Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Bullying 7. kapitola

Bullying 7. kapitolaAko sa Bella dostane z nechutného skladu? A kto za to môže? Dočítate sa nižšie. S pozdravom NicolCC

Bella:

Úplne unavená a bez sily som sa vyčerpane zviezla po dverách. Hodiny na mojom telefóne ukazovali, že je sedem tridsať. Takže otec je už doma a určite ma hľadá. To jediné mi dávalo nádej. Keď sa asi pred hodinou a pol zotmelo, začala som sa hrozne báť. Už ako malá som sa bála tmy. Ale vtedy ma pred ňou zachránila moja mama. Teraz som čakala na princa na bielom koni v podobe Charlieho. Už som tu bola zavretá asi osem hodín a pekne mi to liezlo na nervy. Únava sa dostavila aj ku mne a ja som privrela viečka. Posledné, čo som si pamätala, bol divný zvuk.

Otvorila som oči a ležala som vo svojej posteli. Nebola som pred chvíľou v hnusnom, smradľavom sklade? Prisahala by som, že áno. Tak čo robím doma, dofrasa? Zdola sa ozýval smiech a zvuky z baseballu. Zišla som po schodoch a v obývačke bol otec, Billy a Jacob. Prvý si ma všimol Billy.

„Aha, Charlie, kto sa nám zobudil,“ upozornil na mňa. Otec okamžite zameral svoj zrak na mňa. Jacob sa na mňa pozeral tak divne. Akoby vedel, čo sa stalo.

„Ahoj, zlatko. Jake nám hovoril, že si bola unavená a išla si si ľahnúť.“ Takže musel niečo vedieť. Napríklad ako som sa dostala domov. Jake sa na mňa pozrel pohľadom, ktorý vravel: Súhlas, prosím ťa.

„No, áno. Jake, môžeš ísť so mnou do mojej izby, prosím ťa?“

Nutne som potrebovala vysvetlenie, ako som sa dostala z toho hrozného miesta. Jake sa snažil s toho vykrútiť, ale nakoniec za mnou išiel ako poslušný psík.

Zatvorila som dvere na mojej izbe a otočila som sa do miestnosti. Jake sa už rozvaľoval na mojej posteli. Nohy mu z nej trčali a hlavu mal ohnutú v divnom uhle, aby sa tam vôbec zmestil. Ja som si prisunula oproti nemu húpacie kreslo a čakala na vysvetlenie. To sa nedostavilo, Jacob na mňa vyjavene pozeral a nechápal, čo od neho chcem, teda tváril sa, že nechápal.

„Jake, ako som sa dostala domov z toho skladu?“ spýtala som sa ho.

„No, prišla mi od teba správa.“ Čože? Ja som mu žiadnu správu neposielala. Vylovila som svoj mobil spod Jacoba a pozrela som si odoslané správy. Naozaj tam bola správa pre Jakea. Bolo tam napísané presné miesto, kde ma nájde a stálo tam, že potrebujem jeho okamžitú pomoc. Celú túto situáciu som vôbec nechápala. V poslednej dobe sa mi začali diať divné veci. Najskôr som sa dostala ku Cullenovcom – neviem ako - potom Edwardov bozk a teraz toto. Všetko nasvedčuje tomu, že má v tom prsty ten idiot Cullen. Lenže, ako to zistiť? Ja sa ho pekelne bojím a sama proti nemu nič nezmôžem. Pekelne sa bojím, že len čo sa ho na niečo opýtam, tak ma za to hneď potrestá. A ja poznám jeho tresty. Veľakrát mi jeho kumpáni niečo zlomili, vždy som to zvalila na moju nešikovnosť a tá malá časť ľudí, ktorá sa o mňa zaujíma, mi to verila.

„Bella, ako si sa vlastne dostala do toho skladu?“ spýtal sa nečakane Jake. Mňa tým vyrušil zo svojich myšlienok. Ako mu mám odpovedať? Pravdepodobne mu poviem to, čo som si myslela ja.

„Hľadala som toalety a nejako som sa tam dostala, zrazu sa zabuchli dvere a ja som tam zostala uzavretá.“ Pokrčila som bezstarostne ramenami, akoby mi to nevadilo, ale opak bol pravdou. Jake sa zasmial a s úsmevom pokrútil hlavou.

