Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Cez tanec k láske - 13. kapitola

Cez tanec k láske - 13. kapitola„Si nádherná, keď sa červenáš,“ šepol. Vytiahol sa hore ku kraji postele, natiahol sa ku mne, chytil ma za pás a posadil na svoje stehná. Automaticky som ho obomkla nohami okolo pásu, na stehne som ucítila jeho vzrušenie...

13. kapitola

„Ocko, my pôjdeme hore a ty si tu pokojne prezeraj moje fotky z detstva, dobre?“ spýtala som sa netrpezlivo a pohľadom prosila Edwarda. Ďalšiu polhodinu ma pokojne ignorovali, môj pokus o oznámenie, že som tehotná, na nich už neplatil, tak som znechutene sledovala, ako si Edward so žiariacimi očami prezerá moje fotky, mimochodom, totálne strašné fotky.

„Prepáč, Bells, tak choďte, ja si idem urobiť niečo na jedlo.“ Prekvapene som pozerala na ocka, ktorý pokojne odišiel do kuchyne.

„Myslím, že by si už mal ísť.“ Opatrne som sa pozrela na Edwarda.

Zamračil sa a jeho dokonalé obočie sa stiahlo. „Nehovorila si náhodou, že ideme hore?“ Mrkol na mňa a pokojne sa vybral hore. Kráčal hore a mne samovoľne skĺzol pohľad na jeho dokonalý zadok. Hypnotizovane som naň pozerala, až sa ozval pobavený smiech.

„Bella, viem, že mám pekný zadok, ale chceli sme ísť do tvojej izby, tam ho môžeš obdivovať aj dve hodiny,“ hovoril mi s vážnym výrazom, ale bolo vidieť, že musí robiť veľa, aby sa nerozosmial. Ja som sa pre istotu poriadne začervenala a rýchlo sklopila oči na zem. Išla som za ním hore a v duchu si nadávala nie príliš peknými slovami. Takto strápniť sa môžem fakt len ja.

Edward zastavil pred dverami, akoby čakal na povolenie, či môže vojsť.

„Len choď,“ zamrmlala som a ťahala sa za ním. Vošiel dovnútra a ja som pre istotu zamkla, nebudem riskovať, že nás bude Charlie špehovať alebo čo by mu znova napadlo.

„Plánuješ niečo so mnou, keď zamykáš?“ spýtal sa ma laškovne a pokojne sa posadil na moju posteľ. Pohľad mu skĺzol na moje pyžamo s medvedíkmi. Pobavene sa na mňa pozrel.

„Toto by som nečakal od teba... A ešte si mi neodpovedala na minulú otázku.“

A čo sa vlastne pýtal? Už len pri pohľade naňho strácam niť myšlienok, tipujem, že mi to robí naschvál.

„Bella, nestoj tam ako stolný stĺp a poď sa ku mne posadiť,“ mrkol na mňa. Nohy mi samovoľne vykročili a išla som za ním. Sledovala som ho a opatrne sa si sadla vedľa neho. Musela som vyzerať dosť komicky.

„Nemusíš sa ma báť, ja ťa nezjem,“ zasmial sa a prisunul sa ku mne bližšie. Stehná sa nám dotýkali, na tom mieste mi brnela pokožka a srdce mi začalo okamžite reagovať. Iskry medzi nami lietali ako o život. Cítila som na sebe jeho pohľad, tak som k nemu otočila hlavu. Topásové oči mi hľadeli priam do duše, bolo to tak intenzívne.

Načiahol ku mne ruku a ako krehkú bábiku ma pohladil po líci. Cítila som, ako sa mi do líc hrnie červeň. Takto sa ku mne nikdy nesprával žiadny chalan. Každému išlo len o to, aby mi mohli pichnúť na ulici jazyk do úst a... Nikdy ku mne nebol nikto tak nežný a pozorný.

„Si nádherná, keď sa červenáš,“ šepol. Vytiahol sa hore ku kraji postele, natiahol sa ku mne, chytil ma za pás a posadil na svoje stehná. Automaticky som ho obomkla nohami okolo pásu, na stehne som ucítila jeho vzrušenie, ale ignorovala som to. Videla som mu v očiach, že nemá žiadne vedľajšie úmysly. Je to jednoducho chalan a tí sú tuším vzrušení každých päť minút. Dôverovala som mu, čo som pokladala sama za obrovský pokrok, a jeho to očividne priveľmi potešilo, lebo sa nežne usmial.

„Prepáč mi to,“ šepol trochu zahanbene. „Si príliš príťažlivá.“

Pobavene som si odfrkla, aj keď tie slová z jeho úst zneli tak prekrásne. „Edward, ja viem, aká som a s príťažlivosťou to nemá absolútne nič spoločné.“

Pokrútil hlavou. Zrazu ma zo seba stiahol a postavil sa. Zmätene som naňho pozerala, potom ma chytil do náručia ako bábätko a postavil ma pred veľké zrkadlo zabudované v skrini. Postavil sa za mňa a sledoval moje telo v zrkadle.

„Už vidíš, aká si nádherná?“

„Nie, jediné, čo je nádherné v tom zrkadle, si ty.“

„Ach, ty si tak tvrdohlavá,“ povzdychol si. „Pozri sa na seba, máš krásnu postavu. Svojou výškou upútaš každého chlapca. Tvoje telo je stvorené do mužského náručia, ktoré ťa schová do svojej hrude a pritúli si ťa na prsia, môže ťa pobozkať do vlasov...“

Urobil presne to, čo povedal. Ucítila som jeho nežné pery vo vlasoch, tak krásne sa počúval jeho hlas.

