Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Daj si pohov, Casanova! - 10.kapitola

Daj si pohov, Casanova! - 10.kapitolaAj tak si stále myslím, že je to o ničom poviedka:D ale keď vás baví:D Tak som vám pridala ďalší diel. Viete, je zaujímavé, ako mi dokážu vaše úžasné komentáre zdvihnúť náladu a ani si neviete predstaviť, ako som moc za ne vďačná:). Takže dneska si užite taký celkom "normálny" deň v podaní ľúbostnej trojky E - B - J :D Príjemné čítanie! Rosie! A ďakujem MOC!!!

10. A zase raz v škole!

hudba

Nastal ďalší školský deň. Bože, to ukrutné ráno... ako ho ja len nenávidím! Posadila som sa na posteli... dnes už tu Jack nie je... to je naozaj otrasné ráno. Nasadla som na Silvera a išla vykonať všetku osobnú hygienu. Potom som si ešte pobalila veci do školy, poobliekala sa a zišla aj s vozíčkom dole. Charlie zase pobehoval ako splašený po obývačke a ja som vedela, čo sa deje.

„Kľúče sú na stolíku pri gauči, vreckovky v treťom šuflíku, prstene si nechal včera na poličke v obývačke a hrebeň si zase nechal v kuchyni na linke.“

Vymenovala som mu a ona zašeptal len rýchle.

„Ďakujem Bells.“

A prefrčal okolo mňa. Vzala som si cereálie a mlieko. Nestačila som to dojesť a okolo mňa sa zase rozvíril vzduch, ktorý zo sebou niesol niečo ako.

„Ahoj Bells!“

A Charlie už bol preč. Radšej som sa ani nepozrela na seba do zrkadla. Dnes v noci bol zase pri mne, zase som bola v tej uličke. Takže to bola totálne na hovno noc a ja vyzerám ako anorektická krava... Naštartovala som svojho krásneho miláčika a hnala sa ku škole, ktorú som mala celkom blízko. Keď som zaparkovala, z vedľajšieho miesta sa na mňa usmieval Emm, no ihneď mi výhľad na neho zatienila nejaká postava, ktorá mi otvárala dvere od auta.

 

„Edward.“

Prehovorila som otrávene a sadala si na pripravené kreslo, od neho.

„Ahoj krásna Bells.“

Bože, kedy ja sa tohto úchyla zbavím?! Ja viem, chce byť milý, ale keby je skôr ako Emm, keby sa  tak o mňa nestará... Zarozmýšľala som sa a uvedomila si, že  mi to vlastne až tak moc nevadí.

„Ahoj.“

Odzdravila som ako vychovaná dáma... Ježiši, tá Edwardova etiketa slov je nákazlivá.

„Ako si sa vyspala?“

„OK.“

„Ako?“

Nechápal Edward, musela som sa zasmiať... Bože, to je ale trúbi roh.

„Že som sa vyspala dobre!“

Oznámila som mu a on prikývol, fakt mi často prišiel ako z inej doby. Zamkla som auto a môj osobný vodič, Edward Cullen, ma tlačil na hodinu. Emm, ktorý bol pred nami, sa na nás usmial a ukázal na Jasspera. Nechápala som  a tak som sa na neho pozrela. Ježiši! To sú debili! Jassper, totižto bol oblečený celý v oblečení, ktoré malo vzor zebry. Bože, chudák chlapec. Ukázala som na Emma, že čo sa stalo.

„Stávka!“

Krikol na mňa a Jassper na neho zavrčal. Počkať! Čože?! Zavrčal?! Vrčia normálne ľudia? Mono tak Mauglí, alebo Tarzan, ale Jassper mi nepríde, ako ten typ, čo by sa rád húpal na lianách. Skúmavo som sa na neho zahľadela a Rose, ktorá išla okolo, mu uštedrila pohlavok, na čo zavrčala Alice a aj tá dostala od Rose pohlavok. Alice sa vrhla na Rose, Rose na Alice a Emm a Jazz ich museli dať od seba, inak by sa tu asi pozabíjali. Ja som stála s Edwardom vedľa a len sme vyvaľovali oči, na situáciu pred nami. Edward ich decentne so mnou obehol a pridal, až kým sme neprišli do triedy.

„Bože, deják.“

Vzdychla som nešťastne a Edward ma priviezol ku mojej lavice... teda pardón... ku našej lavici a sám sa posadil.

„Nemáš ho rada?“

„A kto by mal rád staré vykopávky, ktoré sa kedysi hrali na vojačikov?“

„Náhodou to boli veľa vážený mladý muži, ktorí bojovali za oslobodenie svojej krajiny.“

Predniesol hrdo. Chudák, to kto mu nahovoril také hlúposti. Poslednou dobou, ho viac a viac ľutujem. Niekto ho musel tvrdo vychovávať, ale na jeho otca by som to netipovala. Na neho počujem len s každej strany veľké chvály. Učiteľ vošiel do triedy a hodina sa začala. Edward bol ako nadopovaný, s učiteľom sa hádali o tom, ako to v skutočnosti bolo s Černobyľom a nakoniec sa ho učiteľ opýtal či tam bol vtedy. Edward vyzeral na to že už chce prikývnuť, no v tom sa zadrhol a zakrútil hlavou na nesúhlas. Učiteľ túto jeho odpoveď ohodnotil známkou štyri a dal ho sadnúť.

„Ten nespratník zlý.“

Hromžil Edward a ja som sa musela na jeho slangu smiať. Celý deň ubiehal podobne. Pravdaže sme si cez veľkú prestávku s Emmom neodpustili ďalší závod z našej Really. Nasadala som do auta, ale zastavil ma Alicin piskľavý krik, cez celé parkovisko.

„Zajtra ideme nakupovať! Priprav sa!“

Pišťala a nasadla do auta, v sekunde zdúchla preč. Ostala som s otvorenými ústami hľadieť pred seba. Okolo ramien sa mi obmotali horúce paže a na líce som dostala pusu.

„Jacob!“

Usmiala som sa a zrazu som započula zase vrčanie. Pozrela som sa na seba a tam stál Edward.. Ihneď ako som sa na neho pozrela, sa začal dusiť... skôr to vyzeralo, ako keď mačka  dávi chuchvalec chlpov... Po chvíli Edward skončil, ešte mi zamával a rýchlo odišiel preč. Jack sa usmial a pomohol mi na miesto spolujazdca.

„Tak ako bolo v škole?“

Spytoval sa ma a štartoval.

„Si myslíš, že čas s tebou budem využívať na keci o škole, to isto nie!“

Pokarhala som ho.

„No dobre, tak ja už viem kam pôjdeme!“

Zazubil sa, sakra, sakra, sakra! Bála som sa, čo si na mňa vymyslel. Dúfam, že nezabudol na to, že nechodím a nepôjdeme na nejaký paintball, lebo by som domov prišla ako dúha. Usadila som sa na sedačke a očakávala ten zázrak!

 

 

ShrnutieSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Daj si pohov, Casanova! - 10.kapitola:

 1
2. Petronela webmaster
04.10.2016 [19:28]

PetronelaEdward se do Belly jisto-jistě zamiloval, ale jak to bude pokračovat, toť správná otázka. Jacob to bude trochu kazit, ale tak uvidíme Emoticon

26.02.2012 [0:06]

anissskaNespratník zlý!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!