„Ty moje nemehlo, raz ťa toto tvoje šťastie privedie do hrobu.“ On si zo mňa robil srandu. Chytil ma za ruku a stiahol na seba. Pretočil ma pod seba a začal ma štekliť, ja som to nevydržala a začala sa nekontrolovane smiať a mykať. Jake sa smial ako pomätený a stále ma šteklil. Vtom vletel do izby Charlie a nechápavo sa na nás pozeral. Bol zvyknutý, že sme s Jakeom blbli, ale takto nás ešte nenačapal. Jake zo mňa zliezol a pomohol mi na nohy. Otec sa spamätal a spýtal sa, či chceme niečo na večeru. Šli sme spolu dolu za Billym a objednali si pizzu. Spoločne sme sa najedli a okolo desiatej sme sa rozlúčili. Ja som sa rýchlo prešmykla do kúpeľne. Dala som si horúcu sprchu a až keď začala padať studená voda, som si uvedomila, že som ju zase celú minula. Vysušila som si vlasy, umyla zuby, obliekla a namierila som si to priamo do mojej postele. Ľahla som si a keď už som zaspávala, zobudila ma melódia prichádzajúcej sms na mobile. Neochotne som sa zodvihla a šla sa na to pozrieť. Tá správa ma doslova dostala. Stálo v nej:

Vravel som ti, aby si si k nám nesadala. Dnes si odtiaľ vyviazla ľahko. Nabudúce to tak už nebude. Dobrú noc, s pozdravom Edward.

 


 

Tak, ako sa Vám to páčilo? Uvítam akýkoľvek názor.

Aby som nezabudla. Všetkým prajem Šťastné a Veselé. :)Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Bullying 7. kapitola:

 1 2   Další »
18. Miška
28.07.2012 [10:51]

ach ten edward Emoticon Emoticon nech už sa do seba zamiluju Emoticon

28.12.2011 [0:49]

AfroditaAliceCullenTak na tohle jde snad udělat jen jedno Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

16. Satanella
27.12.2011 [11:42]

Paráda,,,proč to ten vůl ale dělá?Beztak ji má rádna dělá ji tohle,,,ale skvělá kapitolka,,,těším se na další Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

26.12.2011 [12:40]

KatarinaCullenSkvelé.... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

14. JulieMay
25.12.2011 [22:06]

ten Edward je tady fakt divný Emoticon , ale tvoje povídka je naprosto úžasná!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

25.12.2011 [21:16]

GabiBlackno nemám čo dodať moja...fajnovééééé Emoticon Emoticon kks..nemôžem z toho...fakt parádna poviedka... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

25.12.2011 [20:36]

JanelineAhoj... ehm, tak idem vysoliť veľké priznanie, priprav sa Emoticon
Takže, narazila som na túto časť tvojej poviedky dnes večer. Hneď ma upútala názvom (neotváram zvyčajne každu poviedku) a tak som si prečítala prolog. Ako inak, už som sa neodtrhla! Je to dokonalé! Táto dokonalá, krásna, precítená a veľmi zaujímavá poviedka ma dostala! Je to originálne a strašne napínavé (fakt som zvedavá na Edwardove trápne dôvody aby sa správal jak taký blb). Píšeš tak dobre a pútavo, dokonale sa to hodí pre Bellu a pre to čo chúďatko prežíva. Je mi jej ľúto. A to je čo povedať, keďže si musím pripomínať, že je to "LEN" poviedka.
Navyše som sa neraz dobre zasmiala. Hlavne na tzv. sarkastických doložkách z Bellynej strany. A jednotlivé postavy môžeš pokojne rozpracovať. Edwarda máš super, Bella, tá je proste najdokonalejšia, Alice, rozkošná a zlatá ako vždy. Carlisle a Esme a ostatní si zaslúžia aj rozviť, pretože ti to fakt strašne ide, som na nich ďalej veľmi zvedavá.
Už sa neviem dočkať ďalšej kapitoly!! Emoticon

Prosím, prosím, pokračuj. Zamilovala som sa, nechceš ma preda držať ďalej od mojej lásky? Emoticon

Fakt poklona, dievča! Píšeš krásne a toto je hotová báseň (zatiaľ balada Emoticon )
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

11. Tyna
25.12.2011 [20:20]

Bože, co to zase udělal, blbec Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon ach jo, už se těším na Edwarda a Bellu jako zamilovaný pár Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon super kapča mimochodem Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

10. lucka2010
25.12.2011 [20:02]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

25.12.2011 [19:48]

NesiiBolo to super a tá správa na konci bola úžasná. Emoticon Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!