Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Cizinec - 5. kapitola

4.volterravamp-Knihy


Cizinec - 5. kapitolaEdward se rozhodl dát pozor na Bellu. Jenže všichni víme, že Bella má svou vlastní hlavu. Nejhorší je, když se to proti ní obrátí. Nejdůležitější je vyjít z toho s grácií. Zvládne to naše Bella? No, bude to velké sousto... Vaše Alanise.

Bella:

Nejdřív jsem si myslela, že mě probudil budík, proto jsem se lekla, když mi někdo volal. Byla to Lucy.

„Co ti to tak dlouho trvá?“ rozčilovala se.

„Taky ti přeji dobré ráno.“ ušklíbla jsem se.

„Jasně, jasně. Hele, chceš vyzvednout? Nabízím jen jednou, takže moc dlouho neváhej.“ V hlavě se mi rozblikal nápis klika.

„Jo, budu moc ráda, ale mám prosbu. Vyzvedni mě dnes, co nejdřív.“

„Proč?“

„Povím ti to ve škole.“

„Tak jo. Pojedu pro tebe jako první, ale za to pojedeme nakupovat. Platí?“ Můj povzdech jí byl dostačující odpověď. 

Pak jsem nevěděla, kam dřív skočit. Musela jsem ze sebe udělat člověka v rekordním čase. A navíc mě mírně bolela hlava. Nechápejte mě špatně. S Edwardem mi bylo fajn. Je to dobrý kamarád a vůbec mi nevadí, kolik známých by mě s ním vidělo, ale šlo to moc rychle. Ještě včera jsem znala jen jeho jméno a dnes mě chce vyzvednout, aby se ujistil, že jsem v pořádku. Zkrátka potřebuji čas, ale on by si ten kontrolní výlet nenechal rozmluvit, a tak jsem nucena ho podvést. Doufám, že mi to odpustí, až si to ujasním v hlavě, protože jsem z toho pořádně zmatená.

Nakonec to dobře dopadlo. Teď jsem seděla v měkkém sedadle vedle Lucy a všem jsem vyprávěla svoji patálii ze včerejška. Edwardovi jsem se vyhnula. Jakmile jsem unikla pozornosti od Lucy, která momentálně přemlouvala Angelu k nakupování a Dana coby jako řidiče, tak jsem se užírala pocitem viny. On si to nezasloužil. Ale já nijak nemohla jednat. Zkroušeně jsem si povzdychla a opřela hlavu o sklo. Příjemně chladilo, což na moji hlavu byl rovnou zázrak.

Lucy prudce zabočila ke škole. Na parkovišti jsme se všichni rozloučili a smluvili si sraz. Rozhlédla jsem se kolem, jestli někde nestojí. Ale nestál. Potřebovala jsem ho vidět, ale namlouvala jsem si, že se bojím jeho hněvu. Místo toho jsem viděla tu chodící cukrovou vatu, jak se opírá o své Audi. Zůstala jsem tam stát a dumala nad tím, proč se tak chová. Najednou držela v ruce růžový balonek.

Co to…

Balonek se přibližoval ke mně, v rychlosti jsem uhnula a nezamotala si nohy. Bohužel se zastavil až o osobu za mnou. Pomalu jsem se otočila a za mnou stál Edward a z jeho košile kapala voda. Potichu jsem vzdychla. Jen jsem nevěděla, jestli frustrovaně nebo zasněně. Lidé kolem nás se rozesmáli. Nesnesla jsem jeho ponížení, za které mohu já, tak jsem ho chytla za paži a rozeběhla se k záchodu.

Rozrazila jsem dveře, okrajově jsem vnímala, že jsem vletěla na pánské WC, ale nikdo tam nebyl. Shodila jsem batoh ze zad na zem. Trhala jsem papírové utěrky ze zásobníku a začala jsem zuřivě sušit jeho košili. Jen na mě vyjeveně koukal.

„Bello, dost!“ křikl na mě, když se probral a chytl mě za ruku. Vylekaně jsem se podívala do jeho tváře a čas se zastavil. Dívali jsme se navzájem do očí, jeho ledová ruka mi vysílala do těla jiskřičky příjemného napětí. Pomalu se ledová ruka měnila na hřejivou.

„Promiň.“ Sama jsem netušila, za co se omlouvám, jestli za ráno nebo za parkoviště, snad že jsem byla včera na obtíž anebo za to, že jsem si nevšimla dřív. 

