Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi!! - Prolog

C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi!! - PrologA je to tu! KONEČNĚ jsem dokončila Prolog. Ano, Prolog, začátek příběhu. Snad se bude líbit. Je to výňatek ze vzdálené budoucnosti. Názory jsou vítány.

~ PROLOG ~

 

Po tváři mi stekla další průzračná kapka a zanechala za sebou slanou stopu.

Bude mě nenávidět?

i mě pálily od dlouhých hodin pláče a hlava mi třtila díky neustálému návalu stresu. Více než obvykle jsem toužila po návratu ke své dřívěí lidské bezstarostnosti. Jako člověk jsem neznala opravdové utrpení a neutržila rány, které ani čas nezahojí.

Bude ještě sama sebou?

Choulila jsem se do klubíčka a cítila se nesmírně opuš. Dokonce i má druhá polovička, ten, pro něhož bilo mé srdce, byl příliš daleko;esněji řeno nás od sebe dělila přirozená bariéra mezi dvěma světy.

Bude se mě pokoušet zabít?

A jisté přátelství čekala zkouška, zda obstojí v oblíbeném „Nerozdělí je ani smrt.“ – moje nejlepší kamarádka, u které se pod slovem „nejlepší“ skrývalo mnohem víc, než je u běžných puberťek běžné, právě umírala.

Proč nedokážu vrátit čas?

Fakt, že bude „žít“ dál, i když s mrtvým srdcem v hrudi a se závislostí na pití krve, mě nijak neuklidňoval. Měnila se v upíra, dítě noci. Dalo se to považovat za splnění jejího snu, avšak nevýhody počtem zdaleka převažovaly nad výhodami. Už jen ta bolestivá přeměna trvající celé tři dny, kdy se každou chvíli ozýval křik – trpěla, trpěla tak šíleně moc, že jsem si nedovedla představit ani zlomek z toho.

Jak rychle se to naučí ovládat?

silo mě, co přijde, ažeměna skončí a místo mé lidské kamarádky se objeví novorozený upír sžíraný touhou někoho vysát do poslední kapky. Věla jsem, že moje krev ji lákat nebude, ale to neodpovídalo na otázku, jejíž dotěrnost se prostě nedala snášet: Bude to ještě někdy jako dřív? Musela jsem počítat s tím, že nebude. Se změnou stravování se jí přehází priority a já ani netušila, zda se rozhodne živit zvířaty či lidmi.

a ze všeho nejhorší bylo, že se tomu všemu dalo snadno předejít. Stačilo vykročit o moment dřív, nestát na jediném místě v jedinou chvíli, v jediný okamžik, který nám nenávratně změnil život ...

1. ČÁST >Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek C-C... C... C... C-C... C-Cullenovi!! - Prolog:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!