„A tvoje vlasy? Sú dokonalo husté a dlhé, nemala by si ich schovávať do vrkoča.“ Nežným pohybom mi stiahol gumičku z vlasov, tie sa mi rozprestreli po ramenách. Zaboril si do nich tvár a prudko sa nadýchol. „Každý muž túži po žene, ktorá ma také vlasy ako ty.“

Cítila som, že sa asi každú chvíľu rozplyniem, ale ešte som sa držala na nohách, aj keď sa mi triasli kolená.

„Už stačí, Edward...“ šepla som rozrušene.

„Nie, nestačí, stále mi neveríš.“

Prstami mi odhrnul vlasy z tváre. „Máš krásnu, súmernú tvár srdcovitého tvaru. Čokoládové oči pritiahnu pohľad každého, keď do nich pozerám, akoby som pozeral do tvojej duše. Tvoja pokožka je hebká, jemné pehy pod očami ti dodávajú rozkošný zjav. Pery máš krásne vykrojené, sú stvorené na bozkávanie.“

V tej chvíli si ma otočil k sebe, jednou rukou ma chytil za zátylok, druhou mi vkĺzol do vlasov a prisal sa mi na ústa. Všetko okolo mňa sa roztočilo, privrela som viečka a nechala sa unášať jeho motýlími bozkami. No v tom najlepšom sa mi podlomili kolená, ale jeho svalnaté ruky ma pohotovo chytili.

„Vďaka,“ šepla som s červenými lícami. Len sa pousmial, znova sa posadil na posteľ a mňa si dal na seba. Hral sa mi s vlasmi a celú dobu mi hľadel do očí. Nedokázala som uhnúť pohľadom, doslova ma jeho krásna tvár hypnotizovala.

„Nikdy som nemienila tak rýchlo zmeniť svoj názor na chalanov,“ šepla som so stiahnutým hrdlom, keď som si to uvedomila. Naozaj som k nemu cítila niečo viac, bála som sa toho, ale srdce ma uisťovalo, že tento muž by mi neublížil, že toho nie je schopný.

„Chceš tým povedať, že si ho už zmenila a dáš mi šancu?“ Radosť v jeho hlase bola neskutočná.

„Áno, ale myslela som, že som ti šancu už dala...“

Vtom ma chytil za pás a stiahol na posteľ pod svoje telo. Prudko som vydýchla, keď ma vášnivo pobozkal. Toto si ešte nikdy nedovolil. Lačne ma bozkával, ale po chvíli som už nemohla dýchať. Vtedy sa odtiahol, ale ostal na mne ležať. Snažila som sa upokojiť dych, po hodnej chvíli sa mi to aj podarilo.

„Prepáč, nechal som sa trochu uniesť.“

„V poriadku, už dýcham... a žijem.“

Rozosmial sa, no hneď ostal vážny, keď si uvedomil, že na mne leží. Všade som cítila jeho svalnaté telo, ale pred očami mi zablikala červené kontrolka, ktorá ma upozorňovala, aby sme ďalej nepokračovali. Vystrašene som sa naňho pozrela a srdce sa mi ešte viac rozbehlo. Očividne si to všimol a rýchlo zo mňa zliezol.

„Si v poriadku?“

Nedokázala som odpovedať, len som nasucho prehltla.

„Belli, ja ťa do ničoho nebudem tlačiť. Sme len na začiatku vzťahu, neublížim ti,“ uisťoval ma.

„Ja viem, len mám pred očami stále ten otrasný zážitok.“ Ruku som si rýchlo pritisla na pery. Toto som nemala povedať. Edward na mňa so záujmom pozeral.

„Aký zážitok?“


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Cez tanec k láske - 13. kapitola:

 1 2 3 4   Další »
35. Luccííík
09.11.2011 [21:38]

Nic jiného než tohle..... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon..... a tohle Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon...... a tohle Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticonse k tvým povídkám napsat nedá Emoticon JSI ÚŽASNÁ!!!!!! Emoticon Emoticon Emoticon

34. lelus
09.11.2011 [16:33]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

08.11.2011 [17:58]

Sima777woooow.....ty si super...tato poviedka je super....dufam ze sa mu bella zveri....krááásne Emoticon Emoticon

07.11.2011 [16:03]

eMCullenŽe by nastala Chvilka svěřování? Emoticon Perfektní! Úžasně napsané! moc se mi to líbí, tak honem pište dál, holky. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

07.11.2011 [15:39]

AlenaCullenTo bola taká nádhera ja som sa skoro rozplynula.
Edward je taký úžasný. Ja na neho nemám slov.
Dúfam že mu Bella povie čo sa jej stane.
Ja by so mu to nepovedala ale myslím si že Bella by mu to povedať mala. A myslím si že Edward to pochopí.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

30. marcela
07.11.2011 [5:52]

Oni jsou tak sladký.Nádhera. Emoticon Emoticon Emoticon

29. Wera
07.11.2011 [5:21]

Wera Emoticon Emoticon Emoticon

07.11.2011 [0:19]

alicecullenhale2perfektná poviedka... Emoticon Emoticon Emoticon
dostala som sa k jej čítaniu až teraz a to zrovna pri takej napínavej kapči... Emoticon
som zvedavá, či mu to povie alebo nie... Emoticon
mohla by aspoň by potom chápal jej postoj... Emoticon
naozaj super ste strašne šikovné... Emoticon Emoticon Emoticon
už sa strašne teším na pokračovanie... Emoticon Emoticon Emoticon

06.11.2011 [23:10]

EsmePlatt Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

26. viki
06.11.2011 [21:53]

Nádhera !!!

 1 2 3 4   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!