„Bells, na tebe se nikdy nebudu zlobit. Neomlouvej se,“ šeptal tiše. Pak jsem se ocitla v jeho náruči. Ovanula mě jeho vůně a já byla v nebi.

„Buďme přátelé, prosím,“ pokračoval rozechvěle, jako by s něčím bojoval.

„Budeme.“ Ani na vteřinu jsem tomu nevěřila.

Najednou se mi do zad opřel průvan z otevřených dveří. Polekaně jsem koukala na Edwardovu sestru. Myslím, že to byla Rose.

„Edwarde, tady máš novou košili…“ věta vyzněla do prázdna. Z ničeho nic se v její andělské tváři objevil hněv, který ji spaloval až po konečky černých vlasů.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hrozně moc děkuji za komentíky. Jsem za ně moc ráda. Opět se moc omlouvám za to, že to tak dlouho trvalo. Budu se snažit a by další kapitolka tu byla, co nejdřív. Taky doufám, že se vám tahle povídka a kapitolka dále líbila. A co bude příště? Překvapení od Edwarda.


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Cizinec - 5. kapitola:

 1
13.05.2013 [14:43]

jesikata Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

12.05.2013 [22:19]

alanisealicecullenmartina946: neboj tahle povídka nezůstane nedokončena. Už mám hotový děj jen mi chybí čas to psát. Spousta jiných povídek, hora knížek k napsání a škola :(. Však to sama znáš. Je vidět, že ti hlavou vrtá, co je ten Edward zač. Bohužel ti to neřeknu, protože je to moje velké překvapení. Taky je vidět, že tě štve chování Edwardových spolužáků kvůli popálenině. Je to smutné, ale ve skutečném životě to tak je. Na téhle povídce jsem chtěla taky ukázat "neoblíbeného" Edwarda a všem ukázat, že třeba popáleninou život nekončí a je i dále hezký.
A všem chci říct, že v Administraci čekají dvě kapitolky na schválení. Emoticon Emoticon

5. martina946
12.05.2013 [17:58]

Aha ono se tam vážně píše, jak už tady psala Lenik, že si myslí že je to Rose. Hřejmě jsem to musela přehlídnout. Moje chyba Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. martina946
12.05.2013 [17:47]

Já pořád tomu nemužu uvěřit. Tis přidala další kapitolu. Na tuhle celou povídku jsem narazila... No to už je taky trochu díl. Ale myslela jsem si žes ses na to s prominutím vykašlala a tak jsem jen četla předcházející kapitoly, doufajíc že přídáš co nejdřív další kapitolu, no jo jenže ono pořád nic, tak jsem si myslela že tahle nadherná povídka skončí nedokončena. No a najednou jsem jdu a tady další kapitola. Musím tedy říct žes mi udělala šilenou radost. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Já už važně ani nedoufala Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Kapitola byla vážně krásna, i když trochu krátka. Po celou povídku mě zajímá co je Edward zač, protože upír to hřejmě nebude, takže poloupír? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon No snad se to brzy dozvíme. Emoticon Emoticon Emoticon Musím říct, že mě Bella trochu naštvala, když nejela s Edwardem jak mu slíbila. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Strašně mě štve jak se spolužáci chovají k Edovy, ježiš tak má popalený obličej no a co? To je snad důvod k tomu aby ho ostatní neměly rádi? No aspoň že tam má tu Bellu, chudáček malý Emoticon Emoticon Moc se těším na další díl. Prosím, moc tě prosím, dej dálší kapitolu co nejdřív. Nebo mě budeš mít na svědomí, jelikož od netrpělivosti zemřu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Ps: Rose má černý vlasy? To si dala naschvál nebo to je chybka? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. Lenik
12.05.2013 [17:40]

Alexiss tam bolo že myslí (!) že je to Rose, nevie to naisto takže to môže byt Alice ktora má vlasy čierne :)) úplne super poviedka prosíiiim co najskôr pokracovanie :3 <3 (y) :)) ^_^

12.05.2013 [17:30]

AlexissMrkni se: www.stmivani.eu/profiles/Sam2002/ :) Upa dole... Emoticon

12.05.2013 [17:19]

AlexissPěkné... Ale já jsem myslela, že má Rose blond vlas a ne černé... :)
Ale jinak super kapitolka... Emoticon Jen tak dál... Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!