chudák kôň, na pokraji smrti má niesť dvoch blbcov, čo sa hrajú na kowbojov.

 

Jack sa rýchlo vyhupol a dosadol za mňa. Pevne som sa chytila sedla a Jack okolo mňa obtočil ruky, aby dočiahol na uzdu. Pevne ju chytil do rúk a prikázal koňovi jemný cval. Najprv som mierne vypískla, keď sa to „nové“, polozdochnuté vozidlo dalo do pohybu, na čom sa Jack náramne smial. Potom to už bolo lepšie a Jack stále pridával a pridával a mňa niečo začalo tlačiť dolu na chrbáte, chcela som prísť na to, čo to je.

 

Jednou rukou som sa stále držala a druhou začala šmátrať. Chytila som sa toho a Jack mi vzdychol do ucha. Ježiši! Rýchlo som stiahla ruku. Bože, to nie... Fuj, to je nechutné.

 

„Zastav Jack, prosím zastav!“

 

Kričala som na neho a on ihneď zastavil a zoskočil. Škaredo som sa pozrela na jeho malého nadržaného kamaráta.

 

„Čo má za problém?“

Poukazovala som na Jackovho kamaráta a očakával múdru odpoveď.

 

„No tak ma priťahuješ, ber to ako kompliment!“

 

„Taký kompliment, ktorý ma počas jazdy tlačí do chrbtu nechcem!“

 

Jack sa zase urazil ofučal sa a znovu ma naložil na vozík. Domov som prišla len niečo málo po 7mej. Charlie sa pokúšal zachrániť, už aj tak zhorené hrianky, tak som mu radšej spravila nové. Zaliezla som si do izby, urobila úlohy, naučila sa a odišla do ríše snov.  Ráno bolo chaotické, pretože Charlie je bordelár a spláchol si do WC ponožky a tým ho upchal. Takže sa Charlie dral s WCkom a ja som zatiaľ pokúšala vydržať a nepustiť to na vozíček.

 

Asi po 20iatich minútach vyšiel, celý mokrý a strašne páchol a ja som tam zatiaľ rýchlo vletela a konečne si uľavila. Nestíhala som a tak som sa neučesala, dala si iba špirálu, poobliekala sa , vzala si tyčinku a hurá sa do školy, na prvú hodinu s Emmom. Tak moc som sa vždy tešila na jeho hodiny.

 

V lavici už nedočkavo sedel Edward a krásne sa na mňa usmieval. Stavím stovku, že má protézu! Také zuby nemôže človek mať! Dorazila som do lavice a už aj dvere otváral zase raz usmiaty Emmet. Oni sú ako rodinka úžasných... Posadil sa za katedru a spustil.

 

„Tak ľudia, na dnešnej hodine dostanete každá dvojica za úlohu, prečítať si istý text a spraviť mi z neho obsah, ktorý mi zreferujete na budúcej hodine.“

 

Všetci nešťastne zašomrali.

 

„Nebojte sa decká, potom sa budeme môcť zase ulievať, ale musím s vami aj niečo robiť.“

 

„Dobre, takže Downie a Bugierová – Močová sústava, Newton a Stanlyová – Dýchacia sústava, Cullen a Swanová – pohlavná sústava...“

To nie, nie a nie, nie, nie, nie, nie, nie!!!Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Daj si pohov, Casanova! - 11. kapitola:

 1
2. Petronela webmaster
04.10.2016 [19:34]

PetronelaTak tohle ani nejde komentovat - jdu hned dál Emoticon Emoticon Emoticon

26.02.2012 [0:07]

anissskaAle ano!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!